Acum este Sâm Apr 20, 2024 8:50 am

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est sau Animal X?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alinasudest » Lun Feb 21, 2005 9:16 am

:oops: imi pare rau k i-am luat apararea ioanei!
n-am stiut k ea era de fapt o impostoare! :shock:
un mesaj pt ioana:"de ce ne minti?"
o sa ma informez si eu in legatura cu <presedinta > f.c. national 3se

:o
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

CONFRUNTAREA FANILOR!!

Mesajde alinasudest » Sâm Mar 05, 2005 2:29 pm

Ati vazut ce scria in VIP :twisted: ???
cica fanii celor de la animal "pix" il vorbesc de rau pe Laurentiu :twisted: ii zic<<panarama de duta>> :evil: <<escroc>> :evil:
ce parere aveti??
mie mi se pare ca fanii animalelor au dat dovada de lipsa de fair-play,si nu numai;ar trebui sa invete sa PIARDA!! :-#
astia cred ca sunt invidiosi pe succesul celor de la 3se si s-au gandit ei:<hai sa-i stricam putin imaginea lui duta> [-X
eu cred ca ar fi bine sa-si vada de treaba lor!!
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Re: CONFRUNTAREA FANILOR!!

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 05, 2005 7:41 pm

alinasudest scrie:
Ati vazut ce scria in VIP :twisted: ???
cica fanii celor de la animal "pix" il vorbesc de rau pe Laurentiu :twisted: ii zic<<panarama de duta>> :evil: <<escroc>> :evil:
ce parere aveti??
mie mi se pare ca fanii animalelor au dat dovada de lipsa de fair-play,si nu numai;ar trebui sa invete sa PIARDA!! :-#
astia cred ca sunt invidiosi pe succesul celor de la 3se si s-au gandit ei:<hai sa-i stricam putin imaginea lui duta> [-X
eu cred ca ar fi bine sa-si vada de treaba lor!!


lipsa de caracter...... nu merita sa ne coboram la mintea lor pt a-i judek. credetzi-ma!
Vizitator
 

Mesajde olteanu dan » Vin Mar 11, 2005 11:05 am

na-ti vazut ce album au acum animalele?O tampenie.Si mai spun de duta.Vai s-amar de capu' lor, ca au ajuns de tot rasul.Nesimtiti.O sa le de-a 3se peste nas cu noul album.Dupa ce o sa le compare sa vedem daca mai au atata tupeu. :x
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Mar 15, 2005 10:56 am

Animalele alea sunt ofticate de nu mai pot ca nu-i pot ajunge pe mentorii lor---3rei-Sud-Est!!!
Sfatul meu pentru ei ar fi sa nu aspire la un loc pe care nu-l merita si la care cu siguranta NU pot ajunge pe propriile forte, pentru ca,(virgula ,)CADEREA VA FI IREVERSIBILA si IRECUPERABILA!! (parerea mea!)...asa ca sa stea frumos in bancuta lor si sa-si vada de treaba lor, dar mai ales sa nu-si mai bata limba-n gara degeaba la adresa "PARINTILOR LOR"!
...ca...sa fim seriosi...daca nu-i ajuta 3se (in speta, Laur) nu ajungeau nici pana la genunchiul broastei!
Detest persoanele care dupa ce se vad ajutate, uita de unde au plecat! RUSINE SA LE FIE!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Mar 15, 2005 3:52 pm

olteanu dan scrie:
na-ti vazut ce album au acum animalele?O tampenie.Si mai spun de duta.Vai s-amar de capu' lor, ca au ajuns de tot rasul.Nesimtiti.O sa le de-a 3se peste nas cu noul album.Dupa ce o sa le compare sa vedem daca mai au atata tupeu. :x

mda... prima oara cand am ascultat albumul mi s-a parut bun , dar cand a trebuit sa-l ascult inca odata parca imi era scarba(nu trebuia sa arunce prietena mea banii pe album)... nu stiu de ce , dar nu am putut sa-l mai ascult inca odata (chiar si prietena mea cea mai buna, "big-fan-animal x" , nu l-a putut asculta :lol: ) ... e asa de banal , fara nimic special... nici macar sa dansezi nu prea poti pe melodii..
Elle
 

Mesajde olteanu dan » Mie Mar 16, 2005 2:12 pm

Ma bucur ca si fanii lor si-au dat seama ca fara Duta nu prea mai este nimic de capul lor;Acum AnimalX este doar o umbra foarte intunecata a ceea ce au fost acum cativa ani cand cantau in deschiderea concertelor 3se.Probabil ca peste ceva timp nici nu va mai exista trupa asta....Apropo,am auzit din surse cat se poate de sigure ca melodia lor "pe net" e copiata de pe afara.Soarta :wink:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cucutza » Sâm Mar 19, 2005 12:17 pm

mai, eu nu inteleg. voi va plangeti ca fanii animal x il vorbesc de rau pe duta... dar voi ce faceti? m-am uitat si eu pe astea 3 pagini si toti fanii 3se care vorbeau de animal x ii injurau.... pai asa se face? daca chiar va deranjeaza si va credeti superiori lor ar trebui sa-i lasati sa vb singuri. eu sunt fana animal x si cred ca albumul lor este destul de bun dupa ce au stat pe tusa un an si jumatate si apoi s-au apucat sa compuna singuri. si poate ca serban a fost "nesimtit" dar sunt sigura ca a avut el un motiv,si cred ca stiu si care.... duta le cerea prea multi bani pt ceea ce le compunea. asa ca nu va mai ambalati atata, pt ca duta nu e asa de sfant precu ii place lui sa para... :roll:
cucutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:10 pm
Localitate: rm valcea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 19, 2005 12:20 pm

si nu merita banii pe kre ii cerea??? yo cred k da

"de dorul tau" o fii n-o fii copiata; dar vorba cuiva "asta e, mai seamana melodiile intre ele, este imposibil sa compui ceva si sa nu semene macar un pic cu ceva din lumea asta!"

yo zic s-o lasam balta, si sa nu-i mai comparam pe 3se cu animal x, chiar nu merita, se vede foarte clar cine este mai bun in ceea ce face
Vizitator
 

Mesajde cucutza » Sâm Mar 19, 2005 12:33 pm

draga, te asigur eu ca "de dorul tau" e copiata. poate ca meritu banii, dar totusi am impresia ca exagerau. eu am auzit de 80% din incasari.... mie imi place muzica celor de la 3se, as fi cinica sa nu recunosc, dar in cazul asta trebuie sa tin cu animal x.... daca s-ar intampla la fel cu 3se tu n-ao face la fel? :?:
cucutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Mar 19, 2005 12:10 pm
Localitate: rm valcea
Puncte de reputaţie: 0

hai sa fim seriosi

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 19, 2005 1:58 pm

bine draga, cum zici tu.....e copiata, dar dak toate melodiile cu kre au avut succes, adik toate clipurile, au fost copiate atunci, iti dau cuvantul meu, k nu voi mai asculta niciodata 3se!
apropo, procentu' ala (80) e prea exagerat, nu crezi? dak tu pui botu' la toate zvonurile, si fara dovezi, atunci e rau :!:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Sâm Mar 19, 2005 7:05 pm

cucutza scrie:
draga, te asigur eu ca "de dorul tau" e copiata.

Dovedeste-o! De la cine e copiata? Sa te vedem :lol: .
Nu am zis ca fanii animal x ii vorbesc urat pe 3SE. Ziceam ca au ajuns in halul sa ii ameninte cu bataia :x .
Elle
 

Mesajde Mirabella » Dum Mar 20, 2005 10:50 am

Draga Cucuta, spune-mi si mie dupa cine/ce este copiata piesa "De dorul tau"?? hmm?? zi-mi si mie...ca eu nu am auzit nici o piesa care sa-i semene!
Si chestia aia cu procentul de 80%...hai s-o lasam balta...prea bate la ochi!! nu crezi??
Si sa nu incerci sa-l ponegresti pe Laur in fata noastra, ca-ti spun eu ca nu merge!! Ai inteles??
I-auzi comedie aici...auzi...dar tie ti se pare corect ce-au facut Animal x?? ...ca dupa ce s-au vazut ajutati de mentorii lor, 3se, (in speta, Laur), au inceput sa-i vb. de rau pe unde au putut si cum au putut ei mai bine!! e bine ce au facut, nu??Chiar daca-ar fi asa cum spun ei (Animal x),nu ar fi trebuit sa-i vb de rau pe 3se, macar in amintirea prieteniei care odata i-au legat si pt. respectul care se cuvine celor 3rei din partea - Animal x!...pt. ca daca cineva te-a ajutat candva...trebuie sa fii recunoscator indiferent de consecinte si de gradul de "prietenie" care se afla cum intre ei!(3se & Ax)!...eu asa cred ca-i ADEVARAT & CORECT!
Daca aveti ceva impotriva in legatura cu ce am spus, CONTESTATI-MA :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

nu graiesti bine

Mesajde Vizitator » Dum Mar 20, 2005 7:35 pm

Mirabella scrie:
pt. ca daca cineva te-a ajutat candva...trebuie sa fii recunoscator indiferent de consecinte si de gradul de "prietenie" care se afla cum intre ei!(3se & Ax)!...eu asa cred ca-i ADEVARAT & CORECT!


hmm yo nu prea sunt de acord; laur i-a ajutat din placere, nu a avut nici o obligatzie; e adevarat k ar trebui k animal x, si chiar si fanii trupei, sa le ramana datori, dar ak cineva te ajuta dupa care itzi da in cap....... nici macar un salut nu merita sa-i mai dai adik vreau sa te contrazic la replik cu consecintzele :wink: :!:

NOTA: a nu se intzelege k sunt de acord cu AX de al vorbi de rau si urat pe Laur (asta dovedeste lipsa de caracter... dak laur ar fii vinovatul, ei ar fii trebuit sa dea dovada de superioritate si sa-l lase in pace)
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mar Mar 22, 2005 6:20 pm

Sunt de acord cu tine...ca Laur i-a ajutat din placere fara nici o obligatie dar vreau sa spun ca daca (prin absurd) LAUR ar fi vinovat, cei de la Ax ar fi trebuit sa il RESPECTE macar de dragul celor petrecute in trecut!...si nu am spus ca Ax trebuie sa se simta datori...NU! ...doar sa afiseze o nota de respect fata de cei care le-au acordat atata sprijin!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:29 pm

hei! kre dintre voi asculta si animal x? sincer! yo ascult, da' nu asa mult k inainte, nu mai au acelasi farmec.imi plac, dc sa nu recunosc, dar astept sa vad cum va fii urmatorul album, si dak o vor da in bara si cu acela atunci........ ma declar oficial "fan DECAT 3se", momentan a mai ramas o urma de AX, stitzi si voi k tzie greu sa vb urat despre cineva la kre ai tzinut ff mult
Vizitator
 

Mesajde Decron » Lun Mar 28, 2005 3:51 pm

cand spuneti animal x nu ma pot gandi decat la viermisorii aia gumati :) cu gust de fructe de padure.
Decron
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Oct 28, 2004 4:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mie Mar 30, 2005 4:19 pm

Hmm..! ya-myyy! (...adica ya-myyy pt. "JellyMania"...)
...si DA recunosc ca de cate ori ascult "pe net" pe la radio, nu ma pot abtine sa nu ma 'zbengui' prin casa! imi place ritmul acestei piese si as fii de-a dreptul ipocrita daca as nega acest lucru!...dar cand ii vad la tv. prefer sa inchid ochii si sa ascult DOAR piesa...ca daca-i deschid, imi amintesc cat sunt si au fost de ...ANIMALE....X!
Asta este! sunt sincera, spun ce gandesc!...si nu prea gandesc de bine despre ANIMALE...X! :)
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Mie Mar 30, 2005 5:55 pm

Sunt de parere ca e inutil sa vorbim despre ANIMAL X pe acest forum...nu merita...In plus riscam sa afle fan-cluburile animalelor...si va zic eu din proprie experientza...sunt senili...am fost anul trecut la o emisiune "TEO" ..la mare...si sunt de-a dreptul obsedatzi de ei...si asta datorita si lor..le-au dat numerele lor personale de mobile la toti fanii etc... Nu stiu ce parere avetzi voi ,dar asa ceva nu se face...Oricat de fani am fi trebuie sa le respectam viatza intima...Intr-adevar gestul pe care l-a facut hiena in revista "VIP" E INADMISIBIL....insa asta tine de educatzie...e clar nu are nici un fel de respect pentru persoana ce le-a facut muzica timp de atatzia ani...si nu orice fel de melodii,ci melodii de top...Oricum timpul va demonstra ca epoca ANIMALX va fii asociata doar cu perioada in care laur le-a compus.
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Mar 30, 2005 6:51 pm

:roll: La inceput e importanta imaginea , dar daca nu e nimic de capul tau , incepi sa faci muzica naspa: pierzi toti fanii(mai raman cateva obsedate care te plac pe tine, nu ceea ce canti).
Elle
 

Mesajde olga » Mie Mar 30, 2005 7:17 pm

"de dorul tau" e "copiata" dupa deja vu -i can`t stop....
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Mie Mar 30, 2005 7:19 pm

si inca ceva....Animal X is niste ratati.....parerea mea.....

Ai o atentionare deoarece ai scris 2 mesaje consecutive intr-un interval de mai putin de 2 ore.Data viitoare vei primi un avertisment. Elle
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Joi Mar 31, 2005 1:11 pm

hmm...tare mult as vrea sa ascult si eu melodia asta..."I can't stop"...sa constat eu cat de "copiata" este! :?
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Mar 31, 2005 3:35 pm

dea scrie:
Intr-adevar gestul pe care l-a facut hiena in revista "VIP" E INADMISIBIL....insa asta tine de educatzie...e clar nu are nici un fel de respect pentru persoana ce le-a facut muzica timp de atatzia ani...si nu orice fel de melodii,ci melodii de top....


ce gest?!?!?!?! :!: :?:
Vizitator
 

Mesajde dea » Joi Mar 31, 2005 10:31 pm

pai...intr-un numar de acum cateva saptamani a revistei "VIP" a aparut un articol in care se scria ca fanii ANIMALX il amenintza pe LAURENTZIU pe un site( www.muzica9.ro) ....la toate acestea hiena a raspuns sec cum ca fiecare are dreptul sa spuna ce gandeasca...incuranjandu-i asadar.Ca sa te convingi intra pe forum-ul adresei de mai sus.
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico