Acum este Mie Mai 01, 2024 12:23 pm

Ora este UTC + 2


INFO

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Mar Iun 20, 2006 10:01 pm

A fost aleasa piesa pt promovare de catre casa de discuri.Este vorba despre piesa lui Lau.Albumul va contine 10 piese.3 piese compuse de fiecare...insa o piesa a lui Lau are 2 variante,una fiind in engleza.
Acum in legatura cu Winners...trupa lui Vio de la Win..au terminat si ei albumul.Se vor lansa in vara asta.Deja casa de discuri i-a ales.Sunt la Cat Music.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde cerber » Mie Iun 21, 2006 8:56 am

deci a fost aleasa piesa...si noi cand auzim de ea?e deja finalul lunii:)...era mai bine cand compuneau toti 3...nu mai erau impartite in "piesele lui laur,piesele lu vio si ale lui mihai"...ma rog,astept piesa
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

salutare

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Mie Iun 21, 2006 10:17 am

ai dreptate cerber mai bine era ca pe coperta sa apara ''muzica si text 3 sud est'' nu fiecare............ dar asta e daca ei vor asa....abia astept noul album :D :D :D :D adela, stii cumva titlul piesei alese???????
Ultima oară modificat de SZILAGYI CRISTIAN pe Mie Iun 21, 2006 10:22 am, modificat 1 dată în total.
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ady_akcent » Mie Iun 21, 2006 10:19 am

Chiar, la fel ca si Cerber ma intreb si eu?!Cand va aparea piesa?Deja cam toate trupele au anuntat ce piese scot la "atac" in vara asta, Morandi-A la lujeba, Akcent-French kiss, Dj Project-Inca o noapte, Blondy-Fiesta...ar mai ramane 3se....sa vedem.Sunt chiar foarte curios :D
Trimit un S.O.S., iubirea sa-mi salvez, vreau cineva sa-mi raspunda...3se
ady_akcent
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 167
Membru din: Joi Noi 10, 2005 6:52 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mie Iun 21, 2006 10:54 am

is singurul care vede ca is 2 topic-uri "INFO"?
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Mie Iun 21, 2006 10:56 am

“Iubire”, un nou single “3rei Sud Est”
Deşi nu s-a mai auzit nimic în ultima vreme de trupa 3rei Sud Est”, cei trei băieţi nu au stat degeaba. Fiecare component are proiecte care nu privesc trupa, dar, împreună, au lucrat la viitorul album. “Am întîrziat cu lansarea albumului, deoarece m-am ocupat de mai multe lucruri în acelaşi timp. Însă nu ne-am grăbit, vrem să fie ceva de calitate”, a declarat Viorel, unul dintre cei trei membri ai trupei. În curînd, “3rei Sud Est” va lansa primul extras de pe viitorul album, piesă intitulată “Iubire”, care va avea şi o variantă în limba engleză, “Oh, baby”. În prezent, deşi s-a despărţit de iubita sa, Laura, ex-componentă a trupei “Crazy”, Viorel a decis să se ocupe în continuare de această formaţie. Pe lîngă acest proiect, artistul mai lucrează şi la “Ramses Project”, o trupă care face muzică de club. Văzînd că artistului îi merge bine, deşi a trecut doar o lună de la despărţirea de Laura, cu care a avut o relaţie de şase ani, “gurile rele” au început să îl cupleze cu... toată lumea. Recent, Viorel a fost într-un club bucureştean, unde s-a întreţinut cu Laura Andreşan. “Nu sînt cu ea, nu este adevărat că ne-am cuplat! Laura a avut o prezentare în acel club, unde a venit însoţită de prietenul ei. Într-adevăr, am avut o discuţie cu ea, dar am vorbit despre noua membră a trupei “Crazy”, doar atît. Între noi nu este nici o idilă”, a precizat Viorel. Artistul mai are o singură nemulţumire: trupa “3rei Sud Est” nu este la fel de apreciată pe plaiurile dobrogene, ca şi în restul ţării. Chiar dacă au mai puţine spectacole în Constanţa, Viorel, Mihai şi Laurenţiu lucrează intens la noul album, iar single-ul “Iubire” promite să devină un nou hit “3rei Sud Est”.

articol aparut astazi in ziarul telegraf
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Facebook [Bot] şi 13 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico