Acum este Vin Mar 29, 2024 8:46 am

Ora este UTC + 2


E adevărat ce spun cei de la Animal x?

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

E adevărat ce spun cei de la Animal x?

Mesajde jojoik20 » Mie Noi 15, 2006 10:53 am

dragii mei 3sud-eti!abia m-am incris pe forum-ul vostru si nu as vrea sa va sperii prin a va spune ca sunteti cei mai tari de pe pita muzicala rom si daca va veti desparti vreodata noi fanii vostri vom fi f dezamagiti deoarece nu am mai avea muzica buna de ascultat.intrebare:este adevarat ce au spus cie de la animalele x la o emisiune a lui maruta cum ca laurentiu le-ar batjocori fanii in concerte si ca acesta are unule datorii la aniale?
:oops:
jojoik20
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Noi 15, 2006 10:47 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Mie Noi 15, 2006 1:44 pm

Bine ai venit,Jojoik20!!!Te asteptam aici,sa te prezinti,si sa ne spui mai multe despre tine :wink:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Noi 15, 2006 2:54 pm

Bine ai venit,Jojo.
Nu,nu este adevãrat ceea ce au spus animalele la Mãruþã.
Te aºteptãm cu mult drag ºi pe alte topic-uri.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Joi Noi 23, 2006 8:32 pm

Cine se uita dupa animalele alea. DaK Tot vrei sa te convingi in privinta cu Micutzu puneti pe perete un poster cu 3se si unu cu animalx si tintesteti privirea spre ambele postere sin oprestete o clipa la fiecare (ma refeream la poster) si vezi ce iti zic animalele si dupa aia la 3se,privirea spre Micutzu shi iti dai seama ce fel de persoana e din privirea lui.aaaa si dak simti o tragere de inima atunci e bine.
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Joi Noi 23, 2006 8:44 pm

Scuzati dar nu stiam ce sa mai zic nu mai am idei,mia stricat unu ziua...ce sa fac...uneori ma descarc pe cine imi iese in cale...forumul nu e ca sa ma descarc eu de nervusorii mei (nici nu m-am descarcat).Doar k incepand de azi nu mai iau in seama toate prostiile pe care le zic altii ,faceti shi voi la fel si va veti simti mai bine ...ma mai enerveaza uneori si colegii .....3se......numai tre sa recunoasca k canta beton...mai au si ei niste apucaturi canta piesa iubire ...sunt tare nebuni nu am avut niciodata asemenea colegii sunt tare veseli si glumeti tot timpul,doar k un coleg azi cand am iesit de la scoala mergeam pe strada mai multi shi unu alex a mers shi o tras-o pe una de cozi (avea doua cozi ) mama ce am ras ...uneori prostiile altora te inveselesc.Gata nu cititi k va plictisiti ...k si eu m-am plictisit deja.Hai k ma pus varu sa ascult muzica la casti ca face nanita...
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Vin Noi 24, 2006 3:15 pm

Nu trebuie sa credem tot ce zic animalele alea k ei vb numai prostii.
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Noi 24, 2006 3:25 pm

Logic k nu e adevarat :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Noi 24, 2006 3:54 pm

Asa e,asa e!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Noi 24, 2006 11:07 pm

Mai lasa Sor'me unghiile alea,ca le-ai tocit de tot Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Sâm Noi 25, 2006 9:15 am

Nu e adevarat..Laur n-ar fi in stare de asa ceva!Imagine
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Noi 25, 2006 12:57 pm

Asta cred ºi eu.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Dum Noi 26, 2006 12:20 am

Si daca ar fi adevarat, atunci ce? :lol:
Cui ii pasa de animale? Fanii lor sa se sperie daca e adevarat sau daca nu, nu noi. 8)
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Mie Dec 06, 2006 8:15 pm

jaaaaaaaaaaa animale,nu jignesc pe nimeni dar nu mai imi place cum canta baietzi.toata lumea se pricepe la minciuni
ce ai in banca...
nimic
cum nimic daca te tot holbezi in banca
caietul ...aaaaa incercai sa copiezi
eu......................
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Mar Dec 26, 2006 11:38 pm

Iti spun eo ca e adevarat si inca cate adevaruri au mai spus la emisiune 8)
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Dec 27, 2006 12:45 am

:lol: Da,adevãrurile se rezumã la numele lor,în rest numai...minciunele ºi gogoºele.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Mie Dec 27, 2006 1:07 am

[quote="Lily"]:lol: Da,adevărurile se rezumă la numele lor,în rest numai...[b]minciunele şi gogoşele[/b].[/quote]
Asta zici tu :oops: nu sunt numai minciunele..... au spus multe lucruri adevarate pe care duta le poate confirma,Animal X are o treaba cu duta nu cu 3se ,ai vazut cum le zicea hiena celorlalti 2 buli si numai stiu cum :lol:
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Mie Dec 27, 2006 1:34 am

Da,ei au treaba cu Duta...da' n-au nici o treaba,pt ca fabuleaza!Duta nu poate confirma nimic din ce au zis animalele,pt ca nu are ce!Nu poate confirma minciunile spuse de cativa omuleti;le poate,insa,dezminti - lucru pe care l-a si facut in cadrul mai multor interviuri,si nu numai.
Oricum,discutia despre asa numita "cearta"(pt ca nu e,e doar o balacareala inceputa de cei de la Animal X) e deja banala si monotona,si nu isi mai are nici un rost...
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Serbanuka » Mie Dec 27, 2006 6:08 pm

mai...lamuritima...io nam nik cu 3se...imi plac piesele lor...mis simpatici toti...mai ales viorel...da...cand e vb de animalx...gata...zici k o venit deavolu prin preajma lor...sau e ceva neplacut..si mai ales cum se crizeaza si cat de "urat"se exprima unii dintre cei de la 3se...acu'fara suparare...da...luatio mai incet.Hyena a declarat k nu au nik cu 3se...dar deodata ce ei ii barfesc pe la spate...nici nu ma mir k Hyena e suparat asa foc pe Dutza...si ma bucur fff mult k nu au mai venit sa cante in oradea...macar neau scapat de o suferinta...nu zic e o trupa buna...doar k se cred cei mai buni...si daca as fi fost in locul Annei Lesko....as fi mers la Animal x sa compune ei piese Annei...si nu e asa cum o zis Dutza k anna sa razgandit...mai...suntem fani diferiti normal cai credem pe idolii nostri..si eu imi iubesc idoliii(ANIMAL X)si ii si inteleg...iar 3se au familii...sa taca din gura is batrani...si pana in ziua de azi am crezut k viorel e cel mai scump da nu e asa...ma dezamagit...nu vreau sa ne mai certam..toti avem probleme..da zicetile baietilor de la 3se...sa o ia mai incet...animal x au luato..doar k ii deranjeaza cand mai pomenesc de trecut...cea fost in trecut...se uita...acu traim prezentu si viitoru...deci sa termine cei de la 3SE!!!!!!!!!!!!!!!!
mai mai mai..ce de ....:)))...animalx sa traiasca ink 100 de ani..:))
Serbanuka
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 21, 2006 5:45 pm
Localitate: mrrr...nu conteaza..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Serbanuka » Mie Dec 27, 2006 6:11 pm

ah si cui ii pasa de animale...???poi..fanilor animal x...si cui ii pasa de 3se...hai mai..sa fim seriosi..va credeti mai multi decat noi..???nu cred k 3se au mai multe fcuri decat animalx...si nici nau iesit in strainatate...:d...acu ciocu mic...nu vreau sa supar pe nimeni...da aici are dreptate si Hyena...in ceia ce zice Dutza... :wink:
mai mai mai..ce de ....:)))...animalx sa traiasca ink 100 de ani..:))
Serbanuka
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 21, 2006 5:45 pm
Localitate: mrrr...nu conteaza..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Mie Dec 27, 2006 8:30 pm

Ciocu mic celor de la Animal X k ei au inceput si ei sa inceteze, sa nu se mai creada asa mari sa isi aduca aminte de unde au plecat :evil:
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Mie Dec 27, 2006 8:57 pm

Serbanuka scrie:
ah si cui ii pasa de animale...???poi..fanilor animal x...si cui ii pasa de 3se...hai mai..sa fim seriosi..va credeti mai multi decat noi..???nu cred k 3se au mai multe fcuri decat animalx...si nici nau iesit in strainatate...:d...acu ciocu mic...nu vreau sa supar pe nimeni...da aici are dreptate si Hyena...in ceia ce zice Dutza... :wink:

1)Majoritatea fanilor Animal X sunt copii de gimnaziu,sau sunt in prima treapta de liceu - probabil ca sunteti multi,dar...sunteti niste copii!E evident acest lucru numai dupa limbajul pe care il abordati.Va recomand cu multa caldura sa deschideti,din cand in cand,cate o carte de gramatica.S-ar putea sa descoperiti lucruri noi si frumoase,cum ar fi cratima. :wink:
2)"Ciocu' mic" voua si celor de la Animal X,pt ca 3SE sunt mult peste ei,fie ca vreti sa recunoasteti sau nu.Daca ai urmarit astazi emisiunea lui Maruta,ai vazut ca ei si Voltaj sunt singurele trupe romanesti care au avut in RT100 5 piese de no.1.E adevarul,fie ca va convine sau nu.Si la vanzarile de albume sunt peste Animal X.
3)Animal X inca nu au avut nici o performanta in strainatate.NICI UNA!Nici 3SE nu sunt cunoscuti in strainatate,dar in 2000-2001 au fost invitati in Italia,la o emisiune,unde au cantat Amintirile(in italiana - I ricordi),iar prezentatorul i-a numit "cea mai buna trupa dance din S-E Europei".Animal X inca nu au ajuns la aceasta "performanta".Nu i-a invitat nimeni,la nici o emisiune,ca sa ii laude...
4)Cei de la 3SE nu au reactionat niciodata urat,la nici o emisiune,atunci cand a venit vb despre Animal X.E un subiect delicat pt ei,asta e clar,dar nu i-au vorbit niciodata de rau.S-au abtinut de la comentarii si au incercat sa schimbe subiectul.Animal X,in schimb,cu Hiena in frunte,sunt cei care deschid de buna voie acest subiect,in orice emisiune, si nu au nici o problema in a-i ataca pe cei de la 3SE,jignindu-i mai mult sau mai putin.Vezi tu,asta demonstreaza profesionalismul celor doua trupe,iar Animal X stau prost la acest capitol - cel putin in ceea ce priveste capitolul "scandaluri si balacareli".
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mie Dec 27, 2006 9:05 pm

Mi-ar fi rusine sa fiu in locul alora de la Animal X!Am fost la un concert unde din intamplare au cantat si ei(Activ, Animal X, Hi-Q). Ati mai vazut voi trupa sa care aceiasi fani prin tara cu ei la concerte?Erau vreo 5-6 distruse in primul rand, moarte de bete, care nu mai puteau nici sa se atace cand am inceput eu sa strig din toti plamanii "3rei Sud Est, 3rei Sud Est"(asta in timpul repetitiilor cand ma auzea toata lumea)...Sa nu mai zic ca le-am afisat un carton imens la 2 metri de ochi pe care scria maaaaaaaaaaaare 3SE! Cat despre prestatie, mi-ar fi rusine! Cam atat am avut de zis si scuze daca v-am plictisit! :)
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Mie Dec 27, 2006 9:10 pm

In nici un caz nu ne-ai plictisit,Andy! :wink: Mereu e frumos sa aflii lucruri noi! :lol:
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Dec 27, 2006 11:26 pm

Serbanuka scrie:
sa taca din gura is batrani...si pana in ziua de azi am crezut k viorel e cel mai scump da nu e asa...ma dezamagit...nu vreau sa ne mai certam..toti avem probleme..da zicetile baietilor de la 3se...sa o ia mai incet...animal x au luato..doar k ii deranjeaza cand mai pomenesc de trecut...cea fost in trecut...se uita...acu traim prezentu si viitoru...deci sa termine cei de la 3SE!!!!!!!!!!!!!!!!

Îþi plac animalele,da' pe semne cã nu te uiþi la emisiunile în care apar.Animalele l-au atacat pe Duþã,ei se leagã de trecut.3rei Sud Est au succes,nu au de ce sã îºi risipeascã timpul vorbind despre frustrãrile altora.Ei rãspund doar la anumite întrebãri puse cu insistenþã.Timp de vreo 4 ani,de la despãrþirea lor de Animal x,3rei Sud Est au tãcut,animalele NU.
3rei Sud Est sunt bãtrâni?!La 30 de ani eºti bãtrân?Pãi Hienã are vreo 26.Da,o diferenþã imensã.Imagine
Da,au multe fan cluburi,da' care au 15 membri,sau în care sunt înscriºi de câte zece ori aceiaºi oameni.Eventual mai e bãgat ºi un bunic ºi un strãbunic pe acolo.De...cine se uitã?!Problema animalelor e cã mint prea mult,ºi deja trebuie sã ai o problemã foarte gravã la cap sã îi crezi.Acum vreo 3 ani ziceau cã au 2 milioane de fani,auzi tu...Imagine
În general nu fac aºa ceva,nu mã leg de asemenea aspecte,da' ce respect ai faþã de tine dacã ai fost capabilã sã îþi pui aºa ceva la locaþie"Locaþie: in patul lui Serban(Hyena)"?Imagine
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Dec 28, 2006 12:36 am

Lily scrie:
Da' ce respect ai faţă de tine dacă ai fost capabilă să îţi pui aşa ceva la locaţie"Locaţie: in patul lui Serban(Hyena)"?Imagine

Mama ta stie ce locatie ai tu fetito?Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico