Acum este Mie Mai 01, 2024 4:08 am

Ora este UTC + 2


Ce faceti cand sunteti prost dispusi?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Ce faceti cand sunteti prost dispusi?

Mesajde KYM » Joi Iun 30, 2005 1:22 am

Din cauza ca lucrurile nu merg bine, aveti ghinion, sau viata va joaca feste. Cum treceti peste?[/list]
KYM
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 19, 2005 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Joi Iun 30, 2005 9:47 am

:roll: iau o foaie , scriu pe ea tot ce ma deranjeaza si apoi o arunc .. sau ascult muzica :-({|=
desigur mai exista si varianta "prietenele": ies cu ele in cluburi , la concerte si uit de orice :)
Elle
 

Mesajde olga » Joi Iun 30, 2005 10:54 am

cand is eu prost dispusa, ii bai!!!!!!
vb urat chiar si cu prietenii :(
imi revin ascultand muzica...cred ca`i cel mai bun leac...
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde karla_iulia » Joi Iun 30, 2005 3:14 pm

pai ce altceva e mai bun de facut decat sa asculti melodiile favoritilor nostrii<3REI SUD_EST>!!!! :D va asigur ca functioneaza<mai ales cand esti suparat si cu nervi la pamant> iti revii imediat! :wink:
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Iun 30, 2005 6:20 pm

pai ... :) unii stitzi deja prin ce trec acum :oops: defapt mi-a mai trecut supararea, si asta pt k am stiut ce sa fac .... intai mi-am aranjat bine lucrurile in mintea mea (ce tre'sa fac, cum sa fac etc), mi-am sunat prietenii sa le cer si lor sfatul (apropo, nu este niciodata rusine sa ceri un sfat :!: si mai ales de la prieteni sau cei mai experimentatzi), m-am dus si m-am plimbat prin oras sa ma relaxez..... apoi m-am consolat cu ideea k in viatza nu este totul asa cum vrei, sunt si bune si rele, iar k sa dai dovada de om puternic trebuie sa treci cu bine peste cele rele ;) ... aceasta este una din concluziile mele.
Vizitator
 

ascult pe baietiii mei dragi

Mesajde muscel raluca » Sâm Iul 09, 2005 10:47 am

ca ei ma ridica mereu de jos si muzica lor e cea mai buna cand esti trist cedaca piesele sunt de dragoste!!!merge!!!! :lol: :P
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iul 11, 2005 4:47 pm

dar, KYM, dc ne-ai intrebat? ai vreo problema, :o si vrei sa treci peste ea?
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Mar Iul 19, 2005 11:38 pm

Pai, imi pun un cd cu 3SE sau cu Eminem&il sun pe prietenul meu, asa ma-nveselesc in km10min :P
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Vin Sep 02, 2005 1:03 am

ma dau cu capul de pereti :lol:
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 1:28 pm

:twisted: :twisted: :twisted: O solutie mai buna decat sa ascult muzica chiar nu cunosc,daca shtiti voi spuneti-mi shi mie. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 03, 2005 1:38 pm

da.... te uitzi la o comedie :lol: mie mi-a mers
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 1:41 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Asha este, ma da idiot mai sunt. cum de nu m-am gandit.Am aplicat varianta asta shi a mers de minune v-o recomand cu caldura, dar tot mai ashtept shi alte variante. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Sep 03, 2005 11:05 pm

Pai, suna-ti prietena, iesi q rolele, sau q bicicleta, fa cva ce-ti place! :lol:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 2:04 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Am devenit prost dispus ca nu am pritena . Nu am cu cine sa ies pe role sau bicicleta,am nevoie urgent de o comedie fooooooaaaaaarte buna. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Sep 04, 2005 6:24 pm

Ilica, inceark Shrek 1,2 ..... dak nu le-ai vazut
Vizitator
 

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 8:08 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Am vazut promo pentru acestea dar nu le-am vazut,orcum am sa le caut daca spui tu ca sunt bune. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Sep 07, 2005 12:38 pm

pai..... eu am 3 variante:
1. dorm
2. dau drumu la max la muzik
3. ies cu o prietena d incredere la plimbare si ii povestesc si ei ...sa ma descarc...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Joi Oct 27, 2005 1:15 pm

cand sunt prost dispus.....prefer sa fiu lasat in pace sa nu vbeasca nimeni cu mine sa nu ma intrebe nimic...si ca sa fie bine...ASCULT MUZICA..ca e cel mai bine......AAAAAA....si tre sa mai zic ca si cand ma trezesc de dim numi place sa vbeasca cineav cu mine :lol: ....pana imi revin
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Oct 27, 2005 2:00 pm

Deci nu sunt singurul care nu suporta sa i se vorbeasca cand inca este adormit,ma bucur.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Oct 27, 2005 2:01 pm

:roll: deci e clar, nu sunt singura care nu suporta sa fie deranjata cand abia s-a trezit :lol:
Elle
 

Mesajde ilica » Joi Oct 27, 2005 2:07 pm

Cand sunt prost dispus discut pe mess cu persoane simpatice,deshi acum nu imi merge. :(
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Oct 27, 2005 2:16 pm

nici mie nu-mi place sa vorbesc imediat cum ma trezesc, nici macar "'neatza"..... de multe ori uit sa-i salut pe ceilaltzi doar asa.. din prostie... si ei se supara pe mine :(
yo knd sunt prost dispusa mai dorm :oops: :!: si dorm mult!
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 1:47 pm

FOARTE TARE, FRATE !!!! :lol: cititzi mai jos ;)


Pentru cei stresati si obositi

"Daca treburile nu merg asa de bine, iata reteta sa va descarcati nervii :
Pentru cei care in mod ocazional, traiesc o zi mizerabila si ar avea nevoie sa-si descarce nervii pe cineva ... pe cineva necunoscut ...

Eram asezat la birou cand mi-am amintit ca uitasem sa raspund cuiva care-mi telefonase. Am gasit nr respectiv si am sunat. Un barbat raspunde :
- Alo?
- Zic politicos : Pot sa vorbesc cu d-na Carole Cantin, va rog ?
- Tipul imi inchide telefonul in nas injurand. Nu puteam sa cred ca cineva putea fii atat de nesimtit. Verfic numarul. Inversasem ultimele doua cifre...
Dupa ce am vorbit cu Carole, decid sa mai fac un apel spre numarul gresit;.
Cand tipul raspunde, ii urlu : Nu esti decat o gaura de c...r ! si inchid. Am notat numarul cu mentiunea +gaura de c...r si l-am lasat aproape de telefonul de pe birou. Pe urma , la fiecare doua-trei saptamani, cand aveam intr-adevar cate o zi infernala, il sunam pe tip si-i urlam : Nu esti decat o gaura de c...r !;. Asta ma facea sa ma simt mai bine. Cand a aparut posibilitatea de a afisa numerele care te apeleaza, m-am gandit ca s-ar putea sa fie sfarsitul apelurilor terapeutice catre gaura de c...r;. Asa ca am sunat si : Buna ziua, numele meu este Guy Tremblay, de la Bell Canada. Va sun pentru a va intreba daca cunoasteti noul nostru serviciu de afisaj? Tipul a urlat : Nu! si a inchis telefonul injurand. L-am sunat din nou, rapid, sa-i spun : Asta din cauza ca nu esti decat o gaura de c...r !
Cateva saptamani mai tarziu, ma duc la cumparaturi. Dupa mai multe minute de cautare gasesc in sfrasit un loc de parcare liber. Cum ma pregatesc sa parchez acolo, un tip, intr-un BMW negru, imi taie calea si-mi ia locul. Il claxonez si-i spun ca am asteptat destul ca sa prind locul respectiv. Imi raspunde printr-un deget; si se indreapta spre magazine.
Eram furios si ma pregateam sa caut un alt loc de parcare cand am remarcat anuntul De vanzare; pe geamul din spate al BMW-ului.
Am notat numarul ...
Cateva zile mai tarziu, imediat dupa ce am sunat la prima gaura de c...r; (i-am pus numarul pe compunere rapida si formez tot timpul inainte *67, pentru ca numarul meu sa nu se afiseze), m-am gandit ca ar fii o idee sa sun si la gaura de c...r; posesoare de BMW. Am format numarul si cineva a raspuns :
Alo?
Zic : Sunteti domnul care are un BMW negru de vanzare ?
Exact !
Atunci intreb :Puteti sa-mi dati adresa unde as putea sa vad masina ?
Da. Stau la 1802, strada 34 Vest, o casa de caramida rosie. Masina este tot timpul parcata in fata. ;.
Indraznesc : Numele d-voastra? ;
Numele meu este Marcel Carrier. ;.
Si urmez : Cand este cel mai indicat sa va caut , dle Carrier? ;.
Sunt acasa in fiecare dupa-amiaza, dupa ora 17. ;.
Adaug : Asculta Marcel, pot sa-ti zic ceva?
Da? ;.
Lovitura de gratie : Nu esti decat o gaura de c...r !;.
Inchid telefonul si adaug numarul lui la lista de numere cu compozitie rapida. De acum, cand am cate o zi mizerabila, am doua gauri de c...r; de sunat.
Dar dupa ce i-am sunat cu randul timp de cateva luni, nu ma mai simteam asa de
usurat ca la inceput. La sfarsitul unei zile cu adevarat nimicitoare, mi-a venit o idee ... Tocmai trecuse de ora 17 si-l sun pegaura de c...r; no 1.
Alo? ;. Nu esti decat o gaura de c...r !; dar de data asta nu inchid.
Esti inca acolo ?;, ma intreaba.
Da! ;.
Atunci imi striga : Nu mai suna, ca altfel ... ;.
I-o tai : + Du-te dracu', gaura de c...r ! ;.
Urla: Cine esti ? ;.
Raspund : Numele meu este Marcel Carrier. ;.
Zau? Si unde stai ? ;.
Bravez : Draga gaura de c...r , stau la 1802, strada 34 Vest. Am o casa superba de caramida rosie si un BMW care te-ar face sa crapi de invidie.;.
Vin imediat , Marcel si-ai sa vezi cum am sa te fac sa-ti inghiti dintii. ;.
Surad : Nu mi-e frica de tine, gaura de c...r, vino !
Imediat am sunat la +gaura de c...r; no 2. : Alo?
Salut, gaura de c...r ! ;, si astept.
Tipul incepe sa urle : Daca pun vreodata mana pe tine ... ;.
Ce-o sa-mi faci ? ;.
Iti sparg botu' !
Bun. E ziua ta norocoasa, gaura de c...r. Vin ! ;.
Am inchis si am sunat imediat la politie spunand ca locuiesc la nr. 1802, strada 34 Vest si ca nu mai pot rezista , il voi omori pe nenorocitul de amant homosexual. Apoi am sunat la canalul de televiziune TQS informandu-i ca o bataie intre sefii bandelor
de motociclisti se derula pe strada 34 Vest.
Apoi am sarit in masina si m-am infiintat prin apropierea locului respectiv. Si am vazut doi imbecili batandu-se pe viata si pe moarte, in fata a sase masini de patrulare si al unui elicopter de Politie, precum si sub nasul echipei de la Stirile de seara ale TQS.

ACUM ma simt mult mai bine ... "

:lol: :lol: :lol:
Vizitator
 

Mesajde [M.L.V.] » Sâm Noi 19, 2005 8:55 pm

f tare misto de tot dely...stii ce zi am avut azi...cea mai de....zi de pan acu..exxtra nervos....noroc ca miai dat sa citesc asta :wink:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 21, 2005 9:30 pm

Eu merg la iubi meu...sau o chem pe ea la mine...e singura persoana pe care o suport indiferent d starea d spirit si numai ea ma linishteshte :lol:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Facebook [Bot], Yandex [Bot] şi 51 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico