Acum este Vin Mar 29, 2024 2:01 pm

Ora este UTC + 2


buna

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

buna

Mesajde alinutza89 » Dum Apr 02, 2006 9:25 am

Nu ma prea pricep sa compun versuri dar treaba asta nu se poate exprima in cuvinte.Nu pot sa spun decat ca sunteti cei mai tari.Sunt fana voastra din 1997,de atunci va tot urmaresc pe unde pot pentru ca prin ploiesti vad ca nu prea aveti timp sa ajungeti.Dar atunci cand puteti sper sa stie toata lumea.Cand vom avea si in ploiesti un fan club ca pana la bucuresti nu pot sa ajung.Imi pare rau ca nu pot fi mai apropiata de voi doar pentru ca locuiesc in ploiesti.Pentru voi nu am decat cuvinte de lauda,va iubesc ca pe niste frati mai mari.De la voi,din versurile voastre m-am maturizat.Pe voi va iubesc pentru ca am crescut cu voi,voi m-ati facut sa zambesc si sa uit de tot raul care venea de peste tot.Va multumesc pentru ca ati avut un pic timp si pentru mine,SUCCES IN CONTINUARE,va doresc tot binele din lume.ciao!!!
alinutza89
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 02, 2006 9:01 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Dum Apr 02, 2006 9:49 am

Sa stii k exista un topic in care le poti scrie baietilor! :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Apr 02, 2006 11:50 am

Exista deja un topic destinat mesajelor pentru baieti,asha ca il inchid pe acesta. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico