Acum este Sâm Mai 18, 2024 8:38 pm

Ora este UTC + 2


Restrângerea fanilor 3rei Sud est.

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Restrângerea fanilor 3rei Sud est.

Mesajde andr3utza » Dum Oct 29, 2006 4:53 pm

Eu cred k ar trebui sa fie mai mare legatura intre fanii 3se,majoritatea fanilor intradevar nu ne cunoastem,dar cei care sunt de mai mult timp pe forum ar trebui sa inceapa si ei cu un ,salut ,ceao, pentru cei noi ,vorbiti doar voi ...cei care va stiti de ..o viata.Parerea mea ar fi sa ai mai incurajati si pe ceilalti ....sai bagati si pe ei in seama.Intru mai rar pe forum ca nu am calculator { doamne si mult imi trebuie unu,ghinionul meu ...si norocul vostru ,cei cu calculator,tot nu ma las eu fara unu..}.Nu-mi place sa critic pe nimeni....asa ca lasatii mai usurel pe cei noi ,poate nu prea au idei ce sa scrie sau nu le formuleaza bine pe intelesul tuturor ,nici eu nu sunt de mult timp pe forum ....am venit si eu cu niste ideii...dar na......ink sunt bobocel.Apropo vine 3se LA BALUL BOBOCILOR IN ZALAU JOI 2 NOIEMBRIE .va rog nu criticati pe nimeni .Eu am crezut ca dak am intrat pe forum o sa am o bucurie ..o sa vorbesc cu fani multi....spre dezamagirea mea nu e chear asa.Nu o luati chear in serios dak nu va convine.Ma scuzati.MULTUMESC
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Restrangerea fanilor 3se

Mesajde Dedeea » Dum Oct 29, 2006 7:36 pm

andreyutza_3se scrie:
Eu cred k ar trebui sa fie mai mare legatura intre fanii 3se,majoritatea fanilor intradevar nu ne cunoastem,dar cei care sunt de mai mult timp pe forum ar trebui sa inceapa si ei cu un ,salut ,ceao, pentru cei noi

Da,unii dintre noi,chiar le uram bun venit celor noi,si le trimitem mesaje private in care le oferim ajutorul,dar daca ei intra 1 data,si apoi nu mai posteaza deloc ce sa le facem? Imagine
andreyutza_3se scrie:
Parerea mea ar fi sa ai mai incurajati si pe ceilalti ....sai bagati si pe ei in seama.

Pt ca nu ai calc,si nu intrii prea des,probabil ca nu ai observat ca in momentul in care posteaza un nou venit pt prima oara,ii uram "Bun venit",si ii dam si un link unde sa se prezinte,si sa ne spuna cat mai multe despre el Imagine

andreyutza_3se scrie:
Intru mai rar pe forum ca nu am calculator { doamne si mult imi trebuie unu,ghinionul meu ...si norocul vostru ,cei cu calculator,tot nu ma las eu fara unu..}.

Vezi,aici e problema....va taiati singuri aripile....a spus cineva ca ne bucuram ca nu ai calc,sau ca nu postezi?Imagine

andreyutza_3se scrie:
va rog nu criticati pe nimeni .Eu am crezut ca dak am intrat pe forum o sa am o bucurie ..o sa vorbesc cu fani multi....spre dezamagirea mea nu e chear asa.Nu o luati chear in serios dak nu va convine.Ma scuzati.MULTUMESC

Nimeni nu critica pe nimeni....fiecare are o parere,pe care si-o expune,dar daca voi o luati ca pe o critica,asta e cu totul atceva.....

Si eu am fost incepatoare,am facut greseli poate,mi s-a explicat,am rectificat,si iata ca inca sunt aici Imagine
Depinde foarte mult si de voi,de modul in care incercati sa va integrati,si sa va si doriti acest lucru Imagine
Succes pe mai departe,si sper sa ne bucuri cu prezenta ta,cat mai mult timp de acum in colo Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico