Acum este Sâm Mai 18, 2024 5:34 pm

Ora este UTC + 2


Ce înseamna 3rei Sud Est pentru mine?

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Ce înseamna 3rei Sud Est pentru mine?

Mesajde roxi » Sâm Iul 15, 2006 11:51 am

inca de mult timp ei nu mai sunt doar 3 baieti carora le ascult muzica ci au devenit un model pentru mine. ei sunt precum o raza de soare ce de fiecare data cand apare imi lumineaza ziua. fiecare melodie a lor inseamna ceva,iar de fiecare data cand le ascult imi dau seama ca viata e frumoasa indiferent de ce s-ar intampla.
pentru mine Laurentiu, Mihai si Viorel sunt cei mai buni din toate punctele de vedere. :)
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Iul 15, 2006 12:13 pm

Welcome, Roxi. Yuppy, esti din Bucuresti k mine! :mrgreen: Shi pentru mine 3SE inseamna multe, dar dak nu ma insel, ma exista un topic pe tema asta. :-k
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

buna

Mesajde MUSICAL3SE » Sâm Iul 15, 2006 6:15 pm

Hmm nu am ce sa spun prea multe..Baietii de la 3se..sunt cu adevarat niste baieti f talentati...CE sa zic...pt mine 3se..inseamna putere,ambitie,dragoste,iubire,vointa,dar nu in ultimul rand convingere.Pot sa spun..ca Laurentiu Duta este IDOLUL MEU.asa cum pentru el daca nu ma inshel este Michael Jackson.este pers..pe care o invidiez,dar e o invidie dulce...ce sa zic..imi place...f mult..felul in care compune,felul in care gandeste..el mi-a deschis ..drumul spre lumea muzicii..el mi-a dat puterea de a incepe sa cant..si incerc sa realizez ceva cat mai asemanator cu ei...traiesc cu ideea ca intr`o zi...voi ajunge ca Laurentiu(nu ma refer la faima,nu ma atrage asta)doar..la talentul lui..sper..ca intr`o zi ..sa am destula experienta..sa realizez ceva calumea..baietii de la 3se..sunt si vor ramane cei mai talentati..si cea MAI BUNA TRUPA DANCE DIN ROMANIA ..
Marian
Avatar utilizator
MUSICAL3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Ian 29, 2006 8:50 pm
Localitate: Sibiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Sâm Iul 15, 2006 6:35 pm

nu ma pot stapanii si imi fac datoria in continuare :lol: :P
inchidetzi topic-ul va rog....
mai exista unul Ce inseamna 3se pt voi? ;)
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Iul 15, 2006 7:16 pm

Hehe...stiam eu k mai exista unul.
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

3se ptr mine

Mesajde vatraioana » Sâm Dec 23, 2006 2:54 pm

3se sunt ptr mine cea mai tare formatie din tara si din lume... eu ii iubesc pe baieti ptr imi fac inima sa zboare de bucurie cand ii ascult... la sc. noi,(cateva din fetele de la 7-A)cantam mereu piese ale lor.... sunt foarte fericita pentru ca am gasit forumul...... cred ca o sa imi aduc shi cateva colege....eu sunt un bobocel pe langa voi cei mari dar incerc sa am cat mai multe piese cu ei shi cat mai multe poze...
am avut 3 autografe pe care le iubeam mult dar cineva mi-a furat carnetelul cu autografe.... ce pacat.../.
vatraioana
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Dec 22, 2006 9:16 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Sâm Dec 23, 2006 3:01 pm

Bine ai venit.O sã îþi placã aici,le aºteptãm ºi pe acele colege. :-P
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Dum Dec 24, 2006 10:13 am

..Roxi,nu inteleg ce rost are topic ul asta,cand am deschis si eu unul cu acelasi nume..tu nu citesti ce se scrie inaintea ta pe forumul asta?..macar daca ai de gand sa vb despre ceva,sa fie ceva inedit..foloseste ti imaginatia..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde roxi » Dum Dec 24, 2006 12:24 pm

imi cer scuze...acest topic l-am facut la inceput cand m-am inregistrat pe forum din greseala Imagine ...nu-l mai vazusem de mult timp si am crezut ca a fost sters...inca odata imi pare rau Imagine
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Dec 24, 2006 12:56 pm

Sorrynita scrie:
..Roxi,nu inteleg ce rost are topic ul asta,cand am deschis si eu unul cu acelasi nume..tu nu citesti ce se scrie inaintea ta pe forumul asta?..macar daca ai de gand sa vb despre ceva,sa fie ceva inedit..foloseste ti imaginatia..

Avem un Admin si un Moderator... :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico