Acum este Vin Mar 29, 2024 7:37 am

Ora este UTC + 2


Cum puteti demonstra ca sunteti cu adevarat fani

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Cum puteti demonstra ca sunteti cu adevarat fani

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Ian 11, 2005 4:10 pm

Un thread unde sa va puteti mandri (sau nu) cu colectia voastra de albume si alte chestii legate te 3se, ce ati facut pt. 3se? :lol: De cand sunteti fani?
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Eu primu,nu

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Ian 11, 2005 11:12 pm

Eu Sunt Fan adevarat si innebunit dupa 3se ABIA din 2001 de la videoclipul "Te Voi Pierde", acesta a fost si primul album cumparat si spre rusinea mea cred ca ne-original (habar n-aveam ca sunt si falsuri, aceste fiind si primul album cumparat de mine), si asta cu banii de pe fondul scolii. De la acest album am absolut tot ORIGINAL si si pe suport CD si Caseta. Intre timp am facut rost de APROAPE toate albumele lor (in afara de Visul Meu prima versiune) si de orice material care s-a aflat pe site-u 3se (poze, videoclipuri, versuri), si un CD creat de mine SUPER marfa cu tot ce s-a putut gasi cu 3se, plus ca un intreg perete din casa (cel din spatele biroului) este plin de afise 3se, autografe. Dar cea mai mare COMOARA a mea este 3SudEstGirl, cara tot datorita baietilor am intanit-o, invitati la nunta obligat ca ii vom avea pe cei 3rei baieti, mai ales ca ea are si ceva pile (Presedinta de Fan Club) :D , da mai e mult pana acolo. URATI-NE SUCCES.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

:*

Mesajde 3SudEstGirl » Mar Ian 11, 2005 11:43 pm

Ashea deci.......Fac si eu o mica evaloare la statutul meu de presedinta a Fan Club-ului din Zalau :D. Trebuie sa recunosc ca puiu meu..m-a cam luat cu cd-ul lui , ala special care si l-a creat.(si eu am ceva de genul:P) ..Casete?? am cateva :( si alea cumparate de fratiorul meu(datorita lui am devenit fan 3SE, prin anul 1998-1999)..Am un portofoliu plin de articole si postere, foarte frumos(ce ma laud !!)...pana si mama s-a mirat cum de am avut atata rabdare sa-l fac.. :)), Autografele baietilor le am intr-o agenda care e tot timpul dupa mine in concerte..indiferent in ce oras se tine :D. Datorita baietilor de la 3SE am avut ocazia sa intalnesc niste oameni adevarati(aici se incadereaza si SudEstBoys) :P oricum ii multumesc Domnului ca-l am alaturi si pot zice ca , pe pamant e ingerul meu. Va pup
Aaaaa , din partea noastra (cum zice Mircea Radu ) "Iubiti-va mult ! " (celor care ne calcati pe urme :P)
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Ian 17, 2005 1:16 pm

Oaw..! Intradevar...UIMITOR de FRUMOS & ROMANTIC!!! Bravo voua..!!! Va doresc CASA DE PIATRA pentru atunci cand va veni momentul sa...."..o/il iei de sot/sotie pe....pana ce moartea va va desparti..!"
Cred ca cei 3rei baieti sunt foarte mandri ca au reusit asta si ca, sa zicem "cu ajutorul"lor v-ati cunoscut si chiar mai mult de atat....
Uite inca o dovada ( si inca una vie..!) ca 3rei Sud-Est reprezinta MUUULT mai mult (in vietile noastre..), decat MUZICA...
3REI SUD-EST REPREZINTA CHIPUL FRUMOSULUI IN MUZICA,O ATITUDINE-"ATITUDINEA 3REI SUD-EST"- ...UN VIRUS DE CARE TE LASI "contaminat" si nu regreti TOATA VIATA!!!


Cat despre albume...le-am avut aproape pe toate..! si spun "le-am avut" pt ca nu le mai am acum... :cry: (din motive obiective)...si-acum incerc disperata sa le cumpar din nou...!
Adica sunt interersata de reeditari de albume!(si nu asa oricum...) ...caci LE VREAU PE TOATE!!!
Si sa nu credeti c-am stat cu mainile in san...am sunat la casa de discuri a baietilor Music&Music si mi-a spus secretara ca NU se pot face reeditari de albume asa cum vreau eu (adica pe toate...de la debutul trupei si pana in prezent!), doar daca exista un numar de peste 50 de persoane care sa ceara acest lucru..! Asa ca acum sunt in cautare de "aceste persoane"...oricum sunt slabe sanse ca voi obtine ceea ce-mi doresc din tot sufletul..!
Daca poate cineva sa ma ajute in sensul asta...il rog din suflet sa o faca...!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Ian 17, 2005 9:38 pm

Mirabella scrie:
Si sa nu credeti c-am stat cu mainile in san...am sunat la casa de discuri a baietilor Music&Music si mi-a spus secretara ca NU se pot face reeditari de albume asa cum vreau eu (adica pe toate...de la debutul trupei si pana in prezent!), doar daca exista un numar de peste 50 de persoane care sa ceara acest lucru..! Asa ca acum sunt in cautare de "aceste persoane"...oricum sunt slabe sanse ca voi obtine ceea ce-mi doresc din tot sufletul..!
Daca poate cineva sa ma ajute in sensul asta...il rog din suflet sa o faca...!


Atunci eu zic sa facem un forum special in care sa e stranga un nr. cat mai mare de persoane care sa ceara acest lucru. Primul lucru ar trebui sa ne spui tu cum ai facut aceasta cerere, un nr. de tel. la care ai sunat sau prin scris, la o adresa.?
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Ian 18, 2005 3:06 pm

Da...pai am sunat la casa de discuri a 3baietilor, Music&Music, la nr. de tel:021 224 18 51, am vorbit cu secretara de-acolo, Roxana Curcan si mi-a spus ca nu prea sunt sanse sa obtin ce vreau eu...dar cum nu-mi sta in fire sa renunt asa usor,am increderea ca odata si odata am sa reusesc sa strang fani care sa doreasca sa cumpere albume 3se in masa( de fapt , toate...de la debutul trupei..!)
Roxana (secretara) mi-a mai spus ca cei de la casa de productie nu au cd-urile vechi ale baietilor...asa ca avem nevoie implicit de ajutorul celor 3rei...! ca ma gandesc...adica,sigur ei au in biblioteca lor muzicala, toate cd-urile/albumele lor, si asa ar fi posibil procesul de reeditare..!
...si daca vreti si adresa Music&Music va pot da:
Music&Music
str.Carol Knappe,nr.20
sector 1
Bucuresti
Tel:021 224 18 51

Sper sa se stranga un nr. considerabil de pers. doritoare de cd-uri 3se..! pt. ca numai asa ii putem convinge sa faca reeditari..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Vin Ian 28, 2005 7:23 pm

Hmmm Mirabela ..... cand ai vb cu secretara de la M&M??..Dupa cate stiu eu le-a expirat contractul cu acea casa de discuri...
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Sâm Ian 29, 2005 4:32 pm

...am vorbit pe data de 15 dec.2004! si am mai vorbit si la inceputul acestei luni..!
hmm..! nici n-am stiut ca le-au expirat contractul cu Music&Music..!!! :x si secretara de la M&M NU MI-A SPUS NIMIC!!!...decat ca daca vreau reeditari de mai multe cd-uri sa vorbesc cu 3baietii( si cum eu n-am cum sa vb. cu baietii...??)...aaa! si mi-a mai spus ca a vorbit ea cu ei( de sarbatori) si ca ar fi zis cei 3rei ca nu se pot face reeditari de atatea cd-uri DOAR pt. o singura persoana...si ca in cel mai bun caz trebuie sa existe mai multe astfel de persoane! (...oricum ar fi trebuit sa-mi spuna ca celor 3rei le-a expirat contractul cu aceasta casa de discuri..!!! :x ..si NU sa ma lase sa cred in continuare ca ei au aceeasi casa de productie..!! RUSINE DIN PARTEA EI!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Sâm Ian 29, 2005 8:28 pm

Mda....eu stiu ca pe la inceputul lunii noiembrie le-o expirat contractul cu casa de productie....oricum..o sa ma interesez ..si poate reusesc sa te ajut..dar sunt sanse mici ..:(
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Ian 31, 2005 12:00 pm

Oricum...multumesc pentru ca macar incerci sa ma ajuti..!!! Apreciez gestul! THANKX A LOT :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 11, 2005 10:52 am

Ce e cu activitatea asta asa de redusa pe acest forum? Astfel de fanii suntem?
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Mar 12, 2005 12:12 am

:roll: nu a mers forumul cateva zile si probabil ca din aceasta cauza n-au mai intrat fanii
Elle
 

Mesajde 3SudEstGirl » Sâm Mar 12, 2005 5:58 pm

wooow lume noua.. :))..credeam ca ti-a pierit graiul puiu !!! ce inactiv esti :)). Mda Elle...am observat ca nu mergea forum-ul :(( imi dadea eroare.. se mai intampla...of of
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Mar 14, 2005 1:17 am

Didi TE IUBESC.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

buna!

Mesajde Mirabella » Lun Mar 14, 2005 1:33 pm

Buna! Am "inviat" ...ca tot a venit primavara!...(voiam sa spun ca am revenit si eu printre voi...dupa o ...cam lunga absenta!...am avut ceva treaba!...dar nu asta conteaza acum!)
Ce voiam sa spun...aaaa...3SudEstGirl (adica Diana, ...asa te cheama din cate-mi amintesc eu...si sper sa-mi amintesc bine!)...voiam sa te intreb daca ai mai rezolvat ceva cu chestia aia cu albumele/cd-urile 3se , sau despre casa lor de discuri..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Joi Mar 17, 2005 4:44 pm

Buna !!!
Si eu te iubesc puiu (SudEstBoy)!!! }{

Mirabella..mda..am aflat ca baietii sunt la casa de discuri sony music media services.....
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Vin Mar 18, 2005 12:18 pm

Buuun! ...si altceva..????
Uite...daca mai afli cate ceva, eu zic sa-mi scrii pe privat ca sa nu fim off topik! o.k?? (...hi-hi! :lol: cred ca e mandra Elle de mine la faza asta...nu-i asa Elle??)

Da sunt mandra de tine.Ai devenit idolul meu :P . Elle
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Lun Mar 21, 2005 8:37 am

pai...eu zic ca nu trebuie sa-ti spun pe prv...cei care mai citesc discutiile , se mai informeaza si poate gasesc raspuns la unele nelamuriri legate de baietii nostrii
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Mar 22, 2005 6:06 pm

O.k! Whatever you want!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Mar 22, 2005 6:08 pm

Citat:
Da sunt mandra de tine.Ai devenit idolul meu :P . Elle


Hai mai Elle...nici chiar asa..! :P
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:47 pm

imi mai pierdeam yo atata vreme pe acest forum dak nu eram fan???
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Dum Mar 27, 2005 5:19 pm

Asa dely..fi rea :)....glumesc..:D
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 3:40 pm

d mult un subiect legat de topic aici..:)
eu sunt fana din 97..:D:D am toate albumele...+'ceva ' dosare ci postere/interviuri/poze/autografe..si toate alea..as mai putea adauga colaborarile cu fan-club-urile din tara (toate la care am gasit adresa... cel mai mishto mi s'a parut cel din oradea --oana ibanescu...salz' dak esti p aici) + poze..pozeeee..pozeeee! :)
si ceva interesant..am fost avertizata cu scaderea notei la purtare pt k am kiulit o zi de la skul sa merg in fata la primarie sa iau autografe..si am stat si o sapt in ksa atunci..pedepsita de mine..1 :)
so...m'am laudat ;)
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Dum Apr 17, 2005 3:07 pm

Bv. Dennysa, meriti aprecierile noastre. Apropo, mie nu-mi lipseste decat albumul "VISUL MEU" prima versiune, de unde pot face si eu rost de el, sau de o copie macar.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Fan

Mesajde adinaclaudia » Vin Mai 27, 2005 2:57 pm

Eu sunt fana de la inceput di 1997,m-am intalnit in nenumarate randuri cu baietii pe le concerte si am participat si la preselectia pentru dansatori unde am ajuns pana in faza finala.Am fost dezamagita ca nu am reusit sa raman,dar asta e au fost altii mai buni ca mine,dar totusi sunt mandra de mine.Nu i-am mai intalnit demult pe baieti si chiar imi este dor de ei.Pe unde mai umbla.Voi stiti.Dati-mi de stire,va rog.
Sunt fan de la inceput,din 1997 si in continuare sunt la fel de innebunita dupa muzica celor trei.
adinaclaudia
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mai 27, 2005 2:36 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 69 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico