Acum este Sâm Mai 18, 2024 1:27 am

Ora este UTC + 2


Ce fel de fan 3se esti?

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ilica » Mie Aug 31, 2005 11:23 am

:twisted: :twisted: :twisted: Cred ca asta este de bine. :twisted: :twisted: :twisted: Incepi sa imi devii din ce in ce mai simpatica Dely_3x . :twisted: :twisted: :twisted:Care este genul de fan ce iti place cel mai mult?
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Mie Aug 31, 2005 1:17 pm

realist, normal :!: cu putzin optimism, doar asa mai are si viatza o mik culoare :roll: parerea mea
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Aug 31, 2005 5:14 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Realist sunt,normal... ma abtin,iar optimist nu sunt absolut deloc.Oricum shi mie imi place acelashi gen de fan chiar daca nu ma incadrez... :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 31, 2005 5:43 pm

nuu =)) nu sa fi tu normal...... am vrut sa zic ceva de genu' "normal k realist!" ;)
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Aug 31, 2005 6:13 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Am inteles ce ai vrut sa spui. :twisted: :twisted: :twisted: Oricum daca ma gandesc bine sunt shi un admirator enervant, pentru ceilalti fani,shi dubios daca ma gandesc ca destul de putini ma cred admirator datorita spiritului meu critic. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lina_Iasi » Joi Oct 06, 2005 6:04 pm

nu stiu daca a fi fan inseamna neaparat sa ai tote albumele originele sau absolut tot ce exista cu 3se...eu,de exemplu,sunt de peste prut si am venit in romania abia in 2000.am fost dintotdeeuna o admiratoare infocata a baietilor,dar in orasul meu nu se gaseau albume originale sau reviste romanesti :( asa ca eu am inceput sa le vad abia dupa turneul mileniul3se :cry: acum am o colectie impresionanta,dar numai eu stiu prin cate am trecut pt ea...ii iubesc pe baieti si cred in magia 3se.pupici tuturor fanilor3se 8)
Lina_Iasi
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Oct 05, 2005 10:16 am
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Oct 06, 2005 10:09 pm

Lina_Iasi scrie:
nu stiu daca a fi fan inseamna neaparat sa ai tote albumele originele sau absolut tot ce exista cu 3se...eu,de exemplu,sunt de peste prut si am venit in romania abia in 2000.am fost dintotdeeuna o admiratoare infocata a baietilor,dar in orasul meu nu se gaseau albume originale sau reviste romanesti :( asa ca eu am inceput sa le vad abia dupa turneul mileniul3se :cry: acum am o colectie impresionanta,dar numai eu stiu prin cate am trecut pt ea...ii iubesc pe baieti si cred in magia 3se.pupici tuturor fanilor3se 8)

Nu conteaza cate articole ai cu ei(poate unii nu au bani sa cumpere reviste)asta nu inseamna ca nu ii iubesc foarte mult pe baieti,conteaza ce simti pentru ei.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lina_Iasi » Vin Oct 07, 2005 10:59 am

ai dreptate.nu ai intotdeauna bani de reviste.unde mai pui ca unele sunt extrem de scumpe :cry: conteaza ceea ce simti,doar ca altfel,adica necumparand reviste si albume cu 3se,nu ai cum sa demonstrezi cat de mult ii iubesti :(
Lina_Iasi
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Oct 05, 2005 10:16 am
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 11:12 am

Nu cred ca trebuie sa demonstrezi cuiva cat de mult ii iubeshti,este suficient sa shtii tu asta.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 12:08 pm

da... stransul articolelor le faci din placere, poate vrei sa-tzi ramana k amintiri sau stiu eu ce motiv are fiecare! dar nu este obligatoriu sa strangi fiecare poza kre apare intr-o revista si s-o lipesti intr-un caiet
Vizitator
 

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 2:04 pm

Totushi este important sa cumparam albumele originale 3se pentru ca astfel ii sustinem sa mai scoata noi albume.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elen@ » Vin Oct 21, 2005 10:35 pm

ii iubesc pe baietii de la 3se sunt preferati mei :) :D :) :D :) :) :D :) :D [/b]
elena
elen@
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 21, 2005 10:30 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elen@ » Vin Oct 21, 2005 10:41 pm

eu cred ca a fi fan 3se nu inseamna neaparat sa cumperi albumele originale ci a fi fan inseamna ai iubi pe baieti de la 3se a le asculta muzica :D
elena
elen@
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 21, 2005 10:30 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Oct 30, 2005 4:22 pm

Pai le asculti albumele dar nu le plateshti?!Nu shtiu...mie mi se pare un tip de hotie.Baietii au muncit pentru album shi este firesc sa fie platiti de beneficiari (adica de noi),pentru efortul depus in creerea albumului.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Oct 30, 2005 9:28 pm

ia spune-mi tu, sincer, dak platesti toate meldodiile kre le ascultzi?! :shock: :lol:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Oct 30, 2005 9:45 pm

Nu platesc toate melodiile pe care le ascult,pentru ca nu imi pasa de toti artishti ale caror piese le ascult.Dar nu cred ca este normal sa fi fan a unei formatii shi sa...ii furi piesele acelei formatii. :wink:
:twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Mie Mar 15, 2006 10:53 am

Nu e adevarat, poate vei ajunge sa-i cunosti, sau macar doar sa vorbesti cu ei... eu de cand ma stiu am visat sa stau de vorba cu idolii mei, iar dorinta mi s-a implinit! :P :P :P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Mar 15, 2006 10:31 pm

:? Ce nu este adevarat,ca nu m-am prins. :oops:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Dum Mar 19, 2006 8:50 pm

Iarta-ma, Ilica, ca nu-ti voi raspunde la intrebare, pt. ca nici eu nu mai stiu ce-am vrut sa zic. Nu-mi dau seama...Sunt prea "Cu capu-n nori"! Sorry! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Mar 19, 2006 11:31 pm

Ah...o patesc shi eu.Doar ca eram curios.Dar nu-i nimic daca ai uitat. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Lun Mar 20, 2006 10:40 pm

Dak imi amintesc, imediat te anunt, ok?
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Mie Sep 13, 2006 10:02 pm

ios un fan normal...care e interesat de articolele ce apar prin reviste...care are discografia completa..doar mp3 din pacate..poze gramada..clipuri..care urmareste emisiunile la care apar..cate prind si io...care mai si critica..ca nu ai cum sai lauzi mereu...si mai sunt un fan 3se care abea asteapta sa mai vina in brasov sa le zic iara ca ma enerveaza ca se ocupa prea mult de altii :twisted: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Sep 13, 2006 10:10 pm

Deea ti-ai adus fata aminte...ca astepata omu' raspuns?Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lory(lory23452000) » Vin Sep 15, 2006 10:49 am

nu stiu daca ma pot numi fan 3se , poate nu merit ,pot spune ca am aproape toate albumele ,am cateva reviste cu ei ,atunci cand ii ascult sunt un balsam pt sufletul meu si reusesc intotdeauna sa ma faca sa uit de toate problemele ;parerea mea este ca a fi fan nu tine de faptul ca trebuie sa iei toate revistele in care apar,poate unii nu isi pot permite sa cumpere toate revistele in care apar,de ex:eu nu am toate revistele in care au aparut ei ,asta inseamna ca nu ma pot numi fan 3se ;astept raspuns sa-mi spuneti daca ma pot numi fan 3se,tot ce le pot spune este ca ii iubesc si ca le daruiesc toata dragostea mea ;probabil ca auziti acest lucru in fiecare zi, dar eu asta simt,sper ca intr-o zi sa am norocul sa ne intalnim fata in fata ,ii multumesc lui dumnezeu ca existati si ca ne faceti zilele frumoase .VA IUBESC :oops:
lory(lory23452000)
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Sep 12, 2006 1:15 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Sep 15, 2006 4:57 pm

bineinteles ca te poti numi fana..chiar daca nu ai toate revistele in care au aparut...nici io nu am absolut toate..nici nam avut cum sa le cumpar toate..ar trebui sa am informatori :lol:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico