Acum este Joi Mar 28, 2024 11:31 am

Ora este UTC + 2


Cine-i cel mai convingator???

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Cine-i cel mai convingator???

Mesajde moranquita » Lun Apr 10, 2006 4:13 am

Cum toti ar dori sa vorbeasca cu baietii 3se, propun sa vedem cine-i mai convingator, la care va raspunde. Ce zicetzi?incercam?? Iar voi baieti nu ne dezamagiti, ca doar sintem fani nu gluma!!! Sa incepem sa le vorbim daca tot citesc mesajele ...sper ca-i adevarat -da baieti?? :?: :?:
Vou fazer aquilo que sinto, seguir sempre o meu instinto!
Avatar utilizator
moranquita
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Apr 08, 2006 1:20 am
Localitate: blocata intre doua lumi><
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Lun Apr 10, 2006 8:51 am

looooooooooooooooooooooooooooool :lol: :lol: :lol: noi asta facem de aproape 2 ani, crezi k era nevoie sa ne dea careva startul? :lol:
de convins.... yo una l-am convins pe vio, dupa cum am mai spus, dar nu se tzine de promisiune :evil: :evil: :evil:
Vizitator
 

Mesajde moranquita » Lun Apr 10, 2006 4:07 pm

Aha , da ai dreptate DELY dar nu-i nimic poate baietii vor gasi cindva timp si pt asta . Sa speram!!! Nu strica sa-i mai batem putin la cap, poate se vor hotari la un paste sa scrie macar 2 cuvinte.. MAI da scumpe-s cuvintele lor :lol: :cry:
Vou fazer aquilo que sinto, seguir sempre o meu instinto!
Avatar utilizator
moranquita
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Apr 08, 2006 1:20 am
Localitate: blocata intre doua lumi><
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Apr 12, 2006 6:57 pm

Ah, Moranquita, shi eu eram la inceput la fel de entuziasmata shi optimista k tine! Acum stiu k nu vor posta niciodata pe forum...insa stiu k ne citesc mesajele, asa k scrie-le cu incredere! Dak ei au ales sa ramana in anonimat, sa le respectam decizia, nu?
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lory(lory23452000) » Dum Sep 17, 2006 3:09 pm

As dori tare mult sa imi raspundeti ,din pacate nu am reusit niciodata sa vorbesc cu voi sau sa imi dati autografe nu am noroc asta e ,tot ce va pot spune e ca va iubesc ,stiu ca auziti acest lucru in fiecare zi dar asta simt ,va mutumesc pentru ca imi faceti zilele frumoase si ii multumesc lui DUMNEZEU ca existati ,sper sa imi cititi msg si sper sa imi raspundeti daca puteti ,chiar daca nu imi raspundeti va inteleg probabil nu aveti timp VA IUBESC MULT :oops:
lory(lory23452000)
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Sep 12, 2006 1:15 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde LariSa_39S4E » Mie Noi 21, 2007 8:33 pm

Ii iubesc la fel de mult k si pe parintii mei!!!Si celelalte mesaje arata cat de mult ii iubesc!!!
Nu stiu de ce dar toata lumea incearca sa ma indeparteze de ei . :cry:
Pt mine ei reprezinta 50% din tot ce am! :cry:
Desi majoritatea nu cred acest lucru pt k spun k nu am cum sa-i iubesc asa de mult!Dar nu se pot pune-n locul meu sa vada ceea ce simt eu acum!
Imi este foarte dor de ei si astept macar sa vb cu ei pe mess (dar deocamdata nu am id-urile niciunuia dintre ei)dak de vazut nu pot sa-i vad!!! :cry: Si sper k ei sa citeask ce am scris eu aici. :cry:
LariSa_943SE
LariSa_39S4E
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Noi 02, 2007 5:42 pm
Localitate: Bistrita
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Dum Noi 25, 2007 7:48 pm

Parerea mea e k toti pot fi convingatori..a.dik sa devina seriosi si sa-si impuna punctul lor de vedere...insa ...din kte am obs eu pana acum...acest rol ii revine lui Laur,ca lider al trupei, sa vb despre planurile lor din perspectiva afacerilor 8)
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Mar Aug 12, 2008 5:55 pm

baieti va iubesc si va ador de cand aveam vro4-5 ani acum am 13 ani si ask muelodiile voastre cele de mult de atunci de pe vremea amintirilor acum cateva zile am dat peste prima voastra melodie intitulata 3 sud est si imi vendea sa plang pt ca ereat aceas de acum si cateodata prietenele mele nu st de acord cu mn cand spun ca sunteti trupa mea preferata sau ca sunteti buni de acea ma cert cu ele pt ca nu accept sa se ia de numele trupei 3se as vrea sa imi raspundeti la mesaje
va iubesc si va urez mult noroc in cariere dar si in viata voastra personala poooopz la voi 8)
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Mar Aug 12, 2008 6:51 pm

ghinion.. pe forumul asta abia mai intra fanii :lol: baietii nici atat :D
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Mar Aug 12, 2008 10:19 pm

da stiu ca fani intra cam rar ca si io mam inscris de vara trecuta si nu am mai intrat de mult ca e plictiseala acu am inceput sa intru
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Aug 16, 2008 5:49 pm

eu_3se scrie:
baieti va iubesc si va ador de cand aveam vro4-5 ani acum am 13 ani si ask muelodiile voastre cele de mult de atunci de pe vremea amintirilor acum cateva zile am dat peste prima voastra melodie intitulata 3 sud est si imi vendea sa plang pt ca ereat aceas de acum si cateodata prietenele mele nu st de acord cu mn cand spun ca sunteti trupa mea preferata sau ca sunteti buni de acea ma cert cu ele pt ca nu accept sa se ia de numele trupei 3se as vrea sa imi raspundeti la mesaje
va iubesc si va urez mult noroc in cariere dar si in viata voastra personala poooopz la voi 8)


Daca scrii asa sigur nu impresionezi pe nimeni nici macar pe 3se :lol:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico