Acum este Vin Mai 17, 2024 6:17 pm

Ora este UTC + 2


Ce inseamna 3rei Sud-Est pentru voi?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Miralov3se » Vin Aug 25, 2006 12:13 pm

nush...3se p me mau ajutat ff mult...cu piesele lor....pt mine sunt idoli..ingeri etc.3se merita tot cei mai bun....toata dragostea mea o au...ei merita BRAVO 3SE!!!NU AM CUVINTE!
CMira3se
Miralov3se
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 90
Membru din: Dum Aug 20, 2006 10:19 am
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Sâm Aug 26, 2006 5:46 pm

3SE.....o trupa romaneasca cu foarte mare succes pana acum 2 ani,de cand s-au cam delasat :roll:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Aug 26, 2006 7:17 pm

Pt mine 3SE sunt totul :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde yonut » Dum Aug 27, 2006 10:29 am

Pentru mine ei sunt cei mai buni. 3SE 4 EVER :wink:
Avatar utilizator
yonut
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1349
Membru din: Joi Aug 10, 2006 1:23 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Mie Aug 30, 2006 9:01 pm

e tare frate rau
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde evellyna » Dum Sep 10, 2006 1:27 pm

fara 3se nu mi-as imagina cum ar fi viata mea
Avatar utilizator
evellyna
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 155
Membru din: Vin Iul 28, 2006 11:30 am
Localitate: Resita
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Sep 10, 2006 1:53 pm

hmmm...nu cred ca ar fi mult diferita de acum :D ...doar ca nu ai mai astepta luni intregi cateva piese...parerea mea:D...cred ca unii de pe aici cam exagereaz cu chestia asta...cam devine idolatrizare si asta din cate stiu eu nu e prea bine...hai sa fim seriosi
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Miralov3se » Dum Sep 10, 2006 2:51 pm

mai cerber esti cam tare frate......hmmm te angajez ca avocat.....da mai o sa mai asteptam cateva pise....da nu mult tata.....si oricum merita sa asteptam......prefer sa astept si sa ascult ceva de calitate decat sa ascult un album facut in 48 ore......
CMira3se
Miralov3se
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 90
Membru din: Dum Aug 20, 2006 10:19 am
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Sep 10, 2006 8:15 pm

hai lasa ca nu asta era important...si eu astept piesele...numai ca mi se pare amuzant rau cum se fastacesc mereu de la album la album sa respecte o perioada de lansare....chestia care voiam sa o punctez e ca e foarte stupid sa afirmi "3se sunt viata mea"..."sunt idoli pt mine"...hai sa deschidem ochii...traim intr-o lume in acre nu e totul roz...nu trebuie sa cazi intr-o idolatrie efemera pt ca nu duce la nimic...asta zic eu ca nu e bine...asculti muzica,iti place,cumperi albumul dar nu te inchini noaptea la poza lor..."3se sunt viata mea"...si parintii?si fratii?si prietnii?...poate ca da bine pe forum si suna bine dar e stupid...si eu am avut perioada mea in care scriam pe oric "3se",innebuneam pe toata lumea cu ei....pt mine suna cam fals afirmatiile de genu...si aia care au scris o sa se uite peste o luna,peste un an peste ele si o sa isi dea seama ca suna stupid...acceptati ca mai presus de toate ei sunt "oameni de afaceri"...daca nu ar castiga din muzica sa fiti siguri ca s-ar lasa,fiti sigur ca se pun pe ei mai presus decat voi,fiecare e pt el si nimeni nu ii poate acuza...asa e omul...si eu daca as fi in locul lor as vrea sa devin cunoscut,sa am tot ce imi trebuie si etc...cand o sa se desparta nu o sa tina cont de niciunul din voi care spune ca nu poate trai fara ei...o sa va treaca,va spun sigur...si mie mi-au facut niste piese ca "clipe" bine,si eu is fan intr-o oarecare masura dar e prostesc ca exacerbam niste chestii ca astea...in mare nu ma deranjeaza sa astept albumul lor pt ca nu doar cu asta imi ocum o zi obisnuita...nu astept numarand orele....dar ma deranjeaza ca is neseriosi...
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Sep 10, 2006 8:28 pm

nu esti singurul... :roll:
trebuie sa recunoastem ca nu e punctul lor forte.. luati exemplu alte trupe ... nah, Voltaj, care e o trupa f buna. dar ei vb cu fanii pe forum (ceea ce 3se nu fac), se implica in discutii,dau multe info, si cand Calin Gruia zice albumul se lanseaza maine la 6 punct, pai e lege! :wink:

am dat ex trupa Voltaj pt ca intamplarea face sa cunosc un fan Voltaj... :wink:

daca nu ma credeti... faceti o vizita pe forumul lor... :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Miralov3se » Dum Sep 10, 2006 9:53 pm

cerber....avocat mama nu vrei sa te faci??? :lol: :lol: :lol: ca tare destept esti!!!te angajez yo.....mai am o intrebare pentru cate trupe compun cei de al voltaj????ok nu e punctu forte da totusi......cerber avocat mama nu vrei sa fii?????te iau yo.... :lol: :lol:

DACa CELOR DE LA 3SE NU LEAR PASA DE NOI NU AR MAI PASTRA ORICE SCRIOARE.....JUCARIE....CE LE DAM NOI .....NU????EH,VA ASIGUR CA EI PASTREAZA TOT CE AU DE LA NOI.....ABSOLUT TOT.....cat cu mess-u credema ca decat sa fii injurat ca nu le raspunzi....mai bene nu intrii....eu am in lista 230 si nu fac fata...nu le raspun la toti si se supare etc......da ei mai???k imediat dak nu va raspunde vio (zic de el ca sta pe mess)puneti bot imediat fara sa ganditi ca are foarte multe persoane care il deschid......a si il si mai injurati pe deasupra.....na ca sa fie complet nu? :o
CMira3se
Miralov3se
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 90
Membru din: Dum Aug 20, 2006 10:19 am
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Sep 11, 2006 7:17 am

daca pt a-mi vinde albumele ar trebui sa pastrez 1000 de jucarii intr-o camera.....as tine :D ...hai ca o arzi aiurea cu avocatu' de vreo 3 mesaje...eu vorbeam despre fanatici....cum probabil esti si tu :D ....si ti-am spus ca nu e mare lucru ca is oameni de afaceri si cale pasa mai mult de bunastarea lor...asa e omu,nu doar ei...

si apoi o trupa traieste prin piesele ei,nu prin piesele compuse pt alta trupa...asa sunt buni compozitori si atat
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Miralov3se » Lun Sep 11, 2006 10:07 am

am yo o boala cu tine mai....din moment ce un fan isi vide colectia cu 3se suzati-ma da nu se poate numi fan dupa ce a vanduto.....fani nu fac asa ceva......ok is oameni de afacere da le pasa si de noi mai......sa stii ca chiar le pasa!!!!!!!! :wink:
CMira3se
Miralov3se
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 90
Membru din: Dum Aug 20, 2006 10:19 am
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Sep 11, 2006 10:22 am

Miralov3se, si eu am 300 persoane in lista de mess (majoritatea fani) si sincer, e extrem de greu sa le tii fata. Nu ii condamn deloc pe 3se cand nu imi raspund. De multe ori nici nu ma bag in seama, numai pt a-i lasa mai liberi.. majoritatea pun aceesi intrebare.. :roll: si nu e tocmai placut sa auzi de 300ori aceeasi intrebare si sa mai si raspunzi :!:
De aceea, ziceam acum ceva timp, ca 3se sa tin leg cu o pers pe mess in permanenta, o pers careia sa-i spuna toate noutatile.. e mai simplu sa auzi aceeasi intrebare o sg data decat de 300ori :wink:

cerber scrie:
si apoi o trupa traieste prin piesele ei,nu prin piesele compuse pt alta trupa...asa sunt buni compozitori si atat


exact.

acele "jucarii" sunt amintiri frumoase.. si eu am o gramada de "prostioare" prin casa care-mi aduc aminte de tot felul de situatii... :wink:

si daca cineva nu a inteles pctul meu de vedere.. spuneti-mi :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Lun Sep 11, 2006 11:39 am

mira...hai nu ma judeca tu pe mine...e pb mea daca vand sau nu alea si de ce le vand...cateva bucati de hartie din revissta nu te face mai fana...la fiecare concert fanii le arata aceleasi articole din aceleasi reviste din acealsi an...
deci
1) nu e treaba ta ce fac eu cu ele
2) nu e treaba ta
3)ti-am mai zis ca nu e treaba ta...?
hai sa nu mai fim off...
on:pt mine 3se is niste oameni oarecare,un soi de prieteni care din cand in cand imi mai dau cate un album sau cate o piesa care imi place...fiind prieteni ii critic,ma supar pe ei,ma impac cu ei...ma despart de ei...fac ce vreau...nu imi sunt idoli si nu ma inchin noaptea la ei(si cred ca sunt multumiti din pct asta de vedere)...le-am luat fiecare album,daca ma dezamagesc pe urmartorul il i-au de pe net ..daca ma dezamagesc tare de tot nu o sa mai fiu fanul si prietenul lor si gata...imi gasesc alta trupa...asta e viata...asta is ei pt mine...scuze pt cei care mai voiau unu care sa ii adore
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Sep 11, 2006 11:49 am

cerber scrie:
scuze pt cei care mai voiau unu care sa ii adore


asta a fost tare Imagine

asa e copii, ii iubim, le iubim muzica... dar sa nu exageram cu idolatrizatul Imagine

p.s: cerber, sunt total de acord cu tine Imagine
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Sep 11, 2006 12:29 pm

E rau sa idolatrizezi :roll: ....iar in ceea ce priveste respectul trupei 3se pt fani...n-ati vrea sa stiti unele lucruri pe care le-am aflat,credeti-ma!ImagineAsa ca stati in bancile voastre(sfat prietenesc),ascultati 3se,mai luati reviste din cand in cand,uitati-va la tv cand sunt ei.....si GATA!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Lun Sep 11, 2006 3:40 pm

adela scrie:
n-ati vrea sa stiti unele lucruri pe care le-am aflat,credeti-ma


Nu mi se pare corect ca cineva sa intre aici si sa zica genul asta de chestii despre 3SE, mai ales ca nu este prima data cand se intampla. Oricine poate sa intre si sa zica asa ca stie el ceva extraordinar despre baieti si nu mai stie nimeni. Ori spui exact ce stii, de unde si mai ales cu niste argumente reale de ce e asa, ori nu spui nimic.

Si mai vrem ca 3SE sa intre pe forum... Ca sa ce? Sa vada ca fanii spun despre ei ca nu au voce, nu au talent, copiaza melodii, sunt urati si nu stiu sa danseze sau arata caraghios cand danseaza coregrafii? Sau ca sa citeasca despre cum se inteleg ei cu prietena, sotia, copilul sau fratii lor?

Si eu cred ca nu e bine sa idolatrizezi pt ca cine face asta de fapt ar putea sa idolatrizeze pe oricine daca ar disparea 3SE, nu apreciaza cu adevarat muzica lor si nu ii inteleg nici pe ei, ca oameni. Dar nici sa zici ca esti fan si sa arunci in ei cu noroi cu orice ocazie, aratand astfel ca nu ii idolatrizezi, ci ii critici "obiectiv".
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Sep 11, 2006 3:43 pm

Stai calma, nu am aruncat cu noroi in ei! :roll:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Sep 11, 2006 3:47 pm

Ce spuneam mai devreme...a fi fan nu inseamna sa-i aprobi in tot si sa-i pupi in botikuri!ImagineEu una ii LAUD atunci cand stiu ca merita....dar ii si critic cand e nevoie.Nu-mi place sa fiu ipocrita! :mrgreen: De ce sa zic eu acum ca imi plac mie costumele de la clipul Te plac,atata timp cand mie mi se par oribile?ImagineStai linistita ca baietii stiu sa accepte si criticile!Stiu ei ce vor! :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Sep 11, 2006 5:03 pm

mariuca scrie:
Sau ca sa citeasca despre cum se inteleg ei cu prietena, sotia, copilul sau fratii lor?

Si ia zi tu,ce sa facem?Sa le dam in cap,sa-i extrminam pe cei ce deshid aceste topicuri? :| Daca se posteaza acolo,asta e...sunt oameni curiosi :roll: .Nu sunt de acord cu asemenea topicuri,dar asta e,suntem in cadrul unui forum in care tb sa ne respectam.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Mar Sep 26, 2006 2:17 pm

Inseamna trupa mea preferata de muzik 8)
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mar Sep 26, 2006 2:26 pm

Inseamna: cele mai speciale persoane pt mine :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lary3reise » Vin Apr 20, 2007 8:23 pm

TOTUL!!!!!!!!!!!!!!
3SE-4EVER THE KINGS OF DANCE!!!!!!!
sunt q kpu'n noooooooooooori!;-DD
Avatar utilizator
lary3reise
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Apr 14, 2007 9:59 pm
Localitate: campina(PH)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde roxy » Vin Iul 13, 2007 8:21 am

Pentru mine 3se inseamna totul!!!3 sud est 4 ever! :!:
Avatar utilizator
roxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Iul 02, 2007 12:30 pm
Localitate: in orasul "Nicaieri",Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico