Acum este Vin Mai 17, 2024 6:25 pm

Ora este UTC + 2


Pareri despre concertele 3SE (la care am fost)

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Re: concertul din slatina

Mesajde crazy_girl » Sâm Oct 07, 2006 6:38 pm

eliza_alin scrie:
3SE este o super formatie care ridik orice om indeferent de varsta de pe scaun face atmosfera si pune suflet in tot ceea ce fc sunt cei mai tari dar laurentiu duta este cel mai tare compozitor care fc hit dupa hit

Bun venit... sper sa ramai cat mai mult aici :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Cristysudest » Dum Oct 08, 2006 7:40 am

Bun venit Eliza :!:
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 08, 2006 10:25 am

Ultima oara am fost la un concert 3se,la mine in oras,Alexandria.Unde bineinteles am stat in primul rand cu toate ca am venit cu 10 minute inainte de inceperea concertului. :roll: E un oras mic...si cum la concert erau numai copii :? mi-am facut loc imediat.Eu si o prietena.Bineinteles ca au cantat ultimii :roll: ....adica a inceput concertul la 8 seara si ei au intrat pe la 12 si ceva. :roll: Am ascultat la Fuego si la manele,Cristina Rus,Roxana Marcu si alte trupe localeImagine pana mi-a venit rau.Imagine
Mda..... :roll: au intrat si ei pe la 12 si ceva...eram la 3 metri distanta de scena.Eram foarte obosita...ma uitam la ei fix fara sa schitez niciun gest. :roll: Ma uitam si ma miram....pt ashtia 3 am ascultat eu manele si muzica populara pana mi-a venit rau.ImagineFetele de pe langa mine se manifestau in fel si chip...se uitau ciudat la mine ca stateam aplecata pe tzarcul ala despartitor moarta de oboseala.Ma uitam urat la ele ca imi tzipau in urechi. :roll: In fine...mi-au ridicat moralul cat de cat. :roll: Parca imi venise cheful sa dansez si eu pe piesele lor(nu ca ar fi cantat prea multeImaginedoar 3,ca ce naiba se oboseau ei sa faca atata playback?!)Ma uitam la prietena mea care era mai in spate....ea se uita la ei de parca ar fi sustinut un concert de muzica clasica,avea o privire super-concentrata. :roll: Zic....Cosmi...danseaza fata si tu!La care ea...n-am loc!Imagine

Mda...eu tot fix ma uitam la ei.Ca parca erau langa mine. :roll: Oricum dupa cele 3 piese "i-am felicitat" cu o injuratura in gand ca au cantat asa putin. :roll: Cat despre chestia asta cu autografele si pozele...nu m-am deranjat niciodata sa le cer. :roll: Mda...un ultim concert 3se la care am fost. :roll: Eu inca il astept pe cel la care visez atat....o sala mare cu locuri asigurate,numai fani 3se,2 ore de cantat incontinuu si sesiune de autografe in adevaratul sens al cuvantului,nu sa ma calc in picioare pt ca sunt om si merit respect din partea lor atata timp cat le cumpar albumele. :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Oct 08, 2006 1:28 pm

ImagineFrumos vis, Ade.. poate cand implinesc si ei 10ani se vor gandi safaca asa ceva... :roll:

Groaznica expreienta la acel concert :?
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eliza_alin » Dum Oct 08, 2006 1:37 pm

salut ce faceti???????????
eliza_alin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 4:44 pm
Localitate: SLATINA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eliza_alin » Dum Oct 08, 2006 1:38 pm

cine vorbeste si k my???????k sunt mai noua pe aici si nu prea cunosc pe nimeni
eliza_alin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 4:44 pm
Localitate: SLATINA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 08, 2006 1:41 pm

Buna Eliza.Daca vrei sa vorbim,mergi te rog la OFF TOPIC iar la Aberatii vorbim cat vrei tu. :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Vin Noi 03, 2006 7:37 am

Ca orice fan al 3SE, mi-as fi dorit sa merg la toate concertele lor. Dar primul, singurul si ultimul la care am fost EU, a fost cel de la RESITA, mi se pare ca prin 1999 sau 2001, in orice caz atunci cand a fost megaturneul MILENIUL 3 SUD EST.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Noi 03, 2006 6:24 pm

Sunt cele mai tari cocncertele lor :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Noi 03, 2006 6:51 pm

Asa e.....mai ales cand stai in primul rand.ImagineSau cand n-ai disperate pe langa tine.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mady_fan 3SE_4ever » Vin Noi 03, 2006 6:58 pm

Nu exista concert cu 3 Sud Est la care sa nu te simtzi bine..nu exista persoana care sa nu se regaseasca in cel putzin o piesa a formatziei..orice concerc q 3se itzi ridica moral, shi itzi da putere sa rezishti pana la unmatoarea apatitziei..dak baietzi nu s-ar stradui, nu ar munci shi nu ar pune atata suflet cu sigurantza rezultatele nu ar fi aceleashi..multzumesc 3rei Sud Est pentru ca ai dat un sen vietzi mele..[url] Viatza e un nor, un nor trecator, viatza e un vis care duce-n paradis..[/url]
O lume in care ne iubim.. Si tu ma sti.. Ma ai.. M-ai ma vrei..!? Iar eu.. eu te privesc si-mi ajunge.. Te simt si nu ma satur.. te am.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau..
Mady_fan 3SE_4ever
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3200
Membru din: Joi Noi 02, 2006 8:18 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Noi 03, 2006 8:34 pm

3se a dat sens vietii tale?....vb serios?
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mady_fan 3SE_4ever » Vin Noi 03, 2006 8:43 pm

cerber vb serios..ascult 3se de cand ma shtiu shi nu miash imagina viatza fara melodiiile lor..ba chiar intr-un viitor nu pre indepartat sper o sa ma apuc shi yo de cantat..chiar m-am apucat de cursuri de canto..dar mai am mult pana a ajunge undeva in umbra idolilor mei..dar shti cum se zice..:"Sperantz moare ultima"
O lume in care ne iubim.. Si tu ma sti.. Ma ai.. M-ai ma vrei..!? Iar eu.. eu te privesc si-mi ajunge.. Te simt si nu ma satur.. te am.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau..
Mady_fan 3SE_4ever
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3200
Membru din: Joi Noi 02, 2006 8:18 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Noi 03, 2006 9:01 pm

Asa ziceam si eu acum 6 ani Imagine,ca fara 3SE nu concep viata,ca ei imi dau bucuria de a merge mai departe,dar am descoperit ca sunt 1000 de alte lucruri mai importante datorita caruia exist pe Pamantul asta Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Noi 03, 2006 9:01 pm

mda...se poate,nu zic nimic....poate doar mie mi se par exagerate astfel de afirmatii...eu cred ca vietii alte lucruri mai importante dau sens...iubirea,familia,dorinta de afirmare...si etc. ...3se e pana la urma o cehstie efemera.o sa dispara la un mmt dat...ce o sa faca atunci toti aia care manaca,beau si respira 3se....oricum,parerea mea...
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Noi 03, 2006 9:04 pm

cerber scrie:
mda...se poate,nu zic nimic....poate doar mie mi se par exagerate astfel de afirmatii...eu cred ca vietii alte lucruri mai importante dau sens...iubirea,familia,dorinta de afirmare...si etc. ...3se e pana la urma o cehstie efemera.o sa dispara la un mmt dat...ce o sa faca atunci toti aia care manaca,beau si respira 3se....oricum,parerea mea...


Se dau pe lapte praf.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Vin Noi 03, 2006 9:11 pm

Hmm...eu cred ca e mai degraba o greseala de exprimare.Nu cred ca 3SE sau oricare alt artist sau formatie reprezinta cu adevarat viata cuiva,insa poat ca influenteaza intr-o mai mica sau mai mare masura.Muzica pe care o ascultam si asa numitii idoli pe care ii admiram ne definesc si ne influenteaza.Ganditi-va numai la aspectul "imbracaminte".In functie de hainele purtate,poti recunoaste usor un rocker,un raper,un manelist si etc.Limbajul si atitudinea sunt influentate,de asemenea.
Probabil noi toti,de pe acest forum,nu am fi fost aceasi fara muzica pe care o ascultam in mod constant(si aici intra si 3SE,desigur).Dar cu siguranta nu am fi fost "lipsiti de o viata".
:)
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mady_fan 3SE_4ever » Vin Noi 03, 2006 9:15 pm

yo sper ca sfarshitul 3SE sa nu fie aproape..m-am nascut ascultand 3SE..shi cred ca uneori doar muzica te poate salva..in cazul meu.. :)
O lume in care ne iubim.. Si tu ma sti.. Ma ai.. M-ai ma vrei..!? Iar eu.. eu te privesc si-mi ajunge.. Te simt si nu ma satur.. te am.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau.. Si te mai vreau..
Mady_fan 3SE_4ever
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3200
Membru din: Joi Noi 02, 2006 8:18 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mie Noi 08, 2006 10:36 pm

nu-mi sta in fire sa ii laud....eu mai mult ii critic...insa de data asta tre sa va descriu unu din cele mai tari concerte live la care am fost:
in ciuda organizarii proaste pt care probabil am si eu o vine si imi cer scuze,au venit si fanii din husi,ana si lavinia...balul bobocilor nu a fost bestial insa toata lumea a asteptat trupa...au intrat si tre sa recunosc ca arata mai bine la tv noul look,iar sapca lui mihai nu s-a potrivit deloc...dar in rest au fost ok...au renuntat la dans si e foarte bine,au inceput sa cante 100% live si e iar foarte bine,nu intarzie la concert...si iar e bine...a fost bine,ma asteptam sa fie mult ami slab si publicul sa fie mai putin receptiv...dar nu a fost asa...dupa ce au plecat,juamte de sala a urcat pe scena si au fugit dupa ei in culise....cred ca ana sau lavinia vor pune poze cu ei,am vazut ca au facut....bravo 3se....nu si-au spalat toate pacatele dar unele da:)
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Joi Noi 09, 2006 6:55 pm

si eu acum ar trebui sa vin cu completarile...intradevar asa cum a spus si cerber atmosfera a fost una la care multi artisti viseaza sa o aibe la concerte....baietii au cantat 11 piese din care de 3 ori iubire, mihai a uitat strofa de la cu capu'n nori dar la sfarsit a cantat-o acapela, la sfarsitul concertului au cantat "la multi ani" pt toti cei sarbatoriti, inclusiv pt mihai. asta a fost pe scena...dupa ce s-a terminat concertul am fost la hotel si i-am asteptat pe baieti cu sampanie sa il sarbatorim pe mihai...baietii au spus ca noul album se va numi , probabil, iubire(in varianta serioasa) si "electro varza" cum tot spuneau laur si viorel...au mai spus ca vor avea concerte la bucuresti in seara asta, maine la suceava si pe 16 la arad . i-am mai intrebat de costumele pe care le vor purta la urmatorul clip si au spus ca vor pastra acelasi ton sobru, numai ca vor schimba culoarea costumelor... cam atat..
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Noi 09, 2006 7:46 pm

Adela scrie:
Asa e.....mai ales cand stai in primul rand.ImagineSau cand n-ai disperate pe langa tine.Imagine



Eeee...eu ma bucur cand stau langa asa fani. Cei care ii sustin pe baietzi shi fac galerie sunt fani adevaratzi, nu care stau... :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Noi 09, 2006 9:42 pm

Sper cã vor purta tot costume,poate de data asta crem. =P~
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Amy21 » Vin Noi 10, 2006 7:52 pm

:-k eu nu am mai fost la un concert 3se.....noroc k i mai zaresc din cand in cand pe unul dintre ei pe strada...desi acum 2 saptamani au auvut un mini recital intr-un Hypermaket deschis nou in Cta...nu am avut cum sa ajung...oricum aici cam rarutz dau concerte...asta vara au fost cateva...dar ori de cate ori am fost la concerte cu 3 se si nu sunt putine de fiecare data au fost f dragutzi,au dat si autografe.am si facut poze cu ei...nu ma plang :D ....oricum sunt deosebiti...stiu sa se diferentieze de ceilalti cantareti :wink:
Amy21
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Noi 08, 2006 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Noi 10, 2006 8:44 pm

Constãnþeancã de a mea.Imagine
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lupu Monica » Dum Noi 12, 2006 8:01 pm

mie mi s-a indeplinit visul cel mare,exact cand nu ma asteptam...am reusit,desi sunt o mare fana a lor,sa-i vad mai de aproape pe baietzi..la un bal al bobocilor...a fost super....am luat si autograf,am facut si poza cu ei..n-am putut dormi toata seara...dupa bal
Lupu Monica
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 29, 2006 2:34 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico