Acum este Mar Apr 16, 2024 8:57 pm

Ora este UTC + 2


Va place noul stil 3SE (Electro - Dance)

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Va place noul stil al baietilor ?

Da, sa continue asa
23
37%
Da, dar sa nu renunte definitiv la cel vechi
38
60%
Nu, mai bine era inainte
2
3%
 
Voturi totale : 63

Mesajde deea_deutza » Mar Aug 14, 2007 1:46 pm

poy ei intotdeauna au kntat super........shi au combinat stilurile shi mereu au iehsit melodii klumea..........

app dak numi mai shteu parola la vekiul ocnt nu pot face nik nuh?:-s.......aveam un cont krd k de vreun an de zile da miam uitat parolaaaa:((((:(((((((:((((((......... :( :( :( :(

in plus nam main intrat de suuuper mult timp pe forum shi se pare k am km pierdut shirul intamplarilor paici :">
can't take my eyes of u :-<
deea_deutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Aug 14, 2007 1:22 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Cristysudest » Sâm Sep 01, 2007 12:53 pm

Banuiesc ca urmatorul album va fi tot electro-dance
Nu te las sa pleci
Nu stiu ce m-as face de maine
In brate te strang
Te simt tremurand
Nu te las sa pleci ...
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Lun Sep 10, 2007 7:11 pm

noul lor stil mi se pare supper OK...ii prinde fff bine...zic eu... :arrow: votul meu este "Da, sa continue asa" :wink:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Dec 06, 2007 6:26 pm

imi place mult si stilul vechi si stilul nou...
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Vin Dec 07, 2007 8:50 am

[color=blue][/color)
Stilul pe care l-au adoptat nu e asa de stralucit, in comparatie cu cel de la inceput. Insa, intrucat cerintele publicului sunt intr-o continua schimbare, este necesara adaptarea pentru a putea continua sa existe pe piata muzicala si pentru a ramane oarecum in top. Nu cred ca ii prinde extrem de bine noul stil insa au reusit, prin aceasta schimbare, sa determine si alta categorie de oameni sa ii asculte si sa ii aprecieze.

Nu cred ca putem sa judecam noi stilul pe care l-au ales sa-l promoveze. Personal, nu imi place prea mult electro-dance dar probabil ca atunci cand au adoptat acest stil, au luat in considerare anumiti factori pe care noi nu ii cunoastem. Strategia de piata si de marketing presupune adaptarea la cerintele publicului si ale concurentei. Astfel, pentru a ramane in top si pentru a rezista pe piata muzicala, pentru a avea un public care sa-i sustina, trebuie sa aduca pe piata stilul cerut. Altfel, nu rezista. Este bine stiut ca e foarte usor sa te lansezi si extrem de greu sa te mentii dupa aceea, mai ales pentru o perioada lunga de timp. Cert este ca acum probabil au castigat o alta categorie de public, intrucat au venit in intampinarea cerintelor lor. Nu stiu de ce, dar am senzatia ca aceasta schimbare nu ii vor ajuta sa se situeze din nou in frunte. Dar imi doresc sa fie numai o parere.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico