Acum este Joi Apr 18, 2024 11:27 pm

Ora este UTC + 2


Pareri despre concertele 3SE (la care am fost)

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Pareri despre concertele 3SE (la care am fost)

Mesajde Gabitza » Sâm Mar 26, 2005 3:45 pm

\:D/ \:D/ \:D/Miniconcertul sustinut aseara d 3se in herastrau a fost super!laur m-a cam dezamagit putin pt k am obtinut cu greu un autograf d la el :x,spre deosebire d vio&mihai care au super amabili!vio mi-a zis k o sa apara un nou videoclip dupa 1 aprlie?sa fie o pacaleala? :roll: !nu cred!k doar vio e om d cuvant!

aici puteti sa va spuneti parerile despre concertele 3SE la care ati fost
:)
Gabitza
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Mar 26, 2005 1:23 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 26, 2005 6:25 pm

trebuia sa deschizi un nou topic doar pt un concert ....... ma rog... nu e treaba mea
bv tzie k ai reusit ;)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Sâm Mar 26, 2005 7:55 pm

:roll: nu inchid acest subiect , dar l-am modificat un pic ...
Deci daca ati fost la vre-un concert 3SE puteti sa vorbiti aici despre el.. sa va spuneti parerile de rau sau de bine.
Elle
 

Mesajde tanasie florian cosmin » Dum Mar 27, 2005 9:25 pm

da intradevar...concertele 3se cu greu pot fi egalate de o alta trupa....am fost la 3 concerte 3se si de fiecare data a fost nebunie maxima...fani isterizati...tipete...lume cat puteai privi ...
sg trupa care se apropie de cuvantul concert....
super
apropo mie dor de un concert 3se la craiova...:(
4ever 3se-you are beautifull no matter what they say
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Mar 28, 2005 10:27 am

atmosferele de la concertele 3se aproape k nu pot fi descrise in cuvinte! degeaba incercam sa explikm..... nu ne putem apropria de realitate! cel mai bun mod de a afla cum este atmosfera este sa participam la acele concerte ;)
baietzii sunt tare dragutzi cu fanii, stiu sa comunice cu ei, sa le puna un zambet pe fatza, cum sa-i fak sa danseze....... aaaaaa apropo de asta! am ramas statuie o data, nu mi-a venit sa cred! a fost un concert, la care NU 3se era "piesa importanta" (s-a organizat cu nush ce ocazie) unde toate trupele se agitasera de si-au consumat toata energia, au tzipat la fani sa ridice mainile sus cat i-au tzinut plamanii...... nu mai zic faptu k ABIA au reusit.... iar 3se a trebuit doar sa-si fak aparitzia si gata! TOATA lumea, de buna voie si nesilita de nimeni, era cu mainile pe sus, dansa, canta, tzipa..... nu mi-a venit sa cred :shock: in cateva min lumea a lasat mainile jos si la rugamintea unuia dintre baietzi, gata, iar erau cu mainile pe sus!!! nu a trebuit sa se roage de ei! si stitzi dc?! pt k SUNT iubitzi :!:
bravo lor!
Vizitator
 

Mesajde karla_iulia » Mie Iul 13, 2005 8:43 pm

:D Dupa cum se stie,vineri seara au avut baietii nostrii concertul la Pitesti!Si bineinteles k nu puteam sa lipsesc! Era agitatie si lume din ce in ce mai multa.Unii pitesteni asteptau concertul cu sufletul la gura [-o< iar altii cu .... berea la gura<dar asta e mai putin important>.Dupa cum stiti pe scena trebuia sa urce rand pe rand,Dj project;Anna Lesko;3 SUD_EST si Directia 5.Cei care dau tonul sunt cei de la Dj project,care plictisesc publicul cu un play-back de toata "frumusetea" :-& .Incepe prima piesa.Elena,solista trupei,alearga disperata dupa microfon("Care mi-a sutit ba microfonul?!") :shock: de parca i-ar folosi la ceva...Urmeaza,in aplauzele barbatilor,Anna Lesko.Nici ea nu se lasa mai prejos la capitolul play-back.Era si pacat sa i se stearga "frumusete de machiaj" din cauza transpiratiei 8-[ ...Dupa Anna Lesko isi fac aparitia baietii nostrii <3 sud-est>,alaturi de noua lor trupa de dansatori<care au facut un show incendiar,ca de obicei> :wink: . Iar in spatele scenei<SURPRIZA>,Directia 5 isi incalzeau vocile fredonind melodiile celor de la 3 sud-est.
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

nu

Mesajde student » Vin Iul 15, 2005 11:55 pm

mama , sa va zice io , am fost la concert cu 3 se , a fost si ana lesko aia , mama , ce bucata de bucata , si avea 2 dansatoare , :armyok: aaa da , si la sfarsit au cantat si aia 3
student
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:05 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Iul 17, 2005 2:46 pm

dupa cum se stie, vineri a fost concertul baietiilor la galati....mamamia ce atmosfera au facut...a fost ceva supercalifragislisticexpialidocious (cred k asa se scrie, nu mai stiu sigur), si coregrafia si totul a fost nemaipomenita, au fost si faze dure...cu laur :oops: care era cam cu capu'n nori, oricum, cel mai mai mult m-a impresionat amabilitatea baietiilor, care mi-au dat fiecare cate un autograf si am facut si poze :D si mi-a mai placut mult si si coregrafia melodiei "m-am indragostit" :D
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Iul 17, 2005 4:14 pm

poate ne "imprumutzi" si noua pe forum pozele cu ei :roll:
Vizitator
 

Mesajde crazy_girl » Dum Iul 17, 2005 6:05 pm

daca reusesc sa le pun p forum, promit sa vi le arat si voua... :armyok:
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crysulyna » Dum Iul 17, 2005 9:24 pm

i-am vazut si eu in ultimul concert al turneului organizat de romtelecom si mtv!!! m-a surprins insa faptul ca nu au mai cantat ultimii ca de obicei!! toate piesele au fost cantate live si mi-au placut la nebunie!!! sa nu mai vb de atmosfera...!!!! super!! sper sa nu le mai ia inca vreo 2 ani ca sa mai apara prin constanta!!! doar este orasul lor preferat!! am ramas insa dejamagita de dj project pt ca nu au cantat live!! abia astept urmatorul concert!!
3se are the best
Avatar utilizator
crysulyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 13, 2005 1:55 pm
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Dum Iul 17, 2005 11:05 pm

inseamna ca nu stii ce-nseamna live....
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 10:49 am

Concertele baietilor sunt diferite de celelalte, sunt cele mai reusite concerte din tara!!!!!!!!!! :lol: I-am vazut cand au fost in Craiova, cu turneul Romtelecom&abia astept sa vina 23sa-i vad din nou la Carrefour!!!1 :P
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Iul 18, 2005 7:28 pm

BaRoNu` scrie:
inseamna ca nu stii ce-nseamna live....

de ce oare am o presimtire ca nici nu ai fost la un concert 3SE din turneul romtelecom si te pui sa comentezi?
Elle
 

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 9:42 pm

Crezi k n-am fost la concert pt nu-s din Craiova?Crede-ma, am venit acy, la rude, imediat dupa examen, asa k am avut knd sa-i vad.In fine
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iul 19, 2005 11:53 am

nu ai vazut ca am dat quote la mesajul lui Baronu.. nu tie :P .. mesajul e scris lui ;)
Elle
 

Mesajde BaRoNu` » Mar Iul 19, 2005 3:12 pm

am fost elle...stai linistita...eu ma refeream lla instrumente treburi...si altele...ca in turneul antidrog...da tu nu stii de astea... :D
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iul 19, 2005 4:06 pm

:roll: lol..tu nu te-ai exprimat corect..ca e live si daca nu canta cu instrumente , ci numai pe negativ... asa ca: shut up :P
Elle
 

Mesajde aclamantu » Mar Iul 19, 2005 4:59 pm

si mie imi plac toate concerte lor dar as vrea sa cante mai live
SAluty
aclamantu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 19, 2005 4:07 pm
Localitate: DEj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Mar Iul 19, 2005 5:06 pm

sa stii si tu ca live inseamna instrument + voce neinregistrate...ca se mai canta cu negativul...e si asta un live...da mai subtzirel...asa ca nu mai pune lumea sa taca...mai bine taci tu :wink:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iul 19, 2005 6:42 pm

of tuh desteptaciune.... dupa ce ca nu te exprimi k lumea mai si comentezi :P
Elle
 

Mesajde Yrynna » Mar Iul 19, 2005 7:47 pm

ok,sorry,vb la tel knd am tr msj :twisted:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde PesteleLuiElle » Joi Iul 21, 2005 11:49 am

BaRoNu` scrie:
sa stii si tu ca live inseamna instrument + voce neinregistrate...ca se mai canta cu negativul...e si asta un live...da mai subtzirel...asa ca nu mai pune lumea sa taca...mai bine taci tu :wink:


sa stiti si voi ca baronu nu minte , si el le stie pe toate , mereu moldovenii au fost in frunte si cei mai destepti , ca de asta`s moldoveni nu??
te pup dulce barosane.
PesteleLuiElle
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Iul 17, 2005 4:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde killer » Joi Iul 21, 2005 12:46 pm

Atata timp cat lumea accepta,va exista playback-ul.Povestea cu negativul e relativa,mai ales ca risti sa te trezesti cantand acapella.In acest turneu toate trupele au facut playback.La 3se e iluzia de live din cauza vocii puternice a lui Mihai care scoate tot felul de sunete in timpul pieselor.Cu chiu cu vai mai e partea cu coregrafiile,dar un concert adevarat este cu instrumentisti.
Cei mai inteligenti moldovenii? :P Sa i-o spui lu Mutu.
Soarele urca deasupra unui macel.
killer
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Apr 20, 2005 7:14 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Iul 21, 2005 1:29 pm

subiectul "moldovenilor" e inchis :-# .... daca mai vad un mesaj despre acest subiect luati avertismente :twisted:
Elle
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 37 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico