Acum este Dum Mai 05, 2024 4:06 pm

Ora este UTC + 2


Tonomatul Dp2

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Tonomatul Dp2

Mesajde alexandra3se » Mar Dec 21, 2004 8:23 pm

A vazut cineva tonomatul dp2 din 21 decembrie? Au fost 3 Sud Est. Daca l-a vazut cineva ne poate povesti? Pls.
Am si o intrebare. Daca 3se tot si-au facut un site nou, care arata foarte bine, nu ar merge si o rubrica in care sa fie trecute dinainte toate concertele si aparitiile tv ale formatiei? Mi se pare ca ar fi foarte util.
Astept pareri.
Buzz off! Can't you see I'm living happily ever after?
alexandra3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 3:41 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Mie Dec 22, 2004 12:10 pm

chiar au foooossst??? :cry: dak stiam ma uitam
sa sti k ai o idee buna, da' nush cine mai stie toate emisiunile,concursurile etc la care au participat baietzii; sa faca cineva rost de agenda baietzilor, poate ei si-au notat :)
Vizitator
 

Mesajde alexandra3se » Mie Dec 22, 2004 12:24 pm

Ce am reusit eu as aflu:
a aparut "Viata lui Iisus", Vio e povestitorul, Laur si Mihai si baietii de la reflex au si ei niste roluri(puteti comanda de la Cat Music, eu asa am facut)
baietii su zis despre noul album animal x ca este mediu
in timpul emisiunii au oferit o pisiscutza
au fost mai multe intrebari:daca mihai ar trebui sa aibe o cariera solo(cei mai multi au zis nu) si ceva de genu "3se s-au ramolit", nu stiu exact. acolo cei mai multi au zis ca nu, dar a fost destul de strans scrorul
a sunat minodora si a zis ca 3se sunt cei mai tari,a sa ceva
au glumit zicand ca Vio o sa joace intr-un film cu Robocop
Eu cam atat am aflat
Buzz off! Can't you see I'm living happily ever after?
alexandra3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 3:41 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Mie Dec 29, 2004 5:08 pm

la tonomat au facut tot felul de glume pe seama lui Mihai,a prezentat Vio "viata lui Iisus",au zis de albumul Animal X ca "nu e mediocru,dar e modest"....si cam atat,a mai facut Vio tot felul de glume ca de obicei.UN AN NOU ASA CUM VI-L DORITI!!!!!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Vin Ian 14, 2005 2:10 pm

Nici eu n-am vazut emisiunea "Tonomatul DP2" si culmea ironiei este ca am tot solicitat aceasta emisiune (prin foarte, foarte multe mesaje pe adresa de mail a emisiunii) si cand a fost (intr-o zi de marti,dealtfel si ultima zi de scoala, dinaintea vacantei...), eu nu am vazut-o!!! Nu-i ridicol..?? sa astepti si sa soliciti intens o emisiune ca in final sa n-o vezi..??Cand am aflat ca am pierdut acest lucru mult mult asteptat, credeti-ma..! am avut un adevarat soc!...daca-i pot spune asa!! Am plans o groaza... de nervi!ba chiar am telefonat la televiziune, la Tonomatul DP2 sa-i rog sa dea emisiunea in reluare...dar degeaba! tot n-am reusit sa vorbesc cu realizatorii emisiunii!!! Ma gandesc ca daca vor exista mai multe persoane care sa solicite reluarea acelei emisiuni (si cand zic "persoane", ma gandesc la noi, fanii 3se..) poate cine stie s-o indura, s-or lasa induplecati de rugamintile noastre...si ...VOR DA EMISIUNEA CU REGII IN RELUARE!!! asta ar fi o buna oportunitate pentru noi, cei care au "ratat" emisiunea..!
Dar...in fine...m-am mai "resemnat" putin cu faptul ca n-am vazut-o...dar asta nu inseamna ca renunt la speranta de a vedea acea emisiune..! TREBUIE sa o vad si am s-o vad!! Poate ma puteti ajuta si voi intr-un fel...scriind pe adresa Tonomatului PD2 (vedete@tvr.ro ,selectati optiunea"Parerea dumneavoastra", selectati "Tvr2" si emisiunea"Tonomatul PD2" ...si mai departe...scrieti/ cereti im mod expres sa dea in reluare emisiunea in care au fost invitati 3se..!)...si sper din suflet sa tina cont (cum dealtfel ar si trebui..!) de parerea telespectatorilor...SI SA DEA EMISIUNEA IN RELUARE!!!
Dar, chiar daca n-am vazut emisiunea, m-am interesat despre cam ce s-antamplat in aceasta...! Pai...tema televoting-ului a fost: "S-au plafonat 3se?" iar rezultatul a fost: DA-550 voturi, iar NU-621 voturi (cam slabut televoting-ul...si cred ca asta datorita faptului ca lumea n-a stiut de emis. si-apoi sa fim seriosi...cine este acasa la ora 10:00..? ca na' omul se mai duce si el la scoala , la serviciu...etc)..ca altminteri...daca se stia de emisiune..cu siguranta scorul televoting-ului era mult mai mare!!
Televoting-ul la intrebarea: "Mihai-cariera solo??" a fost DA-300 si un pic iar NU-450..parca!
Baietii au adus in emis. o pisicuta, cd-uri si-au vorbit despre "Viata lui Iisus"! dAR...MA ROG, n-am prea inteles ce-i asta...daca-mi puteti spune si mie..?? ...si MAI ALES..de unde pot face rost de ea...(cd..sau ce este... ca nu stiu..!). Am inteles ca trebuie sa sun la CAT MUSIC...DAR LA CE NUMAR..???
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Ian 14, 2005 6:10 pm

:roll: acel cd il poti comanda la: oana.voicu@mediaservices.ro
ii dai adresa ta completa din buletin , nr. de tel si il vei primi prin posta..
Elle
 

Mesajde Mirabella » Lun Ian 17, 2005 10:35 am

Thankx a lot..Elle!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Mar 16, 2005 4:25 pm

CATALINE
deoarece el, catalin, intra pe diferite forumuri (depinde de invitatzii pe kre ii are) doresc sa-i transmit ceva, chiar aici: te rog eu, cand ii vei mai avea k invitati pe 3se, sa-i intrebi dc nu le acorda destula atentie fanilor asa cum se lauda ei la majoritatea interviurulor???
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Mar 16, 2005 5:17 pm

:roll: macar isi respecta fanii , nu ca altii care mai mult isi bat joc de ei (profita de fanele "infocate" si le dau false sperante)..
Elle
 

Mesajde Mirabella » Joi Mar 17, 2005 1:56 pm

Oaw..! ...nasty and really bad boys!!! ...I mean..them!!...not 3se!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iun 21, 2005 7:30 pm

sa nu uitati.. maine dimineata vor fi la tonomat :D
Elle
 

Mesajde Mirabella » Mar Iun 21, 2005 7:41 pm

Yu-huuuuuu .....ce bine!
...ce bine ca de data aceasta pot sa-i vad si eu la tonomat :!: :!: :!: ...nu cum s-a intamplat data trecuta.... :cry: de n-am fost acasa... :( :? :x
...moooa...abia astept sa fiu "cu capu-n nori..." asa de dimineata....cu 3se, la Tonomatul DP2 :!: :wink: :lol: :) :D \:D/ :-({|=
....yeeeeeeee! yeeeeeee! ...I'm happy I'm excited I'm with head in the clouds!!! :wink:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mar Iun 21, 2005 9:17 pm

da si eu sunt la mare si nu pot sa ma duc la ei :((((((((((((((((((((((( k o sa trebuiasca sa plec la dans :((((((((((((((((((((((((((((((( nu se poate.....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Iun 22, 2005 1:13 pm

ati vazut ce dragalash era catelul lui Viorel :D ?
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mie Iun 22, 2005 1:44 pm

Elle scrie:
ati vazut ce dragalash era catelul lui Viorel :D ?


ce catzel??? cum arata? .... nu am vazuuuuut :cry:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Iun 22, 2005 1:45 pm

unul alb si dulce..parca Dodo il chema .. :roll:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mie Iun 22, 2005 2:00 pm

kre imi spune si mie unde pot gasi, mai exact, emisiunea pe net? pe ce adresa? .. k yo nu o gasesc :(
Vizitator
 

Mesajde alexa » Joi Iun 23, 2005 5:30 pm

eu am vazut catelusul.... :D si e frumos frumos :)
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Joi Iun 23, 2005 7:29 pm

fana 3se din emisiune e alinasudest d p forum.era f emotionata.nu s gandea k ii va intalni p baieti la mare.cand s va intoarce acasa o sa va scrie ea mai multe.. :D
a fost super tare emisiunea! :D
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Iun 23, 2005 8:46 pm

:roll: wow..n-am stiut..
btw..e frumusica foc :)
Elle
 

Mesajde alexa » Joi Iun 23, 2005 8:48 pm

da..... mare surpriza.....si sunt de acord cu elle ...e frumusica foc....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Mie Iun 29, 2005 1:08 pm

va multumesc pt cuvintele frumoase,si pt complimente!!
intr-adevar pot sa zic ca stiu k <<visele se implinesc>>
si va doresc tuturor sa simtiti macar putin din ce-am trait eu atunci!
baietii sunt EXTRAORDINARI!!!!! si s-au purtat SUPER cu mine!!
am ras si am glumit....
adevarul e k e f greu sa descriu in cuvinte tot c s-a intamplat! :wink:
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Iun 29, 2005 6:57 pm

te intelegem :P ai fost super norocoasa... :D
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Iun 30, 2005 3:20 pm

Daaaaaa...dar o fi fost catelusul lui? stiti cumva?
...eu am incercat de "n" ori sa vorbesc cu ei pe tot parcursul emisiunii...dar era linia prea ocupata...si NU am reusit..... :cry: :cry: :cry:
..poate alta data o sa am mai mult noroc!...sper.........
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Joi Iun 30, 2005 8:55 pm

dodo e catelusul lui viorel.inainte il avea p tzuchi, dar l-a dus la tara. :D
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico