Acum este Sâm Mai 18, 2024 8:21 pm

Ora este UTC + 2


Discuţii pe tema lansării pe web.

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Adriana Alina » Dum Dec 24, 2006 12:22 pm

poate ca multi iti doresc asta foarte mult...dar nu au posibilitati sa plateasca pentru asta....
O noapte alunga trei zile cu nori, un vis mi-e deajuns sa zambesc mii de ori..
Imagine
Avatar utilizator
Adriana Alina
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2440
Membru din: Joi Noi 09, 2006 8:58 pm
Localitate: Vaslui
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde adrian » Dum Dec 24, 2006 3:46 pm

:cry: :cry: :cry: :cry:
adrian
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 151
Membru din: Lun Noi 08, 2004 10:23 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Dec 24, 2006 9:27 pm

Daca vrei,poti.Chiar sa nu ai 30 de mii...mi se pare cam greu de crezut.
Da' sã revenim la topic.Alte comentarii pe tema aceasta se pot face pe topic-ul destinat acestui subiect.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Dum Dec 24, 2006 9:39 pm

BAI LILY TU FACI NISTE REMARCI CARE EU SINCER TU NU STI CE SPUI CUM ADICA CE NU AI 30 DE MII DA POATE NU ARE LUMEA CA A FOST FRAIERA SI LA LUAT IN ORIGINAL ALBUMUL
DACA TOT ATA VORBESTI TRIMITE TU SI IA PIESELE SI TRIMTENE CODU DACA TOT ATATA STI SA VB.Nu mai vb asa ca si cum nu ar fi prea greu sa trimiti ca sunt uni care chiar nu au si eu unu sincer nici nu as trimite pt ca asta inseamna sa fi luat de fraierdar miar place sal trimit codu sa pot sa vb cu ei pe conferinta si sa le zic putin ce am pe suflet
ce in trebari. frate. lLeas zice eu sa nu le mai trebuiasca sa faca tiganii de aste acum fac ei
adrian
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 151
Membru din: Lun Noi 08, 2004 10:23 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Dec 24, 2006 9:57 pm

Te rog foarte mult sã nu mai mã iei cu "bãi",chiar nu apreciez apelativul.
Dacã tot te deranjeazã cã ai luat albumul ºi nu se þine cont,considerã cã aceastã taxã nu ar avea legãturã cu piesele,ci pur ºi simplu aºa cum plãteºti un bilet la un concert,aºa plãteºti ºi acum pentru a le pune tot felul de întrebãri.Cum am mai spus,mie nu îmi plãcea ideea ca oricine sã poatã intra pe acel chat.Ne trezeam cu cel puþin 200 de persoane,din care 90% nici nu erau fani.Acele persoane ar fi blocat chat-ul,ar fi creat confuzie,ar fi pus 10 mii de întrebãri aberante...etc.Nici nu ne-am fi înþeles intre noi din cauza acelor persoane.Nu ar fi fost atât de bine pe cât vã imaginaþi voi.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico