Acum este Vin Mar 29, 2024 2:45 pm

Ora este UTC + 2


Felicitari baieti pt melodia "alaturi de ingeri"

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde mariuca » Sâm Noi 05, 2005 11:57 pm

ilica scrie:
Este acelashi regizor??? :shock: :shock: :shock:
De ce au ales acelashi regizor???Daca nu a fost suficient criticat pentru ca baietii sa nu repete gresheala,dar lasa ca voi crtica eu.


Am si eu o intrebare: de fapt, a vazut cineva de aici videoclipul? Ma refer la videoclipul la "Alaturi de ingeri" intreg, pt ca eu am vazut doar ce a dat la Teo in emisiune... Daca nu l-ati vazut in intregime nu cred ca puteti sa va dati cu parerea despre el, asa, dupa cateva fragmente disparate! Nu e corect...
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ilica » Sâm Noi 05, 2005 11:59 pm

Am vazut suficient de mult din clip, cat sa imi dau seama de nivelul scazut al clipului.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Dum Noi 06, 2005 1:14 am

ilica scrie:
Am vazut suficient de mult din clip, cat sa imi dau seama de nivelul scazut al clipului.


Eu nu sunt chiar de aceeasi parere: sa presupunem ca inainte de a scoate videoclipul la ""Te voi pierde" ai fi vazut cateva fragmente din el, sa zicem pe cele cu dansatorii si coregrafia. Atunci ai fi zis acelasi lucru, ca e un clip prost, dar numai din cauza ca nu la-i vazut intreg. Nu zic acum ca noul lor videoclip este foarte bun, dar cred totusi ca nu e corect sa fie comentat sau criticat inainte sa fie lansat pe posturile de muzica!
Lasand la o parte toate astea, trebuie sa nu uitam ca mult mai importanta aici este melodia si nu videoclipul pt ca ei sunt cantareti si nu actori!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Noi 06, 2005 10:43 am

mariuca scrie:
Eu nu sunt chiar de aceeasi parere: sa presupunem ca inainte de a scoate videoclipul la ""Te voi pierde" ai fi vazut cateva fragmente din el, sa zicem pe cele cu dansatorii si coregrafia. Atunci ai fi zis acelasi lucru, ca e un clip prost, dar numai din cauza ca nu la-i vazut intreg. Nu zic acum ca noul lor videoclip este foarte bun, dar cred totusi ca nu e corect sa fie comentat sau criticat inainte sa fie lansat pe posturile de muzica!
Lasand la o parte toate astea, trebuie sa nu uitam ca mult mai importanta aici este melodia si nu videoclipul pt ca ei sunt cantareti si nu actori!

Ba trebuie criticat inainte sa iasa pe posturile de muzica pentru ca este FOARTE slab.Nu shtiu voua,dar mie chiar imi pasa daca 3se se fac de ras sau nu.
"Te voi pierde"era un clip foarte bun,indiferent cat de putin ash fi vazut din el tot mi-ar fi placut.Era filmat bine,era colorat,era deosebit,chiar era un clip foarte bun.
Da,sunt cantareti ,nu actori.De aceea nu am comentat nimic de cum joaca ei in clip.Am zis ca este prost filmat,ii face sa para batrani,le scoate in evidenta toate defectele,hainele sunt FOARTE urate,decorul...nu exista,strada...blocurile sunt urate.ESTE UN CLIP URAT.Va spun eu ca daca "Poveste de dragoste" avea un clip bun, era super hit mult mai mare ca "Dragoste de inchiriat"shi altele de genul asta.Din pacate shi aceasta piesa,foarte buna de altfel,se va pierde din cauza acestui regizor pe care sper sa il calce trenul. :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Noi 06, 2005 1:29 pm

ilica, dak ai fi vazut, Povestiri adevarate, nu ai mai comenta atat de mult si prost.... chiar si vio s spus k sub acel machiaj este o persoana vesela.... deci nu sunt defectele lor, pur si simplu asa a trebuit sa iasa clipul :!: si normal k au ales un peisaj cu blocuri mai urate... pt k si starea de spirit este mai "urata" , intzelegi? sau te asteptai sa fie la fel de colorat clipul? :x :lol: :lol:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Noi 06, 2005 3:16 pm

Da,putea fi colorat clipul ,de ce nu.Putea fi facut ...nu shtiu un inger pe calculator...sau nu shtiu...ceva deosebit.
Nu la acele defecte ma refeream ...dar in fine nu insist.
E un clip urat.Sper ca posturile de muzica sa refuze sa il difuzeze(fara suparare :wink: ).
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Dum Noi 06, 2005 5:07 pm

:x hai nu mai spune.. si vrei sa zici acum ca e spre binele baietilor de la 3SE sa nu difuzeze clipul or what? (*mor de ras*) fara suparare dar intreci masura cu declaratiile tale pe forum.
incep sa cred ca tu chiar nu esti fan deloc. :x
Elle
 

Mesajde cerber » Dum Noi 06, 2005 5:49 pm

eu cred ca ilica este un fan adevarat iar aprecieri la adresa clipurilor au fost mereu bune sau rele.ilica probabil e un perfectionist si ar vrea sa fie si 3se la fel.totusi,sa nu uitam ca traim in romania,banii alocati pt un clip is de 50 de ori mai putini decat cei dati pe clipurile de afara,in mare parte detaliile referitoare la clip is stabilite de casa de productie,banii vin tot de acolo... sincer nu am vazut tot clipul si nu ma pot pronunta dara daca e slab depinde doar de 3se cum il promoveaza.un clip slab coboara o piesa buna dar nu cred ca este cazul aici
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Noi 06, 2005 8:49 pm

nu stie omu' cum sa iasa in evidentza :lol: el poate n-a aflat deocamdata k nu suntem boshorogi k sa ne spuna de 10000 de ori pt a intzelege k lui nu-i place clipul
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Noi 06, 2005 10:49 pm

Elle scrie:
:x hai nu mai spune.. si vrei sa zici acum ca e spre binele baietilor de la 3SE sa nu difuzeze clipul or what? (*mor de ras*) fara suparare dar intreci masura cu declaratiile tale pe forum.
incep sa cred ca tu chiar nu esti fan deloc. :x

:shock: :shock: :shock:
Iar te legi de mine???
Cu ce declaratii am intrecut masura,sa shtiu sa incerc sa nu le mai repet?
Sunt admirator 3se shi tu o shtii foarte bine.
Da,spre binele lor cred ca ar fi mai bine sa nu se difuzeze clipul. :roll:
Nu incerc sa ies in evidenta...cred ca pur shi simplu am un mod diferit de a gandi. :wink:
Cerber vad ca este singurul care ma intelege. :wink:
Mentionez ca acum deja am vazut 90% din clip, iar parerea mea ramane aceashi(dar nu o repet sa nu se supere Dely :wink: ).
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Noi 07, 2005 1:06 pm

cu ce declaratii ai intrecut masura? :x ce-ai zice de o doza mare de lecitina.. sau de mai putina ipocrizie?

am vazut si eu putin din clip si am ajuns la conlcuzia ca nu imi pot da cu parerea deocamdata pt ca asa inca nu inteleg povestea clipului.... ar trebui sa-l dea odata tot, nu doar cateva cadre.
Elle
 

Mesajde ilica » Lun Noi 07, 2005 3:00 pm

Elle scrie:
cu ce declaratii ai intrecut masura? :x ce-ai zice de o doza mare de lecitina.. sau de mai putina ipocrizie?

am vazut si eu putin din clip si am ajuns la conlcuzia ca nu imi pot da cu parerea deocamdata pt ca asa inca nu inteleg povestea clipului.... ar trebui sa-l dea odata tot, nu doar cateva cadre.

Nu sunt ipocrit,shtiu bine ca nu am jignit pe nimeni.Iar cat despre intrecut masura...nu vad cu ce ash fi putut sa o fac.
Cateva cadre???Au dat 90% din clip.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mar Noi 08, 2005 12:37 pm

iti spun eu ilica cand o sa vezi tot clipul o sa ai alta parere. :lol: Cu timpul o sa-ti placa ...acum abia s-a lansat ,l-ai vazut 1 sau de 2 nu-ti poti da seama imediat de calitatea clipului.Pana l-a comentarii mai e ceva timp.Eu garantez ca multor oameni o sa le placa atat piesa cat si clipul. :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Noi 08, 2005 4:13 pm

Mai eu nu imi schimb opiniile cu una cu doua...deci nu cred ca imi va placea clipul.Dar asha...ca sa nu le mai supar pe Elle shi Dely...o sa il mai analizez o data mai atent,deshi sunt destul de sigur ca nu imi voi schimba opinia despre el. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Joi Noi 10, 2005 6:09 pm

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Yo ink n-am vazut tot clipu, doar secvente...........NOT FARE!!!!!!!!!!!!!!!Abia ast sa-l vad, din ce-am vazut pana aq e misto&bine facut!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Noi 10, 2005 7:43 pm

inca un off-topic si va luati avertismente!!
Elle
 

Mesajde ilica » Joi Noi 10, 2005 11:40 pm

A aparut pe TvKlumea clipul "Alaturi de ingeri". :cry:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde julien_forever » Vin Noi 11, 2005 6:48 pm

sper sa apara o data si pe net clipul de la melodia alaturi de ingeri
Trimit un S.O.S,iubirea s-o salvez,vreau cineva sa-mi raspunda...3se
Avatar utilizator
julien_forever
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Noi 10, 2005 5:28 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 11, 2005 6:49 pm

trebuie sa apara in curand pe www.flor.cc ;)
Vizitator
 

Mesajde crazy_girl » Mar Noi 15, 2005 2:21 pm

Felicitari beieti pt videoclip, e supeeeeeeeeeeeeeeerbbbb...imi place la nebunie si nu ma mai satur de el...
Apropo ilica...ce fel de videoclip iti doreai tu la o astfel de piesa?? sa fim realisti..e o piesa fff sensibila si trebuia un videoclip mai..."necolorat"...
Recunosc...knd l-am vazut prima data, am ramas super socata, uimita...un pic confuza...dar apoi a doua oara...am inteles...si am fost super happy si emotionata ... felicitari ink o data baieti

p.s. ilica, ar trebui sa te uiti mai atent la videoclip, ar trebui sa-l vizionezi cel putin de 10ori(una dupa alta), sa t convingi si tu k e un videoclip superb si k altul nu se potrivea la aceasta piesa !
asa k ..OFTICA-TE :mrgreen:
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde jenidiaconu » Mie Noi 16, 2005 11:54 am

Clipul e foarte bun!Mi-e imi place f mult si cred ca o sa ajunga f repede in topuri,dupa parerea mea.Mai vorbim
jenidiaconu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Mai 12, 2005 7:44 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 12:40 pm

ma bucur k sunt tot mai multe persoane carora le place clipul :D

dupa parerea mea.... clipul acesta e km la acelasi nivel cu cel de la "Clipe" ... ;)
Vizitator
 

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 18, 2005 1:37 pm

mai...daca tot va place!!!incercati sa votati si sa propuneti la www.klumea.tv sa-i aducem pe locul 1!!!contez pe voi!!!ok????...si pe la mtv...k se difuzeaza la greu si akolo!!!!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Noi 18, 2005 5:56 pm

si daca nu va merge www.klumea.tv incercati la http://top20.parla.ro/ :mrgreen:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mie Noi 23, 2005 6:22 pm

punk scrie:
Daca ai asculta urmatoarele formatii: Long Beach Dub All Stars, Green Day, Athena (Turcia), Two Sides, Mad Caddies, Goldfinger, Anti Flag, Buck-O-Nine, Dead Kennedys, The Distillers, Happy Campers, Less Than Jake, Me First and the Gimme Gimmes, Red Hot Chili Peppers, Mest, Rancid, Reel Big Fish, Save Ferris, Transplants, B.O.T.A.R., Sex Pistols, ai vedea ca nu avem cum sa fim invidiosi

aham... si? tu faci parte din trupele alea? :lol: ma refeream la faptul k suntetzi invidiosi pe succesul lor... succes p kre voi nu-l avetzi! unde dai si unde crapa :lol:
anyway, intr-adevar, UNELE din ele sunt mai bune k 3se, bravo lor! felicitarile mele!
DAR REFUZ sa cred k ei nu au facut niciodata playback.... poate fac mai rar, dar stii de ce? pt k organizatorii concertelor de la noi nu se compara cu cei de afara! cei de la noi sunt zgarcitzi ! la noi se organizeaza concerte doar pt a obtzine ceva (aducetzi-va aminte de perioada alegerilor in politik.... pe muuultzi i-am auzit spunand "il votez pe X pt k a adus nu stiu ce trupa la mine in orash.." deci dak organizatorul aude asta, nu-l mai intereseaza k e playback sau nu!)
nu mai zic de faptul k majoritatea trupelor le stiu, din alea kre mi le-ai enumerat mai sus, si au deja in componentza lor chitaristi, basishti etc! pai la zgarcenia oamenilor nostri tu te asteptzi sa le mai plateask si altzi oameni pt un concert 100% ??? :lol: :lol: knd se va schimba mentalitatea in Romania atunci ii putetzi acuza pe 3se k nu vor sa cante live deshi au conditzii


iar inceputul melodiei "alaturi de ingeri" seamana cu inceputul melodiei "under the bridge"! multzumitzi?
aaaah si n-am nevoie sa ascut toate melodiile trupelor enumerate mai sus si sa mai caut si alte melodii kre seamana cu ele.... cu sigurantza se gasesc partzi asemanatoare din melodii diferite!


skandree scrie:
Vad din ce in ce mai mult ca, in neputinta ta de a combate fondul mesajului, te legi de forma lui. Lame excuse

pt k eram in criza de timp si decat sa va ignor total am zis sa scriu ceva..

skandree scrie:
Tot ce pot spune e ca dupa ce am aflat care e roundup-ul turneului m-am gandit din ce in ce mai serios la heroina

asta e problema ta.... asta e mentalitatea ta.....
Vizitator
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico