Acum este Vin Mar 29, 2024 1:09 pm

Ora este UTC + 2


Nemulţumiri. :(

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Nemulţumiri. :(

Mesajde Vizitator » Mar Dec 07, 2004 9:32 pm

dak administratorului nu-i convine acest subiect poate sa-l inchida, n-am nimik impotriva! dar m-am gandit la nemultzumirile fanilor inscrishi in acest forum; dak ceva nu va convine scrietzi aici ce anume va deranjeaza, ar putea avea legatura cu site-ul, forumul si chiar si cu membrii. si m-am mai gandit k in felul acesta, cei care se simt , nu vor mai posta aiurea ceva ce nu are legatura cu subiectul

ps: nu vreau sa vad injuraturi de ultima ora! incercati sa va scrieti nemultzumirile fara a deranja pe cineva :!:
Vizitator
 

Reclame

Mesajde Mirabella » Mie Dec 08, 2004 8:29 pm

As vrea sa-mi confirme si mie somebody ca scnmpicii de 3rei-Sud-Est intra pe acest forum!!!
Daca totusi fac acest lucru, sa ne "arate" intr-un fel asta!!
PS:oricum nu sunt suparata pe ei..!(ii ador prea mult ca sa ma supar pe ei! cred ca in sufletul meu nu s-ar putea strecura nici macar o "umbra"de suparare pe baietzi! serios vorbind...
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

..

Mesajde usher » Mie Dec 08, 2004 9:03 pm

nu cred ca poate sa iti confirme cineva acest lucru .... 1.) nu are de unde sa stie 2.) 100% NU intra pe forum 3.) 98% nici nu citesc "prostiile" noastre 4.) la anu o sa isi faca timp si de "forum" :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Dec 09, 2004 11:47 am

De ce esti asa de sigur?? De unde stii??
Eu, sincer sper sa TE INSELI!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Dec 09, 2004 11:48 am

Anyway, thank for the answer..!
Another 3se fan!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

dak....

Mesajde Vizitator » Joi Dec 09, 2004 3:13 pm

dak imi da cineva nr lor de tel :roll: , pe cuvantu' meu k va spun dak intra sau nu :wink: .... alta sursa nu am :(

apropo usher: dc zici k de la anu' o sa-si faca timp pt forum? isi iau concediu :) ?dak acum nu au timp si ABIA dam de un articol despre ei (prin reviste) si emisiuni, poi la anu..... ar trebui sa ne luam adio de la ei
Vizitator
 

...

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 3:16 pm

eu as vrea sa cred ca din cand in cand intra pe forum...chiar daca nu ar fi adevarat....si vorba ta mirabella chiar daca nu intra..eu n-am sa ma supar pe ei...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 3:19 pm

dely_3x cred k toti fanii lor (in special fanele :P) ar vrea nr lor..sau cel putin al unuia dintre ei..pe mine m-ar face super happy...but...deocamdata haideti sa traim cu impresia ca intra...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

dc??

Mesajde Vizitator » Joi Dec 09, 2004 3:37 pm

era doar o gluma alexa :) nu ma afecteaza cu nimik dak am sau nu nr lor, eu tot fan raman; si pe deasupra m-ar ispitii sa-i sun every day.... dak ma gandesc mai bine, cel mai bine e pt fiecare fan sa nu aiba nr lor! este aiurea sa tzi nr-ul trupei preferate si sa nu poti s-o suni, credetzi-ma!


am yo o nemultzuire: dc intr-un forum k acesta, unde TOTI fanii se iubesc :roll: , nu exista iconite emotive care sa exprime un pupic????
Vizitator
 

:)

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 3:44 pm

stiu dely_3x ca era o gluma...:) vorba ta...saracii ar fi terorizatri de telefoane, sms-uri, bep-uri...mai bine ...:) te pup...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

:)

Mesajde usher » Joi Dec 09, 2004 6:24 pm

saracii :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Dec 09, 2004 7:32 pm

Eu tot vreau nr. lor de tel. (macar pe al lui LAUR..) si nu cred ca daca l-as avea, l-as stresa cu bip-uri sau mesaje..!! pt. ca acest lucru este ULTIMUL pe care l-as putea face..! I-as suna in week-end 1-2 ori, sa aflu noutati (si-apoi cate noutati or fi de aflat...?)..asa ca practic n-as avea de ce sa-i sun! din senin??...no..!I don't think so..! pt. ca urasc acest lucru..!!! cand o persoana ma suna din senin si mai ales DEGEABA! si de obicei, ceea ce n-mi place mie, altuia nu-i fac!! vorbesc serios..!
BYE everyone :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

?

Mesajde usher » Joi Dec 09, 2004 8:42 pm

neinteresant , nu cred ca ne interesa pe careva ce iti place tie sau ce nu iti place :P
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Dec 09, 2004 9:11 pm

usher ai o avertizare deoarece esti off-topic tot timpul si pt ca ai postat un mesaj cu un singur cuvant.. tine-o tot asa si vei avea ban

Mirabella si alexa aveti cate o atentionare deoarece ati postat 2 mesaje consecutive intr-un interval de mai putin de doua ore... aveti un buton numit "modifica" in dreapta fiecarui mesaj ... va recomand sa-l folositi pt ca altfel veti avea si voi avertizari(si chiar nu va doresc acet lucru)

nemultumirea mea este ca lumea de pe forum nu a citit regulile de aici :arrow: http://www.3se.ro/phpbb/viewtopic.php?t=5 si il incalca la greu
Elle
 

Mesajde Mirabella » Vin Dec 10, 2004 1:39 pm

Thank Elle..! Am luat la cunostinta! inca o data: scuze!
PS: Am sa incerc sa nu-ti mai raspund la provocari, Lucian!asa ca nu mai incerca...! sa ma "scoti din sarite..!( dar de unde...crezi ca ma afecteaza cumva aceasta atitudine sfidatoare..a ta..??..iti spun eu ca nuuu!). Asa ca n-am sa-mi mai pierd timpul cu "explicatii" pt. tine..!
Have a good day!
bye!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:32 pm

avand in vedere ca sunt pe lista neagra...ar trebui sa tac!dar nu voi face asta! pentru ca ma deranjeaza sa ma uit la tot prostu care scrie numa kkturi pe forum! o sa-mi iau ban asta e... si inka cev domnu` admin! cu dedicatie stf! parca grupul moderator era inchis :) ... bine,poate daca eram fata eram si ru moderator nu? varza !!!....

Administrator: vezi ca sunt mai comunist asa, ai primul avertisment, la urmatoru ban, stf? stfu n00b!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

??

Mesajde usher » Sâm Dec 11, 2004 1:18 pm

de ce mai e topicul "nemultumiri" ??? eu nu zic nimica , sa nu ma datzi afara ... dar ... nu trebuie sa ne avertizati daca ne exprimam nemultumirile , sau a fost pt "stf" ? oo iti dai seama de parca nu ti-ar placea :lol:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 11, 2004 6:16 pm

Inainte sa postati la nemultumiri cititi regulamentul si apoi abia comentati. Cat timp nu respectati regulamentul forumului liniste.
Vizitator
 

Mesajde cio@b@ » Sâm Dec 11, 2004 6:34 pm

alexrefflex scrie:
avand in vedere ca sunt pe lista neagra...ar trebui sa tac!dar nu voi face asta! pentru ca ma deranjeaza sa ma uit la tot prostu care scrie numa kkturi pe forum! o sa-mi iau ban asta e... si inka cev domnu` admin! cu dedicatie stf! parca grupul moderator era inchis :) ... bine,poate daca eram fata eram si ru moderator nu? varza !!!....

Administrator: vezi ca sunt mai comunist asa, ai primul avertisment, la urmatoru ban, stf? stf n00b!


FIrst of all.. STFU n00b!
Acceptam si hermafroditii, asa ca nu te teme, nu suntem chiar asa de ... inchisi.
cio@b@
 

:(

Mesajde Vizitator » Dum Ian 23, 2005 7:12 pm

pot sa stiu, lucian, ce tot ai cu mine????? cu ce tzi-am gresit?
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Feb 07, 2005 7:45 pm

mmooaaaa da' dak tot atzi vorbit cu laur, dc nu l-atzi intrebat si de forum????
Vizitator
 

uuffff ce-am facut???

Mesajde Vizitator » Joi Mar 17, 2005 3:26 pm

vad k numai yo scriu la nemultzumiri :lol:
elle de ce mi-ai dat atentzionare?! dupa ce am scris acest mesaj
"pixelina, dak vrei sa faci pe inteligenta te rog sa-tzi creezi un nou topic, si asta pt k nici nu citesti mesajul cum trebuie si gata te grabesti sa dai raspuns; zi-mi si mie unde am spus k rock-ul e penibil? doar i-am luat apararea baiatului pt k are si el gusturi diferite, si asta nu inseamna k tre' sa-i dam in cap! o fi rock-ul un gen de muzik f bun, da' dak urechile lui, creierul lui nu suporta ce? e anormal?" tu ne-ai certat intr-ul fel "calmati-va nimeni n-a murit din cauza ca cineva a incurcat "trupa" cu "genul muzical"... big deal, nu-i place rock-ul si gata.." , iar yo n-am mai continuat.........
dupa care, pe pagina 4, am mai lasat un mesaj in care l-am intrebat pe 3SudEstBoys de ce il crede penibil pe marius moga? aceasta intrebare n-are legatura cu topicul???
Vizitator
 

Mesajde Elle » Joi Mar 17, 2005 9:39 pm

oki.. Ai dreptate. Am editat postul :wink:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 9:11 am

nu pot ajunge la intrunireeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 10:52 am

Citat:
hai ma..chiar nici unu nu vreiti sa veniti la concertul cu 3SE de la Zalau?? Treaba voastra..eu v-am zis ca va rezolv cu cazarea...cine are posibilitatea sa vina nu stiu de ce nu vor...asta e..Bine ca ne numim fani...si cand e de facut ceva nimeni nu se implica..


hai sa fim serioshi........tu shti ce e ala un fan?
dc crezi k au concerte in mai multe zone? k sa-i poata vedea shi cei kre nu au posibilitatea sa vina in buc, cta, etc ! dak suntem fani nu inseamna k tre'sa ne tzinem toata ziua dupa c*ru lor (pardon de expresie)..... yo una asta am intzeles din msj tau, 3SudEstGirl! (postat la NOUTATZI)
Vizitator
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico