Ultima vizită a fost: Lun Oct 03, 2022 5:42 pm Acum este Lun Oct 03, 2022 5:42 pm

Ora este UTC + 2

sal 3se:))))))))

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

sal 3se:))))))))

Mesajde ada » Mie Aug 03, 2005 11:25 am

sal!sunt noua pe aici,si pot sa spun ca sunt mandra ca in sfarsit fac si eu parte din fam 3se.azi este ziua mea,fac 17 ani.sunt fericita,si vreau sa-mi impart fericirea cu voi.sunteti super tari,frumosi si ffff talentati!!!!!muzica voastra ma face sa uit de tot si ma inveseleste,asa ca azi m-am hotarat:voi asculta "cu capu-n nori"toata ziua.va pupic dulcic.mai vb :D :D :D
ada
Nou venit
Nou venit

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde cujba mirabela » Mie Aug 03, 2005 8:20 pm

La multi ani!!!!!!!!!!Si toate visurile sa ti se indeplineascasi bine ai venit!!Te-am pupat!!!!

Cmira[b][/b]
cujba mirabela
Bobocel
Bobocel

Mesajde Denisa-Marina » Mie Aug 03, 2005 9:12 pm

Salut!I am a new girl here.Iubesc 3SE!Poate cineva sa-mi raspunda si mie?Am intrat si ieri dar nu era nimeni pe aici.Oricum felicitari celor care au infiintat forumul, e o idee SUPER!Cine iubeste 3SE,iubeste tot ce e frumos!byeeeee...
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător

Mesajde Denisa-Marina » Mie Aug 03, 2005 9:16 pm

Apropo!Azi baietii au donat bani pentru sinistrati la Tonomatul DP2.I-ati vazut,nu?Sunt chiar scumpici si au un suflet Mareeee, fata de altii care se uitau la buzunar...ma rog...4ever 3SE
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător

Mesajde Vizitator » Joi Aug 04, 2005 8:26 am

Denisa-Marina scrie:
Salut!I am a new girl here.Iubesc 3SE!Poate cineva sa-mi raspunda si mie?Am intrat si ieri dar nu era nimeni pe aici.Oricum felicitari celor care au infiintat forumul, e o idee SUPER!Cine iubeste 3SE,iubeste tot ce e frumos!byeeeee...
.

aici intra lumea knd are timp..... nu este nimeni obligat sa intre la o anumita ora, dar tu potzi lasa mesaje chiar dak esti singura , k noi tzi le citim knd intram :wink:
Vizitator

Mergi la: