Acum este Vin Mar 29, 2024 7:59 am

Ora este UTC + 2


Pentru Laurentiu

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Vlady » Sâm Noi 29, 2008 10:42 pm

hai jet we... acum sariti toti repede si dati vina pe Laurentiu!

fiti realisti fratilor!
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3seluver » Dum Noi 30, 2008 1:12 am

calmati-va... asta-i viata... nu are cum sa fie numai vina lui Laur, pentru ca 3se nu inseamna Laurentiu Duta, dupa cum ati vazut Laurentiu Duta inseamna Laurentiu Duta... 3se inseamna, VIOREL LAURENTIU MIHAI... si pana nu ies toti 3 in public sa anunte, n-are rost sa va precipitati... nu cred ca exista vinovati... si sunt sigura ca decizia a fost luata la comun, daca a fost luata... hai sa nu facem si noi ca Maruta... :roll:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Dum Noi 30, 2008 3:09 pm

3seluver scrie:
calmati-va... asta-i viata... nu are cum sa fie numai vina lui Laur, pentru ca 3se nu inseamna Laurentiu Duta, dupa cum ati vazut Laurentiu Duta inseamna Laurentiu Duta... 3se inseamna, VIOREL LAURENTIU MIHAI... si pana nu ies toti 3 in public sa anunte, n-are rost sa va precipitati... nu cred ca exista vinovati... si sunt sigura ca decizia a fost luata la comun, daca a fost luata... hai sa nu facem si noi ca Maruta... :roll:


sunt total de acord sa stam calmi pana aflam adevarul eu nu cred ca e el vinovat defapt eu nu cred ca se despart...
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Noi 30, 2008 8:16 pm

^ De despartit se despart :cry:
Insa nu cred k e numai vina lui Laurentiu...e imposibil :shock: :cry:

Oricum...Laurentiu, sa stii k eu sunt alaturi de toti 3rei in continuare :( Si va iubesc pe toti egal... :(
Pentru mine mereu ati fost si sunteti cei mai importanti... :cry:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Dec 03, 2008 6:06 pm

Azi am primit confirmarea ca tu ai fost cel ce a rupt 3se si cel ce tine 3se rupt.Mureai de foame,nu-ti ajungea.Crezi ca daca 3se sta rupt tu o sa ai mai multa publicitate si o sa te bage in seama mai multi cei ce au placut 3se.Esti sadic,tu nu esti artist,esti mercenar.Sper sa nu vinzi nimic,iar cand o sa ti se umfle buza de nervi sa nu te mai accepte ailalti doi inapoi. :twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Dec 03, 2008 6:50 pm

^sunt total de acord cu tine
si eu am primit confirmarea ca laur e de vina..si de la cineva credibil...duiminica seara am vorbit si pe mess si la tel cu o persoana care mi-a explicat totul...din pacate..astept sa se dea laur cu capul de sus,sa-si dea seama ce a facut
:(
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Dec 03, 2008 7:57 pm

ilica scrie:
Azi am primit confirmarea ca tu ai fost cel ce a rupt 3se si cel ce tine 3se rupt.Mureai de foame,nu-ti ajungea.Crezi ca daca 3se sta rupt tu o sa ai mai multa publicitate si o sa te bage in seama mai multi cei ce au placut 3se.Esti sadic,tu nu esti artist,esti mercenar.Sper sa nu vinzi nimic,iar cand o sa ti se umfle buza de nervi sa nu te mai accepte ailalti doi inapoi. :twisted: :twisted: :twisted:



:lol: Sunteti cam raiiiiiii... :cry:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Dec 03, 2008 10:03 pm

nu stiu eu nu vreau sa dau vina pe nimeni... dar e destul de clar ca Laur a facut niste greseli mari aici... :roll:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Trist

Mesajde cosm1n » Joi Dec 04, 2008 12:10 am

Ce sa zic daca e adevarat e chiar trist , urmaresc baieti astia de vreo 7-8 ani si pot spune ca m-au impresionat atat ca cantareti cat si ca oameni . Eu unul sper sa fie total neadeavarat din ce se zvoneste.

Acum ... m-am uitat si eu la replicile unora chiar trist si sa zic asa penale.Nu stiu cu ce drept il atacati si il injurati pe L.Duta cand voi habar nu il cunoasteti personal (ce stiti de el de prin ziare , zvonuri si TV) nu aveti deunde sa stiti care au fost adevaratele porbleme.Voi credeti ca ... gata asa i-a trasarit lui L.Duta dupa 11 ani " Gata nu mai am chef de ei m-am saturat de ei nu mai are niciun farmec trupa " sau eu stiu ce...Asteptati sa vorbeasca ei/el la o Emisiune poate o sa explice mai bine (sau daca deja a fost imi cer scuze).Unii se agita anapoda si habar nu au ce spun mai ales Alexandru ,(m-am uitat peste replicile tale total penibile) chiar nu stiu ce va da dreptul unora sa judecati o persoana ,(din ce auziti pe la TV sau ziare) total aiurea si va mai numiti FANI 3 SE :)
cosm1n
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 03, 2008 11:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Dec 04, 2008 12:23 am

A fost la multe emisiuni si s-a vazut cum e cu adevarat.El a zis ca 3se nu o sa mai fie vreodata cand ceilalti nu au exclus posibilitatea.Viorel a pus capat 3se din cauza lui Duta.Nici nu vreau sa-l cunosc personal,nu am nevoie de asemenea personaje in jurul meu.RUSINE! :twisted: :twisted: :twisted:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Joi Dec 04, 2008 9:36 am

^ We feel your pain, we're hurting too... this sux!

nu stiu ce sa zic... eu l-am cunoscut personal pe Laur si mi s-a parut un om integru si corect... dar se pare ca de data asta a facut-o lata... a gresit big time! 3SE nu au nevoie sa se desparta doar ca Laur sa-si faca moftul cu band-ul lui, sau proiectul solo, cand puteau fi rezolvate altfel...

Daca ai timp sa citesti: Laur te rog mai gandeste-te la ce-ai facut... incearca sa repari cat mai ai timp! Nu lasa 3SE sa se autodistruga... cum zicea cineva, 3SE e copilul vostru, nu puteti sa-l impuscati dintr-o data si sa-l aruncati intr-o rapa ca si cum nu ar fi existat!!!!!!!!! :cry:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Dec 04, 2008 10:52 am

laurentiu aminteste-ti ca ati fost ca o familie! de ce a trebuit sa se intample asta? :cry:
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Dec 04, 2008 10:55 am

Vlady scrie:
daca erai miss romania, aveai toate sansele :lol:
lol :D
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Dec 05, 2008 2:12 pm

Bine ba mercenarule, iti ofer 20 de mii de dolari(pe bune) pentru un ultim concert 3se.Imi pasa mie mai mult de fani :roll: Daca accepti,imi dai numarul de cont prin pm si ii virez in doua ore.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Dec 05, 2008 3:32 pm

Banii nu pot rezolva nimic.... :(
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Dec 05, 2008 3:42 pm

Daca nici fanii,nici dragostea de muzica nu rezolva ceva, poate banii o vor face.Caci pare a fi singurul raspuns pentru motivul refuzului de a reface 3se.Si asa vrea sa ii ia nevestei de un an o masina,acum are ocazia.Oricum scot minim 10 mii pe luna aici,asa ca imi pot permite luxul asta.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Vin Dec 05, 2008 7:22 pm

Ce inima mare ai... Multumim!

Nu vreau sa cred ca numai el a pus capat 3se, ca e chiar asa de egoist, desi totul e impotriva lui. Daca sarim la el oricum nu rezolvam nimic, trebuie sa fim calmi si sa-l respectam pentru ce-a adus in 3se atatia ani. Cat despre despartire, ne vin idei peste idei, nu putem sa renuntam asa usor. :wink:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Dec 05, 2008 11:13 pm

Nu e numai vina lui...toti au gresit mai mult sau mai putin!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Sâm Dec 06, 2008 12:56 am

deci haideti sa nu mai fim rautaciosi ok? noi nu stim ce s-a intamplat cu adevarat! poate k mihai si viorel nu au fost de acord ca laurentiu sa scoata album solo de teama k o sa aiba prea mult succes si nu o sa se mai ocupe de trupa! sau poate k intr-adevar laurentiu este mai apucator... dar noi nu stim nimic cert..asa k....nu il acuzati pe laur... repet nu stim ce s-a intamplat cu adevarat..
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Sâm Dec 06, 2008 11:53 pm

oooO................
(....)...Oooo......
.)../...(....)...
.(_/.....)../.....
.........(_/......
.......Urmele..............
..........Mele..........
..:: Ca Sa StIi Ca Am FoSt Pe AiCi::..
:D
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Dec 07, 2008 4:40 pm

laurentiu sa stii ca nu faci nimic altceva decat sa iti pierzi fanii...si daca se intampla asta... nu mai are rost sa canti...aa..poate doar pt bani..si cam atat! nu te acuz de nimic...dar si mihai a avut proiect solo...insa 3 sud est a fost pe primul loc... de ce nu ai facut si tu asa?
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 07, 2008 7:18 pm

ANNYBLONDY scrie:
laurentiu sa stii ca nu faci nimic altceva decat sa iti pierzi fanii...si daca se intampla asta... nu mai are rost sa canti...aa..poate doar pt bani..si cam atat! nu te acuz de nimic...dar si mihai a avut proiect solo...insa 3 sud est a fost pe primul loc... de ce nu ai facut si tu asa?

Daca nu l-ai acuza de nimic nu ai fi spus ce-ai scris mai sus... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Dec 07, 2008 11:26 pm

3SE_LariSa_3SE scrie:
ANNYBLONDY scrie:
laurentiu sa stii ca nu faci nimic altceva decat sa iti pierzi fanii...si daca se intampla asta... nu mai are rost sa canti...aa..poate doar pt bani..si cam atat! nu te acuz de nimic...dar si mihai a avut proiect solo...insa 3 sud est a fost pe primul loc... de ce nu ai facut si tu asa?

Daca nu l-ai acuza de nimic nu ai fi spus ce-ai scris mai sus... :roll:
DA ASA ESTE...DAR NU MAI STIU CE SA CRED...sunt complet bulversata.. :cry: ..daca nu este asa cum spun baietii laurentiu de ce nu se apara? :cry: sunt furioasa ](*,) si trista :cry: in acelasi timp.pur si simplu nu mai stiu ce sa cred,stiu doar k imi pare rau k nu mai este 3se...:( :cry: :cry: :( :(
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Lun Dec 08, 2008 12:32 am

Cum sa se apere cand aproape toti l-au judecat si au dat verdictul. Mai are vreun rost sa se apare cand voi il considerati vinovat.
Si mai spuneti ca il iubiti... [-( [-X
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Lun Dec 08, 2008 5:08 am

Eu cred ca poate sa se apere oricand si oricum... Eu una cel putin nu cred ca a fost asa cum scriu ziarele, pentru ca ei de obicei multiplica vestea, si ajunge sa nu fie complet adevarata... Nu-l judec, dar putea sa fie mai precis cand a hotarat sa se desparta de 3SE... pentru ca Mihai si Vio au spus ce aveau de spus, el nu prea... :cry: :cry:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico