Acum este Vin Mar 29, 2024 6:49 am

Ora este UTC + 2


Cum vă petreceţi timpul în weekend ?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Cum vă petreceţi timpul în weekend ?

Mesajde Vizitator » Mar Ian 25, 2005 8:01 pm

ce facetzi voi la sfarsit de saptamana? ascultatzi muzik? gimnastik? intalniri cu prietenii? dak da... ce? unde? cu cine? dc? :lol: spunetzi tot aici; chiar sunt curioasa ce face fiecare din voi, cum se relaxeaza.
atzi mers intr-un loc pe care nu la-tzi mai vazut nici o data si va placut? spunetzi-ne si noua! suntem curiosi, poate mergem si noi.
ce-atzi mai facut cu prietenii?....sau cu prietenu/a 8) ?
va rog sa spunetzi tot-tot ce se poate!
Vizitator
 

Reclame

Mesajde Vizitator » Mar Ian 25, 2005 8:06 pm

spre exemplu yo mi l-am petrecut prin spital :oops: da' acum stau toata saptamana acasa :D
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Joi Ian 27, 2005 3:33 pm

...oh! imi pare sincer rau pentru tine :( si sper sa te insanatosesti cat mai repede! ca daca sanatate n-ai...atunci degeaba ai pe celelalte...(daca le ai si pe-acelea!)
pai...sa vedem..! cum imi petrec eu week-end-ul..? vineri seara,adica ziua,dupa ce ies de la ore,(ca invat de dimineata, ...si nu stiu daca v-am spus...?sunt in clasa a XI-a, la Liceul Teotetic "Petru Cercel" din Targoviste,la profil filologie limbi-straine (engleza-franceza-italiana),imi fac asa-zisul plan cu ce "activitatile"pe care urmeaza sa le "desfasior"!hi-hi! :lol: imi vine sa rad ca rare ori imi si iese ceea ce,de fapt ar trebui sa-mi iasa in mod sigur! dar, ma rog,planul sufera cateva modificari...dar in final reusesc ceea ce-mi propun...aproape :roll: !
pai...intrucat sunt singura acasa, (si sunt singura la propriu!), ca mama mea este plecata din tara,eu trebuie sa ma ocup atat de educatia surorii mele( care este mai mica-are aproape ***), sa fac temele cu ea...etc...etc, cat sa si "intretin "buna ordine si curatenie in casa! Vorbesc serios, Alexa stie mai bine! nu-i asa Alex??...adica sa nu credeti ca vand gogosi pe-aici...ca nu e stilul meu!!
...si cum spuneam...sambata fac curatenie,mancare si implicit, cumparaturi(impreuna cu surioara mea!), apoi spre seara ne/ ma uit la un film sau vreo emisiune care-mi place,iar duminica nu uit sa fac 1-2 ore de gimnastica, facem temele impreuna (eu cu sora-mea),si citesc! (ultimulele romane pe care le-am citit au fost:"Strainul" si "Ciuma", de Albert Camus.
Si dupa cum vedeti/reiese din "programul" meu, nu prea am timp de "myself"! ...eee asta e! promit mie insami ca imediat ce-mi va permite celelalte "prioritati"(si sper sa-mi permita! adica sigur imi va permite!...ca am Eu grija...), imi voi face mai mult timp si pentre MINE :!:
PAI...cam atat,multumita...Dely??
Bye :!:


Ps:...ptiu!..am uitat sa mentionez lucrul cel mai important..! ca ascult aproape tot week-end-ul 3reeeei Suuuud-Eeest!!!
Rusinica sa-mi fie ca-m uitat sa spun un asemenea "lucru"! of-of mai - :oops: mai
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Ian 27, 2005 3:53 pm

frumos; da' ma intreb cine are timp destul pt el insusi :?: surioarei tale ii plac 3se?
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Sâm Ian 29, 2005 4:44 pm

...glumesti..??..cum adica sa-i placa..??...II ADORA PE 3REI SUD-EST..!!! (si asta nu pentru ca ascult eu, si implicit trebuie sa asculte si ea...asculta pt. ca-i place la nebunie si asta se vede pe chipul ei..!...cand apar 3rei Sud-Est la tv se lumineaza la fata, incepe sa cante si sa danseze odata cu ei...e pur si simplu ADORABILA!! ...si o iubesc ENORM!)
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Pixelina » Mar Feb 01, 2005 7:45 pm

Hehe Mirabella, mda avem ceva in comun! Amandoua sunetm pe cont propriu. Bine, nu am o surioara de care sa am grija, dar am un logodnic! Pt mine weekendul este foarte placut caci, pot petrece mai mult timp cu logodnicul pt ca avand in vedere ca el lucreaza toata ziua in timpul sapt., si vine obosit acasa, nu prea avem timp sa vorbim pe indelete. In fine, in weekend ziua mergem la film, ba mai mergem la show-uri auto, guns shows, prin parc, prin magazine pt niste shopping, etc. Iar noaptea ne intalnim cu prietenii la o cafenea/restaurant/etc. Sau mergem la prieteni acasa, sau la o mica petrecere, la un concert ceva de genul asta, nimic iesit din comun.
Iar in ceea ce-i priveste pe cei "3 studenti", cred ca toata Florida a auzit muzica lor, daca nu atunci "i didnt do a good job". Ummm am o intebare. Cine sunt "Haiducii"? Caci a aprut un videoclip la mtv cu ei cantand "DRagostea din tei". Misto melodia, dealtfel vreau sa aud mai mult de la ei, dar habar n-am cine sunt, si unde sa gasesc un cd cu muzica lor. (tipul care zice "sunt eu picasso" e ADORABIL!)
Hehe bye
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Feb 02, 2005 6:08 pm

Pixelina: Haiducii sunt cei care le-au luat piesa "Dragostea din tei" al celor de la O-zone... acesti "haiduci" sunt din Italia.. O-zone din Republica Moldova(dar in Romania au avut mare succes)

aproape in fiecare weekend merg la majorate...cum sunt in clasa a 11-a mi se pare si normal deoarece toti colegii & prietenii sunt de varsta mea(implinesc cu totii anul asta 18 ani..sau au implinit deja)... afara nu prea ies pt ca e frig si a mai si nins... si nu prea-mi place sa fiu "spalata" cu zapada..
Elle
 

Mesajde Pixelina » Mie Feb 02, 2005 6:32 pm

Deci in final ar trbui sa caut O-zone nu Haiducii. N-am prea intleles chestia cu au luat melodia de la O-zone. Ei stiu ca e un rip-off sau...?
In fine, sa nu-mi spune-ti ca 3se i-au lansat si pe cei de la O-zone!? :D
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Feb 03, 2005 12:47 pm

deci Haiducii au facut un fel de "cover" dupa piesa celor d la o-zone.. si nu 3SE i-au lansat p aia..
hai ca deja suntem off-topic...
Elle
 

Mesajde Vizitator » Joi Feb 03, 2005 1:25 pm

suntetzi off-topic da' macar ai convins-o :wink:

sambata dorm pana la orele 10-11 , asta in cazu in care nu e mama acasa, k dak e..... vai de somnu' meu :( dupa care ma trezesc, o mai lalai pe la bucatarie k n-am chef sa ma apuc de teme (ma rog.... asta e un motiv sa nu ma apuc asa repede de teme ), dak e mama acasa sta in permanentza cu gura pe mine :"apuca-te de temele alea odata, invatza k esti a 8-a".... ufffffff, iar dak nu e acasa intru pe net si..... surpriza : MAMA IMI TRIMITE LA DA MUNK MSJ "apuca-te de teme" :evil:
in fine, pana la urma tot cum vreau yo fac.... cand vine seara ma mai uit pe la tv; nu prea le am yo cu tv-ul, dar avand in vedere k imi place fotbalul ma uit la stiri (sport) si de cate ori joaca dinamo sau o echipa mai mare (k la alea mici ma fura somnu :twisted: )

duminica e km aceeasi cu sambata, atata tot k sunt mai odihnita si am chef sa merg prin vizite, plimbari, etc :D

cam asta e programu meu standard in weekend, uneori mai intervin si schimbari........................................................................... ................. bine intzeles k nu-mi lipseste muzik 3se 8) cred k nici nu mai era cazu sa spun 8)
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:46 pm

a venit vacantza, pt mine toata saptamana este weekend 8) , uitati cum mi-l petrec: pe forumul 3se
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mie Mar 30, 2005 4:05 pm

Bravo! Keep going! :lol:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Mar 31, 2005 3:58 pm

tu ce faci mirabella, sau ce-ai facut, in vacantza?
si ceilaltzi?
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 2:54 pm

eu...vakntza asta am fost la cj..si am pierdut autokrul sprea ab...si era sa raman akolo :) pana la urma totul a fost bine...ce am mai fukut..? tot in cj am intrat peste o tanti in baie...la MdDonald's..k nu avea usa inkisa..si knd m'a vazut a inceput sa vbeasca urat,iar eu, (stupefiata!!) am plekt si o auzeam cum striga 'cata nesimtire in ziua de azi!'..va dati seama k eram visinie cand am ajuns la masa..:)
si ..am fost in central,unde era sa imi prind pantalonii la scara rulanta..:) atunci sa ma fi vazut..!
godddd..
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Vin Apr 01, 2005 5:00 pm

pai...ce-am facut eu in vac?? M-a lovit febra "sportului"/jogging-ului...pe cine sa vezi dimineata la 8 alergand prin parc??...pe zapacita de mine!...hi-hi! noroc ca mai eram si cu prietena mea...ca altfel ar fi zis lumea ca-s nebuna!...eeeh! si-asa a zisss!...ca deh! asta este prima "reactie" a lumii...sa comenteze! :x
Altceva...am mai citit cate ceva , dar nu prea mult (spre rusinea mea! :oops: ),am ascultat muzica (usoara dance...si nu numai...ca stiu sa "gust" cu placere din diferite genuri muzicale (excluzand manelele care nu repr. un gen muzical...ele au un singur nume: NIMIK!) ...dar si muzica care ma fascineaza (in afara de 3se)...adica muz. clasica!...pt. momentele gri din viata...va recomand sa ascultati TOMASO ALBINONI - "Adagio pour orgue & cordes en sol mineur"
E absolut fantastica! ...ascultati-o si nu veti regreta! Va asigur!
Pai ...cam atat..ce-am mai facut...nu stiu ce-am mai facut??In linii mari cam asta a fost!
Kiss u all!
BYE! =;
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luchian » Sâm Iun 04, 2005 12:02 am

Mirabella scrie:
pai...ce-am facut eu in vac?? M-a lovit febra "sportului"/jogging-ului...pe cine sa vezi dimineata la 8 alergand prin parc??...pe zapacita de mine!...hi-hi! noroc ca mai eram si cu prietena mea...ca altfel ar fi zis lumea ca-s nebuna!...eeeh! si-asa a zisss!...ca deh! asta este prima "reactie" a lumii...sa comenteze! :x
Altceva...am mai citit cate ceva , dar nu prea mult (spre rusinea mea! :oops: ),am ascultat muzica (usoara dance...si nu numai...ca stiu sa "gust" cu placere din diferite genuri muzicale (excluzand manelele care nu repr. un gen muzical...ele au un singur nume: NIMIK!) ...dar si muzica care ma fascineaza (in afara de 3se)...adica muz. clasica!...pt. momentele gri din viata...va recomand sa ascultati TOMASO ALBINONI - "Adagio pour orgue & cordes en sol mineur"
E absolut fantastica! ...ascultati-o si nu veti regreta! Va asigur!
Pai ...cam atat..ce-am mai facut...nu stiu ce-am mai facut??In linii mari cam asta a fost!
Kiss u all!
BYE! =;


Nebunooooo

atentionare
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Sâm Iun 04, 2005 12:55 pm

DA nebunule! :P
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Diverse

Mesajde KYM » Mar Iun 21, 2005 9:38 pm

Ies la plimbare cu prietenul, mai mancam capsuni :)( pacat ca se cam duce sezonul lor) apoi la plaja cu prietenii, seara la un club, ne relaxam ascultam musica buna 8). Si sa nu uit un lucru foarte important , fac muzica, o mare pasiune de-a mea inca din liceu( din cls a 10-a). Care in viitorul apropiat va deveni mai mult decat un hobby.
Fac si gimnastica, imi place sa fac sport in general. Voi cam ce faceti?
KYM
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 19, 2005 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Mie Iun 22, 2005 11:58 am

in wi-cand ascult muzica dar mai mult ascult 3se :o
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Vin Iul 22, 2005 6:20 pm

Sincerimi fac temele k o tocilara pana la pranz, dupa aia ma "plantez" la calculator, stau vreo 4ore, apoi ies cu rolele cu prietenii mei. Km atat, stiu k e o viata super naspa!!!!!!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iul 23, 2005 9:20 am

dak nu ascultzi 3se normal k e naspa :P :P
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Joi Aug 04, 2005 10:23 am

Da cand stau la calculator, ce crezi k fac????????????Joc NFS Undregrownd(sau ceva de strategie)&ascult3SE!!!!!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 29, 2005 4:55 pm

dorm.... merg la cumparaturi... sau in vizite.... stau pe net :D
si nu in ultimul rand mai stau si cu prietenii! pt mine sfarsitul de saptamana ma face ff fericita, ma intalnesc cu cei dragi :D :D :D
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Oct 29, 2005 5:05 pm

Stau pe mess shi mai ies shi la plimbare cu prietenii.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Apr 06, 2006 3:53 pm

cineva intreba dc tre'sa spunem numai ce facem in timpul saptamanii.... ba avem un topic si pt weekend ;) right here! numa' k era pe alta pagina.. trebuia sa-l cautzi mai bine :P
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 63 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico