Acum este Vin Apr 19, 2024 7:31 am

Ora este UTC + 2


Adevarul e ca nu au timp ptr noi!!!!!

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Adevarul e ca nu au timp ptr noi!!!!!

Mesajde tanasie florian cosmin » Vin Mar 25, 2005 2:58 pm

stitzi ceva?se poate ca 3se sa fie doar o imagine???cred ca da...caci se spune despre ei cat de apropiatzi sunt de fani...si....e cam falsa treaba asta....am trimis un cd de vreo 3 luni....si...se pare ...ca e asa de greu sa dai un rasp in zilele astea...sunt dezamagit caci sincer nu ma asteptam....orice raspuns era binevenit..insa ...
pacat...cred ca a ramas doar o imagine a baietzilor de odinioara ....iar acum e vorba dar de bani!!in fine .....cred ca la capitolul prietenie trupa-fani 3se a pierdut de mult teren in fatza voltaj...si nu cred ca sunt chiar asa cum ni-i imaginam noi...
se poate sa gresesc ...poate vb asha caci sunt dezamagit...dar.....
pupik
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 3:08 pm

asa e! ai ff mare dreptate!!! sunt de acord
3se nu mai este cum era
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 8:06 pm

Odata ce au facut acest forum si chiar au recunoscut ca si ei sunt inregistrati confirma faptul ca acuma au chiar mai multa grija de fani. Poate nu vor deocamdata sa-si spuna adevarata identitate deoarece vor sa cunoasca fanii asa cum sunt ei in realitate.. E clar ca fanii , dupa ce vor spune cei de la 3SE care cu ce nume e inregistrat , vor deveni niste pup-in-curishti..
Ultima oară modificat de Elle pe Sâm Mar 26, 2005 12:33 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

ciudat raspuns....

Mesajde tanasie florian cosmin » Sâm Mar 26, 2005 3:48 am

nu stiu elle...la ce te-ai gandit tu cand ai rasp....insa probabil vrei sa te cam bagi pe sub pielea stii tu cui...insa nu asta e important
nu crezi ca o data ce stam si scriem aici suntem fanii 3se...iar tu nu ai nici un drept sa ne judeci si cred ca ar trebui sa ne respecti parerile....dak nu esti de acord....treci mai departe....sau ce crezi ca obtii luandu-le apararea ca un "adevarat fan " ce esti?
am ascultat melodiile 3se mai mult decat tu vei putea asculta o viatza intreaga...iar eu nu am nevoie de identitatea baietilor ca sa ii respect....spuneam doar ca sunt putzin dezamagit(apropo nu sunt stan-video eminem- :)
inca astept rasp desi cred ca sunt sanse minime sa il primesc si cred ca am tot dreptul sa fiu suparat...nu crezi?mai ales ca nu este doar o simpla scrisoare in care sa le spun cat de mult ii iubesc si bla bla-uri destea ieftine....era o cerere de ajutor...eu intzeleg ca nu e timp...dar cat itzi ia sa zici un simplu ...imi pare rau nu se poate!???????
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Mar 26, 2005 12:32 pm

oh..yeah...deaceea am postat sa ma bag sub pielea stiu eu cui sa arat ca sunt un "mare fan" :lol: ...
imi sustin parerea ca odata ce au facut acest forum poate au devenit mai apropiati de fani...
nu am zis niciodata ca eu as fi mai mare fan decat x sau y pt ca nu sunt .. si nici n-am zis ca voi nu sunteti fani adevarati 3SE..
si tu ar trebui sa-mi respecti parerea :P
si totusi de ce esti dezamagit odata ce spui ca n-ai nevoie sa stii identitatea lor? (te cam contrazici)
btw.. daca tot te declari asa mare fan: nu crezi ca ar trebui sa fii mai intelegator cu ei?
Cu drag,
"adevarata fana" 3SE( :lol: )

edit: vrei sa spui ca nu as putea avea dreptate cu ceea ce am scris in postul de mai sus?
another edit: poate ca ai dreptate cu ceea ce ai scris in primul post din acest subiect(in legatura cu banii & imaginea) , dar poate ca nu ..
Elle
 

Baietilor le pasa!!!

Mesajde mariuca » Sâm Mar 26, 2005 5:12 pm

Nu cred ca baietilor nu le pasa de fanii lor!
In ultimul timp au avut problemele cu music&music si acum sunt atat de ocupati cu albumul (ca doar tot noi o sa ne bucuram de pe urma lui!)
Eu cred ca ei sunt mai reticenti cu fanii din cauza ca nu poti vedea pe fata unui om care iti cere autograf daca e fan cu adevarat sau nu, mai ales ca la concerte sunt atatia care vor autografe sau poze cu ei doar ca sa se laude si nu ca ar insemna prea mult pentru ei. De altfel, 3se au fost intotdeauna atenti si prietenosi cu fanii lor!
Exista multe exemple: cel mai recent exemplu a fost la concertul din Tineretului de miercuri, 23 martie, cand eu si cu alte fane stateam la gardul din spatele scenei, langa culise.Cand l-am vazut pe Laur am inceput sa-l strigam.Era cu Piciu si avea treaba, dar nu s-a putut abtine si a venit la noi! L-am rugat sa ne bage in culise, dar a zis ca nu poate ca se supara organizatorii ca alte trupe nu isi baga fanii in culise (probabil ii era si rusine sa se certe cu aia.Totusi l-a trimis pe Ratonu' (body-guardul) sa incerce sa ne bage (s-a certat cateva minute cu jandarmii de acolo)! Nici Ratonu' n-a reusit, dar oricum Laur a fost super dragut ca a incercat!
Putea sa nu-i pese! Dar tocmai asta e ideea ca lor intotdeauna le pasa!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 26, 2005 6:23 pm

pai sa le pese k fara noi nu rezolva nimik ;)
Vizitator
 

Mesajde tanasie florian cosmin » Dum Mar 27, 2005 9:14 pm

am spus doar ca sunt dezamagit caci nu si-au gasit 2 minute ptr a rasp la o amarata de scrisoare...atunci la ce rasp sa ma mai astept la mailurile ce le-am trimis....si nu nu am nevoie de identitatea lor asa e nu sti ce ai intzeles tu....vreau doar acel rasp din partea lor fie el bun sau nu.atat1
4ever 3se-you are beautifull no matter what they say
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 08, 2005 11:06 am

Pe lumea asta sunt mumte lucruri care sunt prioritare raspunderii la mailuri sau altceva,eu unul ii inteleg.Ganditi-va si voi putin ca totusi sunt persoane publice,nu?au o gramada de treburi de rezolvat,mai ales acum cu lucrul la noul album.Toata lumea vrea ca noul album sa apara cat mai curand,ca noul videoclip de asemenea dar nimeni nu se gandeste la cata munca necesita lucrurile astea.Sa nu mai fim rautaciosi si noi,ce Dumnezeu.Credeti ca daca a-ti fi in locul lor a-ti proceda altfel?sincer,nu cred. :wink:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lorri » Vin Apr 08, 2005 2:44 pm

Eu cred ca sunt atenti cu fanii. Chiar foarte atenti.
Si acum vorbesc din experienta.
La cate concerte 3rei sud est am fost eu pana acum, nu s-a intamplat niciodata ca baietii sa nu isi faca timp macar cateva minute sa stea de vorba cu fanii, sa dea autografe si sa faca poze. Si de obicei nu pleaca pana ce nu dau autografe tuturor si fac poze cu toti fanii care vor sa faca poze cu ei.
Si asta chiar si in conditiile in care sunt in turneu, e tarziu si a doua zi gtrebuie sa concerteze in alt oras.
Deci...................
Sunt "Clipe" in viata mea cand "Se asterne toamna" si "Am nevoie de tine" pentru "O alta zi in paradis".
lorri
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 01, 2005 11:44 am
Localitate: Acolo unde e nevoie de mine.
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Vin Apr 08, 2005 2:46 pm

Desigur ca au timp...doar tot ceea ce creeaza e pentru noi fanii...pentru noi compun ,canta,au concerte,dau autografe....cred ca melodiile lor merita ashteptarea...nu credetzi?
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 08, 2005 4:47 pm

maaiiii yo sunt de acord cu voi, dar..... dupa ce am asteptat atat credetzi k murim dak mai asteptam 5 min (spun la modu' simbolic 5 min pt k pot fi si 5 zile) cat dureaza sa scria un msj cu toate raspunsurile la intrebarile noastre?...... e bine, nu chiar la toate, ci la cele la kre se poate raspunde
Vizitator
 

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 5:18 pm

am mai spus k nu vad nimic rau in ceea ce fac baietii si anume k nu rasp la mesaje si cred k o formatie are mai multi fani si mai mult farmec cu cat este mai misterioasa.Poate ma insel eu dar asta cred.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lina_Iasi » Vin Oct 07, 2005 10:34 am

cum sa nu aiba timp ptr noi?dar sa stai sa citesti mii de mesaje si sa le si raspunzi dureaza poate mai mult decat va imaginati.si apoi,sunt o gramada de mesaje care suna la fel.nu credeti ca devine plictisitor?ar trebui sa venim mereu cu mesaje cat mai originale posibil,ca sa le atragem atentia si sa-si doreasca ei sa ne raspunda.atat timp cat le punem intrebari de genul ce mananci,unde dormi si cu cine,e normal sa nu primesti raspuns,parerea mea :) ce ziceti?nu am dreptate?chiar si eu ma plictisesc sa citesc toate mesajele si nici nu prea am timp sa o fac si nu sunt decat o simpla studenta,nu vedeta... :oops:
Lina_Iasi
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Oct 05, 2005 10:16 am
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 11:02 am

:evil: :evil: :evil:
Daca ar dori sa discute cu noi shi-ar face timp.
:evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 11:42 am

au timp sa vb cu noi, dar nici yo nu intzeleg dc nu vor sa posteze pe forum :-k
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 12:42 pm

dely: forumul este unul public... oricine poate intra si citi mesajele lor... si tu nu ai vazut ce scandal s-a iscat din cauza forumului Andreei Balan? eu stiu cel putin 2 ziaristi care s-au inscris pe acest forum si chiar mi-au trimis msj privat sa ma intrebe de el.. si-ar face reclama la forum daca ar intra pe el si ar afla de ea si persoane care vor veni doar sa-i injure.. :x
Elle
 

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 12:46 pm

:twisted: :twisted: :twisted:
Din pacate Elle are dreptate. :( Singura varianta cred ca este aceea de a posta sub un alt nume. :(
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 12:59 pm

ce scandal s-a iscat pe forum-ul ei :shock: ? de curiozitate
si pt cei kre cauta scandal RUSHINIK SA VA FIE :evil: :!: afara cu voi :!:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 1:00 pm

s-au legat ziaristii de ea ..si de fanii ei... s-au legat si de forum..spuneau ca l-au facut doar pt publicitate etc..
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 2:07 pm

stiu yo cine e ziaristul kre s-a inscris pe forum-ul asta :lol: incepe cu i si se termina cu lica 8)
Vizitator
 

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 2:10 pm

M-ai prins. :oops:
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 2:22 pm

:roll: si tu esti ziarist? :shock: nu la el ma refeream..persoana respectiva nu a postat nici un mesaj..
Elle
 

Mesajde ilica » Vin Oct 07, 2005 2:28 pm

Ah,deci acela nu era un spion activ ca mine.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 08, 2005 9:01 am

ilica scrie:
M-ai prins. :oops:
:twisted: :twisted: :twisted:

era si greu sa-mi dau seama :lol:
:-k tzi-am zis vreodata k imi miroshi a cineva ciudat ? :roll: :P :P :P

deci concluzia este k au timp pt noi, dar nu vor sa posteze din diferite motive
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico