Acum este Vin Mar 29, 2024 7:36 am

Ora este UTC + 2


vreau k 3 sud est sa se reuneasca...

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

vreau k 3 sud est sa se reuneasca...

Mesajde Andreea_Nicoleta » Vin Ian 30, 2009 5:52 pm

am crescut cu muzik lor ...knd aparea un album nou nu ieseam din casa pana nu invatam refrenurile la toate piesele de pe acel album...am caiete pe kre am lipit toate articolele cu ei din reviste...au niste voci impresionante...nu pot sa ma impac cu gandul k nu voi mai auzi niciun hit semnat 3 sud est : :( dar ce putem facem noi k ei sa se impace???? oare lacrimile noastre si dorintele miilor de fani adevarati nu ii conving??? nu cred k au inimi chiar asa de gheata... o sa ii iubesc mereu :xx :xx :-* :-* :-* dar ii vreau inapoi in formula initiala!!!! :-[ :-[ :( :( :(( :(( :((
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: vreau k 3 sud est sa se reuneasca...

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 30, 2009 8:10 pm

Multi fani ii vor inapoi...dar nu cred k putem face ceva ca ei sa se reuneasca...poate doar sa asteptam... :-[
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea_Nicoleta » Vin Ian 30, 2009 8:16 pm

si dak am incerca sa-i convingem???? sa strangem semnaturi sa mergem la ei...chestii de-astea :-[ :-[ imi doresc din tot sufletul sa se impace....HAI SA FACEM O CAMPANIE k ei sa se impace.....
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Vin Ian 30, 2009 8:57 pm

au incercat altii faza cu semnaturile .. link si tot nimic :roll:
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 30, 2009 8:57 pm

Andreea_Nicoleta scrie:
si dak am incerca sa-i convingem???? sa strangem semnaturi sa mergem la ei...chestii de-astea :-[ :-[ imi doresc din tot sufletul sa se impace....HAI SA FACEM O CAMPANIE k ei sa se impace.....

Campania nu ar avea nici un rost...daca ei vor sa se impace o vor face...si cred k ei stiu mult prea bine cati fani ii vor inapoi... :-[
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea_Nicoleta » Vin Ian 30, 2009 9:04 pm

trebuie sa existe o cale...nu stiu de ce dar am o ambitie foarte mare in ceea ce priveste unirea formatiei...o ambitie pe kre nu am mai avut-o niciodata...pt k ei sunt o parte din mine si stiu k si voi ii iubiti la fel de mult...impreuna vom reusi numai k trebuie sa insistam mai mult,cel mai frumos vin se implineste cu greu.....deci MERITA
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Vin Ian 30, 2009 9:15 pm

Andreea_Nicoleta scrie:
trebuie sa existe o cale...nu stiu de ce dar am o ambitie foarte mare in ceea ce priveste unirea formatiei...o ambitie pe kre nu am mai avut-o niciodata...pt k ei sunt o parte din mine si stiu k si voi ii iubiti la fel de mult...impreuna vom reusi numai k trebuie sa insistam mai mult,cel mai frumos vin se implineste cu greu.....deci MERITA

Eu zic ca ar fi mai bine sa ii lasam in pace...eu, cel putin cred ca se vor impaca...chiar daca nu acum...:)
Am incredere in ei 3rei...:)
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Ian 31, 2009 11:47 am

Vlady scrie:
au incercat altii faza cu semnaturile .. link si tot nimic :roll:


Mi se par cam putine semnaturi :( Poate dak erau peste 1000... se schimba ceva.... =((
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea_Nicoleta » Sâm Ian 31, 2009 12:06 pm

da andreea ai dreptate...sunt foarte putine,sa strangem mai multe,cereti ajutorul prietenilor pt a strange kt mai multe semnaturi,nu cred k 3 sud est au doar 228 de fani kre isi doresc sa-i vada din nou impreuna
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Sâm Ian 31, 2009 9:16 pm

Si eu am renuntat la ideea ca noi putem face ceva... Timpul le rezolva pe toate, sa speram. :hug:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Ian 31, 2009 9:49 pm

Andreea_Nicoleta scrie:
da andreea ai dreptate...sunt foarte putine,sa strangem mai multe,cereti ajutorul prietenilor pt a strange kt mai multe semnaturi,nu cred k 3 sud est au doar 228 de fani kre isi doresc sa-i vada din nou impreuna



Daaa...hai sa continuam \:D/
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Dum Feb 01, 2009 1:03 am

Eu una am cerut ajutorul prietenilor. Stii ce mi s-a raspuns? Ca prevedeau despartirea lor. Si eu am crescut pe muzica lor si la inceput mi-a fost greu sa aceept aceasta situatie, insa speranta ca intr-o zi (cand o fi ea) vom asculta la radio si vom vedea la tv o noua piesa/un nou clip semnata 3se, ca ii vom vedea intr-un concert (macar unul) m-a facut sa merg mai departe si sa astept sa se infaptuiasca minunea. Pana atunci poate organizam noi un concert sau o petrecere pentru a marca 12 ani de 3SE(chiar daca s-au despartit ar fi frumos daca am face ceva ca sa nu treaca neobservata).
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Feb 01, 2009 4:20 pm

Ann@ scrie:
Eu una am cerut ajutorul prietenilor. Stii ce mi s-a raspuns? Ca prevedeau despartirea lor. Si eu am crescut pe muzica lor si la inceput mi-a fost greu sa aceept aceasta situatie, insa speranta ca intr-o zi (cand o fi ea) vom asculta la radio si vom vedea la tv o noua piesa/un nou clip semnata 3se, ca ii vom vedea intr-un concert (macar unul) m-a facut sa merg mai departe si sa astept sa se infaptuiasca minunea. Pana atunci poate organizam noi un concert sau o petrecere pentru a marca 12 ani de 3SE(chiar daca s-au despartit ar fi frumos daca am face ceva ca sa nu treaca neobservata).
anna nu avem cu cine! se pare k fanii 3se deja s-au resemnat! :(
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Feb 01, 2009 5:03 pm

Ati vazut foarte bine ca aceasta atitudine ii deranjeaza pe baieti. Nici mie nu mi-ar place sa fiu batuta la cap de 1000 de oameni si pe mess, si la telefon sau sa traga de mine pe strada sa fac un lucru care MOMENTAN e impotriva vointei mele.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Feb 01, 2009 7:26 pm

ANNYBLONDY scrie:
Ann@ scrie:
Eu una am cerut ajutorul prietenilor. Stii ce mi s-a raspuns? Ca prevedeau despartirea lor. Si eu am crescut pe muzica lor si la inceput mi-a fost greu sa aceept aceasta situatie, insa speranta ca intr-o zi (cand o fi ea) vom asculta la radio si vom vedea la tv o noua piesa/un nou clip semnata 3se, ca ii vom vedea intr-un concert (macar unul) m-a facut sa merg mai departe si sa astept sa se infaptuiasca minunea. Pana atunci poate organizam noi un concert sau o petrecere pentru a marca 12 ani de 3SE(chiar daca s-au despartit ar fi frumos daca am face ceva ca sa nu treaca neobservata).
anna nu avem cu cine! se pare k fanii 3se deja s-au resemnat! :(

Şi ce s-ar putea face... :|?
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea_Nicoleta » Dum Feb 01, 2009 9:17 pm

parerea mea e k acum se vad fanii adevarati...pana acum toti erau fani adevarati,dar majoritatea acum asculta altceva si sunt membri ai altor forum-uri si se dau si acolo fani adevarati X , Y sau Z...atatia kt am mai ramas trebuie sa incercam sa facem ceva...nu se poate k baietii de la 3 sud est sa ramana indiferenti :-[ :( :((
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ann@ » Dum Feb 01, 2009 10:05 pm

Dedeea scrie:
Ati vazut foarte bine ca aceasta atitudine ii deranjeaza pe baieti. Nici mie nu mi-ar place sa fiu batuta la cap de 1000 de oameni si pe mess, si la telefon sau sa traga de mine pe strada sa fac un lucru care MOMENTAN e impotriva vointei mele.


Dedeea, eu una n-am de gand sa bat pe nimeni la cap, pentru ca nici mie nu-mi place cand cineva trage de mine sa fac ceva ce nu vreau in acel moment (aplic regula ce tie nu-ti place, altuia nu-i face). Eu una mi-am exprimat dorinta ca fanii (atatia cati am ramas) sa marcheze in vreun fel ziua de 17 septembrie si nimic mai mult.
Avatar utilizator
Ann@
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Dec 04, 2008 1:07 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Feb 01, 2009 10:22 pm

Ann@ scrie:
Dedeea scrie:
Ati vazut foarte bine ca aceasta atitudine ii deranjeaza pe baieti. Nici mie nu mi-ar place sa fiu batuta la cap de 1000 de oameni si pe mess, si la telefon sau sa traga de mine pe strada sa fac un lucru care MOMENTAN e impotriva vointei mele.


Dedeea, eu una n-am de gand sa bat pe nimeni la cap, pentru ca nici mie nu-mi place cand cineva trage de mine sa fac ceva ce nu vreau in acel moment (aplic regula ce tie nu-ti place, altuia nu-i face). Eu una mi-am exprimat dorinta ca fanii (atatia cati am ramas) sa marcheze in vreun fel ziua de 17 septembrie si nimic mai mult.
...daaa haideti sa le facem o surpriza pe 17 sept..ce ziceti..desi mai este mult...si poate k pana atunci o sa uitati.. :roll: chiar ar fii fost frumos ...sa le facem o surpriza...placuta
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Feb 01, 2009 10:41 pm

ANNYBLONDY scrie:
...daaa haideti sa le facem o surpriza pe 17 sept..ce ziceti..desi mai este mult...si poate k pana atunci o sa uitati.. :roll: chiar ar fii fost frumos ...sa le facem o surpriza...placuta

Ce sa uitam...ca s-ar implinii 12 ani de...'existenta' sau ca ar trebui sa le facem o surpriza?
Ar fi mai frumos daca ne-ar face ei o surpriza noua :xx adik se se impace :xx :xx :xx
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Feb 01, 2009 11:23 pm

3SE_LariSa_3SE scrie:
ANNYBLONDY scrie:
...daaa haideti sa le facem o surpriza pe 17 sept..ce ziceti..desi mai este mult...si poate k pana atunci o sa uitati.. :roll: chiar ar fii fost frumos ...sa le facem o surpriza...placuta

Ce sa uitam...ca s-ar implinii 12 ani de...'existenta' sau ca ar trebui sa le facem o surpriza?
Ar fi mai frumos daca ne-ar face ei o surpriza noua :xx adik se se impace :xx :xx :xx
eh...am indoieli... :roll:
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Re: vreau k 3 sud est sa se reuneasca...

Mesajde Alexandru » Lun Feb 02, 2009 8:34 pm

Andreea_Nicoleta scrie:
am crescut cu muzik lor ...knd aparea un album nou nu ieseam din casa pana nu invatam refrenurile la toate piesele de pe acel album...am caiete pe kre am lipit toate articolele cu ei din reviste...au niste voci impresionante...nu pot sa ma impac cu gandul k nu voi mai auzi niciun hit semnat 3 sud est : :( dar ce putem facem noi k ei sa se impace???? oare lacrimile noastre si dorintele miilor de fani adevarati nu ii conving??? nu cred k au inimi chiar asa de gheata... o sa ii iubesc mereu :xx :xx :-* :-* :-* dar ii vreau inapoi in formula initiala!!!! :-[ :-[ :( :( :(( :(( :((
Fanii adevarati ar respecta decizia baietilor si n-ar incerca nimic. Fanii adevarati i-au iubit si ii voi iubi mereu, pe 3SE. Fanii adevarati asculta cu drag muzica preferatilor. Cei care incearca sa faca ceva in legatura cu 3SE NU sunt fani adevarati. Sunt fani care-au pus prea mult suflet in 3SE, greseala (parerea mea), sunt fani disperati, n-o luati in nume de rau, da' pt mine asa e... Asta e...am plans, ne-am amintit clipele cele mai frumoase impreuna cu ei, si acum nimic nu mai e...incercati sa treceti peste aceste momente, chiar de sunt cele mai grele... :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Re: vreau k 3 sud est sa se reuneasca...

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Lun Feb 02, 2009 8:47 pm

Eu inca mai cred ca se vor impaca :) :xx
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea_Nicoleta » Mar Feb 03, 2009 12:38 pm

alexandru de kt timp esti fan 3 sud est?
deea_br
Andreea_Nicoleta
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 30, 2009 5:41 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mar Feb 03, 2009 12:54 pm

Nu sunt de acord cu Alexandru. E ilogic, dc sa te resemnezi, cand poti sa lupti? Macar incerci... si stii si ce a urmat dupa incercare. Mai bine sa regreti ceva ce ai facut, decat ceva ce n-ai facut <-- motto-ul meu
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Mar Feb 03, 2009 12:55 pm

Andreea_Nicoleta scrie:
alexandru de kt timp esti fan 3 sud est?
Sunt fan 3SE de aproape 10 ani. De cand a aparut clip la melodia "Amintirile" :D
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico