Acum este Joi Mai 02, 2024 7:26 am

Ora este UTC + 2


nu am dreptul sa va cer nimic,

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

nu am dreptul sa va cer nimic,

Mesajde manta alexandra daniela » Lun Feb 09, 2009 10:30 pm

vreau in schimb sa va multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine.poate sunt cel mai nefericit dintre fanii vostri.in 1998 aveam 3 dorinte si in fiecare seara,atunci cand imi spuneam rugaciunile,incheiam asa:"Doamne,nu imi mai doresc altceva in viata decat sa merg la studioul 3se(k sa ii cunosc pe baieti si sa imi dau seama ce fel de oameni sunt,sa ma conving k ceea ce traiesc eu prin ei nu este un vis),sa ajung intr-o zi sa vad marea(sa-i aud valurile,sa inchid ochii si sa aud pescarusii),si sa ajung pe stadionul din stefan cel mare(pt k sunt fan dinamo) k sa il intalnesc pe florentin perte.pana acum nici macar una nu mi sa indeplinit.pe 3se doar iam vazut intr-un concert(vreau sa spun k am stat pur si simplu numai ochi si urechi.nu puteam nici macar sa ma manifest,nici sa cand,nici sa rad,nici sa plang;simteam doar o bucurie de nedescris),marea nu am vazut-o,desi am 23 de ani,nu am vazut niciodata marea,o aud doar pe fundalul melodiei:se-asterne toamna;iar la bucuresti nu am reusit sa ajung niciodata.
cand am intrat in clasa a-9a am fost uimita sa intalnesc o fata din alba,a carei zi de nastere era exact dupa ziua mea,si cea mai mare pasiune a mea era si pasiunea ei:3SE.nu pot sa va oblig sa ramaneti impreuna dak voi considerati k nu se mai poate,desi imi doresc asta,viata mea se leaga foarte tare de toate cantecele voastre;
vreau sa va multumesc pentru k am avut un vis atat de frumos ca si sufletele voastre:acela de a uni versurile si muzica pentru ca un om sa poata fi suficient de motivat sa traiasca.
ma multumesc din tot sufletul!
manta alexandra daniela
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 09, 2009 10:01 pm
Localitate: blaj
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Alexandru » Mar Feb 10, 2009 8:33 pm

Super tare...respect pentru ce ai scris despre 3SE. Esti o fana adevarata, care gandeste bine. :D Felicitari =D[
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Re: nu am dreptul sa va cer nimic,

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Feb 10, 2009 9:50 pm

Wow...
Foarte frumos... :xx
Bine ai venit Alexandra... :hug: cred ca forumul are nevoie si de tine... :)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Mie Feb 11, 2009 1:27 pm

Respect 3rei sud est , respect sud-est production , respect win music si beat music , nu am dreptul sa le cer nimic eu ca fan baietilor de la 3rei sud est absolut nimic ci am o sigura dorita care vreau sa devina realitate , sa se reintoarca 3rei sud est pe piata muzicala :xx .
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Mie Feb 11, 2009 1:29 pm

night_ady89 scrie:
Respect 3rei sud est , respect sud-est production , respect win music si beat music , nu am dreptul sa le cer nimic eu ca fan baietilor de la 3rei sud est absolut nimic ci am o sigura dorita care vreau sa devina realitate , sa se reintoarca 3rei sud est pe piata muzicala :xx .
Super declaratie. Oameni care gandesc cu cap... Si eu am aceeasi dorinta...dar inainte aveam alta =(( Care nu se mai poate implini in 3 zile :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Re: nu am dreptul sa va cer nimic,

Mesajde ANNYBLONDY » Vin Iun 05, 2009 10:44 pm

[quote="manta alexandra daniela"]vreau in schimb sa va multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine.poate sunt cel mai nefericit dintre fanii vostri.in 1998 aveam 3 dorinte si in fiecare seara,atunci cand imi spuneam rugaciunile,incheiam asa:"Doamne,nu imi mai doresc altceva in viata decat sa merg la studioul 3se(k sa ii cunosc pe baieti si sa imi dau seama ce fel de oameni sunt,sa ma conving k ceea ce traiesc eu prin ei nu este un vis),sa ajung intr-o zi sa vad marea(sa-i aud valurile,sa inchid ochii si sa aud pescarusi
pana in anul 2004.... am avut aceleasi vise ca si tine... :) sa ii vad pe baieti....si sa vad marea... :roll: prima oara in viata mea am vazut-o la 15 ani.... [:-P tin minte si data...16 07 2004 a fost una dintre cele mai frumoase zile din viata mea iar celelalte zile frumoase au fost pe 16 07 2005 ,27 11 2005 ,26 05 2008, 29 05 2008 cand i-am vazut pe baieti in concerte...aceste zile nu le voi uita niciodata.
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Facebook [Bot] şi 8 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico