Acum este Vin Mai 17, 2024 12:14 pm

Ora este UTC + 2


Depresiile

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Mar Sep 04, 2007 8:03 am

^Adevarul e ca femeia e construita altfel fata de barbat(de la Dumnezeu). Noi suntem mult mai sensibile si e normal sa plangem mai usor decat barbatii.Insa asta nu inseamna ca in adancul inimii lor nu sufera si ei.
Salacutii barbatei,le-am luat si apararea.Imagine
Vorba cantecului :arrow: Si baietii plang cateodata/Si baietii plang ,nu-i asa?! Imagine Eh,si acum vine partea care demonstreaza ca ei sunt mandri,mult prea mandri :arrow: Cand nu-i vede nimenea. Imagine

Baieti fi-ti liberi!Plangeti cand va vad toti!Descarcati-va!!!ImagineImagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ky_l3ru » Mar Sep 04, 2007 10:07 am

sa plang ....:O:O:O:O...sa plangeti voi :lol:
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Mar Sep 04, 2007 7:37 pm

^ Vrei sa zici ca u nu ai plans niciodata? :mrgreen:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Sep 04, 2007 7:42 pm

Gata bre cu plansul Imagine Viata e sau nu frumoasa trebuie sa incercam sa o facem mai dulce,si sa o traim din plin Imagine

Cred ca oricare din noi a plans macar odata in viata :mrgreen:...atunci cand era mici,si tot plans inseamna :lol:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mar Sep 04, 2007 9:39 pm

am plans de dureri de masele si am mai plans cand pleca tata in strainatate si nu-l mai vedeam vreo 6 luni ...si am mai plans odata si a fost suficient pt o fata atat mady _45 ..in schimb voi va smiorcaiti every day every hour :lol:
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Sep 05, 2007 8:39 am

:lol: Ai vrea tu... 8) Nici chiar asa... Plangem, cand simtim nevoia... :oops:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mie Sep 05, 2007 8:56 am

eu plang ffffffffffffff rar.....nuj dc sau cum "reusesc performantza asta" pur si simplu sunt o fire care nu se smiorkie tot tipmul...in schimb....knd eram mik....de fiecare data knd mama ma lasa la camin si mergea la sevici...urlam din toti plamanii mei dupa ea....dar...intr-o zi....minunea minunilor.....alexandra nu a mai plans:D asta da poveste ...toata loooomea era happy k eu "mi-am bagat mintile in kp" si mi-am dat seama k numai o necajeam si pe mama cu plansul meu deageaba :wink:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Mie Sep 05, 2007 10:08 am

Ultima data knd am plans eram la tzara si a fost acum Duminica , cand am aflat k e mami in spital :cry: , de fapt era de vineri in spital si nu m-a sunat sa nu ma necajesc :cry: ...si mi-a zis varame aduminica ...aoleu...eram la trenul de footbal cu unul dintre adoratii mei frati Marius :lol: nu mi-am putut stapani lacrimile ...am mers acasa fratemio in spatele meu ...veneam amindoi , bunica era in casa , am ramas afara ...fratemio merge si ii abureste nush ce la bunica , si aud k incepe bunica si plange si ma cheama in casa ...sa-i zic ...eu ( fratemio le infloreste de obicei :lol: ) nu am mers in casa ...am strigat de afara la fratemio ... ( cum vorbesc de obicei cu el ) si i-am zis sa iasa afara din casa sa nu ma duc la el... a iesit bunica ...nici nu i-am putut rasp. la nicio intrebare knd mi-am dar drumul la plans stateam pe scari ...autobuz sa vin acasa nu aveam numai la 19: 30 , si eu am aflat vestea la 12:30 ( ceva de genu ) am vrut sa vin pe jos in Zalau ...si a m-a dus celalalt fratior la un prieten de al lui si m-a adus cu masina :lol: . M-am dus pe la varamea ( de la care am primit vestea ) ...tot cu lacrmi in ochii , varu ma incuraja ...si imi tot povestea alte chestii , dar degeaba , am mers cu varamea la mami ...in sfarsit ...tot nu mi-a trecut numai dupa un timp , si cu spatele stateam la mami sa nu vada ca imi curg lacrimile :cry:
In fiecare seara ma rog...pt. mai multe chestii pt. mami si bunicutzele mele fara numar ...
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Sep 05, 2007 12:47 pm

ky_l3ru scrie:
am plans de dureri de masele si am mai plans cand pleca tata in strainatate si nu-l mai vedeam vreo 6 luni ...si am mai plans odata si a fost suficient pt o fata atat mady _45 ..in schimb voi va smiorcaiti every day every hour :lol:


unii se smiorcaie cum zici every day, every hour pentru ca au probleme grave, pe care nu le pot rezolva, depasesc orice puteri!
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mie Sep 05, 2007 11:10 pm

nu face din cazul tau unul mai special .....pt ca tu te uiti numai in ograda ta dar daca ai iesi din ograda ta ti-ai da seama ca aceleasi probleme le au majoritatea oamenilor dar ei nu stau sa se planga .......cauta solutii ....
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Sep 05, 2007 11:18 pm

nu am spus ca e unul mai special..am spus ca e grav pentru ca nu are cine sa ma ajute, am doar 20 de ani, nu am experienta necesara sa trec peste problemele pe care le am...majoritatea oamenilor au o familie alaturi si gasesc rezolvari..eu nu am familia cu mine si stau singura tot timpul prin spitale si institutii nestiind ce sa fac pentru ca nu am cui sa-i cer ajutorul! e usor pentru tine sa spui ca totul se poate rezolva,ai familia alaturi, ai cui sa-i ceri un sfat sau altfel de ajutor..eu una nu ma mai descurc..in 5 ani mi-am pierdut sanatatea, nici sa mananc normal nu mai pot, am ajuns sa mananc ca bebelusii!
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mie Sep 05, 2007 11:25 pm

imi pare rau pt problemele tale vyio ...sincer :)......sprijinu familiei recunosc il am dar nu prea il vreau .....prefer sa incep sa ma descurc singur :wink: ..ok imi cer scuze :) ..inca o data scuze ....am exagerat :)
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Sep 05, 2007 11:28 pm

nu e nimic, eu una as vrea ca macar o data sa fie alaturi de mine familia, sa ma inteleaga asa cum e normal..eu una incerc sa ma descurc singura de foarte multi ani dar am ajuns intr-un punct in care nimic nu mai depinde de mine ci de familia mea!
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Sep 06, 2007 8:27 am

^ tot respectul meu vyio...si aqm vb pe bune....trebuie mereu sa gasesti calea cea buna si sa iesi la liman....crede-ma,cu toate k eu sunt micutza [cum spun unii] stiu multe pt varsta mea.....knd eu am implinit fix 3 ani jumate....la noi in familie s-a produs o mare tragedie...tata a murit intr-un accident de masina...stirea am primit-o noaptea,adusa de unul dintre soldatii lui....eu eram mult prea mik sa inteleg despre ce e vb...tot ce imi amintesc din noaptea aia [de atunci mi s-a dezvoltat ffffffffffff tare memoria vizuala] este urmatorul lucru:si aqm bad gratiile de fier de la balustrada scarii blocului nostru....mama plangea....nu putea sa se desparta de mine...dar in acelasi timp inima ei o chema langa tata.....tin ink o data sa- i multumesc faminilei laureisudest la care ma petrecut mult timp in acea perioada...la ei am stat eu pana mama a inceput din nou sa judece k loooome [sa nu va imaginati k a innebunit] mama nu mai stia incotro sa o apuce...era sa pierdem si apartamentul....mult timp a umblat numai prin judecatorii si pe la avocati...insa,cu chiu cu vai.....am trecut si peste asta....am devenit mai puternice si aqm consider k nimic in viatza asta nu ma mai poate impiedica sa reusesc ceea ce imi propun eu sa fac

asa ca....i know life sucks sometimes.....but....Don`t worry...be HAPPY!! :armyok:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Joi Sep 06, 2007 9:38 pm

:cry: azi..din cauza unor vorbe spuse pe un alt ton..m-au facut sa plang...:cry::cry: si cel mai mult m-a durut ca a fost din partea lui. :cry: :cry:
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Sep 06, 2007 10:02 pm

^Stai linistita,nu merita!Asa sunt baietii,mai porci de fel.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Vin Sep 07, 2007 12:54 am

si fetele mai plangacioase si smiorcaite de fel :lol: :lol: :lol:
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Vin Sep 07, 2007 2:24 pm

Alex`andra scrie:
^ tot respectul meu vyio...si aqm vb pe bune....trebuie mereu sa gasesti calea cea buna si sa iesi la liman....crede-ma,cu toate k eu sunt micutza [cum spun unii] stiu multe pt varsta mea.....knd eu am implinit fix 3 ani jumate....la noi in familie s-a produs o mare tragedie...tata a murit intr-un accident de masina...stirea am primit-o noaptea,adusa de unul dintre soldatii lui....eu eram mult prea mik sa inteleg despre ce e vb...tot ce imi amintesc din noaptea aia [de atunci mi s-a dezvoltat ffffffffffff tare memoria vizuala] este urmatorul lucru:si aqm bad gratiile de fier de la balustrada scarii blocului nostru....mama plangea....nu putea sa se desparta de mine...dar in acelasi timp inima ei o chema langa tata.....tin ink o data sa- i multumesc faminilei laureisudest la care ma petrecut mult timp in acea perioada...la ei am stat eu pana mama a inceput din nou sa judece k loooome [sa nu va imaginati k a innebunit] mama nu mai stia incotro sa o apuce...era sa pierdem si apartamentul....mult timp a umblat numai prin judecatorii si pe la avocati...insa,cu chiu cu vai.....am trecut si peste asta....am devenit mai puternice si aqm consider k nimic in viatza asta nu ma mai poate impiedica sa reusesc ceea ce imi propun eu sa fac

asa ca....i know life sucks sometimes.....but....Don`t worry...be HAPPY!! :armyok:

Nici eu nu voi uita niciodata acea noapte cumplita.Stiu cum am primit noi vestea,dar mama ta sau tu care erai atat de mica atunci :cry: .Si stii bine ca nu ai de ce sa multumesti familiei mele-un ajutor din parte noastra ai avut mereu si vei avea si pe viitor,imi dau seama ca si tu ai fi procedat la fel :wink: .Ce curaj ai avut sa povestesti asta...imi dau seama ce a fost in sufletul tau cand ai scris acele randuri,nu a fost deloc usor.Oricum ai crescut si te-ai maturizat :arrow: deja ai dat dovada :armyok: (Christina Aguilera-FIGHTER)
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Sep 08, 2007 10:38 am

Imagine

tzooooooooook vecinutza mea draga :lol:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 49 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico