Acum este Mie Mai 01, 2024 12:50 am

Ora este UTC + 2


Dacă eşti nou,prezintă-te aici!

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Dacă eşti nou,prezintă-te aici!

Mesajde Vizitator » Dum Oct 31, 2004 8:56 pm

normal, inainte de a incepe sa vb cu cineva, tre' sa faci cunoshtintza cu persoana respectiva, nu? m-am gandit k aici sa scrie fiecare 2-3 lucruri despre el.... k sa-l cunoashtem shi noi cat de cat! scrietzi orice: nume, varsta, locatzie, motivu' pt care s-au inregistrat in acest forum, ce vor de la viatza, shi m-ai ales ce vor de la 3se :lol: ORICE va spune inimioara scrietzi shi voi aici 8)
Vizitator
 

Reclame

yo sunt...

Mesajde Vizitator » Dum Oct 31, 2004 9:13 pm

so, hai sa spun shi yo ceva despre mine!
in primu' rand ma numesc delia, dar imi place sa mi se spuna dely :oops: am frumoasa varsta de 14 ](*,) si stau prin bucuresti.
m-am inscris aici pt k imi plac 3se, logic, shi pt k, cred yo, ma voi simtzi mai bine printre fanii 3se (NU-I ASHA???), sper sa fim k nishte fratzi, sa nu fim rautacioshi (asha cum am vazut pe la alte forumuri) chiar dak cineva a greshit cu ceva shi sa incercam sa-l intzelegem.... e totushi un frate, gresheshte k shi noi!
de la 3se, pt inceput, imi doresc sa ne raspunda la intrebariiiiiiiii :!: :!: :!:

ps: cine vrea poate sa-shi spuna shi numarul :P :wink:
Vizitator
 

Mesajde cio@b@ » Lun Noi 01, 2004 2:45 pm

Mda, era de asteptat un asemenea topic... Nu o lua in nume de rau... :D

Ce sa zic ... Am varsta care o am , numle care mi-a fost dat de mama , inaltimea peste medie , greutatea numai buna si IQul ... well aici nu ma mai pronunt... :D

Numarul de telefon il gasesti pe coperta la revistele pentru barbatii. :D
cio@b@
 

iupi:)

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 01, 2004 4:42 pm

mda my name is alex donici , sunt inalt rau 1,8si ceva...nush sigur..greutate...nu`s nici greu,da nici ushor...nu m-am mai cantarit de un an:)) .imi place muzika...compun(mie-mi place ce fac...intr-o buna zi poate o sa ascultati si voi)...imi plac fetele frumoaseeeeeee si am codite:).ce sa mai zic?ca`s bun la pat?nu va intereseaza asta,sau?hai k v`am pupat!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Noi 01, 2004 5:19 pm

Salutare!Ma cheama Andy Crisan, am 1 metru 80, greutate 54 kg(cam slabutz), imi place muzica(evident) si tot incerc sa cant intr-o trupa alaturi de inca un baiat(asa-i Alex?:)).Lumea imi zicec k seman cu Laur, dar mie nu mi se pare!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dj_vlady » Lun Noi 01, 2004 7:59 pm

Despre mine ce pot sa spun decat ca sunt fan 3se si sunt f mandru de asta
3se the best
pa pa all
dj_vlady
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 01, 2004 7:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aditza » Mar Noi 02, 2004 3:01 am

ciao ! sunt Adriana si sunt din canada ... sunt noua pe acest site :) dar e tare misto :lol: am 16 ani si sunt un mare fan al 3rei sud est :D vreti mai multe info da-timi un msg :P hehe
Avatar utilizator
aditza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 02, 2004 2:54 am
Localitate: canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Mar Noi 02, 2004 11:48 pm

BUNA FANIILOR 3SE,MA NUMESC CRISTIAN(brunet,1,75,70kg.cu muschi) SUNT DIN LUPENI (HD),SI SUNT FAN 3SUD-EST CRED CA ASTA ESTE CEL MAI IMPORTANT :lol: :lol: PS:FETELOR ASTEPT NUMERELE DE TELEFON!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P VA PUP :D :lol: :lol:
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Mie Noi 03, 2004 12:08 am

Sunt un tip foarte de treaba, cam pe toate forumurile pe unde m-am plimbat m-am facut repede cunoscut ca un tip de treaba, mi-am facut multi prieteni si mai ales m-am distrat de minune (pe seama altora).
Sunt cateva persoane pe aici care va pot confirma aceste iluzii.

poze cu mine?
Hmmmm, nu am, se spune ca fiecare poza iti fura o bucata de spirit si caracteristica mea principala este spiritualitatea, nu o sa o las stirbita pentru a va satisface curiozitatea insa ma puteti contacta pe pm si ne intalnim sa ne cunoastem direct (girls only).
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexandra3se » Mie Noi 10, 2004 7:21 pm

Mai, da curiosi mai sunteti! Fie, va zic si despre mine.
A fost odata ca niciodata, ca daca n-ar fi nu s-ar mai povesti. A fost odata, prin anul 1988, candva intr-o zi de 19, intr-o luna de iulie, o fata. Si a continuat sa fie pana la adanci batraneti.
Intre timp a crescut intr-un an cati altii in 365 de zile, pana a ajuns la 16 ani. Nu a gasit tinerete fara batranete si viata fara de moarte, nu au interesat-o merele de aur, nu s-a luptat cu zmei, gheonoaie si scorpii. Nu a gasit in grajdul tatalui sau nici o matzoaga care sa se transforme in cal nazdravan.
Si o-ncalecai pe-o sa si va spusei povestea asa.

Post Mortem: Alexandra, 16 ani, Oradea, fan 3 Sud est, filmele clasice, cultura, TEATRUL, internetul.
The End
Buzz off! Can't you see I'm living happily ever after?
alexandra3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 3:41 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

mmm

Mesajde lulu » Mar Noi 16, 2004 8:06 pm

mmmm...ma numesc Stanescu Luiza ,am 17 ani, eleva ,logic, la C.N.Elena Cuza din Craiova....Sunt presedinta fan clubului 3se din Craiova,sau ma rog ,p zona Olteniei.Logic k m-am inscris ptr 3se....Si...Ce ar mai fi de zis?Acum muncesc din greu ptr a deveni jurnalista....:-)
Cam atat
Kisses
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alinutza » Mie Noi 17, 2004 12:57 am

HELLO!Ma numesc Alina Marielna Neacsu, sunt din fromul oras Pitesti, am 21 de ani, urmez facultatea de la mine din oras, imi place la nebunie sa ascult muzica, mai ales 3SE, sunt in zodia Fecioarei, imi place la nebunie sa mananc, mai ales ciocolata, e cea mai dulce ispita pt.mine :D....................Ce altceva mai pot spune despre mine?Imi place sa am foarte multi prieteni, am o gramada in Pitesti, dar as vrea sa cunosc si alte persoane, cu care sa am subiecte de conversatie interesante, ce sa mai spun.....sunt mereu plina de energie, sunt mereu bine dispusa si am chef de glume, .........daca mai vreti sa aflati ceva despre mine itrebati-ma....... :roll: .... :D
HY.What's new?My name is Alina and i wanna bee your firend!!!!!Do you wanna be my friend?????
Alinutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 10:16 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Re: mmm

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 17, 2004 11:41 am

lulu scrie:
mmmm...ma numesc Stanescu Luiza ,am 17 ani, eleva ,logic, la C.N.Elena Cuza din Craiova....Sunt presedinta fan clubului 3se din Craiova,sau ma rog ,p zona Olteniei.Logic k m-am inscris ptr 3se....Si...Ce ar mai fi de zis?Acum muncesc din greu ptr a deveni jurnalista....:-)
Cam atat
Kisses


wooooow mai luiza , tocmai jurnalista?cool . supces! eu visez sa ajung un maaaare artist, deh , sai ai si tu despre cine sa scriiiiiii!!!! :D asa-i?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Just Me

Mesajde DianaRO » Vin Noi 19, 2004 2:00 am

Yello :o ...hm....ce faceti ? Am ajuns pe aici ultima si ar fi cazul sa ma prezint :) ...pai ce ar fi de spus...sunt o fata care se duce in februarie pe 18 ani, pe numele ei real Aida Diana...prietenii imi spun Dia sau Micutza...Am o groaza de preocupari ,mereu imi place sa fac altceva nou..dintre lucrurile care imi plac la nebunie sa le fac ar fi fotografia - tot ce prind fotografiez ..pe seama asta mi.am primit un nickname haios Flying Paparazzi :) din partea prietenilor - si din aceasta cauza ma aflu putin in balanta in privinta planurilor de viitor : fotografie versus stomatologie ..but hey you know what say : ANYTHING IS POSSIBLE IF YOU WANT :)..c`ya..sper sa ma familiarizez repede cu voi :oops:
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Decron » Vin Noi 19, 2004 3:16 pm

Buna Diana, ne bucuram ca ai poposit pe aici si speram sa ne spui mai multe despre tine prin post-urile tale si poate vreodata chiar face to face.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 9:41 am

:lol: hi hi decron :P ...te-ai bagat la agatat deja? :P
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DianaRO » Sâm Noi 20, 2004 8:47 pm

De ce nu si face to face ? Cu cea mai mare placere, sa iesim cu totii sa ne cunoastem si din spatele unor calculatoare..C`ya :P
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Dum Noi 21, 2004 12:16 pm

eheee...eu nu vreau sa ma intalnesc cu nimeni !!!nimeni nu e la fel...cu persoana ``din spatele calcului`` .pe chat sau unde vb cu ei parca va intelegeti super,fata in fata e nasol:(((.pacat
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Lun Noi 22, 2004 2:53 pm

depinde de persoana dear` :-)
si 10x k mi-ai urat suppces cu jurnalismul , acum am vazut:P ink` nu mi-am luat ochelarii de la cabinet ;P (nu port ochelari:-) ) ...si desigur , o sa iti iau zeci de mii de interviuri :P mere`? :shock:
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

vreau sa fiu presedinte !

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 12:54 pm

cand voi fi mare voi fi presedintele ro si-l voi aduce pe usher in ro! ce vis nu? eu zic ca in comparatie cu ale voastre e unul realizabil :)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mar Noi 23, 2004 9:58 pm

tu presedintele romaniei? daca ar fi toata lumea ca tine... dar lasa...uite nu am chef sa te jignesc...poate ca oi fii si u un pui de geniu,destept , frumos si multe altele.crede-ma ca nu e chiar asha cum crezi.indrazneste si tu sa visezi...aha...si din cate vad eu...felul tau de a scrie...de a te exprima...imi pari a fi cineva cunoscut...wright!?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

desigur

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 10:48 pm

da refhlecs , poate m-ai vazut la stiri joi , eram cel imbracat in negru cu pantaloni deschisi la culoare
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: desigur

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 1:44 pm

usher scrie:
da refhlecs , poate m-ai vazut la stiri joi , eram cel imbracat in negru cu pantaloni deschisi la culoare


ochiei ochiei!!!
si eu eram langa tine!!imbracat in verde cu pantaloni roshii si geaca albastra!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

hy dragilor

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 4:08 pm

buna buna...eu sunt alexandra dinica din constanta...sunt inalta aprox 1,80 cm :), satena..in curand cu noi suvite :P...sunt in zodia fecioarei (la fel ca alinutza :) ) ..ma caracterizez ,dar sunt caracterizata si de persoanele care ma inconjoara ca fiind : foarte sociabila, iubitoare a frumosului....tot ce se poate intelege prin frumos... imi place dansul , pe care il si practic (dans modern baietilor nu va ganditi la altceva....k din cate am vazut va cam zboara mintea...), , imi mai place muzica , desigur, sportul care l-am practicat prin handbal 1 an si apoi 3rei de volei (:P) ...imi place sa ma distrez cu prietenii...si ca tot veni vorba de prieteni..ador sa-mi fac prieteni si lista e deschisa...poate va inscrieti si voi :P

si inca ceva....dragii nostri alexrefflex si usher...va certati cam pe toate forum-urile...noi nu suntem , sau ma rog ...sa vorbesc in numele meu...eu nu sunt dispusa sa citesc toate certurile voastre...dak tot vreti sa va certati...faceti-o dragii mei pe un forum numai al vostru...

v-am pupat..pt cei care au intrebari...puteti sa ma intrebati orice...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Dec 09, 2004 9:50 pm

desi m-am inscris de mai mult timp pe forum inca nu m-am prezentat... so,am 17 ani ... sunt in zodia racului ... cei care nu ma cunosc cred ca sunt rockerita (desi nu inteleg de ce pt ca nu ma imbrac in negru si nici nu ma dau cu negru pe la ochi :?) ... sunt o persoana mai linistita si nu prea imi place sa ma cert (si nici sa invat :oops:) ... nu imi plac oamenii prefacuti si enervanti..... cam atat...
Ultima oară modificat de Elle pe Mar Apr 12, 2005 6:35 pm, modificat de 2 ori în total.
Elle
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Yandex [Bot] şi 57 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico