Acum este Vin Mai 17, 2024 2:41 pm

Ora este UTC + 2


Piesele 3rei Sud Est.

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 04, 2004 8:46 pm

Absolut TOATE piesele baietilor sunt excelente, formidabile, SUPER-PIESE!!Si acest lucru explica si faptul ca baietilor li s-a acordat titlul de REGI ai muzicii Dance,(in 2001 daca nu ma insel si sper sa nu)!Acest premiu le-a apreciat munca si eforturile depuse...a insemnat totodata priza pe care a avut-o la public (si cand spun "a avut-o", ma raportez la 2001) nu la faptul ca in prezent, baietii n-ar mai avea priza la pubic!...nici pe departe acest lucru!..pt. ca odata intrati in sufletul oamenilor, ei n-au mai iesit de-acolo! (cel putin asa sa intimplat in ceea ce ma priveste!)
Nu ma pot decide care piese imi plac cel mai mult, absolut toate sunt FORMIDABILE!
Cand ascult piesele lor,(si asta se intampla foarte des!), pentru moment mi se pare ca imi plac doar acelea, dar pe masura ce ascult mai multe,mai multe imi plac!Asa am ajuns la concluzia ca nu ma pot decide, ca imi plac TOATE!!! Si cred ca n-are cum sa-ti placa doar anumite piese de-ale baietilor,pt. ca fiecare piesa exprima /are o particularitate, ceva unic ...si cum nu poti alege intre lucruri diferite, asa nu poti alege nici care piesa e CEA mai CEA!!(cel putin asta cred eu..)
Aaa...in situatia in care o anume piesa iti trezeste anumite sentimente, trairi, si de-aceea iti place mai mult, ASTA e cu totul ALTCEVA..! :roll:
Dar TOATE PIESELE SUNT MARFA1 =D>
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 04, 2004 9:07 pm

Lulu, in speranta ca n-ai sa te superi pe mine, (pentru ca n-o spun cu rautate..!), vreau sa-ti spun ca aceasta afirmatie: "ZAMBETUL CELUI CARE SUFERA E MAI DUREROS DECAT LACRIMILE CELUI CARE PLANGE",apartine Stefaniei, sora lui MIHAI(de la 3se,evident!), si nu crezi ca ar fi trebuit sa-l incadrezi intre " :?: pentru ca am observat ca la tine apare FARA! (sa stii ca a fost doar o simpla remarca..si te-as ruga sa o tratezi ca atare..! adica sa nu crezi ca am spus-o din rautate!
De fapt, intregul citat,ca sa-i spun asa,suna in felul urmator:"TOT CE NU MA INFRANGE,MA FACE MAI PUTERNIC/A! ZAMBETUL CELUI CARE SUFERA, E MAI DUREROS DECAT LACRIMILE CELUI CARE PLANGE..!"
Cu scuzele de "rigoare",
BYE! =;
Ultima oară modificat de Mirabella pe Lun Dec 20, 2004 12:18 pm, modificat 1 dată în total.
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

hehe

Mesajde Lucian » Dum Dec 05, 2004 4:51 pm

ti-a zis-o \:D/ \:D/ \:D/

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

hy all

Mesajde alexa » Dum Dec 05, 2004 11:58 pm

buna..eu sunt noua , sa zicem, pe aici.
am si eu o intrebare: dc sunteti rai unii cu altii? :(
nu am nik cu nimeni pt k nu va cunosc...si m-am alaturat voua pt k toti suntem aici pt k tuturor ne plac 3SE..s icred k ar fi dragut sa ne intelegem bine cu toii.
mirabella nu mi se pare k a gresit super mult k nu a pus in " acea arfimatie...
oricum sper k nu va veti supara acum intre voi...
:D va pup ceau
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lulu » Lun Dec 06, 2004 8:36 am

Mirabella scrie:
Lulu, in speranta ca n-ai sa te superi pe mine, (pentru ca n-o spun cu rautate..!), vreau sa-ti spun ca aceasta afirmatie: "ZAMBETUL CELUI CARE SUFERA E MAI DUREROS DECAT LACRIMILE CELUI CARE PLANGE",apartine Stefaniei, sora lui MIHAI(de la 3se,evident!), si nu crezi ca ar fi trebuit sa-l incadrezi intre " :?: pentru ca am observat ca la tine apare FARA! (sa stii ca a fost doar o simpla remarca..si te-as ruga sa o tratezi ca atare..! adica sa nu crezi ca am spus-o din rautate!
De fapt, intregul citat,ca sa-i spun asa,suna in felul urmator:"TOT CE NU MA INFRANGE,MA FACE MAI PUTERNIC/A! ZAMBETUL CELUI CARE SUFERA, E MAI DUREROS DECAT LACRIMILE CELUI CARE PLANGE..!
Cu scuzele de "rigoare",
BYE! =;

nu ma supar :-)
acum explicatia .. acest citat ma caracterizeaza , si dupa el imi conduc intreaga viatza. l-am spus de atatea ori , si l-am folosit de atatea ori incat nici nu mai pun ghilimele.la scoala , sau in discutiile cu unele persoane , spun mereu cine a zis asta , nu imi rezerv eu drepturile de autor k sa zic asa.Dar aici nu am considerat ca este nevoie, presupunand ca aici sunt inscrisi numai fani 3se care stiu cine a zis asta (cu exceptia lui Lucian).Cu privire la intregul citat, prima parte nu m-a impresionat asa de tare cum m-a impresionat aceasta parte care o vezi scrisa ca fiind "semnatura" mea.
Multumita de raspuns?
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mihaela_18 » Mar Dec 07, 2004 10:22 am

salut..ador "Se asterne toamna"..si nu e de mirare..e cel mai recent single al lor..apoi "Amintirirle" si "Cand soarele rasare".."Poveste de dragoste"..Va pup!
mihaela_18
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 07, 2004 10:18 am
Localitate: Piatra Neamt
Puncte de reputaţie: 0

:P

Mesajde alexa » Mie Dec 08, 2004 1:52 pm

ma bucur k v-ti "impacat" fetelor....
oricum nu am intrat aici sa va tin "morala" .....:P
mie imi plac toate piesele lor..pt k altfel nu m-as afla aici... cand si cum le ascult?! depinde de starea mea: dak's suparata mel baladele lor..dak's vesela...restul sau toate...:)
cred k toti care suntem pe aici am inteles mesajele pieselelor ...
stateam odata de vorba cu o tipa despre muzica romaneasca..si i-am pus intrebarea urmatoare: ce alte formatii de dance romanesti cunoaste care nu s-au despartit niciodata, dar..sa nu provina din destramarea altor formatii indiferent de gen cum sunt blondy...etc etc...intrebarea asta v-o pun si voua...eu stiu doar una si anume 3SE :) voi mai stit si altele care au tinut de la infiintare pana in prezent?
va pup pe toti ....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:25 pm

of ce discutii de copii! ce e ma lume cu voi? voi vedeti ce scrieti?aaa?

dar tu vezi ce scrii? aaa? ai o atentionare din partea mea deoarece cu acest post intrerupi "pacea, armonia si buna-dispozitia Formului 3rei Sud Est"...si mai esti si "off-topic". Elle
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde calypso » Vin Dec 10, 2004 11:26 pm

sa vedem..prima mel pe care pur si simplu am adorato e.."Lori"..o mai stie cineva?anyway eram mica si nu mai stiu toate versurile da imi aduc aminte refrenul.."lori o chema lori/de dorul ei plang si norii/"..
nu mai imi aduc aminte ce hit au scos atunci baietii..dar erau la inceput..imi pare rau k am pierdut caseta pe care o aveam cu ei..si pe care era si mel asta :P
toate intamplaile hazlii li se intampla doa celor care stiu sa le povesteasca
calypso
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 07, 2004 5:49 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 15, 2004 11:35 am

e mult prea trist doamne, la 18 ani , sa o chemi la tine asa de vreme....cand inima-mi va plange lka ceruri voi strigaaa:NU POT TRAI FARA EA...oooo. e super cool melodia!!!super super
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde calypso » Joi Dec 16, 2004 6:11 pm

stiu..pe mine una ma impresionat f mult atunci si mia ramas intiparita in minte..as vrea sa pot face din nou rost de ea....so dak e cineva care ma poate sfatui ce sa fac ...pls...help!!!
:cry:
toate intamplaile hazlii li se intampla doa celor care stiu sa le povesteasca
calypso
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 07, 2004 5:49 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 17, 2004 2:48 pm

calypso scrie:
stiu..pe mine una ma impresionat f mult atunci si mia ramas intiparita in minte..as vrea sa pot face din nou rost de ea....so dak e cineva care ma poate sfatui ce sa fac ...pls...help!!!
:cry:


pai o am eu pe calc,da-mi un mesaj cu mailul tau si ti-o trimit eu pe mail!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Dec 20, 2004 12:47 pm

Pai mi-a placut foarte mult si-mi place aceasta piesa...! chiar pot spune ca am "suferit" odata cu baietii, pe vremea aceea...(pentru ca stiu ca Lory,fata careia ii este dedicata aceasta melodie,era prietena baietilor de la 3se..,)chiar daca eram destul de mica...! nu exista data sa ascult aceasta melodie, fara sa plang...! intradevar imi pare pentru Lory si chiar ..."E mult prea trist, Doamne/La 18 ani,sa o chemi la tine.asa devreme..."!!!

Daca-mi aduc bine aminte, piesa suna cam asa:

"Viata, uneori nu are sens
Cand simti durerea,cand cei dragi te parasesc
Asa s-a intamplat c-o tanara fata,
Un accident fatal,a murit nevinovata..
Lory o chema, Lory...
Chip de inger, frumoasa fata,
Lory o chema.Lory...
Cerul e trist,plang si norii...
E mult prea trist,Doamne
La 18 ani sa o chemi la Tine
Asa devreme
Cand inima va plange
La ceruri va striga
Nu pot trai fara ea!

REFREN:

E prima noapte
Cand nu esti langa mine
E prima noapte

Acolo sus
Cu tine vor fi
Ingerii, nemuritoare floare
Pentru tine azi vor canta
Si-ti vor sterge lacrima

REFREN:

E prima noapte
Cand nu esti langa mine
E prima noapte

Viata uneori nu are sens
Cand simti durerea, cand cei dragi te parasesc
E greu sa crezi cateodata
Cum poate fi o viata spulberata
Am ochii plini de lacrimi
Sufletul pustiu
Toate acestea le simti si tu
Lory o chema, Lory
Inima plange, adio Lory

REFREN:

E prima noapte
Cand nu esti langa mine
E prima noapte..."
Ultima oară modificat de Mirabella pe Lun Dec 20, 2004 4:42 pm, modificat 1 dată în total.
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Dec 20, 2004 4:22 pm

3REI-SUD-EST are the best...!!!
Canta super, arata super si promoveaza o super-muzica..!


Scuze pt. al doilea mesaj consecutiv...! dar nu stiu cum sa-l sterg..! :roll:
Ultima oară modificat de Mirabella pe Lun Dec 20, 2004 4:44 pm, modificat de 2 ori în total.
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

cea mai frumosa piesa

Mesajde tanasie florian cosmin » Lun Dec 20, 2004 4:24 pm

cred ca cea mai frumoasa piesa e pe departe de dorul tau
este super sensibila
indiferent de cate bluzuri s-ar scoate aceasta e pur si simplu super
versuri simple si totodata complexe...
frumos instrumental
frumoase voci
o piesa de exceptie!!!
o ascult acum cu aceeasi mare placere
era melodia care ii place cel mai mult si mamei mele...asta ca sa vedetzi ca nu numai copiii asculta 3se!!!
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde calypso » Lun Dec 20, 2004 11:14 pm

nu vreau sa fiu ...stresanta..dar ce se aude cu mel alex?
toate intamplaile hazlii li se intampla doa celor care stiu sa le povesteasca
calypso
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 07, 2004 5:49 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luanda » Dum Ian 30, 2005 10:45 pm

piesele sunt chiar misto. Imi plac mult, in orice stare: cand sunt trista :( , fericita :lol: , nervoasa ](*,) !
Cel mai eficient medicament....
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 01, 2005 4:15 pm

imi plac mult toate piesele.cel mai important e ca,de fiecare data cand ai o anumita stare de spirit,gasesti o melodie care sa te puna pe picioare.ii ador pentru asta.ei se gandesc la tot :!:
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Feb 01, 2005 4:23 pm

"atunci cand itzi va fi mai greu/ sa te gandesti la mine mereu/ am sa ma-ntorc......" chiar au efect versurile!!! am fost certata cu ai mei in ziua cand au castigat premiul pt cea mai iubita trupa dance si..... fara sa vreau, cand butonam telecomanda, i-am vazut pe tvr 1 :shock: 3REI SUD EST :shock: vreau sa zic k mi-au alungat orice nerv din ziua aia cand i-am revazut cat de simpatici sunt si dupa ce au cantat..... oohhh mai vreau!!!!
Vizitator
 

Mesajde PETRU » Lun Mar 21, 2005 4:53 pm

TOATE PIESELE 3SE SUNT REUSITE,INSA DOAR LA CAPITOLUL MUZICA SI ORCHESTRATIE . AR FI SUPER TARE DACA VOR LANSA UN ALBUM INSTRUMENTAL CU CELE MAI TARI PIESE :wink:
PETRU
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mar 21, 2005 4:45 pm
Localitate: CHISINAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:20 pm

sa sti k ai dreptate ;) pe pariu k vor avea succes cu asta :!:
3SudEstBoys, ai spus k ai auzit melodia kre va aparea, spune-ne si noua, ai retzinut ceva din versuri? ..... poate ne si fredonezi un pic :lol:
Vizitator
 

Mesajde Dan-S55 » Lun Mar 28, 2005 6:11 am

Toate piesele sunt f reusite.
Dan-S55
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mar 28, 2005 5:53 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea3SE » Mie Mar 30, 2005 8:03 am

Toate piesele baietilor sunt f reusite; ei merita pe deplin toata increderea si admiratia noastra. a fanilor. :
Deea
Andreea3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:59 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Apr 07, 2005 3:01 pm

se vorbea pe aici, pe undeva, nu mai stiu sigur unde, despre melodia LORY ....foarte frumoasa, mi-a placut si atunci si-mi place in continoare; va datzi seama ce succes ar avea dak ar scoate acum un clip cu aceasta melodie (sau gen "lory") pt k s-au scos ff multe melodii vesele, sau dak sunt triste, in ele nu se vb decat despre faptu' k a plecat, nu mi-a zis nimik, il/o vreau inapoi..... etc; ar avea mare succes, parerea mea.....
Vizitator
 

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 08, 2005 9:10 am

Daca 3reiSudEstBoys a auzit ceva din noua melodie eu va pot spune ca va fi Dance deci nu lenta,foarte frumos,nu?
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico