Acum este Sâm Mai 18, 2024 2:18 pm

Ora este UTC + 2


Oare chiar merită 3SE eforturile care le facem pentru ei?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 03, 2004 1:08 pm

olteanu dan scrie:
bai alexrefflex tu esti cam pe dinafara frate. Ce-s cu teoriile astea de "boodist"? Lasa-i in pace pe Refflex cu viteza luminii alor ca pana la urma melodia tot Duta a compus-o nu? ce sa ne mai kkm pe noi.



Si ce ma eroare? am zis eu ceva?stiu ca laur le-a facut piesa!in primul rand nu vorbeam cu tine... te bagi in seama ca musca`n c*** vacii.hai pa!


m-am plictisit de voi bah!m-am plictisit sa tot intru pe forum si sa vad numa porcarii scrise p`aci!!! ideea e ca nimeni nu zice nimic...care sa te tzina legat de forum!sa intri cu placere.vad numai certuri... IMI DAU DEMISIA!!! adio ratatilor (care va simtit)...bineinteles ca si olteanu asta...prazu asta bobinat e printre ei!


ps:frate sa-i zici lu` ma-ta!eu nu`s frate cu toti ratatii!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

:(((

Mesajde Vizitator » Vin Dec 03, 2004 7:57 pm

mi s-a acrit fratzilor! am intrat sa mai vad shi yo mesaje DESPRE 3se shi citesc numai certuri!

uitatzi ce eforturi fac unii pt 3se! intre sa se certe: GATA, VA ROG! .... apoi se intreaba: de ce doar 5-6 activi pe forum???
Vizitator
 

mmm

Mesajde lulu » Sâm Dec 04, 2004 11:35 am

mai usor cu certurile astea.... olteanu dan , abtine-te iar tu alex , be nice! oki? pliz:-( nu faceti asta pe forumu` baietilor , certati-va pe privat.
pliz again
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

STOP IT, RIGHT NOU!

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 11:37 am

Asa eee...Lulu & Dely au dreptate :!: :!: fiti si voi mai "NICE", macar cand intrati pe acest forum :!: sau [b]INCERCATI sa fiti...! (ma refer la Alex & Usher! No offence, baietzi!)
Voi chiar credeti ca intereseaza pe cineva certurile si prostiile voastre :?: :?: I don't think so...
Un sfat: nu incercati sa "umbriti" [b]IMAGIMEA [b]3REI-Sud-Est cu ignoranta voastra :!: [-X
Cu riscul de a ma repeta, NO OFFENCE!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Dec 06, 2004 11:52 am

Daca tu crezi ca m-am transformat in papagal, DOAR pt. simplul fapt ca "tin"mult la 3se si nu suport sa-i porecleasca cineva, sau ceva de genul asta, YOU' RE SO WRONG, "DEAR" :!: :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

las-o

Mesajde Lucian » Lun Dec 06, 2004 12:01 pm

las-o MIRABELLO ca numa lulu e fan 3se , numa ea tine la ei , numa ea ii asculta , numa ea ar trebui sa fie in forumul acesta. she is "unique" !!
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

gata

Mesajde usher » Sâm Dec 11, 2004 1:20 pm

Lucian: lasa-ne lasa-ne lasa-ne , nu mai fi "off-topic" :P

( e bine moderatorilot? am stofa de moderator , nu? :P )

nu ai stofa de moderator si faci prea multe prostii. Elle
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Sâm Dec 11, 2004 6:21 pm

Usher... Daca siteul nu ar avea ca baza traficul te-as ruga sa pleci... Dar asa. :roll:
cio@b@
 

hmm

Mesajde usher » Dum Dec 12, 2004 7:26 am

Elle , daca am zis ceva inseamna ca asa e , nu ma mai contrazice !

si ciomo , ciobo , daca site-ul nu ar avea moderatori te-as baga in .... :oops:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Dum Dec 12, 2004 10:50 am

Nu iti permiti tu luxul asta...

Si cum siteul are moderatori, voi avea grija sa iti propun un concediu forat pe motiv de boala... mintala. Mai nou se foloseste termenul de ban. :wink:
cio@b@
 

???

Mesajde usher » Dum Dec 12, 2004 3:00 pm

ce dreq? sunt cel mai activ "fan" de pe forum si voi vretzi sa-mi dati ban ? fara mine forumul n-ar avea "viatza". gandeste-te bine ciomo inainte sa actionezi :lol:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Dum Dec 12, 2004 9:14 pm

Bai tasca, nu uita ca romani pur-sange au obiceiul de a vorbi mult si fara rost... Si tot iei ban. Nu iti fa griji...
Cookies mr. Ursher...
cio@b@
 

aha

Mesajde usher » Lun Dec 13, 2004 7:54 am

whatever , sa-mi iau ma , i look that i care ? don`t think so ...
hai fuga la scoala tinere
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 4:11 pm

eu nu stiu ce facem noi atat de special pt ei...poate doar ca ii sustinem si ne dedicam timpul ...o parte din el, ce e drept....postand mesaje atat de frumoase pt ei...nu-i asa? :)...in orice caz ei fac mult mai multe pt noi decat noi pt ei...parerea mea....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: aha

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 4:49 pm

usher scrie:
whatever , sa-mi iau ma , i look that i care ? don`t think so ...
hai fuga la scoala tinere


It's called spelling... Look into it...
cio@b@
 

Mesajde Elle » Lun Dec 13, 2004 4:55 pm

deoarece acest topic are legatura cu 3SE l-am mutat de la Off-topic la 3rei Sud Est
Elle
 

pai ..

Mesajde usher » Lun Dec 13, 2004 5:15 pm

alexa scrie:
eu nu stiu ce facem noi atat de special pt ei...poate doar ca ii sustinem si ne dedicam timpul ...o parte din el, ce e drept....postand mesaje atat de frumoase pt ei...nu-i asa? :)...in orice caz ei fac mult mai multe pt noi decat noi pt ei...parerea mea....



da? pt "noi" ? esti tu asa sigura ? nu uita ca ei "fac" bani buni din ceea ce fac , si daca n-ar face , nu ar mai face ce fac , intelegi ?:) adica ei ceea ce fac , fac pt ei in primul rand , nu pt "noi".
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 5:46 pm

zi-mi o persoana care daca face ceva nu face in primul rand pt buzunarul lui....so....no comment...daca ei n-ar mai face muzica...eu prin urmare n-as mai asculta muzica de calitate...si daca vreau muzica de calitate cumpar albumele 3se....deci banii si-i fac din vanzarea albumelor..si daca fanii s-ar imputina si ei n-ar mai avea asa multi bani (sa zicem) cred k pt acei fani adevarati care raman alaturi de ei..i-ar respecta facand muzica in continuare....this is my opinion....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

pai ..

Mesajde usher » Lun Dec 13, 2004 6:59 pm

da .... putinii fani ? depinde cat de putini ...... pana cand o sa isi puna problema zilei de "maine" .... of of :P nu vorbiiii fara sa stiii :P
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 15, 2004 11:29 am

bai luci :) mai termina mai cu prostiile!gata!finish!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Mie Dec 15, 2004 11:18 pm

3se merita un efort din partea mea. Totusi fac si ei un efort pt noi. :o
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde calypso » Joi Dec 16, 2004 6:20 pm

io nu consider k facem prea multe eforturi pt ei..la urma urmei..tot ce facem este pt k ne place muzica lor ,pt k vrem sa stim mai mult despre ceea ce ne place..bla bla bla..ideea e k ...este deciza ta ...cat de departe vrei sa mergi...cat de aproape vrei sa fii de muzica care iti place,in care te regasesti,si care pana la urma te reprezinta...cred io... pana la urma tot ce faci ,faci oarecum pt tine ...nu? :?
cred... :wink:
toate intamplaile hazlii li se intampla doa celor care stiu sa le povesteasca
calypso
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 07, 2004 5:49 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Luanda » Dum Ian 30, 2005 10:36 pm

Cine face efort? Eu una, nu fac efort cand ascult 3SE :D!Chiar imi face placere... efort face cel ce e obligat sa asculte ceva ce nu-i place... asa ca adevaratii fani 3SE nu fac efort ci isi fac viata mai frumoasa ascultand melodiile lor.
Avatar utilizator
Luanda
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 30, 2005 9:15 pm
Localitate: Linz/Austria
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Ian 30, 2005 11:13 pm

mama...... citesc randurile voastre si constat k de cate ori auzitzi de cuv "efort" va ganditzi la groaza, la chin, sau mai stiu yo ce... :(
am facut un efort si m-am uitat in dex sa-i vaz definitzia ( din placere nu ma obligat nimeni, fara chinuri etc): incordare voluntara a puterilor fizice sau psihice ale organismului in vederea realizarii unui randament superior celui obisnuit ....... zice undeva k efortul este doar atunci cand faci ceva ce nu-tzi place? potzi sa faci efort din placere! fotbal, innot etc; probabil k va inscrietzi la astfel de sporturi de placere, sau pt k vretzi sa slabitzi, sau pt k vretzi sa facetzi ceva mai neobisnuit in timpul liber .... nu cred k va obliga nimeni!!! sau gresesc??? (efort faci si cand te gandesti cum s-o/sa-l abordezi ;) .... este un chin? din placere va ganditzi!)
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Dum Ian 30, 2005 11:15 pm

chiar dak facetzi eforturi din placere.... merita baietzii eforturile noastre??
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico