Acum este Dum Mai 12, 2024 7:13 pm

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde eu_3se » Lun Sep 15, 2008 3:45 pm

afara ninge linistit e noapte dar e zi
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Lun Sep 15, 2008 8:24 pm

:x :x :x ...nu-mi vine sa cred !!!
Am auzit acum cateva sapt la stiri k elevii claselor V-VIII vor avea ore maxim pana la 13:00 ... :x :x :x ...dar...
Luni pana la 14
Marti pana la 15
Miercuri, joi pana la 14
Vineri pana la 13
...oare nu se gandesc k avem si noi nevoie d timp k sa mai respiram si sa ne oxigenam creierul? :x :x :x
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Sep 15, 2008 8:49 pm

deci au zis ca si noi,astia ,milogii de prin licee,o sa avem maxim 6h/zi
EU TERMIN ASA:
Luni: :arrow: 15
Marti: :arrow: 16
miercuri:arrow:15
joi: :arrow: 15
vineri:16 AAA..SI INCEP DE LA 8 ;)
plus ca au mai zis ei,desteptii din minister ca nu e voie sa ne mai bage matematica lunea si vinerea si nu au voie sa ne dea lucrari lunea si vinerea.orarul meu zice ca am matematica lunea si vinerea :wink:
o alta hestiune:nu e voie sa avem 2 sau mai multe ore consecutive la aceeasi materie intr-o zi; dar orarulk meu zice cu totul si cu totul altceva: marti:4 h consecutive de informatica,miercuri 2 de romana dupa care urmeaza 2 de matematica,joi AM TOT 2 DE MATEMATICA...
iar vineri am inca 3 ore de informatica, la fel,consecutive

NU TE MAI MIRA ,DRAGA MEA,DOAR SUNTEM IN ROMANIA!!!:roll:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Lun Sep 15, 2008 8:57 pm

^4 ore consecutive de informatica?! :| :-s . Si ore pana la 4?! :|
E mult pana la 4...mult prea mult:|.
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Lun Sep 15, 2008 9:35 pm

Uuu...a inceput scoala! :lol:

Noi studentii mai avem 2 saptamani de vacanta. Dupa urmeaza ...in cazul meu...ultimul an de facultate :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Sep 15, 2008 10:24 pm

Seara buna ! :D

Acum daca tot va dati mari pe aici,eu sunt cea mai norcoasa....cursurile de master incep abea pe 1 noiembrie, asadar vacantaaaaaa :lol:

Invatati fetele invatati, daca vreti sa aveti vacanta lunga :lol: .
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Sep 16, 2008 8:21 pm

Citat:
deci au zis ca si noi,astia ,milogii de prin licee,o sa avem maxim 6h/zi
EU TERMIN ASA:
Luni: :arrow: 15
Marti: :arrow: 16
miercuri:arrow:15
joi: :arrow: 15
vineri:16 AAA..SI INCEP DE LA 8 ;)
plus ca au mai zis ei,desteptii din minister ca nu e voie sa ne mai bage matematica lunea si vinerea si nu au voie sa ne dea lucrari lunea si vinerea.orarul meu zice ca am matematica lunea si vinerea :wink:
o alta hestiune:nu e voie sa avem 2 sau mai multe ore consecutive la aceeasi materie intr-o zi; dar orarulk meu zice cu totul si cu totul altceva: marti:4 h consecutive de informatica,miercuri 2 de romana dupa care urmeaza 2 de matematica,joi AM TOT 2 DE MATEMATICA...
iar vineri am inca 3 ore de informatica, la fel,consecutive

NU TE MAI MIRA ,DRAGA MEA,DOAR SUNTEM IN ROMANIA!!!:roll:



^Ink nu m-am obisnuit cu Romania asta in care toti (ma ref la fraierii astia care fac legile in leg cu sc) sunt mincinosi si pe lana asta mai sunt si tampiti...
Stii ce s-a respectat? In mag din int scolii nu mai sunt decat pufuletzi si kubeti :lol: :lol: :lol: ///sa vezi ce trista era d-na care vinde acolo... :lol: [/quote]
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Sep 16, 2008 10:05 pm

ieri mi s-a stricat cartela si nu a mai avut semnal...azi am fost la oranbge sa-mi schimbe cartela cu una functionabila,si mi-au schimbat-o.imi apare un mesaj pe ecranul telefonului foarte dulce :cry: "SIM neinregistrat"
si nu pot efectua niciun apel,decat la politie si salvare...nici macar la Orange Clienti nu pot suna. :evil:
frate ce se intampla ???cu tara asta ??
sau e vorba numai de ghinionul meu din ultimele 2 luni de zile???
cred ca n umai mie mi se putea intampla asa ceva...
maine reaiau drumul catre centrul Craiovei la orange,o mai schimb o data,e o fericire mai ales pe vremea asta...ploioasa :evil:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Sep 26, 2008 11:37 pm

'Nã ziua!

Sorry Dory, pe semne cã nu ai foarte mult noroc în ultima perioadã, da' nu conteazã... asta înseamnã cã deja þi-ai epuizat ghinionul, acum urmeazã numai noroc. :mrgreen:

Am calculator nou!!!! \:D/ \:D/ \:D/ În sfârsit mi-am luat calculator nou, cu garanþie doi ani. :twisted: Oricum cel vechi iar murise, de asta nu mai intrasem în ultimele doua sãptãmâni. Acum dorm liniºtitã, dacã mai pãþeºte ceva... e problema lor.
Ah, am terminat ºi cu faimoasa nuntã. Mi-am gãsit rochie (dupã cãutãri de peste 6 luni) cu 2 zile înainte de rochie ºi pantofii în ziua nunþii. :oops: :lol: Bine n-are sens sã mai zic cã n-am scãpat nici de voal, nici de buchet. Voalul... cicã aºa e tradiþia sã fie torturatã domniºoara de onoare... iar buchetul a avut grijã mireasa sã mi-l arunce în cap înainte ca restul fetelor sã apuce sã se ridice de la masã. :lol: Mirii au fost frumoºi, firesc, eu am scãpat cu viaþã ºi fãrã prea multe traume, deci bine cã s-a terminat. :mrgreen:
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Dum Sep 28, 2008 8:25 pm

Si pana la urma u ai primit buchetul??? :D felicitari totusi ca ti-ai gasit pana la urma rochie si pantofi=D>=D>

Imi pare rau ca te dezamagesc.Lily,dar
nu s-a terminat cu ghinionul meu inca:)asa ca de o saptamana mai toti prietenii mei si unii colegi se supara pe mine,dar nu-mi zic de ce...eu ii intreb ce am facut si cu ce am gresit,iar ei imi zic "pt mine subiectul asta e inchis"sau "daca as fi in locul tau nu as mai intreba"...frate ce dacu am facut?ca nu am zis nimic rau dew voi sau chestii de genul...ieri vorbeau cu mine frumos,mglumeam si azi deja nici nu ma mai baga in seama... :( :cry:
cum sa imi repar eu greseala atat timp cat nu am gresit cu nimic (sau poate am gresit inconstient,fara sa-mi dau seama.,sau involuntar...)sau atata timp cat nu stiu si ei nu-mi zic ce am facut?

daca puteti...va rog..dati-mi un sfat :cry: :mrgreen:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mar Sep 30, 2008 3:14 am

^^ Dory, incearca sa mai vbesti cu ei sa ii tragi de limba, poate totusi itzi zic...

Hello, hello, forum... Ma scuz si sper sa ma scuzati ca tot lipsesc, dar nah am fost 2 luni in Romania si a fost super, dar din pacate nu am avut nici un fel de acces la internet. Si de cand m-am intors (27 august) am dormit ca sa imi recuperez orele nedormite cateva zile la rand si am inceput scoala. Primul an de facultate :roll: . Exciting? Nuj daca... am revenit in forta, dupa o vacanta bine meritata, dar n-am prea avut mare noroc... Si acum a mai inceput si ploaia... Blah... Ce-i cu ghinionul anul asta? :? Voi ce-ati mai facut? N-am apucat sa citesc tot d pe forum, dar se pare ca v-ati distrat... :D
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Sep 30, 2008 2:56 pm

^ms muult 3seluver,insa nu vor sa-mi zica nimic...am incercat de nenumarate ori :cry: chiar nu mai stiu ce sa le zic sau ce sa fac sa imi spuna...si faza e ca ma doare mai ales ca nu stiu sa fi facut ceva rau sauu sa fi zis ceva rau de ei...dar sunt destule persoane care ma invidiaza si care au mai zis ca cine stie ce barfeam eu de ei...asa ca...nu prea ma mira..lucrul care ma mira e ca ei ma cunosc cel mai bine si stiu ca nu as face/zice ceva rau legat de ei...nu stiu cum pot sa creada aberatiile altora,stiind ca persoanele respective nu ma suporta... :cry: :(


in fine...pe forum,ca de obicei,pace si liniste...
va doresc o zi buna tuturor :D
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Oct 01, 2008 5:31 am

Trebuie sa aiba incredere in tine inaintea altora... Nu stiu ce sa zic...

A fost o zi calma pe forum, se pare. Eu am fost la scoala toata ziulica si nu mai pot de oboseala. Cred ca o s ainchin steagul devreme in seara asta. =))
Pupici! :D
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Oct 01, 2008 8:09 pm

Ce sa zic? 'Na ziua. Pa!
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Mie Oct 01, 2008 10:59 pm

Dory scrie:
Si pana la urma u ai primit buchetul??? :D

Da, pentru cã mi l-a aruncat în cap, nu prea am avut de ales.
Dory scrie:
Imi pare rau ca te dezamagesc.Lily,dar
nu s-a terminat cu ghinionul meu inca:)asa ca de o saptamana mai toti prietenii mei si unii colegi se supara pe mine,dar nu-mi zic de ce...eu ii intreb ce am facut si cu ce am gresit,iar ei imi zic "pt mine subiectul asta e inchis"sau "daca as fi in locul tau nu as mai intreba"...frate ce dacu am facut?ca nu am zis nimic rau dew voi sau chestii de genul...ieri vorbeau cu mine frumos,mglumeam si azi deja nici nu ma mai baga in seama... :( :cry:
cum sa imi repar eu greseala atat timp cat nu am gresit cu nimic (sau poate am gresit inconstient,fara sa-mi dau seama.,sau involuntar...)sau atata timp cat nu stiu si ei nu-mi zic ce am facut?daca puteti...va rog..dati-mi un sfat :cry: :mrgreen:

Nu cred cã ai fãcut ceva, cred cã sunt mãrunþiºuri pe care ºi ei le uitã în 20 de minute. Nu cred cã ai de ce sã îþi faci probleme. Nu îþi bate capul cu toanele unora, le trece.
Adela scrie:
Ce sa zic? 'Na ziua. Pa!

Bine ai revenit, Adela. Cie ai mai fãcut? În ultimul timp nu prea am mai avut ocazia sã vorbim, poate ne mai ciocnim pe mess, dacã nu pe forum. :P
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Oct 02, 2008 10:28 am

sa inteleg k aici postati numai aberatii nu? :lol:
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 02, 2008 11:15 am

^Da, de exemplu o aberatie ar fi ca ai tu avatarul prea mare.


@Lily--> revin din cand in cand pe aici. Ma bag si eu in seama si ma minunez de cum a ajuns forum-ul. :P
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Oct 02, 2008 2:46 pm

Adela scrie:
^Da, de exemplu o aberatie ar fi ca ai tu avatarul prea mare.


@Lily--> revin din cand in cand pe aici. Ma bag si eu in seama si ma minunez de cum a ajuns forum-ul. :P
serios? nu mi-am dat seama....vai de mine!
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Oct 02, 2008 2:48 pm

Adela...si eu am pus o poza prea mare la avatar pt k nu stiam k nu pot...
Ficare om mai greseste...
Si forumul e la fel...nu s-a schimbat... :wink:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Oct 02, 2008 2:54 pm

ok schimb avatarul..ptr k acum am citit regulamentul! nu ptr k ai spus tu! :wink: si nu inteleg dc ar fii o aberatzie!
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 02, 2008 3:53 pm

Si eu care credeam ca ti-e frica de mine si de aia l-ai schimbat. :?

Da' era gluma, tu acum poti sa-ti pui avatarul si cat Casa Poporului. :o
Nu ma doare la başcheţi şi nici la caşchetă. :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Vin Oct 03, 2008 2:30 am

Ce incinsa e atmosfera... :shock:
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Vin Oct 03, 2008 2:47 pm

eu pariez pe Gajica :lol:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Oct 03, 2008 8:01 pm

Off... :roll:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Vin Oct 03, 2008 9:58 pm

nu pot sa cred ca ........sunt eu in cea ce fac ...........
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot] şi 62 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico