Acum este Sâm Mai 18, 2024 12:11 pm

Ora este UTC + 2


Poezii.

Aici puteţi discuta despre muzică, poezie, pictură... tot ce ţine de artă şi cultură

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 5:50 pm

cio@b@ cine plagiaza?! eu?! ....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 5:53 pm

scuze ptentru dele 2 mesaje identice...dar s eblocase pc-ul...si i-am dat un refresh...inca odata scuze....

problema rezolvata.
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 6:00 pm

Am numit eu pe cineva? :D
cio@b@
 

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 6:08 pm

:) nu dar am crezut ca bati apropouri :PP
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 6:14 pm

Doar nu te simti vizat de afirmatie? 8) :D
cio@b@
 

Mesajde alexa » Lun Dec 13, 2004 6:20 pm

:) nu nu ma simt ... dar credeam ca esti vreun prieten d'al meu caruia i-am aratat poeziile :P tu te simti acum? :wink: ar fi bine sa da :D ...te pup..amical sa nu se creada altceva...(sunt foarte pupacioasa :P)
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 6:27 pm

Io is cel mai nesimtit om, asa ca nici cu proba in fata n-as arata pic de interes... Si ai grija cu pupatul... :D I r t3h gipsy... :D
cio@b@
 

Mesajde Elle » Lun Dec 13, 2004 6:30 pm

gata cu off-topicurile ... daca mai aveti ceva ce sa va spuneti trimiteti msj privat sau scrieti la Aberatii
Elle
 

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 6:33 pm

'Nteles elle moderatore... :D
cio@b@
 

Mesajde Mirabella » Mar Dec 14, 2004 11:56 am

Sa stii ca nu cersesc atentie..!!! ci doar incerc sa fiu "draguta"..! daca tu nu stii sa faci diferenta, asta e problema ta..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Dec 14, 2004 5:31 pm

Draga Usher...am impresia ca TU esti cel care cerseste da zor atentie, prin faptul ca "te iei" de mai toata lumea de pe forum, ai tot timpul ceva de comentat la adresa cuiva...(ma gandesc ca o fi si asta un mod de-a atrage atentia-unul stupid,cei drept..) cu alte cuvinte, te bagi singur in seama, "draga" Usher..ca deh...daca exista "multi"(dintre cei de pe forum..) care "vor" sa vorbeasca cu tine..! de-aia te bagi DOAR tu ...singur in seama..asa ca;TALK TO MY HAND! =; ca eu, sincera sa fiu , n-am chef sa te ascult..!
Auzi la el...ca eu cersesc atentie.!..sincer..stii ce cred eu despre tine, Usher? esti un om "neinteles"(daca intelegi ce vreau sa spun..!),un om "certat" cu realitatea!!!Wake up!!! vino si tu odata cu picioarele pe pamant ca viata nu e asa cum o vezi/crezi tu ca este..! Cred ca ai probleme la nivel mental, draga...Usher..(acum,..scuza-mi exprimarea..) de nu "te-ntelegi" cu aproape nimeni de pe acest forum..esti vesnic razvratit,nemultumit si mai ales, MEREU ai ceva de comentat-ceva rautacios..Nu numai ca nu te "faci inteles"...chiar cred ca esti certat cu yourself...si asta ar trebui sa-ti puna un semn mare de intrebare!!!(ca dupa cum bine am studiat eu la psihologie, in clasa a Xa, cred ca intri cu brio in categoria oamenilor cu "tulburari in comportament"..!asa ca du-te fuguta de te informeaza, sa vezi ca eu nu aberez ca "dumneata")!!Asa ca daca ti-ai propus sa ma "intimidezi"in vreun fel...tin sa te anunt,.."draga" Usher, ca nu-ti merge cu mine...si cum esti plin de fitze si "talente",te-as sfatui sa-ti vezi de treaba ta...sa te critici pe tine,mai intai,sa vezi cum esti...si-apoi sa aberezi la adresa altora...!

HAVE YOU UNDERSTOOD :?:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

uhh

Mesajde usher » Mar Dec 14, 2004 6:57 pm

"geniu neintzeles" :P) vai tu , esti psihoOloaga ? ce sa zic .... m-ai spart la faza asta. cum sa nu ma iau de voi ma ?:) "FATALAILOR" :P si hai gura ca de 2 zile sunt "good girl" si daca ma mai provoci odata cu chestii de astea :arrow: TE ARD. 8)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: uhh

Mesajde alexa » Mar Dec 14, 2004 7:08 pm

usher scrie:
"geniu neintzeles" :P) vai tu , esti psihoOloaga ? ce sa zic .... m-ai spart la faza asta. cum sa nu ma iau de voi ma ?:) "FATALAILOR" :P si hai gura ca de 2 zile sunt "good girl" si daca ma mai provoci odata cu chestii de astea :arrow: TE ARD. 8)



nu te mai lua mey de lume...ce e atat de placut sa te iei aiurea de lume... dar u de ce te-ai spart esti cumva de portelan...bibelou ce esti...k numai alea se sparg la cea mai micuta cadere.... 8) eu as zice mai bine sa vorbesti de 3se k d-aia esti pe forumul asta...dak nu ...fa-ti u frate un forum si lasa-ne odata cu comentariile tale absurde....

revenind la forum..o sa arat incurand si alte poezioare d'ale mele :P
pupici
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

aha

Mesajde usher » Mar Dec 14, 2004 7:12 pm

asa am sa fac "sis" , si sunt de portzelan.

orice dar nu "poezioarele" taleeeeee :(
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mar Dec 14, 2004 7:16 pm

bine fratiorule ...o sa am grija de tine sa nu te spargi ca est itare fragil
si de ce nu poeziile mele...doar asta e numele forumului pe care ai postat...doh...
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

.

Mesajde usher » Mar Dec 14, 2004 7:23 pm

asa , ca poeziile tale imi fac rau , abuf! ce-am mai scos :) ca sunt prea faine sa fie ale tale , ok ?:)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mar Dec 14, 2004 7:26 pm

:)))) sunt prea bune sa fie ale mele?! ma bucur ca zici chestia asta...o sa te anunt eu cand poeziile pe care vi le arat nu sunt ale mele stai linistit ca nu ma laud cu munca altuia....:)..of of greu e sa fi.......om bun :P sa nu zic altceva...deja incepi sa ma distrezi cu prostia ta..sincer :))) nu te supara pe mine dar asta e adevarul :wink:
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

:)

Mesajde usher » Mar Dec 14, 2004 7:53 pm

lol , faceam misto de tine , doh ! cum sa fie "bune" prostiile alea ma ? si frate miu ( are 3 ani juma` ) le faceam ! maine la scoala , intr`o pauza iti fac 3 "prostii" de alea ca ale tale.

saracutza de tine :lol:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cio@b@ » Mar Dec 14, 2004 8:54 pm

Tre' sa mai repet de chestia aia cu romanii si vorbarie exagerat de multa si inutila?

@Urhser... Daca ceea ce vrei tu a face este caterinca, nu am decat 4 cuvinte ROFL.... Credeam ca moruni deja au disparut din cauza braconajului, dar se pare ca mai sunt supravietuitori. Arunca-te in plasa lor si scuteste societatea de vanitati...
cio@b@
 

Mesajde Mirabella » Mie Dec 15, 2004 9:26 am

Mai "copilule neinteles"...! vezi cui ii spui tu ca "il arzi"..!!! daca nu te-a invatat nimeni codul bunelor maniere si cum sa te comporti,...ar fi cazul sa o faca...
Esti un om frustrat,mai Usher...esti precum copilul ala mic...care plange si se "ataca" din orice..!
Imi pare rau ca exista in lumea asta mare, si oameni atat de insensibili si plini de ei insisi...! dar cel mai rau imi pare ca mi-a fost dat sa intalnesc un asemenea om ...aici pe forum..si mai ales in randul fanilor 3se..! Ce pacat...! (sincera sa fiu, nu stiu cum poti fi fan 3se...ca prin felul de a te comporta,cel putin aici pe forum..de a vorbi,..si mai ales in "relatiile" cu ceilalti fani...pari a fi mai degraba fan B.U.G Mafia sau ceva de genul asta...! fara suparare...dar asta este impresia pe care o lasi in "urma"ta...!)
Si asta ar trebui sa-ti puna un mare semn de :?:
...ramai cu bine in ignoranta ta...!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

yes yes

Mesajde usher » Mie Dec 15, 2004 9:45 am

racla , mai buni ca biugi mafia :P) nevermind :) ce sa zic .. ignorantza mea , hai scuteste-ma , nu te mai baga in zeama cu mine si . ignora-ma si te ignore.

capish MIRABELLO ?

ps. am zis vreodata ca sunt fan 3 scaietzi ?
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mie Dec 15, 2004 11:59 am

Hmm..daca nu esti fan 3se, get out of this forum..!! ce tot cauti pe-aici..???
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mie Dec 15, 2004 12:45 pm

Ahaaa..!m-am prins...another stupid game of u..! iti dau un sfat:don't f**k with me..! or else.. :-k
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

;)

Mesajde usher » Sâm Dec 18, 2004 11:34 am

i don`t want 2 fac iu girl , realy , jur :)

frumos mod de a vorbi... frumos mod de a fi off-topic. Elle
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

maaa..!

Mesajde Mirabella » Sâm Dec 18, 2004 4:34 pm

...am zis eu asta..??? I don't really think so..! nu mai intelege ce VREI tu...si intelege CE trebuie!!! si mai consulta si tu un dictionar de expresii in lb.engleza...nu de alta,dar ca sa stii si tu sa interpretezi o expresie...!

Dar ce-mi tot bat eu capul cu "persoane" ca tine..? :-k
Hmm...parca n-am altceva mai bun de facut..!
Stii..? macar o data sunt si eu de acord cu tine...atunci cand mi-ai spus sa te ignor..! si asa am sa si fac! ca n-am mai "fanule" ce sa vorbesc cu tine...ca din 5 cuvinte scoti 6 prostii..!asa ca din partea mea poti sa :arrow: ](*,)

You'd better Spare the world of YOU...!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico