Acum este Vin Mar 29, 2024 11:51 am

Ora este UTC + 2


Vs. Michael

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde DonHacker » Vin Dec 22, 2006 12:03 am

mz-rulez scrie:
DonHacker scrie:
mz-rulez scrie:
DonHacker scrie:
Am bagat varianta D 8) poate castig si eo ceva :o

Da!!ImaginePoate castigi o trupa adevarata,a carei fan sa devii,ca stai prost la capitolul asta!Imagine

Eo zic ca stau mai bine ca tine :o

Cand vor vinde cei de la Animal kiX pe cat a vandut Michael,atunci poate mai vb.Pana atunci iti zic un calduros:"Peeeeeeeeeeenibil!!!!" - ca tot e vb voastra favorita! :wink: :roll:

Micheal asta' mai traieste? :o
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Vin Dec 22, 2006 12:08 am

Aoleu,ce ma amuzati Imagine Nush de ce va certati,ca e clar ca niciunul nu o sa reusiti sa schimbati parerea despre artistul preferat al celuilalt Imagine Pt DonHacker preferatii sunt Animal X,iar pt mody Michael...simplu rau de tot Imagine.Baiatul asta doar si-a exprimat o parerea,si ne-a zis ce a votat Imagine...nimic grav
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Vin Dec 22, 2006 12:16 am

DonHacker scrie:
Micheal asta' mai traieste? :o

Traieste,ca sa le dea fraierilor de-al de Animal piX lectii de muzica - ca sunt afoni,saracii.
Si nu te mai da rotund,ca stii foarte bine ca aberezi...Animal X sunt 0 la noi in tara(ce sa mai spunem de strainatate)...Cand vor vinde ei 104 milioane de albume in lumea intreaga(albumul Thriller),cand vor avea un public de peste 120.000 de oameni si cand vor reusi sa castige 8 premii Grammy intr-o singura seara,atunci o sa poti sa comentezi cat vei dori pe subiectul asta.Pana atunci...stai cu castile cu Animal kiX in ureche si vezi-ti de treaba ta. :roll:
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 22, 2006 12:19 am

Chiar va indepartati de la subiect Imagine nu e topic pro sau contra Animal X/Michael Jackson Imagine Nu zice nimeni sa ridicati in slavi pe 3SE,da zic eu sa respectam si parerea celor care nu sunt fani,ca de aia s-a spus ca un forum nu e numai pt fani...cred ca suntem oameni,si ne putem intelege...adica sper Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Vin Dec 22, 2006 12:21 am

Asa e(oricum nu ar putea fi,dat fiind faptul ca sunt incomparabili cei doi "termeni" :roll: ).
Sa revenim la subiect! 8) :D
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 22, 2006 12:32 am

Ok,mult mai bine....insa o mica precizare.Presupun ca asa cum nu ne place noua sa le poceasca denumirea celor de la 3SE,nici fanii Animal X nu sunt placuti impresionati cand vad tot felul de denumiri date trupei favorite.Pe vremuri,am fost fana 3SE,Animal X si Cristiana Raduta(am avut postere cu toti)....am toate albumele lor,si chiar imi e dor de timpurile acelea,si daca as putea,le-as intoarce.Mi se pare mie ca ar tb sa ne respectam intre noi,pt ca sunt sigura ca nici noi,nici fani Animal X nu castigam nimic din cearta asta.Depinde si de noi daca se poate ingropa aceasta "secure a razboiului" intre cele 2 formatii.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Vin Dec 22, 2006 12:53 am

Asa este!!Depinde de noi,toti!Dar,vezi tu,noi - fanii 3SE - am facut primul pas!Fanii Animal X pot intra aici oricand,isi pot zice parerile si oricat ar fi de nepoliticosi sau rautaciosi,nu sunt sanctionati in nici un fel,ci doar avertizati(daca e nevoie).Un forum Animal X oficial nu exista,dar stiti cu totii ca pe garsoniera sunt fff multi fani Animal X.De asemenea,sunt convins ca stiti si atitudinea pe care o adopta ei atunci cand un fan 3SE incearca sa isi exprime opiniile,fara sa intreaca masura,asa cum fac ei...din "peeeenibil" si alte ofense nu il mai scot.Nu mi se pare cinstit ca noi sa lasam mereu de la noi!Trebuie sa faca si ei ceva in acest sens,sa renunte la aroganta si orgoliu si sa vb civilizat,fara glume cu subtilitati si asa mai departe,pt ca,noi,fanii 3SE, nu procedam asa si nu e corect sa fim tratati diferit decat ei...
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Vin Dec 22, 2006 11:34 am

mz-rulez scrie:
Asa este!!Depinde de noi,toti!Dar,vezi tu,noi - fanii 3SE - am facut primul pas!Fanii Animal X pot intra aici oricand,isi pot zice parerile si oricat ar fi de nepoliticosi sau rautaciosi,nu sunt sanctionati in nici un fel,ci doar avertizati(daca e nevoie).Un forum Animal X oficial nu exista,dar stiti cu totii ca pe garsoniera sunt fff multi fani Animal X.De asemenea,sunt convins ca stiti si atitudinea pe care o adopta ei atunci cand un fan 3SE incearca sa isi exprime opiniile,fara sa intreaca masura,asa cum fac ei...din "peeeenibil" si alte ofense nu il mai scot.Nu mi se pare cinstit ca noi sa lasam mereu de la noi!Trebuie sa faca si ei ceva in acest sens,sa renunte la aroganta si orgoliu si sa vb civilizat,fara glume cu subtilitati si asa mai departe,pt ca,noi,fanii 3SE, nu procedam asa si nu e corect sa fim tratati diferit decat ei...

Vad ca esti prost informat www.derbedeix.net 8)
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 22, 2006 12:23 pm

Super forumul Imagine...mai ales cum e decorat cu ocazia sarbatorilor de iarnaImagineImagine...eram sigura ca au un forum oficial,da' nu aveam adresa Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Dec 22, 2006 12:48 pm

Mie nu îmi merge.Probabil cã e vorba de acel site care mai mult nu merge decât merge. :lol: Oricum deja e cazul sã revenim la topic.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 10 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico