Acum este Vin Mai 03, 2024 12:25 pm

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est sau Animal X?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Yrynna » Vin Iul 22, 2005 3:24 pm

3SE sunt cei mai buni!N-ati obs k de cand animalelel nu mai colaboreaza cu baietii, n-au mai scos nici o melodie k-lumea? Mi-am luat albumu lor, din curiozitate&mi=am dat seama k l-am luat degeaba, n-are absolut nimic cool pe el.
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 10:06 am

Daca Hiena spunea peste tot ca Duta e un rahat...cum ar fi mai putut sa le mai compuna vreo piesa????????????
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 27, 2005 10:40 am

asta a spus-o dupa ce nu le-a mai compus...... din cate stiu yo :-s
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 11:36 am

Asta a spus-o dupa ce 3se au plecat de la M&M sau in fine dupa ce s-au certat 3se cu M&M.Hiena l-a "lucrat" pe Duta de fapt de aici s-au shi stricat relatiile dintre M&M shi 3se.Hiena a fost iubitul fetei lui Bobic(sheful casei de discuri)shi a incercat sa-l impinga pe Duta la o cariera solo,ce spera el sa duca la ruperea 3se.Sau oricum dorea ingroparea 3se in anonimat.Ce Duta acum e prost sa mai ia in brate sharpele??? :x :x :x :x
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 27, 2005 11:38 am

si de ce ar fi vrut sa distruga trupa?! :shock: le era frik sa nu le ia inainte?!?! oricum nu vor ajunge niciodata la nivelul 3se!!!
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 11:44 am

Shtiu ,dar animalele nu shtiau asta, tocmai ce cashtigasera premiul MTV Europe ,shi se credeau mari shi tari. :x :x :x :x
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Sâm Aug 27, 2005 12:55 pm

eu nu cred ca Hyena a vrut sa-l impinga pe Laur spre o cariera solo din invidie.Lucruri nu stau chiar asa.Nu stiu... parerea mea este ca numai ei stiu ce s-a intamplat cu adevarat.
M&M are singura vina in toata povestea asta ,totul era din interes,Bobic ala e un nemernic care nu se mai satura de faima si bani. :roll:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Aug 27, 2005 1:50 pm

Ce faima, shi ce bani???El se lupta pentru sotia lui Christiana atat.Ca dupa aceea a intervenit povestea de amor dintre Hiena shi Catalina Bobic asta e altceva.Hiena a fost tot ,daca el a spus la Catalin Maruta ca Duta ar fi spus ca ishi baga...in fanii Animal x.Asta ca sa atate fanii animalelor impotriva 3se.Deshi ar fi fost justificat sa le spuna vreo Duta ,doua fanilor animalelor,dat fiind ca aceia au injurat-o pana shi pe mama lui.Dar Duta nu ar fi folosit niciodata un astfel de limbaj.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Aug 27, 2005 3:44 pm

si eu asa stiam povestea dintre baieti si ax cum stie ilica :?
Elle
 

Mesajde madalina_3se » Sâm Aug 27, 2005 10:23 pm

pai daca spuneti ca numai animalele sunt de vina, atunci cum va explicati plecarea si celor de la Dj Project de la M&M?
E cam dubioasa treaba cu M&M.Raman in continuare la parerea ca Bobic e de vina si ca din cauza lui s-au intamplat toate astea,fiindca au existat interese. :x
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 12:37 pm

Dj project au plecat pentru ca nu mai erau promovati mai deloc.Animal x shi 3se erau promovati pentru ca o promovau shi pe Christiana,cu turneele ma refer,caci altfel nu i-a promovat doar pe Animal x.Iar cu promovarea Animal x am explicat.Nu era Hiena cu, Catalina nu mai erau atatea probleme.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde killer » Dum Aug 28, 2005 2:31 pm

E o placere sa bati campii.Ce legatura are Dj Project cu 3se?3se au plecat fiindca nu erau promovati,au trebuit sa-si faca videoclipuri din fonduri proprii si sa finanteze productia albumui.Cat despre trupa cu x la sfarsit,au primit ce meritau. :P
Soarele urca deasupra unui macel.
killer
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Apr 20, 2005 7:14 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Aug 28, 2005 5:55 pm

Killer citeshte mesajul lui Madalina_3se!Iar despre partea cu Animal x ai dreptate. :evil: :evil: :evil:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 24, 2005 1:47 pm

ilica scrie:
Laurentiu a spus la TV Neptun tot ce era de spus despre animale


ce a zis? :shock:
Vizitator
 

Mesajde ilica » Lun Dec 26, 2005 12:04 pm

3SudEstBoys scrie:
Eu zi ca 3rei Sud Est isi iubesc fanii doar ca pe niste ascultatori fideli, nu mai mult, si consider ca asa si trebuie.
Iar pe Animal X, nu pot sa-i detest doar pt. ca au ales sa nu mai continue cu Laurentiu. A fost dezisia lor si cred ca au avut destul de mult de regretat de pe urma asta.

Poftim???????? :shock: :shock: :shock: Tu de asta crezi ca ii detest pe zoofili??? :shock: :shock: :shock:
Nu asta e motivul,daca era asta le detestam shi pe Candy,dar nu e cazul.
Ii detest pe zoofili pentru ca au incercat sa ii distruga pe 3se. :evil: Daca nu shtiati Hiena era iubitul Catalinei(parca ii spune)Bobic,adica fata lui Costel Bobic,sheful Music&Music.Eh de cand a devenit el iubitul ei,au inceput Music&Music sa incerce sa ii "scufunde"pe 3se.Se incerca ,ca 3se sa fie in umbra Animal x.Chiar imi amintesc ca la sfarshitul anului...2003,din cate tin minte,cand toate cazsele de discuri ishi spuneau trupele ce au vandut cel mai mult,Music&Music au spus ca ei au siguranta vanzarilor bune in Animal...Pix,shi nimic de 3se.Oare chiar vindeau mai bine Animal Pix?!Sa fim serioashi...Daca ne gandim ca IMEDIAT dupa ce Duta shi-a luat mainile de pe Animal Pix aceshtia...au inceput sa aiba vanzari dezastruase...cred ca e clar cine vindea mai mult.
Dupa aceea tot cand se cam rupsesera legaturile intre Music&Music shi 3se,a ieshit la suprafata ca Music&Music vroia sa-l lanseze solo pe Duta,evident ca ei ishi doreau ca astfel sa distruga trupa 3se.
Dupa ce 3se au facut inteleapta mishcare de a pleca de la Music&Music,renuntand shi la procentele din Music&Music pe care le detineau,doar sa scape,s-a vazut caderea casei de discuri.
Sa numai zic ca Hiena il facea albie de porci pe Duta in perioada asta cat era la Music&Music(de era iubitul fetei shefului),ca Duta le-ar fi luat prea multi bani,ca e un rahat,chestiile astea le shtiu din sursa sigura.Dupa aceea la un an au plecat shi zoofilii,de ce?!Pentru ca tatal Catalinei Bobic vroia ca Hiena sa renunte la trupa shi sa ramana cu fata lui,dar cum Hiena nu statuse cu Catalina decat din interes...a shi parasit-o,shi pentru ca shi-a dat seama ca numai ar fi nimeni atat de prost sa investeasca in ei...au plecat.

Acum sa zic ce imi amintesc din ce spusese Duta in emisiunea de pe TV Neptun.Emisiunea este aceashi in care 3se i-au descoperit pe zoofili.Gabi Badila(prezentatoarea emisiunii)este buna prietena cu baietii,ea este aceea care i-a rugat pe 3se sa ii ajute pe zoofili.zoofilii au venit la ea,i-au arataa cum danseaza,ei i-a placut,ei au spus ca sunt mari fani 3se iar ea a decis sa ii invite intr-o emisiune unde sunt shi 3se, poate ii ajuta baietii de la 3se.Asha a shi fost dupa cum bine shtim.
In editia aceasta a emisiunii erau invitati 3se shi Refflex.Bineinteles ca a ajuns vorba shi despre intreruperea colaborarii dintre zoofili shi Duta.Iar Duta a spus ...printre randuri,ca ar fi dezamagit ca zoofilii l-au injunghiat pe la spate shi...ce mai...a confirmat...tot ceea ce cam shtiam deja.Totushi o persoana pe care o primeshti in casa ta,o ajuti muuult mai mult decat ar merita,cu prima ocazie iti da in cap. :x Bine Duta are prea mult bun simt ca sa zica tot asha...ca nenorocitii aia il faceau albie de porci,incercau sa distruga 3se,sau cel putin sa faca ca 3se sa fie sub Animal Pix.Dar era totushi destul de clar.Din pacate nu imi prea mai amintesc exact cum a spus,pentru ca a fost acum 2 ani deci...am cam uitat. :oops: Dar am sa incerc...poate,poate conving prezentatoare(care e foarte de treaba)sa imi8 dea shi mie inregistrarile emisiunilor in care au aparut 3se.
In concluzie...cred ca e clar de ce nu imi plac zoofilii. :x
Motivul oricum CLAR nu este acela ca l-au parasit pe Duta,in primul rand din cate shtiu eu ...Duta nu a mai vrut sa colaboreze cu ei. :roll:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Dec 26, 2005 12:10 pm

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Aq k...stiti toti ce s-a intamplat, ce mai spuneti despre zoofili? Yo tt la cl aia am ajuns: HUO,RUSINE animal shimX :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Dec 26, 2005 4:53 pm

ok sunt animalele de vina ,dar cum ramane cu Bobic?... ala nu-i deloc usa de biserica.Cine l-a cunoscut stie ce fel de ''om'' este.Eu nu cred ca asta nu a avut nici o vina in tot ceea ce s-a intamplat.Vroia cu toata taria sa-i desparta pe 3se fiindca si-a dat seama ca nu-i poate manipula asa cum vroia el. :x daca cu animalele a facut ce-a vrut (a cuplat-o pe fiisa cu Hiena...pt.ca el a format aceasta relatie,nu Hiena din interes),cu baietii nostri nu au reusit.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Dec 26, 2005 6:55 pm

De Bobic nu stiu mare lucru, dar important este faptul k, desi multa lume a incerkt sa-i desparta, 3SE a reusit sa ramana impreuna si nu s-a despartit din kuza unor prosti kre nu aveau ce face :!: :!: :!:
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Dec 26, 2005 7:50 pm

RESPECT 3 SUD EST PT TARIA DE CARACTER KRE AU AVUT-O SI O AU IN CONTINUARE !!!
spre deosebire de altzii nu s-au lasat influentzatzi si nu s-au despartzit!
pt motivul kre l-a spus ilica nu-i mai suportam pe animale.... intr-adevar

am 2 nelamuriri... ce se mai aude de Music&Music? si dc se laudau k music&music este casa celor de la 3se.... knd defapt patronul este(sau a fost.. k nush dak mai exista aceasta casa) Bobic......?
Vizitator
 

Mesajde ilica » Lun Dec 26, 2005 9:47 pm

madalina_3se scrie:
ok sunt animalele de vina ,dar cum ramane cu Bobic?... ala nu-i deloc usa de biserica.Cine l-a cunoscut stie ce fel de ''om'' este.Eu nu cred ca asta nu a avut nici o vina in tot ceea ce s-a intamplat.Vroia cu toata taria sa-i desparta pe 3se fiindca si-a dat seama ca nu-i poate manipula asa cum vroia el. :x daca cu animalele a facut ce-a vrut (a cuplat-o pe fiisa cu Hiena...pt.ca el a format aceasta relatie,nu Hiena din interes),cu baietii nostri nu au reusit.

Bobic...s-a purtat bine(din cate shtiu)cu 3se pana la intrarea in "scena"a zoofililor.Cum au aparut zoofilii...lucrurile au luat-o razna.Iti spun sincer...nu vad ce interes ar fi avut Bobic sa ii desparta pe 3se,eu cred ca a incercat sa o faca la cererea lui Hiena.
Nu prea vad de ce Bobic ar fi vrut sa ishi "cupleze"fata cu Hiena.Cred ca asha a zis Hiena ca a fost,dar nu cred ca asha a fost.

Se spunea ca Music&Music este casa de discuri ce apartine baietilor de la 3se...pentru ca erau actionari/asociati la aceasta.S-a lansat sa se creada asta pentru ca Music&Nusic sa cashtige mai mult capital de imagine,mai multi oameni sa fie curioshi ce este cu aceasta.Daca se lansa ca o simpla noua casa de discuri...le era mai greu sa se faca cunoscuti.
Vorba lui Hiena...la Music&Music a mai ramas doar Cristiana ,piatra de temelie. :lol:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mar Dec 27, 2005 12:10 am

lua banii de pe urma vanzarilor si crede-ma ca stiu care era jocul lui Bobic.Asta era principalul sau interes -faima si averea-.

aparent s-a purtat bine.De ce a vrut atunci o cariera solo pt.Laur? :x
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Dec 27, 2005 12:24 am

Ti-am spus,cred ca Hiena vroia ca Duta sa aiba cariera solo pentru a distruge trupa nr 1 din Romania,3se.Principalii lor rivali.
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mar Dec 27, 2005 10:22 am

Asta era pe vremuri, k zoofilii sunt departeeeeeeeeeeeee de-a fi cea mia buna trupa din tara;va dati seama k 3SE aramas tot pe lucul1 si asa va fi mereu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Dec 27, 2005 10:57 am

nu cred k asta e singurul motiv..... Bobic presupun k e om in toata firea, dc s-ar pune la mintea lu' fii-sa?!??!? cu sigurantza mai e ceva la mijloc....
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Dec 27, 2005 12:29 pm

Eu cred ca daca fica lui ii spunea ca vrea ceva...cred ca incerca sa faca.Totushi fata asta nu e tocmai mica,shtia ea cum sa spuna incat tatal ei sa faca ca ea.O mai invata shi Hiena,care e expert la manipulat.
Un argument in plus pentru varianta ca vina le-a apartinut zooofililor,este acela ca acum numai e nici o problema intre Music&Music shi 3se.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Facebook [Bot] şi 19 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico