Acum este Vin Mar 29, 2024 9:41 am

Ora este UTC + 2


about my problem

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

about my problem

Mesajde love-hurts » Mar Sep 12, 2006 9:43 am

Buna.. :wink: ..ma numesc Raluca..si sunt fana 3
SE de cand au aparut....cand i-am intalnit la mare...eram mica...laur avea parul lung :lol: ,,iar vio era blond..si avea barba..de alta culoare.. :-P :D ..so..eu....cred ca..sunt indragostita de baietii...nu pot spune ca sunt numai fana..i love them!!!..so much...mai ales dupa data de 8 iulie 2006....cand s-au prezentat in orasul meu natal( Pascani)..si a fost un mic 'accident'..unde m-am ales cu proiectul meu rupt....lovita..si fara un loc la concert..(numai din cauza unei asha zise mare fana 3se care a chemat gardienii, pt a ma scoate din multime...pt ca ea dorea locul)..si asha i-am invinuit pe baieti...pt ca m-au facut sa tin asha de mult la ei..dar..cred ca am gresit...si pt asta..ii ador..nimeni nu poate shtii ce am simtit in acea noapte...si cat am suferit :cry: ..but..totul a fost dat uitarii...iar viatza mea continua alaturi de iubitii mei idoli :D ..Laurentiu&Mihai&Viorel...ii tzuc dulcik..who vrea to talk with me? :lol: ..oh..and my dream is(sunt doua very big :D )...1.first is to sa-i cunosc si sa pot vorbi in linishte cu ei...adik...sa fiu si eu putin remarcata..cateva minute..alaturi de baieti :roll: ( :oops: visez de acum)..si al doilea e mai putin important( sa vizitez India)..b'bye
Avatar utilizator
love-hurts
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Aug 04, 2006 11:13 am
Localitate: Pascani
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde [M.L.V.] » Mie Sep 13, 2006 5:59 pm

marfa ca esti fana de can au aparut..si lai vaz pe laur cu parul lung....pai can mai mergi la concert...inainte sau dupa incearca sa ajungi la ei..daca raman la vreun hotel..norocu tau...ai timp destul
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Sep 17, 2006 12:30 pm

Bine ai venit, Raluca :-P Dar....sa nu mai deschizi topicuri in Arhiva, stiu ce ai vrut tu sa faci. Lasa k te invat eu :*
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico