Acum este Vin Mai 17, 2024 9:24 pm

Ora este UTC + 2


Fan Cluburi 3rei Sud-Est

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 2:42 pm

Ti se pare ca am ceva cu tine daca ti-am spus ca iti apreciez sinceritatea :?: Daca vrei sa stii parerea mea despre tine, eei...bine ...afla ca eu nu cred ca TU esti cel care "strica acest forum, ci alte "personaje", care sper sa se simta si SA INCETEZE :!:
Sa stii ca n-am spus asta ca sa te "lingusesc", (urasc persoanele care fac lucrul acesta..!!!), ci practic am spus ceea ce cred :!:
Nu vreau sa crezi ca am eu ceva cu tine, (doamne fereste..!departe de mine gandul..!), eu doar am raspuns la "provocarile" tale!!
See you.. :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

aaa

Mesajde Lucian » Dum Dec 05, 2004 2:59 pm

am crezut ca si tu te iei de mine ..... si ca zici ca eu stric forumul ... si tot .. cum zice o anumita persoana care e prea plin/a de el/ea ... si critica pe toti .. uatever .... hai fuga ca se raceste mancarea
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

m

Mesajde lulu » Lun Dec 06, 2004 9:19 am

dak` te-ai limita la discutiile noatre despre 3se , nu l-ai strica
dar atata timp cat te exprimi intr-un mod vulgar si jignesti membrii, nu te pot lasa sa continui sa faci asta.
nu sunt moderatoare , nu sunt nimic pe grup, dar asa sunt eu , si le iau apararea fanilor 3se , oamenilor in general.
tu nu ai cum sa intelegi sentimentul asta
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

abuf

Mesajde Lucian » Lun Dec 06, 2004 12:08 pm

"dar asa sunt eu , si le iau apararea fanilor 3se , oamenilor in general.
tu nu ai cum sa intelegi sentimentul asta "

acuma toti care au vazut acest mesaj ar trebui sa iti faca o parere buna despre lulu .. nu? ea le ia apararea oamenilor ... ce sweet !!!!!
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Dec 07, 2004 9:12 am

Oricine doreste sa se inscrie in fan clubul din Piatra Neamt e binevenit..nu trebuie sa plateasca nici o taxa.doar sa ma sune,sa trimita un mail sau o scrisoare si de acolo totul e simplu..o sa primesca un formular de inscriere si la momentul respectiv o sa afle mai multe..pana acum nimeni nu a luat legatura cu mine pentru a se inscrie in fan club..si nu e nimic nou pentru mine..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Dec 07, 2004 3:53 pm

am aici cateva adrese de fan-cluburi 3SE de pe un site :
Arad
Adresa: str.Gorunului nr 21
Adresa e-mail: andreea_cresta@yahoo.com

Tg-Mures
Adresa: str.ramurele nr.29 ap. 2
Pagina web: www.ioana-fan-3se.go.ro


Timisoara
Persoana de contact: Adriana
Adresa: str.Teatrului , nr.6 , bl.D34 , sc.B , ap.14 , Timisoara
Elle
 

Mesajde Roxana Borsan » Mie Dec 15, 2004 11:23 pm

Unde pot gasi adresa Fan-Clubului din Botosani? :o
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

mmm

Mesajde lulu » Joi Dec 16, 2004 9:01 am

am eu datele fc din botosnai, dar nu am agenda la mine
promit ca o iau maine si o sa iti raspund
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Dec 17, 2004 1:17 pm

bau! ...cine stie adresa fc din ct? :( k eu nu reusesc sa fac rost de ea...:(
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

mmm

Mesajde lulu » Vin Dec 17, 2004 4:30 pm

fan club 3se Botosani
presedinte : Simona , nr de tel 0745057511
adresa:Str G-ral Ghe Avramescu , nr 25 , bl G3, sc C, ap 15 , et 3,
Botosani
data infiintarii:03-01-2002

si in legatura cu fc din Constanta, eu stiu k s-a desfiintat .am vb cu presedinta la telefon , aveau lipsa de activitate.poate s-a infiintat altul.
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Dec 17, 2004 6:59 pm

ms mult lulu...mai am o intrebare :D cum pot afla dak e un nou fc? ca daca e vorba sa fac eu unul sa zicem.... ar trebui sa iau legatura cu baietii, nu?
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

mmm

Mesajde lulu » Sâm Dec 18, 2004 1:54 pm

pai , te interesezi si tu in oras dak mai exista sau nu un fan club in constantza, nu am de unde sa stiu ce posibilitati ai tu de a afla...ziare , ceva, reviste, mai vb cu alti fani 3se.
si ptr a infiinta un fan club 3se trbuie sa strangi initial un nr de 50 de fani 3se, sa faci un tabel cu numele lor , adresa, nr de tel si semnatura lor , si sa-l trimiti managerului baietilor ( lista trebuia trimisa la casa de discuri dar acum situatia e mai delicata).Dupa cea i strans fanii necesari ptr infiintarea fc-lui, o sa iti dau eu pe prv nr de tel al managerului.Si dupa ce ai primit atestatul de fan-club oficial, ai mult de munca:-).Stii si tu asta .
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Dec 20, 2004 10:12 pm

am gasit p site-ul revistei popcorn cateva anunturi cu fan-cluburi so:
" 3 SUD EST - Mehedinti
Va place muzica? Iubiti 3SE? Vreti sa fiti mai aproape de idolii vostrii, sa facem schimb de poze si articole? Inscrieti-va in Fan-club 3SE Mehedinti, deschis cu acordul baietilor, la adresa: str. Calomfirescu nr. 121, Drobeta Turnu Severin, jud. Mehedinti sau e-mail: Dennysa_17@yahoo.com

3 Sud Est - Pitesti
Daca vrei sa te inscrii pentru a primi vesti despre idolii tai, pentru a cunoaste cat mai multi fani si pentru multe alte surprize, trimite-ne un mail la adresa fanclub3sepitesti@yahoo.com (Denisa si Livia) sau la angel3se@yahoo.com
(Denisa) si vei primi imediat un formular, dar si o mica surpriza! Te asteptam sa vii!!!
Ultima oară modificat de Elle pe Joi Mar 24, 2005 7:31 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Fan-cluburi 3SE

Mesajde Ioana Sava » Mie Feb 02, 2005 1:22 pm

:P Dragii mei fani,
Ma numesc Ioana Sava si sunt oficial, sub acordul lui Laurentiu, al baietilor si al mangerului nostru Marius Mates, coordonatorul fan-cluburilor 3SE pe tara.
Rog toate fan-cluburile actuale sa ma contacteze pentru a putea fi aprobate si totodata pentru a primi diplome din partea baietilor, pana la data de 1 mai 2005. Nerespectarea acestui termen atrage dupa sine pierderea calitatii de fan-club 3SE. De asemenea trebuie refacute legitimatiile, trebuie facute bannere si stampile, dupa model unic. Noile legitimatii vor avea semnatura mea si a dlui Marius Mates, pentru a putea fi impiedicata contrafacera lor, care ne-a dat batai de cap in cazurile anterioare.
De asemenea, pot fi contacta de catre toti fanii din tara si nu numai, urmand ca acestia sa primeasca felicitari din partea baietilor, in original si sa fie ghidati catre fan-clubul din orasul in care locuiesc.
Sperand ca ne vom intelege bine si ca impreuna vom construi un adevarat imperiu 3SE, va multumesc anticipat si va pup dulce de tot.
Cu stima,
Ioana Sava, coord. f.c.3SE
aleea Lacramioarei nr.1,bl.9,sc.A,et.1,ap.6, Ploiesti, Prahova, cod 2000
telefon:- fix 0244/577392
- mobil- 0743/190375
- 0727/842411
Buna,
Sunt Ioana, coordonator fan-cluburi Blondy si 3se pe tara si, pentru orice probleme legate de4 baieti, ma puteti contacta. Idem si pentru infiintarea de fan-cluburi.
Ioana Sava
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Feb 02, 2005 1:05 pm
Localitate: Ploiesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Feb 02, 2005 5:23 pm

si dak in bucuresti nu exista fan-club, yo cum fac rost de legitimatzie si altele ??? ( intrebare pt ioana sava )
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Mie Feb 02, 2005 11:21 pm

Buna Ioana !! Chiar nu stiam ca avem un coordonator pe tzara, nu de alta dar intr-un timp se ocupa Lulu si s-a ajuns la concluzia ca e mai bine sa fie cate un coordonator pe fiecare zona a tzarii. Nu inteleg d c trebuie sa se reactualizeze atestatele ?? ( ca nu scrie casa de discuri M&M pe el). M-as bucura sa fie cum zici tuh cu "dotarile" fiecarui fan club:P , oricum o sa-l sun saptamana aceasta sau viitoare pe Piciu sa ma interesez....
Ultima oară modificat de 3SudEstGirl pe Mar Feb 08, 2005 7:10 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana Borsan » Lun Feb 07, 2005 9:57 pm

Vreau si eu sa infiintez un fan-club in Botosani sau daca nu in Falticeni jd. Suceava dar as vra sa-mi spuneti ce trebuie sa fac? V-as mai ruga sa-mi dati adresa de e-mail al fan-clubului din Bt? :o
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mar Feb 08, 2005 8:24 pm

Mama...chiar pe noile legitimatii va fi semnatura ta,Ioana?Te rog da-mi si mie un autograf...Serios!Toata chestia e ca ne minti in stil barbar!Mie de ce mi-a zis Laur ca nu esti tu presedinte pe tara?Sau ma rog...coordonator.Poate nu e acelasi lucru,dar mi-ar fi zis Laur asa ca las-o moarta!!!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Ioana

Mesajde lulu » Mie Feb 09, 2005 9:08 pm

Andytzu, te rog nu fii asa de ... dur....
Poate ca si Ioana este "victima" unei neintelegeri.Ioana, tu cu cine ai vb de fapt? Sa stii k dak nu ai vb cu baietii in persoana....Nu prea are valoare .....
Si imi pare rau dar.... Si mie mi s-a spus ca nu este ...adevarat....
Imi pare rau!
Voi trebuie sa intelegeti ca baietii au hotarat ca fan-cluburile sa fie centrale doar pe zone ( Oltenia, Moldova,etc).... Nu mai incercati, fan cluburi pe tara nu vor fi ... Ok?
Inca o data ... Sorry Ioana, dar ar fi trebuit sa te asiguri inainte , nu sa produci un "val" .... de neinformare .... (experientza vorbeste)
In fine ... Deci, fan-cluburile sa nu ii trimita nimic Ioanei....
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

fc

Mesajde Ioana Sava » Mie Feb 16, 2005 1:04 pm

Dragele mele colege, Imi cer scuze pt neintelegerile create, dar vor fi 3 fancluburi generale. eu nu sunt presedinta de f.c., eu doar centralizez niste date si dau idei baietilor.atat.
Laur stie de existenta mea, Ioana Victoria-Ploiesti, dl. Marius Mates la fel. Sincer.
Acum pt cele doua frumuseti din Iasi: IUbitele mele, Marius nu e un amarat de tour-manager, este o persoana foarte importanta in show-bizz, iar pt voi este dl. Marius Mates, nu Piciul. si va rog pe viitor a deschide de 2 ori gura si a vorbi o data...
In rst doar respect pt fani si atat... Da?
Buna,
Sunt Ioana, coordonator fan-cluburi Blondy si 3se pe tara si, pentru orice probleme legate de4 baieti, ma puteti contacta. Idem si pentru infiintarea de fan-cluburi.
Ioana Sava
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Feb 02, 2005 1:05 pm
Localitate: Ploiesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mie Feb 16, 2005 4:37 pm

Mama...da' tu chiar ai tupeu!Adica cum "pt voi el este d-nul Marius Mates,nu Piciul"?Tu cine oi fi,de ai dreptul sa-i zici Piciul?Si de la "Laur stie de existenta mea" pana la "Coordonator de fc 3SE pe tara" e cale luuuuunga...Asa ca ideal ar fi sa ne scutesti,scumpo,da?Serios...chiar nu-si au rostul asemenea discutii!Dar vad ca ai un tupeu...mizerabil!Nu se mai termina,frate!!!!! :x
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Feb 16, 2005 9:09 pm

daca mai vad pe cineva ca vorbeste despre acest subiect ii dau avertisment... nu vreau sa vad certuri pe forum..

Ioana ai o atentionare .. la urmatoarea primesti avertisment..ai putea arata putin respect fata de ceilalti.. pe forumul asta toti suntem egali... ok?
Elle
 

Mesajde Fan 3se Ady » Lun Feb 28, 2005 10:09 am

sal lume in buc nu exista fan club k yo nu am gasit cine sthie sami ras shi mie pe pag aia opiniile tuturor despre 3se (park asha se se cheama, gasitzi voi:P) pls :d ms
3SE the BEST :P
Fan 3se Ady
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 24, 2005 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Mar 01, 2005 8:08 am

Ioana..vreau sa inteleg si eu ceva..Laurentiu a spus foarte clar ca nu vor fi dekat fan cluburi pe zone..nu a fost niciodata vorba sa vina cineva sa centralizeze datele si sa faca alte atestate din nou..ai spus ca Laurentiu stie de existenta ta si Pici la fel..adica daca eu il sun pe Mihai si il intreb de tine,o sa spuna ca nu te cunoaste?noi,presedintii de fan cluburi ne-am cam saturat de atatea schimbarii..trebuie sa ma intelegi si pe mine,caci nu stiu ce si pe cine sa mai cred..
..si ce conteaza daca eu ii spun d-lui Marius,Pici?noi,cei care ne intalnim pe forumul asta,nu ne cunoastem si nu avem de unde sa stim cine spune adevarul sau nu..cine pe cine cunoaste sau nu..Ioana..eu te-am crezut cand am vorbit cu tine la telefon..dar vad ca mereu cand am incredere in cineva,apar tot felul de zvonuri,si in cazul de fata,aud ca nu e nimic serios din tot ceea ce mi-ai spus..nu-mi ramane altceva de facut decat sa dau niste telefoane si sa aflu..eu m-am saturat pur si simplu..nu esti singura care spune ca e numita sa se ocupe de fan cluburile pe tara si care e numita si de baieti..de fiecare data cand a fost vorba de asa ceva,s-a dovedit a nu fi adevarat..o sa aflu oricum..nu vreau sa ma cert cu nimeni..
vreau doar sa inteleg..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:10 pm

dc nu exista nici un fan club in bucuresti? si ........ stie careva ce s-a intamplat cu acele formulare de la sfarsitul cartilor "Cartea 3SudEst", unde erau diferite intrebari la care trebuia sa raspundem si cik, dak trimiteam la adresa scrisa acolo, ne inscriam in fan club-ul lor?
intzelegetzi despre ce vorbesc?
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 38 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico