Acum este Vin Mai 17, 2024 11:47 am

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Joi Feb 21, 2008 8:10 pm

Nu e. Acum am iesit din dus. Si ma pregatesc sa ma fac frumoasa, imi pun bigudiuri. :oops:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Alex`andra » Joi Feb 21, 2008 8:13 pm

Asa Gajiko Imagine

ma speriai ca iar dorm astia pe aici :roll: ca de obicei de altfel Imagine

si ti fashi frumoasa?Imagineopa :lol:


o poza vr si eu cu tine cu bigudiuri Imagine
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Feb 21, 2008 8:35 pm

Fara bigudiuri ca sunt mai miştoacă. Pun maine. Imagine

Ma fac sexy. :oops:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Feb 21, 2008 8:38 pm

"miştoacă" [ma faci de dau si copy-paste] aia da vorba :lol: ce`mi place :-P

asteptam pozele 8)
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 21, 2008 8:53 pm

Neatza forum!!!M-am trezit cu un dor de numa' de Iubirica :wink: si de Dedeea :-$
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Feb 21, 2008 9:07 pm

^ cred ca "iubirica" ta nu vede bine..sau e daltonista :lol: mi se pare mie ca mai e cv scris acolo cu o culoare diferita...insa nu sunt sigura :shock:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 21, 2008 9:31 pm

aaa...nu stiu nimic..probabil una bucata moderatoare :twisted: (stim noi2 cine :wink: ) a modificat mesajul meuImaginenu e vina mea :cry: :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Feb 21, 2008 10:02 pm

^ei ei cum iti place tie sa pui vina pe altii :-P
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 21, 2008 10:17 pm

uff... :oops: nu mai zic nimic....Dedeea m-a invatat sa fiu corupta :twisted: :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Joi Feb 21, 2008 10:19 pm

va bat yo pe aman2 pana va dezvat de asa ceva :evil:

na :!: na :!:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 21, 2008 10:39 pm

wea wea ouea uea :cry: nu mai da asa tareee Imagine k ma doareeee :cry: mai da si la altii nu numa' mie :cry:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Feb 21, 2008 11:10 pm

Alo...ce'i aici mama draga? :roll:

Ce modificari,ce scrisuri....ce doruri :lol:

Nu poate si omu sa-si clateasca ochii pe site-uri de masini ca pac il faceti sa sughitzeImagine

Ia zii Dory cu stanga sau drepta?Imagine Touche Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Joi Feb 21, 2008 11:24 pm

dreapta ca io sunt stangace :lol:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Vin Feb 22, 2008 8:11 am

stangace dory?? Imagine iuiii Imagine
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Feb 22, 2008 10:58 am

Morning! Imagine

Ce frumos e afara....vine primavara Imagine Vine luna in care noi fetele trebuie sa primim cadouri si flori Imagine

Uof Doamne,abea astept sa scap de hainele groase si cizme Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Feb 23, 2008 8:30 am

Dedeea scrie:
Vine luna in care noi fetele trebuie sa primim cadouri si flori Imagine


^ astept florile de la tine :lol:


Neatza 22ror :wink:


cea mai matinala dintr voi...Ale 8) e azi o excceptie ca tre` sa ma duc pana la scoala :x ca`n rest...ora 12 ma prinde`n pat :oops:



v`am tzooooook...v`am salutat...si pe Net eu v`am lasat :shock:


ceau ciocoflenderilor Imagine
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Sâm Feb 23, 2008 9:55 am

Alex`andra scrie:
ceau ciocoflenderilor Imagine



frumos salut place :lol: :twisted:
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Feb 23, 2008 1:14 pm

Ela scrie:
Alex`andra scrie:
ceau ciocoflenderilor Imagine



frumos salut place :lol: :twisted:



si normal :lol: salut ardelenesc 8) Florin Piersic Rullz :twisted:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Sâm Feb 23, 2008 4:55 pm

noh bine dara Imagine
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Sâm Feb 23, 2008 7:02 pm

Yello! Imagine

Am fost azi prin Romana sa cumpar martisoare si am observat ca romanu nu prea mai stie ce sunt alea...am dat peste multi chilotzei, sutiene, tablouri, papitoaie si flori artificiale Imagine

Majoritatea broselor,ca nah unei doamne nu poti sa-i iei un tweety de plastic,sunt facute din tabla care pare scoasa acum de la ciocan si nicovala Imagine....suuuper m-am gandit eu,mai bine imi leg un snur de gat si ma poarta mama in piept Imagine

In schimb am gasit niste bratarele din piele impletite cu alb si rosu Imagine si mai erau unele crosetate in forma de floricele Imagine

Eh,am cam zabovit destul,ma intorc la "muncile" mele Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Dum Feb 24, 2008 12:17 am

ai d mine Dedeea Imagine f frumoasa povestioara ta Imagine
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Dum Feb 24, 2008 2:59 am

m-a apukat din senin inspiratzia shi vreau sa vedetzi shi voi c am scris :oops: sper sa va plaka :oops: :roll:

"E ora 01:20... nu pot dormi, caci gandul ma duce din nou la iubirea mea... sunt obosita, dar vreau sa trec peste... am fiori in tot corpul shi simt ca ma innec in lacrimi, caci mi-e f dor... mintea mea e strapunsa d cuvinte grele shi mi-e frika d ceea c ar putea fii... imi spun d zeci d ori ca "Te iubesc" shi shtiu ca am sa simt asta mult timp d acum... imagini imi revarsa creierul shi ma poarta spre amintiri c inka nu am apukat sa l traiesc... vreau sa fiu purtata d valul iubirii nemarginite shi nu vreau sa mai simt fiorii reci shi cruzi ai distantzei c acum n desparte... ma framanta bezna c s ascunde dupa blokurile astea fara viatza shi negre, c acopera cateodata apusul sangeriu al soarelui... e intuneric... nu pot sa gandesc, fiindca somnul ma fura din cand in cand... slujesc fiintzei mele shi-mi cer sa raman treaza in ciuda neputintzei mele... mintea mi-e lucida, dar nu face parte din lumea d afara, lumea reala... gandul meu e la tine acum, iubirea mea... caci ashtept fiecare secunda s-o petrec alaturi d tine... fiecare imbratzishare imi doresc s-o simt cu toata fiintza mea... fiecare atingere vreau sa-mi faca trupul sa tresare... shi.. fiecare sarut sa ma faca sa ard d dorintza shi sa t vreau tot mai mult in fiecare zi... ma oboseshte gandul asta ca nu shtiu ce-i cu tine... t gandeshti la mine in fiecare zi? intrebari s nasc in mintea mea in fiecare secunda shi tot atat d des l shi pierd, in infinitatea gandurilor mele... dc nu pot avea raspuns la c vreau sa shtiu? dc mintea mea cere cu atata invershunare, raspunsul tau, kiar daca mai tarziu nu ar mai conta?... ma uit iar la ceas... 01:35... imi zboara gandul iar, caci nu-mi vine a crede cata nostalgie ma apasa in ora asta tarzie din noapte... imi risipesc fiecare secunda cu cate o lacrima... dorintza d a sta cat mai relaxata s pierde shi ea, printre intunecoasele minute d singuratate din camera mea... sunetul greu dar incet al calculatorului ma face iar sa ma pierd shi uit o secunda d mine... imaginea ta e permanent in fatza ochilor mei, kiar shi fara sa vreau... mai dau din cand in cand o "raita" p site-ul unde t regasesc d fiecare data cand ash vrea sa t vad, cu sperantza c-am sa t regasesc intr-adevar... nu eshti acolo... deocamdata... rabdarea mi-e pusa la incercare cu fiecare ora, minut sau secunda, caci gandul ca eshti departe ma seaca... ma intreb cateodata: dc nu sunt mai nebuna d cat sunt acum? sa vin la tine... oare te-ai bucura sa ma vezi? sau te-ai simtzi rau ca am facut asta?... iar intrebari... raspunsuri? f vagi... nu shtiu inka cum gandeshti... ash vrea sa shtiu... inima parca imi sare din piept... s rupe d tot c e legata... vrea sa iasa... dar o am? nu-i cumva la tine? ba da... probabil d aceea simt un gol in locul acela... iar ma pierd... iar fac "ture" p site... mi-e dor... t vreau aici... stand cateva clipe sa cuget la c simt vad iar ceasul... nu-mi vine sa cred... este ora 01:48... somnul din nou incearca sa ma fure... vreau sa inchid ochii... nu pot... nu vreau poate... buzele-mi sunt moi, dar f uscate... mi-e sete... nu mai pot simtzi scaunul asta tare shi rece... ash vrea sa ma ridic, dar nu cred ca pot... e mai bine asha... dc e asha? inkid ochii shi t vad, ii deschid, dar eshti tot acolo... vad ca nu vrei sa fugi din mintea mea... nu vreau nici eu asta... e bine asha cum e... iar ma cuprinde nostalgia... fiori reci simt p spate shi ma poarta prin noapte alaturi d gandurile mele... numai gandul ca o sa pot odata sa t simt ma face sa tresar d bucurie... ma rup iar d realitate... cand visez, visez atat d intens cu tine, inkat kiar simt ca eshti aici... in ultimul vis aproape ca te-am atins... ai stat aproape d mine shi te-am simtzit... e ora 02:00... shi-mi vin in minte acele cuvinte: "Te iubesc"... da, kiar te iubesc sa shtii... nu te-am mintzit niciodata cand itzi spuneam asta... iar simt ca-mi vine sa plang... dar nu mai am lacrimi... respir adanc shi tot simt ca ma sufoc... privesc o clipa la fundalul ecranului meu... o poza c am primit-o d la tine... o inimioara intre petale albe d trandafiri... c frumos... imi arde parca fatza... poate e shi raceala d vina... vad ca timpul nu tzine cu mine shi trece fff greu... se-ascunde in mine o dorintza, insa nu shtiu nici eu care e... shtiu doar ca exista... e asha greu sa concep un gand macar... e prea noapte, prea intuneric, prea mult dor... pur shi simplu prea mult... iar imi pica ochii p ceas... nu mai conteaza cat e ora, caci vreau sa simt caldura ashternuturilor mele, atat cat pot ele sa ma incalzeasca... sunt calda, dar rece... nu uita ca inima mea e la tine... sunt calda, pt ca sunt vie... sunt rece, pt ca inima mea nu e... shi cum inima mea e la tine, deci tuh eshti inimioara mea... iar cum tuh nu eshti aici acum, inseamna ca nu va am acum p nici unul... imi tzin ochii inchishi putzin, d parca asta ar ajuta sa-mi alunge somnul... am greshit d multe ori in viatza asta... shi nu vreau sa mai greshesc... adika nu vreau sa fac gresheala d a t pierde... imi place d obicei sa ma risc cu orice, dar cu asta nu vreau sa ma risc... caci e atat d bine ca ma pot gandi la tine... shi e asha frumos ca eshti acolo mereu prezent la mine in gand shi in suflet... pot inka sa "ashtern" cuvinte p "hartie", dar vad ca somnul tzine neaparat sa fie azi dushmanul meu... ma las tulburata in continuare d gandurile mele infinite, dar tot cu gandul la tine, iubirea mea... dar nu plek fara a mai da o tura p site sa vad daca nu eshti, dar nu eshti... abia ashtept sa vina ziua cand am sa-tzi spun "hello" shi-ai sa-mi raspunzi... cu gandul mereu la tine shi pierduta-n noapte las ushor "pixul" shi ma bag in pat, visand tot la tine... fiindca te iubesc..."

a fost o chestie d moment... enjoy it :lol: 8)
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Dum Feb 24, 2008 10:00 am

neatza people! nimeni nu-i treaz la ora asta??? Imagine


trezirea!!! Imagine
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Dum Feb 24, 2008 2:59 pm

Ela scrie:
m-a apukat din senin inspiratzia shi vreau sa vedetzi shi voi c am scris :oops: sper sa va plaka :oops: :roll:

"E ora 01:20... nu pot dormi, caci gandul ma duce din nou la iubirea mea... sunt obosita, dar vreau sa trec peste... am fiori in tot corpul shi simt ca ma innec in lacrimi, caci mi-e f dor... mintea mea e strapunsa d cuvinte grele shi mi-e frika d ceea c ar putea fii... imi spun d zeci d ori ca "Te iubesc" shi shtiu ca am sa simt asta mult timp d acum... imagini imi revarsa creierul shi ma poarta spre amintiri c inka nu am apukat sa l traiesc... vreau sa fiu purtata d valul iubirii nemarginite shi nu vreau sa mai simt fiorii reci shi cruzi ai distantzei c acum n desparte... ma framanta bezna c s ascunde dupa blokurile astea fara viatza shi negre, c acopera cateodata apusul sangeriu al soarelui... e intuneric... nu pot sa gandesc, fiindca somnul ma fura din cand in cand... slujesc fiintzei mele shi-mi cer sa raman treaza in ciuda neputintzei mele... mintea mi-e lucida, dar nu face parte din lumea d afara, lumea reala... gandul meu e la tine acum, iubirea mea... caci ashtept fiecare secunda s-o petrec alaturi d tine... fiecare imbratzishare imi doresc s-o simt cu toata fiintza mea... fiecare atingere vreau sa-mi faca trupul sa tresare... shi.. fiecare sarut sa ma faca sa ard d dorintza shi sa t vreau tot mai mult in fiecare zi... ma oboseshte gandul asta ca nu shtiu ce-i cu tine... t gandeshti la mine in fiecare zi? intrebari s nasc in mintea mea in fiecare secunda shi tot atat d des l shi pierd, in infinitatea gandurilor mele... dc nu pot avea raspuns la c vreau sa shtiu? dc mintea mea cere cu atata invershunare, raspunsul tau, kiar daca mai tarziu nu ar mai conta?... ma uit iar la ceas... 01:35... imi zboara gandul iar, caci nu-mi vine a crede cata nostalgie ma apasa in ora asta tarzie din noapte... imi risipesc fiecare secunda cu cate o lacrima... dorintza d a sta cat mai relaxata s pierde shi ea, printre intunecoasele minute d singuratate din camera mea... sunetul greu dar incet al calculatorului ma face iar sa ma pierd shi uit o secunda d mine... imaginea ta e permanent in fatza ochilor mei, kiar shi fara sa vreau... mai dau din cand in cand o "raita" p site-ul unde t regasesc d fiecare data cand ash vrea sa t vad, cu sperantza c-am sa t regasesc intr-adevar... nu eshti acolo... deocamdata... rabdarea mi-e pusa la incercare cu fiecare ora, minut sau secunda, caci gandul ca eshti departe ma seaca... ma intreb cateodata: dc nu sunt mai nebuna d cat sunt acum? sa vin la tine... oare te-ai bucura sa ma vezi? sau te-ai simtzi rau ca am facut asta?... iar intrebari... raspunsuri? f vagi... nu shtiu inka cum gandeshti... ash vrea sa shtiu... inima parca imi sare din piept... s rupe d tot c e legata... vrea sa iasa... dar o am? nu-i cumva la tine? ba da... probabil d aceea simt un gol in locul acela... iar ma pierd... iar fac "ture" p site... mi-e dor... t vreau aici... stand cateva clipe sa cuget la c simt vad iar ceasul... nu-mi vine sa cred... este ora 01:48... somnul din nou incearca sa ma fure... vreau sa inchid ochii... nu pot... nu vreau poate... buzele-mi sunt moi, dar f uscate... mi-e sete... nu mai pot simtzi scaunul asta tare shi rece... ash vrea sa ma ridic, dar nu cred ca pot... e mai bine asha... dc e asha? inkid ochii shi t vad, ii deschid, dar eshti tot acolo... vad ca nu vrei sa fugi din mintea mea... nu vreau nici eu asta... e bine asha cum e... iar ma cuprinde nostalgia... fiori reci simt p spate shi ma poarta prin noapte alaturi d gandurile mele... numai gandul ca o sa pot odata sa t simt ma face sa tresar d bucurie... ma rup iar d realitate... cand visez, visez atat d intens cu tine, inkat kiar simt ca eshti aici... in ultimul vis aproape ca te-am atins... ai stat aproape d mine shi te-am simtzit... e ora 02:00... shi-mi vin in minte acele cuvinte: "Te iubesc"... da, kiar te iubesc sa shtii... nu te-am mintzit niciodata cand itzi spuneam asta... iar simt ca-mi vine sa plang... dar nu mai am lacrimi... respir adanc shi tot simt ca ma sufoc... privesc o clipa la fundalul ecranului meu... o poza c am primit-o d la tine... o inimioara intre petale albe d trandafiri... c frumos... imi arde parca fatza... poate e shi raceala d vina... vad ca timpul nu tzine cu mine shi trece fff greu... se-ascunde in mine o dorintza, insa nu shtiu nici eu care e... shtiu doar ca exista... e asha greu sa concep un gand macar... e prea noapte, prea intuneric, prea mult dor... pur shi simplu prea mult... iar imi pica ochii p ceas... nu mai conteaza cat e ora, caci vreau sa simt caldura ashternuturilor mele, atat cat pot ele sa ma incalzeasca... sunt calda, dar rece... nu uita ca inima mea e la tine... sunt calda, pt ca sunt vie... sunt rece, pt ca inima mea nu e... shi cum inima mea e la tine, deci tuh eshti inimioara mea... iar cum tuh nu eshti aici acum, inseamna ca nu va am acum p nici unul... imi tzin ochii inchishi putzin, d parca asta ar ajuta sa-mi alunge somnul... am greshit d multe ori in viatza asta... shi nu vreau sa mai greshesc... adika nu vreau sa fac gresheala d a t pierde... imi place d obicei sa ma risc cu orice, dar cu asta nu vreau sa ma risc... caci e atat d bine ca ma pot gandi la tine... shi e asha frumos ca eshti acolo mereu prezent la mine in gand shi in suflet... pot inka sa "ashtern" cuvinte p "hartie", dar vad ca somnul tzine neaparat sa fie azi dushmanul meu... ma las tulburata in continuare d gandurile mele infinite, dar tot cu gandul la tine, iubirea mea... dar nu plek fara a mai da o tura p site sa vad daca nu eshti, dar nu eshti... abia ashtept sa vina ziua cand am sa-tzi spun "hello" shi-ai sa-mi raspunzi... cu gandul mereu la tine shi pierduta-n noapte las ushor "pixul" shi ma bag in pat, visand tot la tine... fiindca te iubesc..."

a fost o chestie d moment... enjoy it :lol: 8)



o chestie d`asta am scr si eu nu cu mult timp..am botezat`o " Ora 00.00"

sincera sa fiu..acum n`am dispozitia necesara sa`ti citesc tot ce`ai scris..m`am uitat asa..in mare..pe sarite.,..si vad ca se aeamana cu compozitia mea :wink: tare 8) se vede ca ai talent :lol:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ela » Dum Feb 24, 2008 5:20 pm

ms Ale Imagine

:)
Imagine
3se sunt The Best shi nimeni niciodata nu o sa mai poata face muzica cum fac ei! Va iubesc, baietzi! :*:*:*
Avatar utilizator
Ela
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 531
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 9:40 am
Localitate: Baia Mare, Maramures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 50 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico