Acum este Vin Mar 29, 2024 9:34 am

Ora este UTC + 2


3SE sunt 3SE,şi locul lor este în 3SE.

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3SE sunt 3SE,şi locul lor este în 3SE.

Mesajde [M.L.V.] » Mie Iun 29, 2005 10:39 am

am avut o discutie cu o pers din forumul 3se...despre 3se..normal a un moment dat am zis asta:
'3se sunt 3se si locul lor este in 3se' ...persoanei respective ia placut si a spus co sa le zica baietilor asta.....si am zis gata asta e....titlu de topic....
si discutam asa chiar daca fiecare dintre baieti ar avea mare succes solo locul lor tot in 3se este
ce vreau sa scrieti voi aici......parerile voatre despre asta....tot ce va trece prin cap....oricum can au fost de acord sa intre in 3se au avut un curaj enorm si niste responsibilitati.....ce sa mai zic...de ce am zis ca locul lor este in 3se...pt ca baietii intai au fost prieteni f buni..pe urma muzica,de asta au si rezistat atata timp....de ce trupele noi dispar la fel de repede cum apar...pt ca la ei conteaza imaginea si ma rog cica muzica......deci cred ca ati inteles cam ce aveti de scris.....si daca vreti sami spuneti si care e de acord cu mine si care nu...cam asta e tot.imi cer scuze ca nu am scris cuvintele cu cratima dar nu cred ca are importanta.astept raspunsuri
ps:3 sud est in my heart
Ultima oară modificat de [M.L.V.] pe Sâm Iun 10, 2006 7:37 pm, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde BaRoNu` » Mie Iun 29, 2005 10:56 am

am cam aceeasi parere...personal chiar astept cu nerabdare albumul lui buli...cred ca o sa fie ceva tare de tot...de ce cred asta?pt ca acea colaborare cu sisu in "spune-mi ce vrei" mi-a placut foarte mult...si pt ca baietii au mai progresat de atunci ma astept ca albumul lui mihai sa sparga topurile...dar totusi sa lase 3se sa fie pe primul loc :P
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Totul depinde de EI (si de noi).

Mesajde lorri » Vin Iul 01, 2005 1:07 pm

Hhhhhhhmmmmmmmmm, albumul solo este un vis mai vechi al lui Mihai, pe care acum a simtit ca este momentul sa il realizeze. A considerat ca este el mai matur si mai experimentat in ceea ce priveste muzica. A simtit ca publicul este gata sa primeasca un material muzical de o asemenea factura.
Dar tot el este cel care in repetate randuri a spus ca "nimeni nu pleaca din trupa".
Si fiindca subiectul nu se refera numai la Mihai, hai sa vorbim despre trupa si sa ne aducem aminte (in caz ca am uitat) ca fiecare dintre cei 3rei componenti ai trupei are in paralel si alte proiecte.
Fiecare dintre ei are studio de productie propriu, Laurentiu este compozitor si producator pentru atatea alte nume mai mult sau mai putin cunoscute ale muzicii romanesti; Viorel a scos un CD cu povestiri pe teme biblice, a scris si orchestrat cateva piese pentru Alina Sorescu si lucreaza cu cativa artisti aflati la inceput de drum; iar Mihai lucreaza si el cu alti cativa oameni, printre care si sora lui Stefania care in curand va scoate al doilea album sub titulatura Bless, plus ca in curand isi va lansa un album solo ale carui 16 piese sunt scrise si orchestrate de el.
Si cu toate astea, mereu reconfirma, mereu vin cu ceva nou cu care vrajesc si cuceresc publicul si fanii. Si, spre deosemire de atatea alte trupe, despre 3rei sud est nu s-a auzit niciodata ca si-ar scoate ochii unul altuia, iar atunci cand au avut probleme (ca trebuie sa fi fost si momente din astea) nu au facut un lucru public din asta. Sunt niste profesionisti adevarati si isi fac treaba asa cum trebuie.
Ca 3se sunt 3se si nimic altceva, asta e un lucru clar si demonstrat in atatia ani de zile.
Ca locul lor e in 3se, asta cred ca depinde de vointa proprie. Nimeni nu ii va putea obliga sa ramana in formula de 3se atunci cand ei vor simti ca este momentul sa se retraga. Sper totusi ca acest moment va veni cat mai tarziu cu putinta.
Si ramanerea lor un timp cat mai indelungat pe piata depinde si de noi. Atata timp cat vor avea fani, vor avea pentru ce sa ramana.
Dar sa nu iutam totusi ca ei si numai ei sunt stapani pe viata, deciziile si faptele lor.
In sufletul meu sunt de sapte ani si ceva si stiu ca vor ramane acolo mereu, fie ca 3se, fie ca orice altceva decid ei sa fie.
Aceasta este doar umila mea parere. Nu ma judecati prea aspru daca nu coincide cu ceea ce credeti voi.

Cu respect, pentru toti fanii, Lorri.
Sunt "Clipe" in viata mea cand "Se asterne toamna" si "Am nevoie de tine" pentru "O alta zi in paradis".
lorri
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 01, 2005 11:44 am
Localitate: Acolo unde e nevoie de mine.
Puncte de reputaţie: 0

deci lorri

Mesajde [M.L.V.] » Vin Iul 01, 2005 2:30 pm

nimeni nu are voie sa te judece...imi place mult ce ai scris....fiecrae cu parerea proprie..de asta am si facut topicul asta..ca sa aud cat mai multe pareri...
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde karla_iulia » Vin Iul 01, 2005 2:56 pm

sincer pai ce s-ar face 3rei Sud Est daca nu ar exista unul dintre ei<Laur,Vio,Mihai>!Cu siguranta nu ar mai avea acelasi efect!s-au "potrivit"<ca sa zic asa dar sa nu se inteleaga altceva>de minune! :wink: din aceasta cauza ne si plac,nu?
pt k sunt unici! :armyok:
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Sâm Iul 02, 2005 12:33 pm

ganditzi-va cum ar arata 3se daca in formula ar interveni schimbari...asha ca in trupa asia de exemplu.....in locul lui viorel sa vine altcineva...ori 3se ar insemna doar mihai+altzi 2 ilushtri necunoscutzi...............concluzia:3se inseamna mihai+laurentziu+viorel....nimeni in plus ,nimeni in minus........iar in ceea ce priveshte cariera solo al lui mihai....n-am nimic de zis decat ca are o voce divina shi merita sa fie pusa in valoare ....
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Felicitari, 3SE!

Mesajde danutza » Sâm Iul 02, 2005 4:32 pm

3SE au fost si raman intr-un loc special din sufletul meu... am trecut prin atatea momente fericite alaturi de ei, am fost "cu capu'n nori" de fiecare data cand au luat cate un premiu, sau pur si simplu, i-am vazut la TV sau in reviste... sunt niste persoane speciale ce au facut si fac parte din viata mea! Slava Domnului, de mai mult de 7 ani 3SE inca ne incanta cu muzica lor si... sper s-o faca mult timp de acum incolo! Intr-adevar... nu degeaba se spune ca sunt UNICI! Sunt combinatia ideala pentru... de ce nu, o fabrica de hituri!:) Tot ce pot sa spun ca incheiere e... va iubesc, 3SE!
Keep on rollin', baby!
danutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 03, 2005 2:05 pm
Localitate: Cluj-Napoca
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Vin Iul 08, 2005 10:33 am

cred k formula in care sunt ei acum este cea ideala,nu mi-as putea imagina alti componenti ai trupei,sigur nu ar avea acelasi succes. faptul k mihai are un album solo nu inseamna k trupa s-a destramat,asa cum se zvonea,fiecare are dreptul sa faca si altceva in afara trupei atat timp cat imaginea 3 sud est nu are de suferit,lucru care in acest caz nu s-a intamplat.
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Joi Iul 28, 2005 8:11 am

chiar am facut un topic asa plictisitor de sunt asa putine mesaje si pareri?
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mie Aug 03, 2005 3:10 pm

Parerea mea este ca proiectul solo al lui Mihai (Negrutzu) nu schimba cu nimik trupa 3rei Sud Est.Vor ramane 3rei Sud Est ,asa cum au spus si ei ,atata timp cat vor exista si fanii.
Albumul Negrutzu este o dorinta mai veche a lui Mihai,un vis care intr-un final s-a implinit,dar 3rei Sud Est ramane principala sa preocupare. Datorita acestui nume ''3rei Sud Est'' (care ulterior a devenit un symbol) s-au facut cunoscuti in lumea muzicala si au castigat simpatia si admiratia multor oameni care ii iubesc si ii respecta.
3rei Sud Est va exista mereu,chiar si atunci cand sa zicem se vor retrage
(desi nu cred ca se va intampla,fiindca nu-i vom lasa noi fanii :D ),in inimile tuturor va fi acest nume ''Unicii 3rei Sud Est'' :D
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Aug 05, 2005 1:16 pm

multumesc madalina ca tiai spus parerea...si le multumesc si la cei care o sa mai scrie...da..noi toti nui vom lasa pe 3se sa plece prea curand.....pt ca nici nau terminat sa ne spuna tot ce au de zis...si nu numai 9...multumesc 3 sud est ca existati
Ultima oară modificat de [M.L.V.] pe Vin Sep 30, 2005 6:55 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

parerea mea

Mesajde ortacu simona » Vin Aug 05, 2005 1:25 pm

si eu fac parte din marea de fani a baietilor.la inceput mi s-au parut de gasca melodii dragute si atat.mai apoi pe masura ce a mai trecut timpul si ei au scos tot mai multe piese am i9nceput sa-mi gasesc franturi din povestile mele de viata,din sentimente si ganduri prea timide sa iasa de la mine la suprafata.. sper sa-mi rasp
Avatar utilizator
ortacu simona
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Iun 22, 2005 2:21 pm
Localitate: BUCURESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Mar Sep 13, 2005 7:35 pm

da cred ca pe multi din noi ne ajuta versurile lor....mai ales pe cei care sunt mai timizi....e bun asa ca asc 3se..te ajuta
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 8:48 pm

3rei Sud Est au fost si vor ramane Laurentiu, Viorel,Mihai. Nici unul luat separat nu reprezinta decat 1 persoana. Eu sunt fan 3se si doar 3se, nu sunt fan Laurentiu, fan Mihai sau fan Viorel.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Dec 13, 2005 1:53 pm

Este clar ca solo,nu i-ar merge niciunuia mai bine ca in 3se.Dar...eu ash fi un pic curios cum s-ar descurca fiecare pe cont propiu.Bine pe Negrutzu...l-am vazut,dar Vio&Laur?!
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mar Dec 13, 2005 5:22 pm

Nici eu nu pot concepe alta formula decat Laurentiu,Mihai si Viorel!sunt cei mai buni de 8 ani de zile...Ne-am bucurat cand au castigat trofeul Mamaia 2000, de atatea ori cand castigau cate un premiu!Ii iubim pe idolii nostri...Sunt in inimile noastre si vor fi mult timp, chiar si dupa ce ei vor hotari ca e momentul sa puna punct, pt ca inevitabil va veni si acel moment, chiar daca multi fani vor plange dupa idolii lor!Oricum, ei sunt Regii Muzicii Dance!Pentru mine, intotdeauna vor fi 3rei Sud Est :wink:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Oct 09, 2008 3:51 pm

I can't believe! Acu' vad topicu' asta. :cry:

Pai e clara treaba M.L.V. Nici eu nu concep alta formula. Si daca ar fi altcineva in locu' lu' vreun membru original 3SE, n-ar putea intretine atmosfera sau sa fie la fel de bun ca cel pe care l-ar inlocui.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Lun Noi 10, 2008 8:04 am

Sigur ca 3se sunt 3se si nici eu nu concep alta formula...
Dar si pe cont propriu ar face treaba bunisoara, pana acum Laur si Mihai au dovedit-o... chiar si Vio cand a cantat cu fetele de la Bordo la Callatis, dar cred ca solo ar trebuie sa fie hobby-uri pentru ei... 3se e cea mai tare formula de succes. Ma indoiesc ca vreo unul din ei poate face mai mult de un album, hai doua solo... :roll:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Dec 03, 2008 4:44 pm

au fost 3se... :cry:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Dec 03, 2008 9:44 pm

Dory scrie:
au fost 3se... :cry:

Si ar mai putea fi... :!:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico