Acum este Sâm Mai 18, 2024 11:15 am

Ora este UTC + 2


Nemulţumiri. :(

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 2:34 pm

salz`...eu sunt cea mai noua se pare... :) si primul lucru p kre l'am facut a fost sa citesc regulamentul...ce se poate include la 'nemultumiri'..? faptul ca sunt akolo nu sh kte de usere...iar multi dintre cei inscrisi nu au postat nici un mesaj...sau sunt inscrisi din ianuarie...si au postat 2 mesaje...
din kt am apukt sa citesc,am vazut ca discutiile pe forum se invart cam intrea aceiasi oameni.. :(
nu imi vine acum in minte c sa mai scriu..dar voi rebeni p parcurs..:)
aveti grija de voi! papapa si suukces in continuare..!
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 2:43 pm

cu rabdarea trecem marea..... nu trebuie dacat sa-si dezvaluie viorel nick-ul (sau ceilaltzi) si va fii full forumul :wink:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Sâm Mai 07, 2005 5:17 pm

Heeeelp! Se misca pamantul sub noi..!
Se cutremura si plange materia de-atatea ploi...se pare ca blestemul naturii si-a intors privirea distrugatoare si spre noi....
S-a maniat Domnul...si ne pedepseste... :cry:
...peste tot durere, doliu si pustiu! ...cel putin aici la noi, gradini, poduri, diguri...toate au fost luate cu asalt...nu ne ramane decat sa cerem indurare Bunului Creator!
...ploua in continuu...a fost chiar si grindina...va vine sa credeti?...sub un mare pod, nivelul apei a atins cote alarmante...depasind inaltimea masinilor!...nici nu va inchipuiti ce groaza ...mi-a fost sa vad oamenii cum ieseau din propriile masini ...inotand...!!!
peste tot este o dezordine totala...orarul transportului in comun a suferit schimbari...caderi de electricitate...apa oprita...toate aceste nenorociri, intr-un oras mic...cum este Targoviste!
God, please help & forgive us!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mai 13, 2005 7:19 pm

ne pare rau, si suferim o data cu cei kre se afla in primejdie :(
imi place sa vad cum oamenii isi mai aduc aminte de Creatorul lor, Dumnezeu, si-si mai cer iertare pt greselile lor, dar nu-mi place sa vad cum Il uita si isi aduc aminte de El DOAR atunci KND AU NEVOIE! nu-mi place sa vad cum isi cer iertare si totusi nu se indreapta din viatza murdara pe care o duc; tzin cu tot dinadisul sa-L supere, desi ei stiu ce primejdii ii asteapta :!:

eu, momentan, nu-i pot ajuta decat cu un sfat pe cei ce se afla in asemenea incurcaturi (si kre inca mai au mintea luminata si stiu din partea Cui vin pedepsele...) : smeriti-va , si nu numai in fatza Domnului ci si in fatza oamenilor (Domnul se afla in fiecare om), regretatzi-va greselile, si mai mult de atat, indreptatzi-va de la ele

vreau sa va pun in tema cu cateva citate din Biblie in kre spune asa:
"12. Si m-am uitat si cand a deschis pecetea a sasea si s-a facut cutremur mare, soarele s-a facut negru ca un sac de par si luna intreaga s-a facut ca sangele,
13. Si stelele cerului au cazut pe pamant, precum smochinul isi leapada smochinele sale verzi, cand este zguduit de vijelie.
14. Iar cerul s-a dat in latrui, ca o carte de piele pe care o faci sul si toti muntii si toate insulele s-au miscat din locurile lor"
(Apocalipsa, capitolul 6)

aici vroiam sa ajung, ink nu au ajuns vremurile cu adevarat grele :!:
este VAI de cei ce nu cred :!: nu ii acuz pt asta, dar TARE mi-as dori sa prinda acele vremuri (kre vin cu pasi repezi) si vor vedea k cele scrise de Cartea cartilor nu sunt basme sau povesti pt copii (cum spun unii)

"21. Si nu s-au pocait de uciderile lor, nici de fermecatoriile lor, nici de desfranarea lor, nici de furtisagurile lor" (Apocalipsa, capitolul 9)

aici era vorba despre cei ce au vazut cum patimesc pacatosii, iar ei , cei kre inca nu au patzit nimik, nu vor sa recunoasca ADEVARUL ...

ps: sfatul este pt totzi :!:
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Dum Mai 15, 2005 4:25 pm

hmm dely_3x....sincer ai inteles foarte prost...am foarte multi fani din tara care nu au avut posibilitatea sa stea de vorba macar o data cu baietii... Cand am mai fost in concerte de fiecare data am mers singura(adica m-a dus tata ,dar am mers fara nici un fan) si Viorel imi tot zicea sa duc si fani....de aia am apelat si al voi..ma gandeam ca sunt doritori si de pe forum,am vrut sa dau posibilitate si altor persoane care nu pot avea altfel "acces" la baieti, asta era ideea. si....apropo..nu ti se pare normal sa merg la concert in alte orase din moment ce baiatii n-au mai fost la mine in oras de 5 ani???...mai sunt orase in situatia asta..nu numai zalaul e implicat.
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Mai 15, 2005 7:16 pm

pai... imi cer scuze dak te-am suparat, dar am intzeles exact asa cum ai transmis tu msj-ul ; intr-un fel ne-ai atacat pe totzi, chiar si pe aceia in a caror orase se tzin concerte cu 3se... a-i spus pe la sfarsitul mesajului "Bine ca ne numim fani...si cand e de facut ceva nimeni nu se implica.. " k si cum am fi totzi obligatzi sa mergem si prin alte orase; cu atat mai mult cu cat nu totzi au posibilitatea sa se deplaseze si prin alte locuri desi ar vrea; nu tzi-am atras atentzia din rautate, dar stiu k multzi s-au simtzit atacatzi, cat de putzin, si nu am putut rezista; ink o data, imi cer scuze
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Dum Mai 15, 2005 7:19 pm

probabil ca exprimarea mea nu a fost buna.....in fine ..nu mai conteaza..
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

aha

Mesajde Luchian » Vin Iun 03, 2005 8:09 pm

te iert dely_4x4 stiu ca n`ai vrut , ca te-ai lasat condusa de "creierasul" tau care e la pubertate :P Domnu cu tine fica mea
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Iun 03, 2005 11:44 pm

:roll: tu chiar ai chef de inca un ban ? :lol:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Iun 04, 2005 10:20 am

Elle scrie:
:roll: tu chiar ai chef de inca un ban ? :lol:


nu-i da ban doar pt k m-a atacat pe mine, nu pun la suflet, si pe deasupra ........ a ras ciob de oala sparta k el mare se vede ;)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Sâm Iun 04, 2005 11:42 am

nu a primit ban doar pt ca te-a atacat pe tine... a primit ban pt ca a incalcat aproape toate regulile forumului..
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Iun 11, 2005 7:13 pm

mooaaaaaaaaa yo tre'sa mai astept 2 saptamani pana trec examenele sa-mi iau CD-ul :cry: :cry: :cry: si voi deja vorbitzi de urmatorul clip...... :evil: imi facetzi pofta :P
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Dum Iun 12, 2005 2:27 pm

Mai oameni buni...voi ati vazut/gasit cd-ul "Cu capu-n nori" ?...ca eu umblu de nebuna prin toate magazinele si nu dau de el !!! :cry:


ps:..si inca ceva...ce este cu "balon@kissfm.ro" de nu merge sa trimiti mesage pe ea? Ca din cate am inteles eu...concursul este valabil pana pe 24 luna asta...si daca noi nu putem sa trimitem mesaje pe aceasta adresa...cum se mai organizeaza concursul?? (...aceasta adresa "balon@kissfm.ro" este pe pagina oficiala a site-ului 3se!)! Incercati si voi sa trimiteti mesaje..poate voi aveti mai mult noroc decat mine..... :roll:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Joi Iun 16, 2005 5:18 pm

Am incercat si eu si la fel:EROARE.Habar n-am ce se intampla,poate va merge pana pe 24 k vreau sa trimit si eu.
;)
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Iun 17, 2005 10:32 am

hahahaha ce-ash rade sa nu aiba de unde alege :lol: din cauza mail-ului
apropo, am vazut reclama la tv, k in aceeasi zi, pe 24, v-a fii si lansarea albumului (pt fani), sper k am auzit bine
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Sâm Iun 18, 2005 9:03 am

pe 24?? wow :) sper sa fie asa....ca pe 24 s-ar putea sa fiu la iubi in Bucuresti. N-ar strica sa mergem impreuna la lansare unui album ..ca doar...3SE ne-a legat pe noi :D......


P.S: Sper sa nu vada msg asta 3SudEstBoys pt ca nu l-am anuntat ca s-ar putea sa merg :D....sa fie surpriza :P
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Iun 23, 2005 11:24 am

nu mai merge site-ul www.klumea.tv sau mi se pare mieee???!!?!? :cry:

gata, merge (mi-am modificat mesajul :D ) si-a schimbat design-ul , iar adresa pt vot este http://top20.parla.ro/index.php?page=top20&vot=1
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Joi Iun 30, 2005 3:35 pm

Bai, ce naiba?...acum scrie pe forum...(ma rog, pe pagina de "home" a site-ului) ....scrie ca s-a incheiat concursul "cu capul in nori"...si anunta si castigatorii, 3rei fani norocosi, care au fabuloasa & unik ocazie sa fie cu capul printre nori si la propriu (sa zboare cu balonul alaturi de baieti......
Nedumerirea mea este: cum de s-a incheiat acest concurs...cand nici macar nu a inceput?!!...ca eu de cate ori am incercat sa particip, adica sa trimit mesaj cu parerea mea despre cum as vrea sa fie aceasta "experienta" a zborului alaturi de 3rei baieti frumosi.....nu puteam sa trimit.....adica imi aparea mesajul de instiintate ca nu pot trimita msg!
...si acum eu ce sa mai inteleg?.... 8-[ :-k
....I'm speachless! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Iul 01, 2005 10:29 pm

uite, eu nu am trimis, dar din cate am inteles de la altzii, dupa ce trimiteau mesajul la kiss fm le venea altul inapoi cu un mesaj de eroare; ma gandesc k dadea eroare deoarece era plin contul d mail .... nush sigur, dar presupun... asa k probabil au avut de unde alege (sper sa nu fi fost o "jonglerie"), iar scrisorile lor mi s-au parut destul de interesante :)
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Lun Iul 04, 2005 6:03 pm

serios???...si unde ai intrat ca sa le citesti? eu de unde le pot citi?
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Iul 04, 2005 6:44 pm

Elle
 

Mesajde Mirabella » Vin Iul 29, 2005 5:17 pm

Fiindca nu am gasit topicul "Site-uri unde putem vota pe 3rei Sud Est!", am sa postez aici mesajul meu, care ulterior va fi transferat la topicul respectiv!....sper!
Dragii mei fratiori, am o mare, dar foarte mare rugaminte la voi, aceea ca voi sa ii votati pe regii nostri pe site-ul lui Catalin Maruta de la Tonomatul DP2 acest site fiind www.garsonieraluimaruta.ro
Cred ca a sosit timpul sa aratam celorlalti (sau mai bine sa le reamintim!)...cine sunt adevaratii regi in muzica romaneasca dance!
....cert e ca noi toti, fanii trebuie sa ne unim fortele si sa-i votam pe acest site la topicul "hitul verii" pt. ca la sfarsitul acestei veri sa se stabileasca care dintre piese merita sa detina acest titlu!Nu uitati cat de importante sunt acum voturile noastre si mai ales nr. lor, deoarece, am vazut azi de dimineata ca 3se se afla pe locul 2 cu 75 de voturi, "infranti" de Morandi cu 95 de voturi!
...pai se poate asa ceva???...ce fel de fani suntem noi??? acum mai mult ca niciodata, noi, fanii trebuie sa aratam sprijinul materializat prin voturi!
Sa nu lasam sa fie 3se infranti de Morandi pt. ca in esenta, daca Morandi va castiga cu piesa lui, noi insine vom fii "ingenunchiati" de fanii lui Morandi (care eventual au votat mult mai mult decat noi si astfel prin acest lucru,s-au aratat mult mai uniti si "puternici" decat noi!
Deci, inca o data va spun: Votati 3se pe www.garsonieraluimaruta.ro ! Votati adevaratii REGI! Aratati ca suntem uniti si prin asta, puternici! Pt. a-i vota pe 3se pe acest site, trebuie sa va creeati un id si sa ii votati in mod CONSTANT la topicul "HITUL VERII"

ps:...in speranta ca veti tine cont de mesajul meu, astept cu nerabdare sa vad cum situatia voturilor (diferenta dintre 3se si Morandi!) se schimba in favoarea celor de la 3rei Sud Est!

Situatia voturilor o veti putea vedea in fiecare dimineata la emisiunea lui Maruta ("Tonomatul DP2") de pe TVR2 de luni pana vineri de la ora 10:00 pana la 11:30! In cadrul emisiunii, exista si o rubrica numita "hitul verii" unde arata trupele, mai bine zis, piesele nominalizate pt. hitul verii si nr. de voturi primite de fiecare piesa in parte! Deci, uitati-va la emisiune!

Va pup dulce pe toti! }{
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 2:25 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Sunt"nemultumit"ca nu se scot sau ca nu se pun undeva separat topi-urile inchise.Ar putea sa fie puse intr-un fel de arhiva. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 03, 2005 2:27 pm

am sa vb cu admin-ul ;) ai o idee buna
Vizitator
 

Mesajde madalina_3se » Sâm Sep 03, 2005 4:49 pm

asta am vrut sa spun si eu, sa se faca ceva cu topicurile inchise.
...pare prea incarcat forumul. :)
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 7 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico