Acum este Joi Mar 28, 2024 10:57 am

Ora este UTC + 2


Critică.

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Critică.

Mesajde septimia » Lun Aug 07, 2006 1:53 pm

Casa de piatra pt Lau si Ianula.Baieti,cei drept sa recunoastem:sunteti cea mai buna trupa din tara,dar...aveam 7 ani knd ati aparut si ink de atunci imi place de voi.Omul se schimba dar ati devenit de nerecunoscut:nici macar nu va uitati la om knd dati autografe nu va cere nimeni nr de tel dar un zambet amarat tot se poate k pe spatele nostru va castigati painea.Comentarii de la toata lumea pt morandi dar el a stat cu fanii mai bine de o jumatate de ora facand poze si dand autografe iar tu Lau zicieai k l-ai prins pe Dumnezeu de un picior asa de mandru erai.Prefacuti k altfel nu srtiu cum sa va spun.Pe scena sunteti cei mai sensibili si mai amunzanti,dar de fapt sunteti doar comerciali.Aduceti-va aminte de ultimele 3 concerte din Tg.-Mures...La unul ati plecat grabiti,la celalat nici macar nu ati iesit din sala de langa scena,iar la ultimul ati dat un autograf .Viorel s-a evaporat,iar lau a plecat grabit.A ramas Mihai sa fak fata asaltului de fani.Ce sa-i faci dak nu suntem toti copii de deputati sau nu ne cheama Columbeanu sau Gabor,k pariez k i-ati zambi nu v-ati uita in alta parte knd i-ati da autografu.
Oricum ma declar cea mai mare fana.
[-o< Septimia pupici :oops:
septimia
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Aug 07, 2006 1:39 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 07, 2006 2:30 pm

Eu no comment! :shock:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Aug 07, 2006 3:07 pm

EO da!Ma bucur ca Febletzu meu a fost amabil.In rest iti dau dreptate! :?
Insa nu va descurajati.....au si ei interesele lor! :wink:
Ar trebui sa ne rezumam doar la muzica lor.Sa nu le mai cerem nik altceva! :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Lun Aug 07, 2006 6:01 pm

Eu m-am mutat in Bucuresti acum 3 ani si am fost la aproape toate concertele lor de aici. Dar stiu si cum e sa stai intr-un oras in care vin f rar baietii... trebuie sa te gandesti ca poate erau obositi sau aveau imediat un concert si chiar trebuiau sa plece. Stiu ca asa zic toti cand vor sa le ia apararea si e cam greu sa accepti asta cand ii vezi doar o data pe an si tocmai atunci ai ghinionul sa nu poti obtine un autograf, dar dupa ce am fost la atatea concerte pot sa iti spun ca nu sunt deloc prefacuti sau ingamfati sau nepasatori. Din contra au fost mereu draguti si pot sa iti povestesc o groaza de intamplari care sa dovedeasca asta. Un exemplu este cand am fost la un concert si dupa spectacol ei trebuiau ca de obicei sa plece in alt oras; toti erau deja in masini in afara de Laur care mai dadea inca autografe; Piciu impresarul striga la el sa intre in masina mai repede ca se grabesc si Laur se ducea spre masina aproape sa intre dar se mai intorcea imediat si mai dadea cateva autografe si isi cerea in continuu scuze ca nu poate sa mai stea (desi nici nu se oprea din scris)... Pana la urma cand au reusit sa plece Laur cu Piciu, a ramas in urma masiuna cu Mihai si Vio care dadeau in continuare autografe din masina...

Oricum, parerea mea este ca 3rei Sud Est nu ne datoreaza noua nimic. Zic asta pt ca eu cred ca daca ei vin si isi canta piesele la concert si fanul vine si ii asculta totul e ok si toata lumea ar trebui sa fie multumita. La fel si cu albumul lor: fanul il cumpara daca ii place si pt ca vrea sa le asculte muzica; ei nu datoreaza nimic nimanui ca le-a cumparat albumul. In momentul in care fanul face ceva pt ei (nu zic neaparat un cadou, macar sa ii sustina cum poate, eventual un poster, si sa ii inteleaga) atunci poate sa se astepte si de la ei la ceva in plus.

Eu cel putin asa cred: ca nu trebuie sa le cerem mai mult decat ce ne ofera prin muzica lor pt ca nici ei nu ne cer noua altceva decat sa ii intelegem ca sunt oameni si nu pot multumi intotdeauna pe toti.
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 07, 2006 6:06 pm

Ai perfecta dreptate,Mariuca! :-P Sunt de acord cu asta
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Lun Aug 07, 2006 7:30 pm

Eu nu stiu ce sa zic.Imi vine greu sa cred ca sunt prefacuti,tocmai pt ca la singura intalnire pe care am avut-o cu ei au fost cei mai draguti oameni de pe pamant...Era in seara de Anul nou,cu 6-7 ore inainte de concert.Nu aveau voie sa stea cu noi decat 30 - 45 de min maxim,pt ca trebuiau sa mearga pe scena,sa faca o scurta repetitie si sa verifice sonorizarea si apoi sa mearga la o conferinta de presa.Au stat cu noi si au vorbit,au facut poze cu absolut fiecare persoana in parte si au semnat autografe tuturor,iar mai apoi(lucrul care mi s-a parut cel mai super),au inceput si ei sa ne filmeze si sa faca poze cu aparatele personale...
Le-am facut cadou un tort mare din care am mancat,in cele din urma,cu totii.Problema a fost ca uitasem sa cumparam lingurite si farfurii de unica folosinta.Aici a intervenit Viorel,care,prin gestul lui,m-a impresionat foarte mult.A bagat mana in buzunarul de la geaca,a scos niste bani si i-a dat unui baiat din staff-ul lor,pe care l-a trimis sa cumpere lingurite pt toata lumea.Nu stiu cati alti artisti ar fi procedat la fel.
De la un moment dat,bodyguardul lor a tot inceput sa le repete ca sunt in lipsa de timp si ca trebuie sa plece,dar de fiecare data ii raspundeau cu "Mai stam doar 10 minute!".In cele din urma,au stat cu noi o ora si un pic.Am ramas uimit de felul in care se poarta cu fanii.La drept vorbind,nu erau obligati sa stea cu noi decat acele 30 de minute(si nici alea,daca nu doreau),pentru ca aveau,intr-adevar,lucruri mai importante de facut,dar au ales sa stea cu noi si sa vorbeasca!Nu stiu cate alte vedete ar fi procedat la fel....
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 07, 2006 8:18 pm

Normal k nu sunt prefacuti, se vede! :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Aug 07, 2006 9:15 pm

Mah, 3SE sunt cei mai buni din tara, asta fara discutie dar...faima asta i-a costat scump...nu mai au aproape deloc timp pt viata lor personala, iar de fani ce sa mai vorbim... Poate k si d-asta nu ne prea mai dau atata atentie, ar putea face cateva sacrificii, dar cred k ar trebui sa-i mai intelegem si noi din cand in camd
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Georgiana_M » Dum Oct 08, 2006 1:18 am

hai sa fim seriosi ...cui nui place sa fie admirat " vai laurentzu te iubesc " ( fraza tipica aunei fane innebunita dupa 3se) cui nui place saaud a toate lucrurile astea sa se simta iubit cunoscut etc etc?... e LOGIC k tre sa se poarte bine cu fanii k de nu cine le mai cumpara albumele...dak ar fi nishte ingamfatzi kre nu baga pe nimeni in seama nu ar mai fi asha iubiti nu lear mai cumpara nimeni albumele si nimik d genu...(eh nici kiar nimeni...intelegeti voi...) atunci cand ai relatii cu publicu tre' sa te comporti cat mai amabil si cat mai frumos posibil.....pt k trebuie sa castigi publicu...si asta e unul din punctele cele mai importante bine unul din ele k mai sun si altele...(crek incep sa aberez de aku eh somnu' e de vina...)
Avatar utilizator
Georgiana_M
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Oct 08, 2006 12:26 am
Localitate: Barcelona
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 08, 2006 10:30 am

Georgiana_M scrie:
atunci cand ai relatii cu publicu tre' sa te comporti cat mai amabil si cat mai frumos posibil.....pt k trebuie sa castigi publicu...

Te rog frumos...daca ai putea sa transmiti asta fetelor de la posta,de la Primarie si chiar vanzatoarelor....ar fi perfect.Fii amabila si fa-mi aceasta favoare!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Oct 08, 2006 10:51 am

Adela scrie:
Georgiana_M scrie:
atunci cand ai relatii cu publicu tre' sa te comporti cat mai amabil si cat mai frumos posibil.....pt k trebuie sa castigi publicu...

Te rog frumos...daca ai putea sa transmiti asta fetelor de la posta,de la Primarie si chiar vanzatoarelor....ar fi perfect.Fii amabila si fa-mi aceasta favoare!Imagine

Scumpa,transmit eu Imagine.Posta o am langa mine,magazine sunt destule,asa ca eu am plecat sa impanzesc "invataturile" Imagine Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 08, 2006 10:54 am

Mutumesc Dedeea!ImagineOare cand vom fi si noi in randul lumii astfel incat sa ne multumeasca fetele de la posta ca ne-am folosit de serviciile lor....si nu noi sa le multumim cu un zambet prefacut si un gand ascuns..."ce bine ca n-a tzipat asta la mine!" :roll: :roll: :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 08, 2006 12:22 pm

Când la poºtã vor fi roboþi.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

critice

Mesajde alyc24c » Sâm Iun 16, 2007 7:57 am

:twisted: nu e obligatoriu ca melodiile 3se sa placa la toti,cei care nu~i suporta nu au decat sa asculte MANELE....depinde de gusturi.....eu le urasc
aly24c
Avatar utilizator
alyc24c
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Iun 14, 2007 9:45 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mie Iul 04, 2007 11:59 pm

crezi ca interesa pe cineva ca urasti tu manelele ..=))))))))))))))
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mar Iul 10, 2007 2:13 pm

mai mai lerule..lasa fata in pace..pe mine ma intereseaza k ea nu asculta manele :mrgreen:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde eu_3se » Mar Aug 12, 2008 5:56 pm

critica? baietzi astea st buni nu au merita critici ci doar laude
Imagine


asta-i viatza ce noua ne place si nm nu are cene face orice zi la noi e sarbatoare chiar daca avem sau n-avem bani in buzunare
Avatar utilizator
eu_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Aug 29, 2006 3:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Aug 13, 2008 6:55 am

Atunci nu posta aici :!: :idea:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico