Acum este Sâm Mai 18, 2024 6:06 pm

Ora este UTC + 2


Win production , Sud-Est production sau Beat Music??

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Dintre studiourile baietzilor...care credetzi ca e cel mai bun??

Sud Est Production
73
68%
Win Production
20
19%
Beat Music
14
13%
 
Voturi totale : 107

Mesajde Peter Zaad » Joi Mar 23, 2006 11:37 am

Cu mana dreapta pe inima si cu stanga pe mixer va zic clar si raspicat : WIN Production RULZ!!!!!!!!!!! Votez pt oamenii si pt stilul d lucru d acolo!!!! RESPECT
Peter Zaad
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 106
Membru din: Lun Mar 20, 2006 11:24 am
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alexrefflex » Dum Apr 09, 2006 7:56 pm

aha...asha ma gandeam si eu.... :lol: :lol: :lol:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse » Dum Apr 16, 2006 1:08 pm

eu nu am inteles ce a vrut sa zica boogie..cum va fi albumul 3se ? mai bun decat astea de pana acum sau mai prost pentru ca se lucreaza la beat music ?
poate ma lamureste si pe mine cineva in legatura cu ce voia sa zica !!!!1
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Peter Zaad » Dum Apr 16, 2006 1:49 pm

Hey....noul album 3SE se lucreaza momentan la Win...
Peter Zaad
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 106
Membru din: Lun Mar 20, 2006 11:24 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse » Dum Apr 16, 2006 1:50 pm

pai si ce se aude ? va fi bun ?
stilul care va fi ?
etc etc
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Peter Zaad » Dum Apr 16, 2006 4:04 pm

Din cate stiu eu stilul va fi mai spre Win Prod. (adik piese gen Akcent, Activ etc etc) Iar daca va fi bun sau nu.....sincer ei decid daca e bun sau nu....in sensul ca va iesi pe piata sau nu va iesi!!!!!
Peter Zaad
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 106
Membru din: Lun Mar 20, 2006 11:24 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Apr 17, 2006 12:39 pm

nu cred k se lucreaza doar la Win .... nu compune doar Vio ... ci totzi 3 cate 3 melodii si fiecare melodie in studioul autorului :D
Vizitator
 

Mesajde crazy_girl » Lun Apr 17, 2006 12:45 pm

asa este. asa a zis si Mihai!! :wink: :D
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Mai 17, 2006 2:09 pm

Sistem si Andra fac piese la win. 8)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Negrutza_original » Sâm Mai 20, 2006 12:10 pm

Chiar nu pot intelege cum pot fi unii atat de rautaciosi si....fara macar un pic de bun-simt.Cum poate spune Boogie ala atat de multe tampenii? Frate daca esti asa tare..si spui ceea ce spui despre studioul lui Negrutzu..imi poti zice de ce vrei sa te intorci acolo?
Just me!
Negrutza_original
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 18, 2006 9:51 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Sâm Mai 20, 2006 1:08 pm

Da... in legatuta cu Boogie... ce am inteles eu e ca tu totusi recunosti ca cei de la Beat sunt buni, ca fac treaba buna (ca doar singurel ai zis k albumul negrutzu e fain, reusit)... ce te nemultumeste pe tine e faza cu videoclipul. Ok, poate nu e cel mai reusit din cate s-au vazut, dar e ok!!! In rest vad doar o oarecare invidie... poate ca nu e totul perfect la Beat, dar unde e? Ti-a trecut prin cap ca poate problema e la tine, ca tu nu te poti adapta stilului lor, al celor care lucreaza acum acolo? Sincer pana acum ce am auzit de acolo mi-a placut, mi s-a parut chiar reusit!.....

Acum, ma scuzi, dar cati ai ai de inca te mai implici in discutii de gen? Pentru ca, fara suparare, eu cand citesc ce scrii tu imi inchipui un baiat de pana in 18 (si am fost gereroasa). Anyway... personal vad o lipsa a vietii proprii si o incercare de a-si construi una prin criticarea celor care isi vad de viata lor si chiar fac ceva... (studiez psihologia si am zis asta din punctul cel mai profesionist posibil- asta ca sa nu zici ca sunt rea si imi dau cu parerea ca nu am ce face, ba chiar am... tocmai de aia scriu din an in pasti pe aici:P).


Aveti grija de voi! Bafta la teze si examene la toti care inca mai au asa ceva:( !...:*
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Mai 20, 2006 5:52 pm

pe el il deranjeaza faptul k Mihai se lauda peste tot k melodiile sunt compuse de el si nu de boogie... insa parerea mea, k ascultator neprofesionist si din ce am mai auzit si de la altzii, profesionisti... boogie a fost veriga slaba
Vizitator
 

Mesajde Roxana si Alexandra » Dum Mai 21, 2006 1:10 am

Hmmm... ia sa vedem... care e compozitor... cel cu ideile sau cel care pune in practica ceea ce este sfatuit sa faca?... Daca e asa mare compozitor de ce acum nu lucreaza si nu se stie nimic de el in afara de faptul ca a lucrat la Mihai la studio(lucru pe care Mihai l-a mentionat mereu in interviuri ca altfel... era doar... NIMIC). Personal din toate interviurile pe care le-a dat Negrutzu si au ajuns in mana mea am inteles ca albumul e lucrat de Mihai si oamenii de acolo (si intotdeauna ii mentiona pe nume), nu doar de el. Eu vreau sa aud o piesa compusa de Boogie si abia atunci mai vorbim! :wink: Poate omul are dreptate... poate intr-adevar e prea bun, dar astazi trebuie sa faci nu sa vorbesti... ca la vorbit, la spus multe si de toate suntem toti experti! Sfatul meu sincer pentru Boogie e sa se apuce de compus 1,2,3 piese bune, sa iasa cu ele in fatza si atunci sa zica ca e cu adevarat compozitor!
Si cu asta cred ca am zis cam tot ce aveam de zis asa ca, cel putin in acest moment, pentru mine discutia s-a incheiat!

U all... have a nice day! :)
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Mai 21, 2006 7:53 am

ciudat....pe unii din voi iubirea pt 3se va face oameni rai.....nu aveti nici un drept sa sariti toti pe boogie pt ceva care daca e adevarat stie doar el si mihai....nu zic ca are el sau mihai dreptate pt ca nu stiu asa bine situatie.....poate ar trebui si boogie si restu sa inchida subiectul pt ca nu aduce nimic bun pe forum....nu asta e singurul lucru interesant de la Beat music
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Dum Mai 21, 2006 1:13 pm

Beat Music ... e dupa parerea mea cel mai bun .. dc ? Pt ca acolo chiar se face muzica si .. muzica scoate bani ... si ... siiii
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Mai 21, 2006 4:11 pm

Da' din ce scot aia bani?Nu au lansat mai nimic de succes. :shock:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Mai 21, 2006 4:51 pm

Pt inceput din proiectul Negrutzu...si se mai aude ceva si de Sistem,mai nou.Sistem si la win si la beat... :idea:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Mai 21, 2006 5:35 pm

Doar de Negrutzu se shtie...in rest...nada.Poate ca vor lucra shi Sistem da' momentan...doar Negrutzu. :roll:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde boogie » Mie Mai 24, 2006 11:53 am

[quote="Roxana si Alexandra"]Da... in legatuta cu Boogie... ce am inteles eu e ca tu totusi recunosti ca cei de la Beat sunt buni, ca fac treaba buna (ca doar singurel ai zis k albumul negrutzu e fain, reusit)... ce te nemultumeste pe tine e faza cu videoclipul. Ok, poate nu e cel mai reusit din cate s-au vazut, dar e ok!!! In rest vad doar o oarecare invidie... poate ca nu e totul perfect la Beat, dar unde e? Ti-a trecut prin cap ca poate problema e la tine, ca tu nu te poti adapta stilului lor, al celor care lucreaza acum acolo? Sincer pana acum ce am auzit de acolo mi-a placut, mi s-a parut chiar reusit!.....

Acum, ma scuzi, dar cati ai ai de inca te mai implici in discutii de gen? Pentru ca, fara suparare, eu cand citesc ce scrii tu imi inchipui un baiat de pana in 18 (si am fost gereroasa). Anyway... personal vad o lipsa a vietii proprii si o incercare de a-si construi una prin criticarea celor care isi vad de viata lor si chiar fac ceva... (studiez psihologia si am zis asta din punctul cel mai profesionist posibil- asta ca sa nu zici ca sunt rea si imi dau cu parerea ca nu am ce face, ba chiar am... tocmai de aia scriu din an in pasti pe aici:P).


"Da... in legatuta cu Boogie... ce am inteles eu e ca tu totusi recunosti ca cei de la Beat sunt buni, ca fac treaba buna (ca doar singurel ai zis k albumul negrutzu e fain, reusit)... "

Domnisoara la albumul ala eu am lucrat, nu baietii aia :)))))))))


"In rest vad doar o oarecare invidie... poate ca nu e totul perfect la Beat, dar unde e? Ti-a trecut prin cap ca poate problema e la tine, ca tu nu te poti adapta stilului lor, al celor care lucreaza acum acolo? Sincer pana acum ce am auzit de acolo mi-a placut, mi s-a parut chiar reusit!....."


In cazul asta iti multumesc. Pt ca pana acum cei care lucreaza mai nou la Mihai nu au scos nimic. Ce s`a auzit de acolo pana acum sint piesele mele :))))))))))))))))))))


Si in incheiere. Nu te mai lauda atat cu psihologia ta. Nu poti sa iti dai seama de un om citind niste randuri pe un forum.
boogie
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 39
Membru din: Vin Ian 20, 2006 2:48 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Mai 24, 2006 2:12 pm

Citat:
Si in incheiere. Nu te mai lauda atat cu psihologia ta. Nu poti sa iti dai seama de un om citind niste randuri pe un forum.


eeiii nu :lol: stii tu ce se studiaza in facultate? crezi k degeaba isi tocesc aia creierii atatzia ani? :lol: dak n-ai aflat... nu numai o replik, dar si un desen de-al tau, creat de tine, itzi poate dezvalui caracterul ;)
dak nu ma crezi inceark asta la orice psiholog :wink: :D (nu-i asa skipy? :lol: )

si de la mihai deocamdata n-a mai iesit niciun proiect/clip... nu ne putem da cu parerea despre ceilaltzi
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Mai 24, 2006 7:08 pm

Doamne...daca ai putea sa iti dai seama de caracterul unui om dupa 2 cuvinte scrise pe un forum...ar avea o meserie extrem de ushoara psihologii.Da' oricine s-a mai documentat un pic in domeniul asta shtie ca asha ceva nu se poate intampla.Una este sa iti poti crea unele IPOTEZE,shi alta e sa iti dai seama cum este omul cu adevarat.Sa fim serioshi,greu iti dai seama daca cineva e baiat sau fata,noroc cu nick-urile altfel...ar trebui sa cam intrebam,ce sa mai vorbim de caracterul unui om... :roll: Desenul este cu TOTUL altceva ,pentru ca acolo intervine foarte mult subconshientul.E mai greu sa shti in ce directie sa iti modifici un desen.Trebuie sa cunoshti testul respectiv shi semnificatiile fiecarei liniute,shi asta foarte bine.Daca nu...e posibil sa dai de un bucluc shi mai mare.Pe cand cuvintele sunt foarte ushor de...ales.Daca ar fii atat de simplu sa "citeshti" un om doar din 2 cuvinte de pe net...nu ar mai exista 80 de miliarde de teste shi testulete psihologice,ce incearca sa ajute psihologul sa inteleaga subiectul.
Psihologia e un domeniu vast...nu e o shtiinta exacta ,mai tot poate sa fie interpretat.De aceea a luat shi atat de mult sa ajunga shi aceasta o shtiinta,din cauza imposibilitatii stabilirii unor legi universale.
Asha ca...daca fata a pretins ca shtie ce e cu Boogie doar pentru ca i-a citit 2 mesaje...cred ca ar trebui sa se mai gandeasca o data.
Parerea mea, de simplu pasionat. :wink:
Da' sa revenim la subiectul topic-ului. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Mai 24, 2006 9:29 pm

mai mama.... (m-am molipsit si yo cu vorba asta de la cineva :lol: da' nush de la cine) stiu si yo k nu-s suficiente mesaje si oricat de multe mesaje ar da tot nu e suficient sa-tzi dai seama de tot caracterul omului.... :)
dak el a fost sincer in tot ceea ce a spus pana acum... nu-mi spune k nu-tzi potzi crea o ipoteza despre el, asa cum ai spus tu (de exemplu, tu knd ii spui ceva, iar el itzi raspunde cu totul si cu totul altceva de aici itzi potzi da seama ori k nu e atent ce-ai scris, ori k inceark sa se scoata din situatzia nasoala in kre s-a bagat, k nu-l intereseaza prea mult parerea altora... o gramada variante ;) ; alt exemplu ar fi oamenii certaretzi.... n-atzi vazut niciodata forumisti kre se aprind din simplul fapt k ii contrazici? si dak ii contrazici si a doua oara incep sa te jigneask... exemple sunt multe si sunt sigura k si voi le-atzi observat, dar acum nu realizatzi); acum sper k m-am facut intzeleasa :)
Vizitator
 

Mesajde boogie » Mie Mai 24, 2006 9:43 pm

dely_3x, am senzatia ca ti`ai facut o parere foarte proasta despre mine.
boogie
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 39
Membru din: Vin Ian 20, 2006 2:48 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Mie Mai 24, 2006 9:46 pm

pana si cei care spun sa nu facem off-topic fac off....nu puteti termina odata subiectul asta stupid?cel mai destept cedeaza primul...sa vad care e ala
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Mai 24, 2006 9:49 pm

nu's yo aia desteapta, oricum :roll:
gata incetam.... mutam mesajele de aici dak vrei
boogie... alea au fost doar exemple, nu inseamna k se refera neaparat la tine :wink:
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico