Acum este Vin Mai 17, 2024 6:09 am

Ora este UTC + 2


Are cineva o adresa de mail a lui Laur???

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Are cineva o adresa de mail a lui Laur???

Mesajde kallya17 » Lun Ian 10, 2005 11:07 am

Mai fratilor eu de ani de zile incerc sa fac rost de o adresa unde pot sa-l contactez pe Lulu dar nu am avut nici o sansa... :cry: ma ajuta si pe mine cineva??? :( hai nu fiti rai...promit sa ma revansez... :P
Alina
kallya17
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:13 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Mirabella » Lun Ian 31, 2005 6:04 pm

Si eu vreau adresa de e-mail a lui Laur..!!! vreau si eu! vreau si eu!!! daca o are cineva sau daca insusi Laur citeste acest mesaj, ii/ il rog sa o trimita pe adresa mea de e-mail ...asta in cazul ca nu doreste ca adresa sa fie...publica!
Ultima oară modificat de Mirabella pe Mar Feb 01, 2005 2:05 pm, modificat 1 dată în total.
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Feb 01, 2005 1:49 pm

lol mirabella, am o fire mai nebuna uneori, da' dak nu erai "surioara" de a mea (pt k si tzie iti place 3se) imi faceam rpd un cont nou in yahoo si m-ash da drept laur :lol: , e riscant ce vrei tu si ce asteptzi........ habar n-ai de cata lume mi-am batut yo joc :oops: 0.00000001 % ai sanse sa primesti adresa, decat dak l-ai intreba pe el prsonal, face to face; nu mai fitzi asha naivi.................si stitzi dc va spun? pt k yo de cate ori am nervi profit prostia altora, credului s.a.m.d. si rad singura in camera de ma doare si burta ma dor si falcile..... nu vreau sa ma intzelegetzi gresit, dar fac parte din acele persoane suspecte din lumea chat-erilor, deci stiu cum e, si nu vreau sa va vad luad tzeapa tocmai voi, fratziorii mei }}{{ ;)
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mar Feb 01, 2005 2:04 pm

Oooouuups..! :oops: ...cred ca ai dreptate..! Nu mai poti avea incredere in APROAPE nimeni!!!...in ziua de azi!!!
Thankx...anyway!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Lun Feb 07, 2005 10:21 pm

CIne are nr de mobil si adresa de e-mail personala alui Laurantiu?
IL IUBESC PE LAUR EL ESTE INGERUL DIN VIATA MEA. :P
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

looooooooooollllllll

Mesajde kallya17 » Mar Feb 08, 2005 1:49 pm

lol Roxana.....pe bune si eu vreau nr lui si adresa de mail dar se pare ca mai avem de asteptat.....o viata!!! Nimeni de pe acest forum nu ne va da aceste informatii chiar daca le are,intelegi?? Acum sa fim seriosi, daca tu ai avea nr lui de mobil, l-ai da cuiva?? Eu una nu.... :!:
Dar cel putin ai incercat si tu la fel ca mine....
Insa nu stiu daca merita sa incerci......pt ca eu de 7 ani tot incerc..:P
in fine...
ADIOS :)
Alina
kallya17
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:13 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Feb 09, 2005 8:40 pm

:roll: deobicei persoanele care au numarul cantaretilor sunt rugati sa nu-l mai dea si altcuiva pt ca atunci acestia isi vor schimba numerele deoarece sunt sunati prea des...
Elle
 

Mesajde 3SudEstGirl » Mie Feb 09, 2005 11:08 pm

Asa e Elle ..ai dreptate ..
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

am simtit pe pielea mea asta

Mesajde olteanu dan » Vin Feb 11, 2005 9:14 am

aveam si yo un nr de-al lui Laur si l-a schimbat repede ca nu mai e al lui.
deci:::mai usor cu afisarea numerelor lor de telefon in public.BY
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Feb 11, 2005 7:53 pm

mda... si yo am avut nr de tel de la animal x , acum vreo 3 ani si atat de mult i-am innebunit cu sunatu' incat dupa 2 luni si-au luat alte cartele :lol: (ii sunam aproape zi de zi si nu mi-au raspuns decat de 3 ori :oops: ..... dak nu i-a dus mintea! dak imi raspundeau vorbeam ce aveam de vb si ii lasam in pace :!: )

kallya17 pacat k incerci de 7 ani :( yo nici nu m-am obosit sa intreb pe cineva dak are nr de tel al baietzilor si s-au oferit rudele lor sa mi le dea :twisted: norocu' prostului :D dak vretzi nr de tel al cuiva, nu numai al celor de la 3se , incercatzi sa le cunoastetzi prietenii si de aici stitzi ce avetzi de facut!!! intratzi la topic SFATURI k mai am acolo sa va spun ceva
Vizitator
 

Mesajde kallya17 » Lun Feb 14, 2005 5:17 pm

asta numai daca le cunosti rudele sau prietenii dely_3x
pt ca eu una sunt din Craiova si nu am cum sa dau de prietenii lor
sau de rudele lor :cry:
asa ca...nu-mi mai ramanea de facut decat sa-i intreb pe altii....
"ata ete" :P
Alina
kallya17
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:13 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Mar 15, 2005 10:38 am

Nu "dispera" Kallya, nu dispera! ...va veni soare si pe calea "noastra"( ...ca si eu sunt cam in aceeasi situatie ca tine!) :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Adresele lor de mail

Mesajde Sharky » Lun Iun 27, 2005 10:46 pm

au fost beitii la tonomatul dp2..unde viorel a spus..ca pe forum..este scris id`u lui de messenger...si vorbeste cu lumea...il stie cineva.. ???
Sharky`
Sharky
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iun 27, 2005 10:35 pm
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico