Acum este Vin Mai 17, 2024 9:20 pm

Ora este UTC + 2


Ce inseamna 3rei Sud-Est pentru voi?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Ce inseamna 3rei Sud-Est pentru voi?

Mesajde Sorrynita » Mar Noi 09, 2004 12:54 pm

Ce inseamna 3rei Sud-Est pentru voi,pentru cei care v-ati inscris in forumul asta?
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

hmm

Mesajde Vizitator » Mar Noi 09, 2004 8:51 pm

.......o trupa........mdea, nush ce alceva poate sa insemne :oops:
e adevarat k sunt preferatzii mei la capitolu' muzik, shi nu numai, da'......nu shtiu ce ar putea insemna mai mult de atat; o trupa diferita de celelalte, o trupa unik, de talentatzi, frumoshi, deshteptzi, cu calitztzi deosebite...........etc etc lista continua :!:
Vizitator
 

3rei Sud Est = totul

Mesajde Elena » Mie Noi 10, 2004 10:01 pm

Baietii sunt totul pentru mine!!! :D
Daca ei nu ar exista...nu stiu ce as face atunci cand as fi trista. Muzica lor este un refugiu pentru mine,este.. :-k ca un calmant care ma face sa uit de toate problemele din viata de zi cu zi. Ii admir foarte mult pentru ambitia lor de a ajunge cat mai departe, si-au dorit acest lucru si nu s-au lasat pana nu au reusit sa realizeze ceea ce si-au propus. Laur, Vio si Mihai sunt modelele mele in viata, ei imi dau puterea de a fi si eu la fel de ambitioasa pt a reusi sa fac ceea ce imi doresc. ( ei si prietenul meu :mrgreen: )
Si ar mai fi muuulte de zis dar nu prea am timp acum sa scriu, am o groaza de invatat.. :cry: poate altadata.
Pupici pt toti membrii forum-ului si bineinteles pt Laur, Vio si Mihai
}{}{}{}{}{}{}{}{
Bye =;
Elena
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Noi 10, 2004 9:30 pm
Localitate: Slatina
Puncte de reputaţie: 0

mda

Mesajde Comment » Vin Noi 12, 2004 1:07 pm

Pai baietii d la 3SE inseamna cam tot ce insemna muzica in Romania!Cum spune si numele ultimului lor album"Symbol"-pai ei cam sunt simbolul muzicii romanesti...nu credeti?Oricine-i asculta se regaseste in cel putn o melodie de-a lor!Bafta multa,baieti!
Sub Zero!
Comment
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 12, 2004 12:59 pm
Localitate: Targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 12, 2004 4:00 pm

:lol: ma fac cu mooia comentariile de genu` : ``3se sunt totul pt mine!daca nu ar fi ei as muri...``si tot felu` de astea!! va spun eu , daca nu ar fi 3se ar fi alta trupa...sau poate nu ar fi nimic!cum poate sa fie totul pt voi atata timp cat nu-i cunoasteti??eu nu pot sa zic de mama ca e totul pt mine ... voi sunteti inconstenti!? da ador muzica celor de la 3se!!!iubesc muzica lor.. dar nu am nici o treaba cu ei...sunt doar 3 figuranti...ca sa zicem asa!nimeni de pe forumul asta nu a stat atat de mult cu ei incat sa se ataseze de ei si sa-i iubeasca atat de mult incat sa nu poata trai fara ei!! ... hai see ya!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Vin Noi 12, 2004 9:57 pm

3sud-est mi-a schimbat viata ei sunt pt mine totul .Imi doresc sa stau de vorba cu ei mereu , ei sunt prietenii mei .Mi-ar place sa apar in videoclipul lor sa cant alaturi de ei . :o
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 12, 2004 11:05 pm

am si eu o nelamurire.... pe toata lumea aud cu ``mi-ar place``,matusa mea care e profa de romana m-a invatat de mic sa zic ``mi-ar placea`` ... cum e corect!?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

....

Mesajde Elena » Vin Noi 12, 2004 11:32 pm

Eu stiu ca "mi-ar placea" este corect.
Elena
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Noi 10, 2004 9:30 pm
Localitate: Slatina
Puncte de reputaţie: 0

mmmm

Mesajde lulu » Mar Noi 16, 2004 7:29 pm

se zice sigur "a placea"
si in legatura cu sub propus, cred k baietii de la 3rei Sud Est inseamna mai mult un exemplu ptr mine.Modelele mele in viata, chiar dak nu am ales calea "muzicii" (nu de alta, dar as plati prea multe geamuri sparte).Deci , asta sunt ei ptr mine , si rolul acesta in viata mea nu il mai are nimeni ptr k nu toti au reusit sa-mi pastreze respectul si admiratia pana la capat.
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Joi Noi 18, 2004 6:50 pm

da...cred ca acelasi lucru ar insemna si pt mine...un model! sunt cei mai buni in genu` lor de pe piata!sa nu uitam ca ei `au adus` stilul acesta in romania ... as vrea sa ajung ca ei :P .see ya
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

exact

Mesajde usher » Sâm Noi 20, 2004 10:09 am

una din cele mai "bune" , iubite , respectate si ascultate formatii din ro
nimic mai mult
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 10:58 am

Clanul fanilor 3se saluta zapp share free!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Lun Noi 22, 2004 12:55 pm

Clanul elevilor care au luat/vor lua 6 in teza la latina saluta Zapp Share Free ! :L-))))
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

3se

Mesajde Nicu » Lun Noi 22, 2004 6:43 pm

Pe scurt cea mai tare trupa din Romania :wink:
Avatar utilizator
Nicu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Noi 20, 2004 7:14 pm
Localitate: Barlad
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mar Noi 23, 2004 9:35 pm

hai sa incercam...daca dam cu ciocanul sau cu pietre in ei...se sparg,se rup :P :lol: deci nu`s asha tari:P.la figurat da,,chiar is ``aprooape`` cei mai tari!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

aproape ?

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 10:44 pm

aproape ? ce cuvant urat , aproape perfect , aproape destept , aproape de adevar ... APROAPE ce mai tari sunt si B.U.G. Mafia , aproape pot sa fie si printre primii 100 !
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 1:30 pm

bine domnu`
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

depinde

Mesajde Lucian » Mar Noi 30, 2004 2:51 pm

3se ? o cifra , consoana si o vocala ????? pm , nu le am cu astea ...
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: depinde

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 01, 2004 11:40 am

Lucian scrie:
3se ? o cifra , consoana si o vocala ????? pm , nu le am cu astea ...



hahahahaaaa hihihihiii....tu lucian , pe tine tre sa te intelegem,nu?eshti mai greu de cap :D .pa pa
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

phuf

Mesajde Lucian » Vin Dec 03, 2004 1:37 pm

nush zau care e mai greu de cap :P eu in locu tau , sa am codite, as tacea dreq din gura.
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

mrrrr

Mesajde lulu » Sâm Dec 04, 2004 11:59 am

incetati!
in primul rand lucian , dak nu esti fan 3se , nu inteleg ce tot te invarti pe aici cu mesaje ce vor sa fie interesante
si in al 2lea rand , nu te mai lua de persoanele inscrise aici !
si ptr inf ta , lui alex ii sta f bine asa , coditzele il prind! si pe cornel :P dar deja ies din subiect :PP
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

dap

Mesajde Lucian » Sâm Dec 04, 2004 1:21 pm

eu ma iau de ele ? eu sunt de vina ca 3 studenti numa fani de astia fugiti de acasa au ?:(
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 04, 2004 7:16 pm

alexrefflex scrie:
:lol: ma fac cu mooia comentariile de genu` : ``3se sunt totul pt mine!daca nu ar fi ei as muri...``si tot felu` de astea!! va spun eu , daca nu ar fi 3se ar fi alta trupa...sau poate nu ar fi nimic!cum poate sa fie totul pt voi atata timp cat nu-i cunoasteti??eu nu pot sa zic de mama ca e totul pt mine ... voi sunteti inconstenti!? da ador muzica celor de la 3se!!!iubesc muzica lor.. dar nu am nici o treaba cu ei...sunt doar 3 figuranti...ca sa zicem asa!nimeni de pe forumul asta nu a stat atat de mult cu ei incat sa se ataseze de ei si sa-i iubeasca atat de mult incat sa
n
u poata trai fara ei!! ... hai see ya!

Vai...cat de superficial esti, draga Alex,asa esti tu de obicei?
Daca tu spui despre 3rei-Sud-Est ca "sunt DOAR 3 figuranti...",ma rog, it's your opinion, si asta poate datorita superficialitatii tale!
Dupa mine, chestia cu ''nu pot trai fara ei",este putin exagerata,doar putin, pt. ca daca stau bine sa ma gandesc,a fost si la mine o perioada cand, nu pot sa spun ca nu puteam trai fara ei,dar ma gandeam de nu stiu cate ori pe zi la ei..!
Dar ca sa afirmi tu ca o persoana e" inconstienta ", doar pt. simplul fapt ca a spus ca 3se inseamna TOTUL pt. ea si ca nu poate trai fara ei ...e prea de tot!!Gandeste-te ca poate acea persoana a investit foarte multe sentimente in aceasta trupa,(ca sa spuna acest lucru)ca pt. ea 3se nu este DOAR o formatie, asa cum este pt. tine..! [-(
PS:SCUZE pt. remarca "putin"elaborata! :-k
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 04, 2004 8:01 pm

Pentru mine,3rei-Sud-Est inseamna, (bine...in afara de formatia mea preferata,...etc.),un model demn de urmat,un exemplu de perseverenta,vointa, rabdare,daruire in ceea ce priveste muzica,bineinteles(si cu aceasta ocazie le multumesc pt.orele,zilele,saptamanile sau poate chiar lunile, anii petrecuti in studio, pentru a realiza ceva frumos,si intotdeauna nou pentru noi , fanii lor..!le multumesc pentru rabdarea si vointa de care au dat si dau dovada in continuare, si pt. faptul ca sunt niste baieti modesti, carora "nu li s-a urcat succesul la cap!" Hu!(pauza de respiro..)...aasa..sunt niste baieti (binee...niste barbati,), "cu capul pe umeri", care stiu ce vor, sunt ambitiosi si pot spune ca am invatat de la ei sa incerc imposibilul, pt. ca imposibilul exista doar atunci cand tu vrei sa existe, atunci cand nu esti motivat suficient de dorinta de a izbuti sa faci ce-ti doresti cu adevarat..!
Ii felicit pentru munca extrem de costisitoare(pt. ca in muzica daca nu ai talent,vointa,rabdare si mai ales dorinta sa obtii ceva, consider ca fara acestea nu poti izbuti!) si pentru faptul ca stiu sa imbine muzica cu distractia, ce mai...au spirit de echipa, si cel mai important lucru este ca ii leaga o prietenie strasnica, acesta motiv numarandu-se printre multele care au stat si stau la baza succesului si totodata a longevitatii formatiei!!
BRAVO VOUA BAIETI1 =D> tineti-o TOT asa,si sa nu lasati "gurile rele" nici macar sa va "intimideze"!Continuati sa fiti VOI insiva, pt. ca asa va sta bine! :lol:
MULTUMESC CREATORULUI CA EXISTATI!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 04, 2004 8:08 pm

PS:Am uitat sa mentionez ca 3rei-Sud-Est mai inseamna toata muzica romaneasca(cel putin asta este parerea mea..),iar pt. mine inseamna o parte considerabila din ceea ce consider eu ca este FRUMOSUL !!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 38 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico