Acum este Dum Mai 05, 2024 8:55 pm

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est sau Animal X?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde crazy_girl » Joi Oct 19, 2006 11:57 am

ImagineNoroc ca te avem pe tine sa ne deschizi ochii, asa-i?Ma bucur ca ne-ai zis ca stai acasa cu Laurentiu. Apropo: Ianula ce mai face? Imagine

aa.. si ca sa nu uit, draga "romanule":
"siau"? "si-au" poate...
"daasta"? n-am auzit cuvantul asta :?
"ca nu sunt asa sfintii 3se" poate cu un "i" :)
"ide" :?: idee cu doi "e" poate ai vrut sa spui.. :)

ImaginePACE PE PAMANT!
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 12:15 pm

Þi-am gãsit CÂTEVA dintre greºeli,mai sunt,chiar ºi dupã ce a mai corectat ºi Adela.Dacã le corectam pe toate deja nu se mai înþelegea nimic din mesaj.
Am mai spus cã nu sunt fan 3SE.Pur ºi simplu ºtiu când o persoanã meritã respectatã, ºi când nu.L-am apãrat pe Duþã pentru cã,cel puþin în aceastã problemã este acuzat în mod absurd,fãrã a exista vreo dovadã împotriva lui.Iar cum el nu este aici pentru a se apãra,mi se pare de bun simþ sã o fac eu.
Fanii 3SE nu sunt orbi,din contrã.Îi "taxeazã" pe 3SE atunci când greºesc,da' doar atunci când chiar greºesc, nu când susþine cineva cã au greºit.
Mã vãd nevoitã sã mã repet,nu te poþi preface atât de mult,atâta timp.Sunt convinsã cã este foarte "nice" ºi acasã.Chiar presupunând cã mai înjurã câteodatã,este om.Toþi mai greºim,da' ceea ce el face acasã,nu ne priveºte.
Am auzit asta cã ar înjura fanii animalelor de la acea fanã animal x ce a intrat în direct la Mãruþã.Mi se pare mult prea absurd sã stea el sã întrebe toþi oamenii din jur dacã sunt fani animal x,ºi pe cei care sunt fani animal x sã îi înjure.În primul rând sã nu uitãm cã el dupã concerte e înconjurat de fani.Acei fani l-ar auzi cum îi înjurã pe fanii animal x.Dacã îþi aminteºti,chiar Mãruþã a întrebat cum se poate asta,cã doar nu fanii animal x au scris în frunte cã sunt fani animal x.Este ceva absurd,nici nu are sens sã mai dezvoltãm subiectul.
Nu sunt un geniu,da' nici nu mã las dusã cu vorba.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde animalutulx » Joi Oct 19, 2006 12:26 pm

oricum stiu ca laurentiu iti spune ce sa scri.cand i-l mai vezi sa ii spui ca nu o sa scape asa usor.ca animalele vor mai spune multe.
hai...adios.... :evil: :x
Avatar utilizator
animalutulx
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Oct 18, 2006 8:31 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Joi Oct 19, 2006 12:28 pm

ImagineHai pa ca te-ai ofticat Imagine

Cata minte poti sa ai....auzi: "stiu ca laurentiu iti spune ce sa scri" Imagine
Haidi pa.. ca spui niste lucruri... Imagine
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 12:40 pm

Nu îmi spune Duþã ce sã scriu,nu sunt marioneta nimãnui.Spun/scriu doar ceea ce gândesc.
Dacã voi avea reala plãcere de a îl întâlni,nu îi voi spune asta,pentru cã e o prostie.Cel mult i-aº spune sã nu se ia dupã persoanele cu minte puþinã,sã le ignore cãci nu meritã atenþie.ImagineDa' dupã câte se vede,el ºtie deja asta,ºi acþioneazã în consecinþã.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DonHacker » Joi Oct 19, 2006 2:12 pm

Membrii trupei Animal X s-au prezentat la Tonomatul DP2 cu scopul declarat de a distruge `mitul ca Laurentiu Duta e o persoana nice`, conform afirmatiei lui Serban. De-a lungul emisiunii, ei au adus diverse argumente in favoarea ideii ca fostul lor compozitor si amic, devenit inamicul numaru’ unu, le tot pune bete in roate de trei ani incoace.

Laurentiu impreuna cu Lucian Mitrea, Radu Groza, Emil Burloiu, Corneliu Ladin si Marius Mates (cei mai importanti impresari din tara, conform Animal X) au pus la cale un complot prin intermediul caruia le impiedica pe animalute sa mai desfasoare concerte prin tara, dupa cum a afirmat Hiena. Printre metodele folosite de acestia se numara raspandirea de `zvonuri false pe piata muzicala`, zvonuri referitoare la tarifele percepute de Animal X si la pretentiile pe care le are trupa fata de organizare si impiedicarea colaborarilor intre trupa si artistii pentru care compune `Sarpe` (porecla data de Animal X lui Laurentiu Duta). Asa explica ei si faptul ca piesa `Ca la inceput` e interpretata pe album cu Anna Lesko, iar in videoclip cu Corina. Conform declaratiilor lui Serban, Duta ar fi amenintat ca nu mai compune pentru Lesko daca participa la filmarea clipului. El nu a putut explica, insa, de ce compozitorul nu s-a opus de la inceput colaborarii artistei din Basarabia cu trupa sa.
Sursa.Best Music
DonHacker
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 188
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 9:08 am
Localitate: X Studio
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 2:41 pm

Da,o ºtire în care se spune ceea ce au declarat animalele.Nu vãd ce încerci sã arâþi cu asta.Am vãzut toþi emisiunea,ºtim ce au spus animalele.Plus cã cine nu a vãzut,a putut sã îºi dea seama din citatele pe care tot le-am dat din emisiunea respectvã.
"Laurentiu impreuna cu Lucian Mitrea, Radu Groza, Emil Burloiu, Corneliu Ladin si Marius Mates (cei mai importanti impresari din tara, conform Animal X) au pus la cale un complot prin intermediul caruia le impiedica pe animalute sa mai desfasoare concerte prin tara".Am mai spus,ei sunt impresari,e firesc sã lupte pentru trupele lor ºi sã îi doarã fix în cot dacã Animal x au concerte sau nu.Ce ar vrea animalele,ca atunci când Lucian este sunat pentru Blondy, el sã spunã cã nu,mai bine sã îi ia pe Animal x?Este absurd,niciun impresar întreg la minte nu ar face aºa ceva.Fiecare manager îºi apãrã artiºtii sãi,nu mai ºtiu eu ce artist ce nu are manager.Dacã ei sunt aºa de buni,ºi de doriþi,precum ei susþin,nu au nevoe de cel mai bun impresar din România pentru a avea concerte.ªi bine cã mi-am amintit,cã ei spun cã din cauza lui Duþã nu i-a luat Lucian.Iar îmi aratã bãieþii cã stau foarte prost cu memoria.Au uitat când râdeau de Andreea,ºi spuneau cã articolele cu ea sunt plãtite.Iar când Mãruþã le-a zis ceva de ea,ei ziceau cã ce le spune lor de din astea,lor sã le spunã de artiºti adevãraþi,ºi alte comentarii d-astea foarte urâte la adresa Andreei.Pãi dacã îi lua Lucian...cred cã dormea pe scãri.Imagine
Oricum,e bine cã cei din presã au sesizat cã au fost multe lucruri pe care nici mãcar nu au fost capabili sã le argumenteze,ce sã mai vorbim de dovedit.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 4:37 pm

animalutulx scrie:
da.siau gasit ele sa imi gaseasca toate greselile.dar bine......lily e fan.....daasta il apara atat.toti fani 3se sunt orbi.o sa vedeti voi ca nu sunt asa sfintii 3se.nu esti tu asa desteapta.nu ai ide cate a facut laurentiu.nu ai ide cat injura ala acasa si pe fani animal x.


Bah tu te iei de mine in lipsa mea si ma mai faci si oarba pe deasupra?Imagine
Poate iti iei un DOOM2 in capatana.Imagine

Cat despre ceea ce spui tu...eu iti dau dreptate in unele lucruri.Nu are rost sa incep sa spun ce stiu si eu ca imi iau BAN.ImagineChiar daca sunt fana 3se nu sunt oarba,Domane fereste!!!ImagineNu am poster cu ei in baie sa-i privesc in timp ce fac dush,nu le inchin rugaciuni si alte chestii.ImagineDoar ca imi place muzica lor.
O singura chestie...nu cred ca Animal X cauta reclama prin acest scandal.Altfel cum se face ca ei apar destul de des in revistele de specialitate si 3se chiar deloc!? :roll: Asta e o tampenie.Daca Animal X inventau tot ce au spus....Duta avea marele drept de a-i da in judecata si sa-si ia bani frumosi din proces pt injurii si alte chestii.Insa cum ei nu abereaza...ImagineDuta isi cam vede de treburi.Imagine
In fine...sunt fana 3se.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 8:54 pm

Adela scrie:
nu cred ca Animal X cauta reclama prin acest scandal.Altfel cum se face ca ei apar destul de des in revistele de specialitate si 3se chiar deloc!? :roll: Asta e o tampenie.Daca Animal X inventau tot ce au spus....ImagineDuta isi cam vede de treburi.Imagine
In fine...sunt fana 3se.Imagine

Nu ºtiu prin ce reviste îi vezi pe Animal x,eu nu i-am vãzut decât în "Bravo",în ultimul timp.Se ºtie bine cã "Bravo" au o relaþie foarte strânsã cu Animal x,aºa cã mã impresioneazã mult prea puþin.În timp ce fanii 3SE...se ºtie ce tratament au primit din partea acestora.Aºa cã nici nu mã aºtept ca prea curând sã îi vãd pe acolo pe 3SE.Iar prin alte reviste...nu prea îmi amintesc sã îi fi vãzut.Prin ziare tot aºa mai deloc,mult mai des am dat de 3SE.Chiar acum este în "Spy" un interviu cu Laurenþiu,iar Viorel este în "Star".Animal x pe unde sunt?
Animal x nu prea mai sunt bãgaþi în seamã,marea lor problemã este cã nu prea îi mai invitã nimeni în emisiuni.Hai sã ne gândim de câte ori a apãrut Corina cântãnd piesa asta,ºi de câte ori Animal x.Existã o discrepanþã clarã.Ei au nevoie sã fie invitaþi în emisiuni,iar un scandal e perfect pentru asta,mai ales atunci când te legi de cineva care este foarte apreciat.Plus cã deja numele lor începea sã se îndepãrteze de cel a lui Duþã,ºi...nu prea mai erau atât de interesanþi.Aºa readuc în atenþie relaþia lor cu Duþã,plus cã sunt bãgaþi în seamã.Prinde foarte bine scandalul în România,ºi pe semne cã ei au observat asta.
Adela scrie:
Duta avea marele drept de a-i da in judecata si sa-si ia bani frumosi din proces pt injurii si alte chestii.Insa cum ei nu abereaza...

Duþã nu îi bagã în seamã pentru cã e deºtept,în primul rând."Cine se scuzã, se acuzã"dacã era real,venea imediat sã spunã cã nu...vai...el n-ar face în veci aºa ceva,etc.Pe când aºa el ºtie cã ei mint,ºi ºtie cã ei vor doar reclama,aºa cã dacã i-ar bãga în seamã, ar face exact ceea ce vor ei.Plus cã el chiar face ceva,nu stã doar acasã ºi se uitã la desene animate.Are zeci de concerte,tre' sã compunã,are album de lansat cu 3SE,nu are timp de aºa ceva.Oricum el nu e genul de persoanã certãreaþã,care sã vinã la Tv ºi sã þipe de mama focului la mai ºtiu eu cine.El e un bãiat cu bun simþ ce preferã sã stea departe de un scandal ce nu îl priveºte.ªtie bine care e scopul acestuia,este absurd sã se implice în bâlciul creat.
Proces?Cred cã glumeºti.Asta e soluþia cea mai proastã,pentru cã aºa animalele obþin publicitate din plin,iar Duþã petrece ceva ani buni prin tribunale pentru a obþine un verdict.ªtiu eu ce e aia un proces,poate sã þinã ºi 10 ani.Oricum,calomnia,din câte ºtiu, ori s-a scos,ori urmeazã sã fie scoasã,pentru cã este mult prea greu de stabilit.Aºa cã nu are de ales,trebuie sã îi lase sã îºi facã jocul murdar.
Repet,dacã animalele aveau dreptate,puteau sã dovedeascã,ºi nu îºi schimbau spusele din 10 în 10 minute.
Au minþit,au aruncat cu noroi într-un om ce le-a fãcut mult bine ºi...o sã fie "rãsplãtiþi" pe mãsurã.Sã nu uite cã la fel au pãþit ºi cu Music&Music.Credeau cã sunt invincibili,l-au "aranjat"pe Duþã,el a tãcut ºi a plecat,fãrã sã facã scandal,fãrã sã spunã ceea ce ºtia prea bine.Iar apoi "invincibilii" au ajuns sã se întoarcã la el,sã îi primeascã înapoi.Plus cã,din câte spun ei(eu nu îi cred,mint prea mult)acum au ajuns cum erau 3SE dupã ruperea de Music&Music,cu uºi închise.Când erau ameninþaþi cã vor fi daþi în judecatã dacã mai au vreun concert fãrã aprobarea Music&Music,iar evident cã aceia nu intenþionau sã le dea concerte.Doar cã în acel caz 3SE au ºtiut cum sã îºi facã iar loc,prin piese foarte bune.Sã facã asemenea ºi Animal x.O sã îºi primeascã "rãsplata" ºi acum pentru ceea ce fac.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:06 pm

Lily sa le faci referate din astea la aia de 14 ani.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:11 pm

Nu sunt referate,este realitatea.Cine nu vrea sã o vadã...sã fie sãnãtos."Nu existã orb mai mare ca cel ce nu vrea sã vadã".Imagine
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:13 pm

Daca as fi una care nu stie cu ce se mananca 3se,as zice.Dar tu stii bine ce-mi poate pielea. :) Asa ca trimite ce ai scris mai sus ca mesaj de bun-venit celor noi pe forum. :)


Aaaa....sunt sanatoasa. :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:16 pm

Da,dar în cazul ãsta ºtiu eu mai multe.Imagine
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:18 pm

Nici chiar asa.ImagineDaca n-as fi in tema as sta in randul 3 din amfiteatru.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:21 pm

Treaba ta unde ai sta.Oricum lucrurile sunt prea clare pentru a continua pe tema asta.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:21 pm

Pt mine....cu siguranta. :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:24 pm

ªi pentru mine.Dovezile spun tot,ce spune ''x''... e irelevant.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:28 pm

Ce inseamna dovezi pt tine?Imagine3 articole de ziar?ImagineFac jurnalism...sursele tale sunt verificabile?ImagineDe ce sa cred ca ce se scrie in ziare in favoarea lui Lau e adevarat?Asta inseamna ca pot crede si ce scrie in defavoarea lui.ImagineCare e diferenta?
Ultima oară modificat de Kisss pe Vin Oct 20, 2006 12:17 am, modificat 1 dată în total.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:34 pm

Lily scrie:
Hienã a recunoscut cã a fost iubitul Cãtãlinei,ºi a spus cã Bobic le-a promis cã o sã le vinã de hac.Plus cã în "Academia Caþavencu" era un citat,nu îºi dãdea cineva cu presupusul.Cât despre articolul în care animalele se legau de albumul 3SE...chiar tu ai dat copy&paste de pe acel chat.Totul este dovedit,nu sunt doar vorbe.

Am mai explicat cum stã cu acele articole.Poþi sã crezi ce se scrie in defavoarea lui Duþã,dar nu e recomandat sã crezi fãrã ca el sã confirme acele articole.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:34 pm

Aici nimeni nu se bate.Am vb civilizat. :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Joi Oct 19, 2006 9:38 pm

S-a vb civilizat,dar fara un rost anume,pt ca e evident ca amandoua aveti surse sigure,care se contrazic in "declaratii" => ca adevarul este la mijloc,ca intotdeauna. :wink:
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:41 pm

În cazul ãsta nu e la mijloc,îmi permit sã spun.Adevãrul se aflã la cine poate sã dovedeascã ceea ce spune.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:43 pm

Imi poti scrie dovezile tale cu alineat si sa mi le notezi cu 1,2....?Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Oct 19, 2006 9:47 pm

Adela scrie:
Imi poti scrie dovezile tale cu alineat si sa mi le notezi cu 1,2....?Imagine

Nu.Citeºti mesajele mele anterioare ºi înþelegi.Imagine
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:53 pm

Ma faci sa rad.Imagine
Incearca sa-ti focalilezi gandurile,argumentele intr-o singura idee(CLARA daca se poate)ca sa te pot intelege.Si daca se poate asta,cu un anumit obiectivism.Nu fraze demonstative,avand ca suport calitati sufletesi si morale pe care consideri tu ca le are Duta.Daca stau sa citesc un singur referat al tau,in mare nu contine o idee clara ci doar o trecere esuata de la o idee la alta,ceea ce nu demonstreaza nimic.Apa de ploaie.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Facebook [Bot] şi 23 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico